Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

mar26
19. čer 2009

lucbra-já ho pila po té laparce 😉

lucbra06
19. čer 2009

mar fakt jo?A u tebe se teda osvědčil 😀 Každý den se to pije??Ale na obale píšou že pusobí příznivě při trávicích a ženských potížích v době menstruace,je to vončo 🙂 ????

misa1982
20. čer 2009

Ahoj holky tak velka gratulace nove tehulce 🙂 🙂 a doufam ze ted uz to bude ta velka vlna a budete psat jedna podruhe ze jste tehule vzdit rok 2010 je nadherne cislo.... 🙂 Jinak ja se mam dobre mimi uz poradne kope v utery jdu na ultrazvuk ohledne genetiky tak jsem zvedava tak se zatim mejte a poradne se snazte! 😅

seb
20. čer 2009

ahoj holčiny, tak já dnes začala trošku špinit, tak se zas bojím, co bude 🙄

seb
20. čer 2009

mar: aha to jsem netušila, že je společná hekárna a porodní boxy , to je co ? 😕

seb
20. čer 2009

kdepak se dnes touláte ? 😎

jarka09
20. čer 2009

Ahoj holky, tak kontryhelový čaj jsem se rozhodla zakoupit už včera, ale zatím ho mám v poličce - tam mi asi moc nepomůže, co 😀 Zítra jedeme na dovolenou na týden, tak lítám a balím. Seb, neboj, bude to dobrý, hlavně nenervačit 😎 Tož se tu mějte a až se za týden vrátím, tak samý dobrý zprávy, jasný!!!! 😎

dennisa
20. čer 2009

Ahoj holky.
Mám pracovní víkend, takže nestíhám. Dokonce jsem až dneska zjistila, že jsem už 28 DC, no kdo by to řekl 😅
No ale nic, bolí mě břicho, že počítám, že zítra mrcha dorazí. Poslední 4 cykly jsem měla max. 27 dní, tak si nějak dává na čas 😖

Kontryhelový čaj mám doma, ale moc pravidelně ho nepiju. Co jsem slyšela, tak je dobrý hlavně na nepravidelný cyklus a na zmírněný bolestí při MS.

Seb, to bude určitě dobrý, špiníš jen trošku? To se na začátku těhotenství stává běžně.

Jarko, jééé, ty se máš, dovča 😎 Kam jedete?? Tak si to tam krásně užijte a milujte se a množte se 😝 😅 😎

seb
21. čer 2009

jarka, užij si krásnou dovolenou a jak píše dennis, milujte se a množte se at se vrátíte o jednoho navíc 😉
dennis, třeba nedorazí 😅

andree01
21. čer 2009

Holky, ten kontryhelovy caj je pry dobry na tvorbu sliznice, mel by se pit behem ms a do ovulace, po ni uz nee, kdyby nahodou se otehotnelo, tak aby to telo nevypudilo. Ja ho mam taky koupeny, ale piju ho jen kdyz si vzpomenu. taky jsem slysela, ze dobry na plodnost je javorovy sirup, je to podobne medu, jinak medem se drive neplodnost taky lecila...🙂 ja se ted snazim, jak uz jsem psala, delat vse pro, aby se to podruhe podarilo, samozrejme do sebe nevidim a nevim, jak pracuje ten druhy vejcovod. Jen nechci, aby kdyz by se to nahodou nepovedlo, abych si pak vycitala, ze jsem pro to nic nedelala. Ale to asi kazda tady. Ja si davam jeste mesic volna a v cervenci budu taky nervozni 🙂.

seb
21. čer 2009

hmm to je zajímavý s tím medem, je to jen pár měsíců co jsem začala čaj sladit pouze medem a dvakrát sem našla // , jednou v dubnu, v květnu asi ovu na odebraném vejcovodu a v červnu zas, holky zkuste med a uvidíme 😉

dennisa
22. čer 2009

Ahoj holky.

Seb, říkáš med jo. Mám tu domácí od babičky, tak, že bych se do něj pustila 😅

Holky, dneska jsem 30 DC a MS nikde....cykly jsem mívala 28 dní a po laparce od ledna maximálně 27 dní.
Tak vám nevím, nějak se mi ani nechce testovat, já jsem prdlouš 😀

seb
22. čer 2009

dennis, nevím, třeba objevíme nový lék na neplodnost 😉 ... testni
😀
holky mě přestalo být špatně od žaludku, už ho nemám jako na vodě, snad se to nepřestalo vyvíjet a nebude zamklé těhu 😒

mar26
22. čer 2009

Ahoj holky,
lucbra ten kotryhel jsem pila opravdu na růst sliznice...aby se po revizi a laparce pěkně obnovila a pila jsem ho při MS do ovulace...pak opravdu kvůli možnému těhu ne. A taky si koupila Femigard a první měsíc užívání jsem otěhotněla 🙂

seb co to špinění? Zkus nemyslet na to,že když ti přestalo být zle, jde hned o zamlké těhu..zkus miminku trošku věřit 😉 ...já měla žaludek na vodě taky asi jen 14dní..asi od 6tt do 8tt,pak už pohoda.

