Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

lucikpetik
27. črc 2007

jo Blani prevracene ponozky, to je dalsi takove....ale kdyz me to obcas popadne a zacnu nadavat, tak mi rekne, ze on taky po me nechce, at kosim zahradu, stipu drevo, myju auto a dela tyto veci autmaticky a ma pravdu, ale obcas mi rupnou nervy, ze si pripadam jak uklizecka..ale ono to je asi tim, ze jsem magor na uklid po mamce, prvni co je, jak prijdu uklidit, porovnat vse jak ma byt, no blazinek....
blani jsi hodna, ze to tak pises, ale to tehu nebude, me to tak dela vzdycky, ze se mi mrcha hlasi, tak se mi proste hlasi....myslim ze pristi tyden je tu, neli driv....
zuzi ja s tebou souhlasim, objednana jsi a neres, co do te doby bude, treba tam vubec nepujdes...a co ti rikala, nebo jsi ji rikala, ze chces tu kostrc?
holky preji krasny vikend, my pojedeme zase delat na chatu a vecer mamka slavi narozky, jeste nemam darek, to musim jeste dneska sehnat...tak se mejte..

mila30
27. črc 2007

Hezký večer holčiny. Zuzi už jsem ti poslala můj mail. A jak píše Lucka, třeba už to rovnání nebudeš muset ani potřebovat, no uvidíš 😉 .
Luci, vy si hezky užijte tu oslavu.
Jinak holky břicho pořád bolí a mám ho nafouklé jako balón a je mi tak nějak divně, domluvili jsme se s manžílkem, že když to bude zítra ještě pořád bolet, pojedeme na tu pohotovost, raději pro jistotu...přeci jenom jdu od pondělí do práce, tak bych nerada aby mě "něco" potkalo až pojedu v autě.
Pěkný víkend holky.

lucikpetik
27. črc 2007

milo to je rozumne, ale preji, aby te to neprestalo bolet a bylo to tehu a vse ok ....
me uz bricho zase neboli...tak ja nevim, co mi to blbne, sama jsem zvedava na zitrejsi teplotu...
prave jsem se vratila z tesca a malem jsem zabila psa, rozkousala mi moje drevacky....ja bych ji za to zabila, jeden den za to dostane, ze kouse boty a ani ne za hodinu to udela znova...daruji psa, nechcete nekdo ???? 😝

mila30
27. črc 2007

Lucíku děkuju, ale těhu to asi nebude, no uvidíme zítra 😉 . A psa? Já mám dva a nedala bych je nikomu ani za nic, jsou to moji miláčci milovaný, takže i tobě by se 100% stýskalo 😀 . Užij si fajn víkend na chatě 🙂 .

lucikpetik
27. črc 2007

to vis, ze by se mi styskalo, nedala bych ji, ale dneska je na zabiti...

mila30
27. črc 2007

Holky, tak teď jsem se vrátila z pohotovosti a prý mám ovulaci, takhle bolestivou, že nemůžu ani chodit mám poprvé, tak se zkusíme snažit i když při těch bolestech nevím nevím. Prý by to zítra mělo být už dobré, tak uvidíme. Pokud bych byla těhu, tak to prý stejně nepozná, protože jsem 11 den po MS, takže to je brzy, ale spíš to je ta ovulace.
Jo! A fakt tam byli příjemný!!!! Tvářili se jak kdybych je vzbudila ve dvě ráno a při tom jsme tam byli v deset. 😠
No nic, hlavně, že mám jistotu, že to není zase mimoděložní. Nejlepší bylo, když se mě doktor ptal na to mimoděložní a já mu řekla, že bylo 2x vlevo a on se divil jak je to možné a když jsem mu řekla, že mi to tam u nich poprvé zkazili a nechali tam ještě asi dvojče tak čuměl jako puk a taky jsem mu řekla, že po té první operaci mě nechal uschopnit on a týden na to, jsem tam byla nazpátek. Tvářil se jak pitomec a nic neřekl. No nic holky, dobrou noc a pěkné sny.

