Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

kalimero11
12. led 2010

Ele, to je paráda! No skvělý... 😅 😅 😅 Jupí... Tož hurá na mimi. 😀

Ještě Jarušce, kdyby to tak také dopadlo.... Tak krásně jako Tobě... To by bylo super, kdyby došla na předoperační vyšetření už těhu. 😵 Já totiž věřím, že vejcovod průchodný bude... 😵

Tak holky honem, teď všechnu pozitivní energii soustřeďme a pošleme Jarušce!!!

eleanthis
12. led 2010

Jari do toho jari do toho - jari, ale musis v rytmu, tak jedem - jari do toho :D sup na to holka, tento mesic zadny flakani a kazdy den pekne poctivy sex!

zuzka.o
12. led 2010

ELE...chichichi.... to je bezva povzbuzování...... a ty taky... do toho do toho.... ať jste rychle obě těhulky 🙂

Už tu pozitivní energii k Jarušce vysílám...... ať je ten vejcovod průchozí a po tom prokouknutí ať je Jaruška hned těhu...........
🙂

zuzka.o
12. led 2010

Jukněte, včerejší venčení naší Myšky... takhle krásně máme zasněžené sídliště

http://mojzovi.rajce.idnes.cz/konik/#Obraz041.jpg

jarka09
12. led 2010

Holky moje, jste zlatý!!!! Díky! Dneska jsem 12 DC, takže zvýšená pohotovost, žádný flákání bych nedopustila 😀

zuzka.o
13. led 2010

Jaruško...do tohoooooooo 😵

A ELE.... jak jsi tu vynikající zprávu včera rozdýchala a hlavně oslavila??? 😵

pettrraa
13. led 2010

ahojky ele to je uplně užasnááááá zprááááááááva moc gratuluji a šup na snaženíčko moooooc držím pěstičky at se brzo zadaří a je už vše ok 😉 😉
kali prosímtě kolik máš hodnotu cukru??? Já nevím prý je těhu cukrovka horší než normální.Já mám držet jen dietu ale ani náhodou jí nedržím bych bez saladkého umřela fakt to mám ok.Ted jdu na cukr 19.1 tak ted teda budu bez sladkého do toho 19 to asi umřu 😀 Jinak kluci jsou ok
Tomík mi dělá radost ve škole mu to jde dobře má občas dvojku ale tak to je super
já byla dnes u nového gyndaře je super je to starší pán ale fešák a sestřička je užasná jsem moc ráda že mě vzali.Dr jsem vše řekla a taky že mě zlobí Ms ted jí mám od pondělí a měla jsem jí mít až v pátek tak mi dal dvoje léky jedny Orgametrl ty mám brát od 28. do 2.2 pak už né a ty druhé nevím název ty budou v lékárně zítra ty mám brát až v unoru po ms pokud teda bude když bych byla těhu ty léky mimi neublíží.Tak jsem teda zvědavá

pettrraa
13. led 2010

jaru šup šup šup at je u tebe v bříšku ta holka nebo kluk 😉 😉 moooooooc držím pěstičky

kalimero11
13. led 2010

Ahojky,

Peti, na lačno 4,4mmol/l (to je OK) a po dvou hodinách po vypité glukóze 9,1mmol/l (což prý je hodně přes normu). Sladké jsem vypustila, ale jídlo si nevážím, jím méně a častěji, ale nepropočítávám. Já jdu na kontrolu 20.1. a 19.1. si na Tebe určo vzpomebu, protože to si budu dělat ty odběry. ☹ Já se tak bojím, že to nezvládnu.

Jaru, doufám, že nelenošíte a pilně vyrábíte! Jak psala Ele, radši každý den... 😀

Ele, a copak Ty? Ještě Tě čeká nějaká léčba nebo pomašíruješ do práce? Opatruj se, venku to klouže...

Zuzi, už máte vybraná jména? Je to tajné?

zuzka.o
14. led 2010

No, na tu cukrovku jsem taky zvědavá. 19.1.jdu do poradny a tam mi řekne co a jak...... snad to budu mít dobré, ještě se stresovat s vážením jídla...bléééé!!! A ty odběry bych taky moc nezvládala.... držím ti KALI paluchy, ať to zmákneš.

