Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

dennisa
2. říj 2009

Míšo, krásný bříško, co povídáš, mně přijde, že máš jen to bříško a nic navíc 🙂
Jak to, že už jdeš rodit?

misa1982
2. říj 2009

Ahoj deni mam navic jeste stehna a zadek....mam planovany cisarsky rez ze zdravotnich duvodu a maly je dost dole tak asi proto....a jak se mas ty?

pettrraa
2. říj 2009

ahojky Míšo máš krásné bříško a fakt jen bříško jinak jsi hubenoučká se tak někdo má 😉 A Máte krásného klučinu to bude velký brácha co už se na mimi těší? tak moc přeji at to v uterý máš rychle zasebou
jaruš moc držím pěstičky at to nedostaneš a najdeš dvě krásné // 😉
dennisko tak není se čemu divit že máš starch když jsi to zažila 2x ☹ mooooooc přeji at ted slyšíš tak maminko máte v děloze miminko 😉
tak já mám mrchu zatím slabou ale teda břicho mě bolí pěkně jsem ted přijela z města a jsem ráda že mám pohodlné tepláčky.Kluky mám ve škole a školce do půl jedné tak mám klid 😀
Kde je ta Ele jsem nervní co je že nepíše asi z té velké radosti zapoměla 😀

jarka09
2. říj 2009

Holky, El je v pořádku, jen prý jaksi nestíhá 😉

dennisa
2. říj 2009

Míšo, jo aha. Tak to budu moooc držet palce, aby to všechno dobře dopadlo a budeme se tu těšit na fotečky miminka 🙂

Petro, já jsem měla první MS po laparce brutální, hrozný bolesti celou noc, tak přeju, ať to máš mírnější. Hlavně, že dorazila, první přežiješ a ty další už třeba ani nebudou 😅

dennisa
2. říj 2009

Jarko, díky za info. To je dobře, že máme zprávu 😉

misa1982
2. říj 2009

Ahoj deni sice jsem nedocitala ale ja zazila pri uplne prvnim tehotenstvi samovolny potrat skoro ve tretim mesici pak se nam narodil Martin a pak jsem mela mimodelozni a kdyz jsem otehotnela poctvrte tak jsem se strasne bala ale bylo vse v poradku tak verim a moc ti preju aby bylo vsechno v pohode taky jsem si zazila svoje a nakonec se to stesticko usmeje na kazdeho....

misa1982
2. říj 2009

petro jj na mimi se tesi bude mu v lednu 5let uz je celkem rozumnej jsem zvedava jak dlouho mu to teseni vydrzi,,,, 😉 😉

dennisa
2. říj 2009

Míšo, děkuju za povzbuzení. Ve středu jdu na první kontrolu, tak se bojím. Ale říkám si, že jednou to snad vyjít už musí, tak se nechám překvapit 🙂

zuzka.o
2. říj 2009

😵 😵 😵 Ahoooj holky 😵 😵 😵

MISO: teda, ty máš krásný špičatý bříško.... to je jak ukázkový když čekáš klučíka. Kamarádka to měla stejný. Zezadu by na ní nikdo nic nepoznal a bříško měla do špičky. Tak to ti v úterý mooooc budu držet palečky...6.10.2009 tady bude další miminko...jupííííí 😵 Jdeš na celkovou narkózu nebo jenom epi?
A teda bráška je už velkej chlap. V té vestičce mu to moc sluší.

JARUSKO: to je paráda, díky za zprávičku u ELE. Jsem zvědavá na fotečku.
A ten testík jsi si koupila správně, ta čára tam prostě bude a hotovo!!! Přece nedopustíš, aby tě kleplo, co bychom si tady bez tebe počaly.... a taky musíš dostavět baráček... 😀

PETRA: jak píše DENNI, my všechny jsme se na tu 1.MS moooc těšily. A i u mě to byl brutus. Bolesti jako blázen! Takovou jsem teda předtím nezažila.

DENISKO: neblázni,nenervuj, dopadne to dobře. Nic takového ti už mudrpudr neřekne! NEBOJ! 😉 Třeba ti řekne...maminko, máte tam 2 😀 😀 😀

misa1982
2. říj 2009

zuzi ja jdu v utery ale budou me brat asi az ve stredu to se jeste uvidi...a pujdu jen epiduralem....maly byl ve svatecnim byly jsme nevlastni segre na svatbe....

zuzka.o
2. říj 2009

Aha.....takže 7.10. - a epi bude dobrý, uvidíš prcka hned. Bude manža u toho?

dennisa
2. říj 2009

Zuzi, tak 2 by mě asi kleplo 😀
Já bych byla šťastná, kdyby tam bylo jedno a hlavně, tam, kde má být.
Dneska odjíždím na víkend za rodinkou do Pardubic. To zas je prekérka, protože to nechci nikomu říkat. Víte to jen vy a manžel. Jenže mi včera volala nejlepší kamarádka, že si v sobotu vyrazíme na vínko. Budu fakt nenápadná u tý sodovky 😅
To samý brácha a švagrová, taky s nima jdu do hospůdky a budu pít nealko. To mě prokouknou hned.