lucikpetik
27. črc 2007

teda ty jsi rychlik....
ale zase to jsou dobre zpravy...ovu??? tak to je dobry, ne? tak sup na to, bolest nebolest 😀 😀 😀
a na doktory se vykasli...proste se jim nechtelo...neres...hlavne ze jsi v poradku...

mila30
28. črc 2007

Tak holky včera večer to snažilkování nešlo,strašně to bolelo a říkali jsme s manžílkem, že za každou cenu to teda dělat nebudem. Dneska to ještě bolí, ale už míň, tak uvidíme.
Včera to fakt bylo něco, jestli takhle teď budu mít pořád ovulaci, tak to bude mazec 😉 .

maova
28. črc 2007

Milo, to jsem ráda, že to není nic vážného. Asi třetí měsíc po operaci jsem měla to stejné, proto mě včera napadlo, jestli to nemůže být ovulace, protože jsem jeden den taky nemohla jít ani do schodů. Ale další měsíce jsem ovu sice cítila, ale ne tak strašně, i když určitě víc, než kdy jindy, ale ve snažilkování mi to už nevadilo. Tak držím palce, aby se to už neopakovalo a myslím, že dneska bude taky ještě vhodný den 😉

lucikpetik
28. črc 2007

tak to jsem milo taky rada, ze jsi ok a dneska uz to boli min...stejne je to ale zvlastni, jak to mame kazda jinak,....ja teda o sve ovu vubec nevim....nebo mozna nevim, ze je to ovu..

mila30
28. črc 2007

Luciku, já taky nikdy nezažila takové bolesti při ovu.Když jsem dřív poznala, tak jedině podle toho, že mě uprostřed cyklu bolelo břicho jako při MS. Po operacích pak už ani to, tak proto jsem z toho byla tak překvapená a vyjukaná. To byla bolest, že jsem třeba šla a najednou přišla křeč a nedokázala jsem udělat krok. Dnes už je to lepší, ale stejně to pořád cítím. Uvidím příští měsíc jak to bude vypadat.

lucikpetik
28. črc 2007

hlavne ze jsi v poradku, tak sup na deticky... 😉

mila30
29. črc 2007

Ahoj holky.Tak jak jste prožili víkend? Já jdu zase po dovče do práce, tak se mi moc nechce,i když se těším na holky v kanclu, je s nima strašná sranda, takže jsem asi blázen, ale mě to tam baví, samozřejmě pokud se na mě nehrne s každé strany něco, hlavně když uživatelé mají strašně moc problému a potom zjistím, že to je jejich chyba 😀 .
Jinak bříško už mě nebolí, takže to byla ovulace, ale nevím jestli byla nebo teprve bude, protože jsem četla, že někdo má takové bolesti při tom, když folikul roste a někdo to má přesně když už praskne a někdo až potom. Tak nevím 😕 . No stejně mi doktor řekl, že jí mám vlevo a tam nemám vejcovod, takže tomu nedávám nějakou naději 😒 . Ale pokud vždycky takhle tu ovulaci poznám, tak to bude fajn 🙂 .
A co vy holky? Romísku, Marti, Zuzko a Ivuš...už jste zpátky z dovčy a tak? A jak se vám daří?
Přeji Vám všem moc fajn začátek týdne 🙂 .

maova
30. črc 2007

Ahoj holky, přeji hezké ráno 🙂
Já jsem měla víkend fajn tak napůl. V sobotu jsem spíš lenošila a v neděli jsem udělala víc práce, ale odpoledne jsem najednou začala špinit ☹ Strašně jsem se vylekala co se děje, chvíli to nechala, přešlo to, ale pak znovu, tak jsme opět zajeli radši na pohotovost, protože všude čtu, že když se to zachytí včas, tak je ještě šance. Sestřička byla nejdřív taková, že to je běžný a když to není víc, tak že jsem ani nemusela jezdit. Pak ale doktora zavolala, tak naštěstí je všechno v pořádku, dostala jsem Ascorutin a mám být v klidu. Dneska jdu na screeningový utz, tak mi držte palce, aby bylo všechno ok.