Jména vybíráme.... zatím není jasno..... a jsou taky tajná 😉

eleanthis
14. led 2010

ahojte holky moje

dneska jsem byla u doktora zrusit neschopenku a od pondeli supajdim do prace, uz jsem zavalena praci, uz vyrabim nastenky a delam si veci dopredu, at me to pak nezavali, na pondeli uz vim, ze budu koncit na obed a pak valim k pani reditelove delat plakaty na zapis do skolky, leti to leti 🙂, ale nezahalim

vcera jsem byla 12 DC takze jsme moje "samouzdraveni" oslavili peknym snazenickem a nemam duvod v tom ustavat jeste par dnu :D a pak uvidime. tento mesic si nefandim, bylo by to prilis stesti naraz 🙂, ale je mi z toho vseho hrozne dobre a mam skvelou naladu. tak nejak jsem se pristihla, ze jsem svymu telu odpustila tu "zradu" v podobe mimone a ted se citim jako dokonalej tym tela i duse 🙂 je to hezky.

Peti - peknej doktor jo, tak to jsi dneska mela videt ten zastup za mou doktorku, jde jsem byla... bores silne pres 50, ale charisma az hruza... podle me to ani o sobe nevi, ze takhle pusobi... mozna jen na me, ale jsem z neho uplne odvarena :D

kali drz se, s tou cukrovkou to neni zadna legrace, ale musis bojovat.

jarka09
14. led 2010

Ahoj holky, nebojte, mám poslední šanci před LPS, tak to bych žádný flákání nedopustila. Navíc teda už mám po ovu, teda alespoň si to myslim 😒
Zuzko, já teda musím říct, že co se týče pohlaví miminek, tak mám svůj tip, no jsem moooc zvědavá, jestli mi to vyjde 😅

jarka09
14. led 2010

El, já jsem z toho tvojeho elánu najednou na větvi, prosímtě, taky trochu odpočívej a ne že do toho zase skočíš po hlavě 😉 mysli na budoucí miminko, to se chce uhnízdit v odpočaté mamince... 🙂

zuzka.o
14. led 2010

ELE... ježiš to jsem ráda, že jsi takhle plná elánu a optimismu! Fakt je to všechno malý zázrak! A takovou oslavu fakt chválím 😵 Jen se nestrhni, přecejenom to nebyla rýma, tak opatrně. A moc ti přeju, aby to co nejdřív vyšlo. 🙂

JARUŠKO... to je dobře, že se neflákáte, musíte přece plně využít posl.měsíc před laparkou. 🙂
To by mi zajímalo, co si myslíš, že čekáme za prcky 🙂

luciemar
14. led 2010

Ahoj holky,
asi si mě už moc nepamatujete, byla jsem tu naposledy někdy v září, říjnu. Na konci srpna jsem měla mimoděložní...
Nezahálela jsem, vím o všem, co se tu děje. Průběžně jsem si vás pročítala.... Gratuluju ke všem úspěchům a pokrokům a držím palečky do toho, co má přijít.

Ale teď už je ze mě zas snažilka, tak se k vám přidávám... 🙂
Dnes začínám druhý měsíc snažení. Ten první bohužel nevyšel, ale to bych toho asi chtěla moc... 😀 Jsem ráda, že se mi vůbec trochu srovnal cyklus po tom všem...
Takže Ele, Jarko, Petro a i ostatní snažilky, jdeme do toho!!!!! 😀 😀 😀

pettrraa
14. led 2010

ahojky Ele to jsem moc ráda že jsi plná elánu ale fakt bud ještě na sebe opatrná
Kali to vůbec nic není jestli máš to pero na tu cukrovku? jen to trochu dobne neboj to zvládněš no těch 9 je trošku více no ale určo to pak bude lepší
Jaru kámoška prý otěhotněla 2 dny před ms člověk fakt asi uplně neví kdy jí má pokud si nedělá ovul testy pořád.Tak třeba se zadaří moc držím pěstičky
Liciemar taky ti moc držím pěstičky at se mimi brzo zadaří 😉

zuzka.o
14. led 2010

LUCIEMAR... to víš, že si na tebe pamatujeme .... moc gratuluju ke snažilkování... jejda, tady se to snažilkovsky rozjíždí... moooooooooc vám všem držím paluchy, ať se co nejdřív zadaří a posílám těhu bacílky

