Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

lucikpetik
3. črc 2007

ahoj blani, tak to je super, ze mamka tak tusila a jak vubec reagovali? teda segra je kus baby, myslim tim do vysky, nema trosku problem s vecma?
no masaz uvidim, budu vas pak informovat....

maova
3. črc 2007

Blani, tak to je fajn s tou tetou vědmou 🙂 To je člověk hned klidnější 😉
Já jdu dneska posedět s kamarádkou, která otěhotněla asi měsíc po tom, co já poprvé, tak už se těším, jaký bude mít velký pupík 😉, teď jsem jí nějakou dobu neviděla. Tý bylo taky až do 12 týdne pořád špatně a teď říkala, že jí na bolení zad pomáhá plavání, tak chodí hodně plavat. To mě nikdy moc nebavilo, radši bych na nějaké cvičení, tak si musím zjistit od kdy se asi chodí cvičit.

blanuleplus
3. črc 2007

Tyhle schopnosti má teta a po tom, co se stalo před měsícem, tomu docela věřím.
To víš, že má problém. Hlavně s kalhotama. Zvlášť, když si chce vzít alespoň malý podpatek. A chodí atraktivně oblíkaná a nalíčená, takže když s ní pak vyrazím v teniskách, triku a culíku, vypadám jak její mladší ségra (jsem o 3,5 roku starší). 😅

mila30
3. črc 2007

Luci, vlasy mám opravdu světlejší,minule když mě barvila, tak to měla být světle hnědá, asi jak mám teď, ale nějak mi to moc chytlo a byla jsem na černo 😀 , to byla změna jako blázen, já jsem totiž jinak blondýna 😀 .
Blani a jako hroch si připadat nemusíš, co já bych za to dala, kdybych trošku víc udělaná jak do šířky, tak do výšky 😉 .Ale víš co, každý chce to co nemá 😀 . A jinak ta tvoje teta vědma, to je zajímavé, o to já se docela zajímám, mám z toho ale vždycky husinu 🙂 .

zuzan
autor
4. črc 2007

Krásné ráno, holky 🙂 Milo, nejdriv prijmi mou pochvalu...byla jsi krasna princezna a s manzelem vam to hrozne moc sluselo...i to misto muselo byt pohadkove... A jak je v manzelstvi? Prisla nejaka zmena? Uz spolu bydlite?
Blani, taky mam trosku husi kuzi, kdyz nekdo predvida budoucnost, kazdopadne v tvem pripade je to prijemne...a to jen tak nekdo nevi v 5 tt, jakeho pohlavi jeho miminko bude, tak se nechame prekvapit 🙂 To je teda sila, s tou tvou nemocenskou...Predpokladam,ze jsi studentka a manzel podnika?
Marti, ty se hlavne v praci nenervuj, ať se bude dít, co se bude dít, tak to už jde ted mimo tebe!!!
Hlavne se vsichni opatrujte a vy, tehulky, obzvlast!!!

blanuleplus
4. črc 2007

Ahoj holky. Včera se za námi přijel podívat MM kamarád se svou těhulkou. Byla o měsíc napřed a bydleli u nás pár dní, když mě odvezli v únoru do nemocnice, než si našli byteček. Holky, té to tak slušelo! Je štíhlounká a má už krásný bříško, jak míč pod trikem 🙂 . A kamarád jí pořád hladil a pusinkoval i před námi...taky bych to chtěla zažít 😵 Uvidíme, jestli to s mužíčkem taky zamává 😉
Já z toho mám taky husinu. Ale teta nemá důvod si něco vymýšlet a to, co vyprávěla, je docela síla 😲 A mimi se možná narodí přesně 9 měsíců po tom, co jsme v rodině o jedno "dítě" přišli... A vidí i zemřelé. Třeba koukala z okna a divila se, proč jde známý do hospody přes ulici v bílém...a on byl v tu dobu už po smrti.