Milo, jsem ráda, že bříško už tě nebolí a je fajn, že víš na jaké straně byla ovulace, pokud se bude pravidelně střídat, tak příští měsíc víš, že bude na té správné straně 🙂

zuzan
autor
30. črc 2007

Krásné pondělní ráno 🙂)) Já vím, páteční bývá hezčí, ale co se dá dělat... Teda, já se nestačím divit, co všechno je možné...Milo, jsem moc ráda, že už je to zase dobrý a že to nebylo nic vážného, ale vůbec jsem netušila, že ovulace může být takhle strašně bolestivá...jsem na tom jako Lucka-naprosto ji na sobě nepoznám, takže vůbec netuším...Luci a co jste stihli na chatě? S tou masérkou jsme se bavily jak o bolestech zad, tak o těhotenství (i mimiděložním). Říkala, že to spolu může úplně klidně všechno souviset, ale že se nedá nic říct po telefonu, tak uvídíme, až tam budu... Musím říct, že se docela těším a hlavně od toho čekám zázraky, protože problémy se zády mám už od střesní školy a někdy nemůžu vydržet ani delší dobu sedět, tak snad to aspoň trošku pomůže 🙂))
Marti a ty se teď vůbec nepřemáhej, jen odpočívej a možná by ti teď i prospělo zůstat doma alespoň na pár dní... Co ti vlastně řekl doktor? Mluvila jsi s ním o tom, jestli zůstat doma nebo chodit do práce?

maova
30. črc 2007

Zuzko, byla to jenom pohotovost a řekl, že mám být v klidu. Takže dneska se chci domluvit s doktorkou, která bude na utz. Akorát tam bude zase nějaká jiná, protože moje má dovolenou a můj doktor bude až ve čtvrtek, tak doufám, že se s ní nějak domluvím a tak aspoň na 14 dní bych chtěla teď zůstat doma a být opravdu v klidu. Ptala jsem se tady včera Porodní babičky a taky mi doporučila vzít si určitě neschopenku.

lucikpetik
30. črc 2007

ahoj holky, tak to je mi lito, ze jste musely behat po pohotovostich, ale super je, ze jste v poradku...
zuzi na tu masaz jsem zvedava, co budes rikat, doufam, ze ti to pomuze...
a na chate...betonovaly se podlahy a my jsme procistovaly ten lesik co mame nad chatou....tak to celkem slo....

zuzan
autor
30. črc 2007

Tak to je Luci fajn, že jste si to užili 🙂)) Ono se hned pracuje líp, když víš, že to děláš pro sebe... Marti, koukám, že to máš s těma doktorama hooodně složitý 🙂)) Jsem zvědavá, jaké máš nové zážitky a krásné zprávičky z ultrazvuku 🙂

lucikpetik
30. črc 2007

holky ktery den si myslite, ze by uz testik mohl neco ukazat?
ja podle teplot nic nepoznam...vcera byla 37, dneska uz zase 37,5 coz je divne, delaji si ty teploty co chteji

blanuleplus
30. črc 2007

Ahoj holky. Jsem rada, ze jste vikend prezily nakonec ve zdravi.
My se chystali na Lipno, ale bylo mi zas tak blbe, ze jsme to vzdali. Vcera to pres den slo, dvakrat jsem spala 😅 Ale v 17 to zaclo a vecer uz mi bylo, jak kdyz jde na me chripka, nevolnost, slabost, rozlamanost...ani zaspat to neslo.
Jinak musim rict, ze MM se snazil a kdyz jsem varila vytrel podlahu a pak umyl nadobi. To jen abych ho pochvalila, kdyz minule "dostal naloz" 😉
Zacinam zjistovat, ze zatim je u me tehotenstvi vzdy nejlepsi dietou. Mam o cislo vetsi prsa, v brisku uz taky neco malo je a pritom mam o kilo min nez na zacatku 🙂 Ale ono to prijde... 😅
Milo, jak je v praci?
Luci, taky jsem chtela prchnout nedeli do lesu, ale MM chytla lemra a pak musel udelat neco do prace a nez to udelal, uz jsem nebyla schopna ja 😒 Kolik dni se ti drzi teplota vysoko? Ja to zkusila 12. den po ovu, ale z ranni moci a stejne byla carka slaba. Budu drzet palce 😉
Zuzko a co ty, taky meris?
Marti, jake mas pro nas pekne zpravicky? Doufam, ze ti dr. tu neschopenku dala.