TFUJ TFUJ PRRRRSSSSSK TFUJ TFUJ PRRRRSSSSSK TFUJ TFUJ PRRRRSSSSSK TFUJ TFUJ PRRRRSSSSSK TFUJ TFUJ PRRRRSSSSSK TFUJ TFUJ PRRRRSSSSSK TFUJ TFUJ PRRRRSSSSSK TFUJ TFUJ PRRRRSSSSSK TFUJ TFUJ PRRRRSSSSSK TFUJ TFUJ PRRRRSSSSSK TFUJ TFUJ PRRRRSSSSSK TFUJ TFUJ PRRRRSSSSSK TFUJ TFUJ PRRRRSSSSSK TFUJ TFUJ PRRRRSSSSSK TFUJ TFUJ PRRRRSSSSSK TFUJ TFUJ PRRRRSSSSSK TFUJ TFUJ PRRRRSSSSSK

luciemar
14. led 2010

Díky, chytám všechny těhulkovské bacílky plnými doušky!!! 😀
Říkám si, že se na to nesmím tolik upínat. Když ono to moc nejde... Navíc teď, když ani nevím, který vaječník zrovna ovuluje... ☹ No, po prvním měsíci nemůžu nic usuzovat. Prostě začínám nanovo a s elánem... 😉
Zuzi, sleduju tvůj příbeh a moc ti držím palečky, ať ti tvoji mrňouskové rostou jako z vody a dělají mamince samou radost!!!
Petro, ty už jsi taky začala se snažením, že?

zuzka.o
14. led 2010

LUCI.... ono se to fakt říká, neupínat se na to....ale nejde to. Ale je pravda, že jsem to ten poslední měsíc už chtěla vzdát, přestala jsem to řešit a zadařilo se. To předtím, každá MS byla rána pod pás, moc a moc jsem chtěla být těhu.....a nešlo to. Takže na té psychïcké pohodě něco bude. 😉
Moc děkuju za přání... doufám, že to s prcky vydržíme co nejdéle. 😵

jarka09
14. led 2010

Ahoj Luciemar, to víš, že si tě pamatujeme. Tak teď nás tu bude snažilek! To půjde samo, jedna to prolomí a bude to jako lavina 😀
Kali, taky na tebe moc myslím, jak to zvládáš. No, ještě ta cukrovka to doho! To je děs. My pořád na baráku pracujeme, teď máme hotovou koupelnu, dlažby v chodbách, kuchyni a obýváku a připravujeme to na stavbu krbu. Chtěli bysme se stěhovat v květnu, až dokončíme septik.
Zuzko, tak jestli si teda můžu tipnout, tak já to vidím na kluky 😉 Ale je mi jasný, že se musím nechat překvapit. To je prostě jen můj takovej pocit. Ale myslím, že se tím tipováním musíte docela bavit, když vy to víte a nikdo jiný ne 😀

zuzka.o
14. led 2010

JARUŠKO... přesně jak píšeš... prolomí to jedna těhulka s // a najednou budete všechny. Vzpomeňte si na začátek září, jak jsme s novinkama // chodila jedna za druhou. 😉
Jé.... krb....to je můj sen.... doufám, že se mi jednou poštěstí domeček s krbíkem. A květen, to je co nevidět, .... takže hezky si to na léto zabydlíte a další Vánoce už budou v domečku, nádhera. Vy máte dlažbu i v obýváku? My jak předěláváme byt, tak se zatím teda hádáme, co a kde bude.... no a nedovedu si představit studenou dlažbu v pokojích... tam si snad znova prosadím plovoučku. Je to sice na údržbu hnus, ale já jako alergik na prach to jenom vítám, koberec nikdy!

A máš pravdu, bavíme se tím, jak ostatní tipují a hádají se, kdo má pravdu... tak jsme zavedli sešítek, kde se hádá pohlaví a datum porodu. Výhra... velké šampáňo Bohemia. 🙂
Jen je blbé, že se nemůžu podělit o radost z nakupování v těch správných barvičkách.... pochlubím se s neutrálem, ale třeba ty bomba věci co jsou do barvy...juuuuuuu!!!!!