denni...testni 😵 ..bude další těhulka 😵

andree01
22. čer 2009

Seb, co je to to zamlkle tehu? jakoze jsi tehotna, hcg leze nahoru, a prece telo zarodek vypudi a ms odejde z tela, takze normalni samovolny potrat? klame me to slovo zamlkly... ten zamlkly muze byt behem 1. trimestru? to stejne musi byt taky tezky na psychiku, clovek konecne objevi dve carky, raduje se a ono si to potom telo rozmysli...☹ snad jsme si uz to spatne vybraly s tim mimotehu a ted uz budou jen same hezke veci...🙂

mar26
22. čer 2009

andree zamlké je to,že přestane tlouct srdíčko,ale ženská to nezjistí..neodejde samovolně..zjistí se to až u Dr. a opravdu se to stává v 1.trimestru...stejně jako samovolný potrat je nejčastější v 1.trimestru.

andree01
22. čer 2009

aha, takze jestli to dobre chapu, tak pri zamlkym se musi na kyretaz a pri samovolnym to telo vypudi samo pri ms???

dennisa
22. čer 2009

Holky, odpoledne koupím test. Až manžel odjede do práce, aby to neviděl. A do rána stejně nevydržím, takže testnu už dneska a asi radši i zítra ráno 😀 Ach jo, už je ze mě zas testovací blázen 😅

zuzka.o
22. čer 2009

Ahooooooooj HOLKY 😵

No Denni, koukej testnout ještě dneska! Třeba se fakt ta těhupandemie konečně rozšířila i do našich řad!

Med tláskám snad denně, ... to bych musela čekat snad paterčata 😀

dennisa
22. čer 2009

Zuzko, ve 14h. manžel odjíždí, takže já hned naběhnu do lékárny 😝 Je mi divný, že mě už ani nebolí břicho jako na MS, bolelo v pátek a pak nic. Jen mě tam občas píchne, jinak nic víc.
Fuj, to zas budou nervy 😅

mar26
22. čer 2009

andree ani při samovolném se někdy kyretáži nedá vyhnout...ale šance tam je.

seb jinak ty porodní boxy je to,že v jedné velké místnosti rodí třeba 5 rodiček..je to oddělené jen nějakým plastem..tzn.vše je slyšet..nic moc soukromí

denni držím palečky a hned nás informuj 😉

zuzka.o
22. čer 2009

Denni, ty mi dáváš! To do 14hod nic neudělám, budu držet všechny palečky.... a jak s nima budu bušit do klávesnice, to nevím! 😀

dennisa
22. čer 2009

Holky, výsledek testu se dozvíte první vy 😉 🙂 Už aby bylo odpoledne, taky to snad nevydržím a chudák Zuzka v práci nic neudělá 😀

zuzka.o
22. čer 2009

No právě, Denni, už jenom kvůli mě, já takhle přijdu o kšeftíky 😖 😀 😀 😀

dennisa
22. čer 2009

Hmm, tak manžel usnul po noční, tak já jdu nenápadně do obchodu a skočím i do té lékárny 😅
Zvědavost zvítězila 😀

zuzka.o
22. čer 2009

Hup šup.....huráááááá

zuzka.o
22. čer 2009

Denni.....já už jsem naprostej HOTOVSON!!!! Kde jsiiiii??????? Uf, už aby tam ty // byly! Mi asi hrábne!

dennisa
22. čer 2009

Jsem zpátky. Do toho se manžel vzbudil, takže to byla akce Z, aby mě neviděl 😀

No....je tam stíneček, ale strašně slabeeeej, fakt musím ten test naklánět, aby to šlo vidět. Na druhou stranu se ten stíneček objevil v limitu do 5 minut.
No ale je fakt nepatrnej, takže jsem koupila 2 testy a zítra ráno testuju zas 😅

seb
22. čer 2009

mar: špinění po ascorutinu přestalo 😅

seb
22. čer 2009

andree: přesně tak, jak píše mar, zamklý na sobě nepoznáš, leda někdy vymizením příznaků, ale jak píše mar, i ty můžou vymizet a vše být ok, naštěstí 😔