romcatko
30. črc 2007

Ahoj holkyyyy 😎 😎 😎 😎
Hlásím návrat z dovolené 🙂
Na Krétě bylo supr. Moc jsem si to užila, odpočívala, flákala se, lebedila u moře.. a taky jsme trošku cestovali. Bohužel ani jeden nejezdíme, tak jsme si nemohli ůjčit auto. Snad příště. Ale pokud mám srovna služby- Tunisko - Kréta, tak za stejnou cenu mi přišlo Tunisko lepší. Ale letěli jsme na last, tak to šlo. jen dva dny bylo šílený horko, že se zavařovaly i řecké autobusy. A taky mě těšilo, že na pláž nechodí žádné těhulky 😀 a ani malých dětí tam moc nebylo. Takže od toho relax. Ale od milování ne 😉 (ale raději si říkám, že mám ovu určitě z té "blbé" strany, takže čekám spíš MS než těhu).
Snažila jsem se dočíst alespoň posldní novinky, koukla jsem jak jste holky lítaly po doktorech. Doufám, že všem vše nakonec dobře dopadlo.
A co těhulky? Vše vpořádku?
A nějaká nová? Přidal se k těhlkám za těch 10 dní někdo?

maova
30. črc 2007

Holky, jsem tady 🙂 Kontrola dopadla dobře, výsledky z minulých odběrů jsou v pořádku, dnešní screeningový utz taky, mám v nemocnici udělanou těhotenskou kartu, tak jsem se dočkala těhu průkazky 😉 , musela jsem ještě na odběry a jsem z toho docela unavená, ale jsem ráda, že je všechno tak jak má být. Jestli chcete, podívejte se do alba na naší první fotku z utz, konečně jsem si o ní nezapomněla říct. Ptala jsem se ještě na to špinění, prý mám určitě zůstat doma na neschopence, jenom si musím zajít ke svému doktorovi, takže jsem si vzala teď na dva dny dovolenou a ve čtvrtek si tam zajdu a on mi jí určitě napíše.

Romcatko, vítám tě zpátky z dovolené a doufám, že uvidíme pár fotek 😉 Jsem ráda, že se vám tam líbilo 🙂

Luci, kolikátý den už máš vysoké teploty?

Blani, koukám, že je ti pořád tak špatně 😒 Kéž už by tě to co nejdřív přešlo.

Zuzko, no jo, s těma doktorama to mám fakt složitý, ale mám pocit, že ode dneška už se začínám orientovat 😀

romcatko
30. črc 2007

Aho Maova, to jsou krásné zprávy. A fotečka z UTZ uplně ukázková. To je krááásné. Tak ať vše dobře pokračuje.

mila30
30. črc 2007

Ahojky holky 🙂 .
Romísku, vítám tě doma z dovčy a je super, že jste si tak suprově užili 🙂 .A přesně jak píšeš, ty vedra tam byly hrozný 😒 , my tam měli pořád tak 55 až 60 stupňů na slunku 😖 .
Marti, tvoje fotka mimíska z UTZ je nádherná, tam je to miminko tak nádherně vidět to je úžasné 🙂 .
Blani, to, že ti je pořád špatně je na prdlačku, už to musí být dlouhé a člověk je z toho asi tak trošku nešťastnej i když samozřejmě to, že to je kvuli mimískovi je super, ale čeho je moc toho je příliš... 😉 takže, šup šup ať jsou nevolnosti hned pryč..abraka dabra a je to, teď už bude dobře 😀 .
Zuzko, díky za fotky domečku, teda domečku ...to je barák jako hrom, opravdu moc pěknej, úplně vám ho závidím 🙂 . A jestli se můžu zeptat, od jaké firmy máte komín ???? 😉
Lucíku, že by ... 😉, držím palečky a nebudeme o tom mluvit ať to nezakřikneme a vyjde to 😉 😉 .
Jinak já jsme holky v poho, bolesti v podbřišku ještě tak trošku jsou, ale už je to lepší 🙂 . V práci bylo fajn, docela jsem byla ráda, že jsem se zase vrátila do normálního života 🙂 .