maova
4. črc 2007

Ahoj holky,
dneska jsem zase nějak nervní a ani nevím z čeho. Asi se mnou mávají hormony, nebo nevím 😉
Blani, to je úplně strašidelný, co vyprávíš o tetě 😉
Včera jsem byla taky s těhotnou kamarádkou na kafču a měla taky krásné bříško a moc jí to slušelo, je na začátku 7. měsíce 🙂

lucikpetik
4. črc 2007

dobre ranko vsem, vcera jsem to tady uz vzdala, vubec se mi neslo prihlasit, tak jsem rada, ze dneska to jde, normalne jsem zjistila, jakou mam na konikovi zavislost 😉
Copak planujete holky na prodlouzeny vikend?

blanuleplus
4. črc 2007

Zuzko, po svatbě jsme se s MM dohodli, že budu spolupracující osoba (stejně mu pro firmu pomáhám), takže jsem "vydělávala" vloni jen 2 měsíce... 😒 To se jim na nějaký "domácí vězení" můžu vykašlat. Uvidíme zítra na kontrole a jestli mi dají alespoň vycházky. Snad bude vše ok.

lucikpetik
4. črc 2007

😝 blani me tu uplne mrazi z toho, co tu pises...a na druhou stranu i vhani slzy do oci....
jinak jsem taky jako spolupracujici osoba, a ucetni mi radila at si priplatim na pojisteni, ze pak se vyplati jit na materskou, nechces se o tom s nekym poradit...protoze 1200 je opravdu smesna castka v dnesni dobe...

blanuleplus
4. črc 2007

Luci a kolik si připlácíš a myslíš, že bych to mohla ještě reď dohnat? Vím akorát, že na mateřskou musíš být pojištěná 270 dní před porodem.

lucikpetik
4. črc 2007

no ja se v tom moc nevyznam, jen vim, ze kdyz jsem si to ted byla vyrizovat jako spolupracujici osoba, tak mi ucetni radila, ze kdyz chci jit na materskou, tak at si priplatim, ze pak se vyplati na te materske byt...ale kolik priplacim nevim....platim zdravotni 1360 a socialni 1710 mam dojem...ty platis kolik?

blanuleplus
4. črc 2007

Já platím OSSZ s nemocenským 1713.

lucikpetik
4. črc 2007

aha, tak to mas asi malo...zkus se poinformovat, at pak mas vic penizku...

lucikpetik
4. črc 2007

tak jsem to nasla, 1360,- +1713,- = 3073

blanuleplus
4. črc 2007

Luci, ja pochopila, ze ty platis taky socialni a nemocenskou 1710 nebo platis jeste neco k tomu? Zdravotni v tom nehraje roli. To platim taky 1360. No, zkusím to vypátrat...

lucikpetik
4. črc 2007

tak to mame stejne, tak to pak nevim teda...

mila30
4. črc 2007

Ahojky holky,
Zuzi, po svatbě si připadám pořád stejně, jediná změna, která nastala je, že bydlíme už spolu. Jinak snad vůbec nic, jen manžílek se nějak víc snaží, včera vyluxoval, umyl nádobí a vynesl koš a než jsem přišla měl upečený chleba, já čučela jako blázen 😀 .
Blani a ta tvoje teta, to je fakt síla, moje setra má zase občas sny, které se pak vyplní. Pro lidi, které mají takové schopnosti to musí být těžké, když ví co se stane....úplně mě mrazí 🙂
Marti a ty hormony co s tebou mávají, to je normální, moje kamarádka mi začala třeba něco povídat a v tu ránu se rozbrečela a nevěděla proč 😀 , některé to mají po porodu a některé už před porodem 😉 .
Jinak na víkend plánujeme na chatě tu velkou ještě svatební oslavu a abych řekla pravdu, vůbec se mi tam nechce, nejraději bych si v klídku užívala doma a hlavně bych si připravila vše na dovču, odjíždíme příští týden a já to začnu připravovat až v neděli ☹ , to bude fofr 😒

lucikpetik
4. črc 2007

milo mas pravdu, kamoska taky byla u jedne lecitelky a v hladine alfa videla i veci, ktere nechtela, bohuzel se opravdu vse plni...obdivuju lidi, co maji tyto schopnost...
a ze se netesis na oslavu, vis jak to byva, kdyz se neco nechce, tak to pak byva fajn....a navic je to vase oslava, musite si ji uzit...spolu odpocivat pak budete uz porad 😉
a tu dovcu ti uplne zavidim, na jak dlouho jedete?