misa1982
2. říj 2009

Zuzi ne bude cekat na chodbe .... 🙂 🙂 a pak si hned maleho pochova..... 😵 😵 😵

zuzka.o
2. říj 2009

DENNI: aspoň ti ten víkend uteče a hnedlepedle tady bude středa a kontrola.
Já jsem řešila požívání alkoholu následovně: když mi cpali, říkala jsem, že jsem se nedávno tak zbourala, že chlast nemůžu vůbec vidět, že se mi dělá blivno.... a zbaštili to všichni. Nebo jsem třeba řídila domů. Nebo si dej něco, co jako alkohol vypadá..... ale to je blbý, co? 😕

jarka09
2. říj 2009

Dennis, to já když se snažíme a nechci pít, tak většinou používám nějakou "nenápadnou" výmluvu, třeba že jsem nachlazená, tak piju čaje a nebo že beru antibiotika. Jednou jsem taky předstírala, že jsem se dala na abstinenci 😀 ale to mi nikdo nezbaštil. A nebo si nechám dát jednu sklenku a tu cucám celej večer 😉

zuzka.o
2. říj 2009

Jo....antibiotika jsou super nápad!!! 😉

dennisa
2. říj 2009

Tak to mě pobavilo, že bych jako předstírala abstinenci 😀 😀 Jarko, to si piš, že zrovna tohle by mě nesežral vůbec nikdo 😀
Ale antibiotika je dobrej tip 😉 Řeknu, že mám třeba nějakej lehlej zánět, že mi navenek nic není, ale beru léky a je to.
Díky za rady 😉

dennisa
2. říj 2009

Zuzi, ale ty ses opravdu před těhu lehce zbourala, jestli si pamatuju správně 😅
To je jak já, ještě jsem nevěděla, že jsem těhu, jak jsme teď byli na té chatě na Šumavě a vesele jsem si tam popíjela každej večer víno. No ale co jsem vyčetla, tak to nevadí, protože miminko se na krevní oběh matky napojuje až později.

zuzka.o
2. říj 2009

DENNI....jj, pamatuješ si to dobře, zbourala jako prase! Ale vy jste od nich daleko a nějakou pikantní historku si vymyslet můžeš....ale ty antibiotika jsou skvělej nápad..... abstinenci by mi taky nikdo nezbaštil! 😀 😀 😀

dennisa
2. říj 2009

To jsem zvědavá, jak moc mi to zbaští. Přesně takhle to bylo v červnu. Odjela jsem a brácha hned volal mamce, jestli ta Denisa není těhotná, že nechtěla pít 😀 No a byla jsem a očividně strašně nenápadná 😅
Jenže tentokrát jsem to neřekla ani mamce, takže to chci zatajit.
Kéž by to ve středu klaplo, tak ráda bych jim to řekla.
Ale pořád mě to břicho bolí vlevo. Manžel mi včera říkal, jestli nemám zaražený prdy 😀

zuzka.o
2. říj 2009

No.... to máš ale podezřívavého brášku......
Neboj...klapne to, ve středu se všechno povede!
A teda zaražený prdy mi fakt pobavily.... haha....

dennisa
2. říj 2009

Jako pravda je, že mě divně to břicho vlevo bolelo poslední dobou i při MS, tak třeba to nic neznamená. Teď mě bolí i v kříži, jako bych to měla dostat. No prostě jsem celá nějaká divná 😀
Tý jo, to je hodin. Já tu sedím ještě v županu 😅 Musím začít pomalu balit nebo mi brácha zavolá, že už jede. Vyzvedne mě v Praze, až pojede z práce.

halpa
2. říj 2009

Ahoj holky

miso - držím palce, vše dobře dopadne. Epi je výborná volba, taky jsem ho měla a nedám na něj dopustit.

denni - taky držím palce, ať je na kontrole vše v pořádku

A nestihám dočítat, ale podle téhle poslední stránky je tady další adeptka na pozitivní testík, tak taky držím palce.

Chtěla jsem se jen podělit o dobrou zprávu - začali nám klesat jaterní testy, tak snad už bude vše dobré. 😉

zuzka.o
2. říj 2009

DENNI: krásný víkend 🙂

HALPA: tak to je super zprávička, že jaterky vám klesají....te%d už bude všechno jenom na 1 s * 😵

halpa
2. říj 2009

Snad jo. 🙂 A co tvoji mimísci? Jak ti je?

dennisa
2. říj 2009

Ahoj halpa. Děkuju.

Koukám, že Ondráškovi je už 7 měsíců, za chvilku začne pomalu cupitat, to to letí 🙂

Tak jsem mluvila s bráchou a ve tři vyrážím směr Praha. Snad se tam najdeme 😅

halpa
2. říj 2009

Jo jo, letí to. Holky, jestli budete mít pohodové těhotenství, tak si ho max užívejte a pokud můžete využijte aspoň od půlky nemocenskou a naberte sil, protože to co přijde potom je marato 😀 Ale na druhou stranu neznám krásnější maraton... 😉

zuzka.o
2. říj 2009

HALPA: je mi celkem fajn, ráno se musím chtěnechtě nabaštit, aby mi nebylo zle, jsem unavená, ale to je všechno normální..... a už se moc těším za týden na kontrolu. A zároveň se i trošku bojím, aby bylo vše v pořádku. Toho strachu se asi už nezbavím, co?

dennisa
2. říj 2009

Halpa, tak to věřím. Já hlavně strašně ráda spím, takže to budu muset předspat 😅
Já bych šla na nemocenskou co nejdřív, pokud mi to vyjde. Docela mě zmáhá dojíždění do práce a dlouhý směny. Takže bych ráda pak byla doma.