blanuleplus
31. črc 2007

Krasne rano 🙂
Romcatko, vitej zpatky. Jsem rada, ze jsi si tak hezky odpocinula a musim
rict, ze jsem nikdy moc neverila na "putovani" vajicek z jedne strany na druhou, ale kamaradka takhle otehotnela. Byla na utz a mela ovu z druhe strany...no a ted maji album s nazvem David Copperfield 🙂
Marti, fotka je nadherna. Uplne jsem se dojala. A skvele zpravy k tomu... My chceme takyyy a prukazku takyyyyy 😅 Ja vim, snad se dockame... Za tyden jdu sice na kontrolu, ale stejne mi ji dr. asi neda az po prvnim trimestru.
Milo carodejko, doufam, ze kouzla pomuzou. Uz jsem z toho fakt nekdy nestastna... No, snad me ceka takovy uz maximalne pristi mesic 😖 MM mi rika, jak to mam premoct. On, takovej ufnukanek, kdyz mu neco je... Vidi tehotny baby, co jsou v pohode... Uz jsem skoro uvazovala, ze bych mu dala snist neco zkazenyho, at si to broucek vyzkousi 😅
Luci, jak jsi na tom? 😉

zuzan
autor
31. črc 2007

Dobré ráno 🙂 Blani, musím teda říct, že jsi přející 🙂)) Chudák manžel, kdyby tě tak slyšel, tak by si asi začal dávat pozor, co mu připravuješ za pokrm 🙂))
Luci, tobě držím všechny pěstičky, ať to vyjde!!!
Marti, tvá fotka, resp.vašeho miminka je nádherná...je to ten nejhezčí zázrak, jaký může být a k těhu průkazce moc gratuluju... Hezky si doma odpočiň a odreaguj od všeho 🙂))
Milo, komín máme od firmy Komsiko (nevím,jestli se to píše přesně takhle)...rozhodovali jsme se mezi 3 firmami, ale tady nakonec rozhodla cena a co se kvality týče, tak jsme si z více, na sobě nezávislých zdrojů, ověřili, že jsou všechny na stejné úrovni, takže nebylo co řešit 🙂)) Akorát původně jsme měli mít komíny 3 a nakonec jsme to zredukovali na jeden dvouprůduchový, tak snad to nebude dělat neplechu 🙂)) Vy si budete pořizovat nový komín? Nebo taky stavíte?
Romčo, moc se těšíme na fotky z vaší dovolené a hlavně doufám, že vaše poctivé snažení přinese své ovoce co nejdříve 🙂

blanuleplus
31. črc 2007

Zuzko, to ja jen minule, kdyz mi bylo fakt strasne zle a MM mi zacal rikat, jak se mam "pochlapit". V tu chvili bych i skrtila 😅 On to proste nedokaze pochopit, ze je nekomu mesic spatne...

blanuleplus
31. črc 2007

Uz mam jasno, ze k porodu bych si ho nevzala, ani kdyby chtel. Stejne neni schopnej koukat ani na takovy ty "porody" v telce...je mi jasny, ze kdyby mel rodit on, dite musime adoptovat 🙂

lucikpetik
31. črc 2007

dobre rano holky, nejak nejsem schopna komentovat nic z toho, co tu pisete....
hasim //, moc se bojim, co bude dal

zuzan
autor
31. črc 2007

Luci,tak to jsou krásné zprávy!!! Moc gratuluju...a neboj, všechno je tak, jak má být 🙂)) Vidíš, a ty jsi to tenhle měsíc odpískala, protože vám tuleníčko rovnatelka kostí zakázala... Mám z toho obrovskou radost...