maova
4. črc 2007

Tak jsem si holky dala k obědu žampiony a jsem děsně nafouklá, že mám pocit, že asi prasknu 😀 Ale jinak mě naštěstí ranní chmurná nálada přešla 😉 Asi, že se už blíží odpoledne 🙂
Milo, přesně jak píše Lucka, když se člověk netěší, tak je to pak nejlepší akce 🙂 Tak doufám, že se ti tam nakonec bude líbit 🙂 A kdy přesně na dovču odjíždíte? Hned bych jela taky 😉 Jo a máš pravdu s tím brečením, mě přijde, že bych brečela u každýho filmu, kde je jenom něco malinko dojemného 😀

lucikpetik
4. črc 2007

marti kamoska rikala, ze brecela i u reklamy, takze dojemne filmy jsou myslim v pohode 😀

lucikpetik
4. črc 2007

tak ja vam holky preji krasny prodlouzeny vikend a dneska se asi loucim....

maova
4. črc 2007

Luci 😀 , tak reklama mě ještě nerozbrečela 😀 Ale je to sranda, jak člověk reaguje na některý věci jinak 😉
Užij si krásný prodloužený víkend 🙂

zuzan
autor
4. črc 2007

Holky, mějte se všechný krásně, užijte si prodloužený víkend - pro nás bude rozhodující, tak já doufám, že po něm už tady u té obrazovky budeme sedět min. dva 🙂)) Ať vám vyjdou všechny plány 🙂

blanuleplus
4. črc 2007

Taky vám přeju všem krásný víkend. Já už se moc těším, že budu u našich a s manžílkem... Snad bude alespoň trochu hezky, aby jsme si užili surf a zahradu. Mamka má dnes narozky, tak se sejdem celá rodina.
Zuzko, držím moc moc palce. 😉
Dám vědět, jak dopadne zítřejší UTZ.
A kde máme Ivuš a Romčátko?

maova
4. črc 2007

Taky jsem si říkala, že se tu holky dlouho neukázaly.
A i já přeji všem hezký víkend, ale doufám, že se tu někdo ukáže, aspoň zítra a v pátek, to tady určitě budu 😉
A Blani, tobě ať dopadne zítra dobře UZ, už se těším na zprávičky 🙂 A hezky oslavte mamčiny narozky 😉

mila30
4. črc 2007

Ahoj holky, odjíždíme příští týden v pátek a je to na 14 dní, se už nemůžeme dočkat 😀 .
Blani, těším se na zprávu z UTZ, užijte si moc pěkne oslavu.
Zuzi, na tebe budu myslet dvojnásob ( ostatní holčiny prominou 😉 ) aby vám to o víkendu klaplo 🙂
A kde je Ivuš a Romísek ?????? Holky halooooo....čekáme na vás 🙂
Tak holky, krásný prodloužený víkend a já se tu objevím až v sobotu večer.
Pááááááááááááááááááá 😵

maova
5. črc 2007

Ahoj holky, tak to vypadá, že tu budu dneska asi sama, že se všechny dovolujete 😉 Hezky si to užívejte 🙂
Milo, to se vůbec nedivím, že se nemůžete dočkat, byla jsem na tom před dovolenou úplně stejně 😉 Určitě si to krásně užijete 🙂
Blani taky se těším na výsledky z UZ 😉

lucikpetik
5. črc 2007

Marti na chvilku jsem sem zabrousila, manza sel hrat tenis...venku nic moc pocasi, tak nevim, co budeme delat...pravdepodobne asi vyrazime zase na chatu...
a co ty, co se chystas delat dneska?
na zuzika taky moc myslim, kez by to ted vyslo...mate 4 dny, coz je zase dvojnasob, tak moooooc drzim palecky...

maova
5. črc 2007

Ahoj Luci, já se dneska chystá nedělat nic 😀 Řekal jsem si, že jsem sama doma, tak jsem si udělala snídani, zapla počítač a budu prostě lenošit 😉 Teda měla bych aspoň žehlit, ale to třeba až odpoledne 😉 A zítra začnu balit 🙂 Tady je taky pěkně zataženo, ale zatím neprší. Užijte si to hezky na chatě 🙂
A na Zuzku taky myslím 😉