jarka09
14. led 2010

Zuzko, já ty tipovačky živě vidím, měli jsme to takhle u švagrové, všichni jsme hádali, ale oni se nakonec prořekli sami, ale i tak to byla sranda.
S tou dlažbou to bylo tak, máme spojenou kuchyň s jídelnou a obývákem. První varianta byla kuchyň jídelna dlažba a v obýváku jsem chtěla dřevěnou podlahu. Protože ale máme podlahový vytápění, tak nám to rozmluvili a náhradní řešení byla plovoučka. Nakonec jsem řekla, že to nebudeme nijak předělovat, koupili jsme dlažbu v imitaci dřevěný podlahy a dali to po celým. Do pokojů ale půjde plovoučka - lamino.

zuzka.o
14. led 2010

JARU... tak to muselo být vtipné, takové tajnosti a pak se prořeknou 😀
Aha.... na podlahové vytápění jsem nepomyslela, tak to joooooo. A imitace dřev.podlahy je super, nedávno jsem se na ní dívala v katalogu.

jitulka1970
14. led 2010

Ahojky všem, moc a moc díky za tyto stránky! Právě dneska jsem se vrátila z nemocnice po LPSK: mimoděložní těhotenství s následným odebráním levého vejcovodu ☹ Hned jsem zasedla k PC a začala hledat stránky na toto téma, abych věděla, co mě čeká. O mimčo jsme se s přítelem snažili od března a když už jsem se na Štědrý den začala těšit, že se to, konečně, podařilo a objevily se //, tak to nakonec 12.1. nabralo úplně jiný spád a směr. ☹ Ale díky vám všem a vašim příběhům tady věřím a doufám, že nic není ztraceno a že se určitě i mě zadaří tak, jako spoustě z vás. Každopádně jsem zatím na samém začátku a je mi jasné, že to bude opět běh na dlouhou trať! Jen doufám, že bude úspěšný! Každopádně ode dneška jsem pravidelnou návštěvnicí a těším se na další příspěvečky!!!

luciemar
14. led 2010

Jarko a Zuzi, musím se přiznat, že když Zuzka sdělila, že to budou dvojčátka, tak mě nic jiného než dva kluci ani nenapadlo, je to zvláštní, ... no, asi na tom něco bude, viď Jaru 😉
Zuzi, moc tě obdivuju, že to vydržíš tajit, to by se mě asi nepodařilo... 😀
Jarko, musí být paráda takhle už dolaďovat baráček...To nás teď na jaře čeká teprv hrubá stavba. Hrozně se nám opozdio vyřizování stavebního povolení, takže začnem snad někdy v dubnu. Ale už se na to moc těším, až to bude v jednom kole...

jarka09
14. led 2010

Jitulko, vítej, i když radši bych tě přivítala v diskusi s jiným názvem.... Jak jsi popisovala svůj příběh, úplně se mi vybavilo, jak jsem se já vrátila z nemocnice a hledala na PC víc informací a jak jsem byla a jsem ráda za tuhle diskusi. Moc mi to pomohlo. Jsme tu parta holek a vzájemně se podporujeme. Kdo nezažil, nepochopí...
Každopádně ty si určitě do profilu za čas dáš poznámku snažilka a věřím, že dlouho při tom stavu nezůstaneš a budeme mít další těhulku 😉

zuzka.o
14. led 2010

LUCI.... chichi... ona je to prča, taky jsem si myslela, jak mi to bude žrát, že to nemůžu nikomu říct.... ale je to sranda 😀 😀 😀

JITU.... teda, chudinko.... vítej, i když teda radši bych tě poznala za radostnějších okolností. Cokoli budeš potřebovat, ptej se. Mně to taky ohromně pomohlo.... tělo se rychle uzdraví, ale ta psychika....!
A tak nějak o pár dní kopíruješ můj loňský případ. My jsme si mrně upekli na štědrý den, 10.1.09 // a 26.1. LPS. No a vídíš, už jsem 24tt a čekám hned 2miminka. Takže konec je to veselý 😉 Nebuj, brzo se zadaří. 😵

luciemar
14. led 2010

Ahoj Jitulko, taky tě moc zdravím. Vím, jak moc těžkých je těch pár dnů po návratu z nemocnice, kdy se člověk cítí hrozně a myslí si, že těch pár měsíců bude věčnost. Taky jsem si říkala, že to ty čtyři měsíce vůbec nejde vydržet a že se budou táhnout...a hle, jsou dávno za mnou a dokonce i první měsíc snažení. Uteklo to jako voda, vše je zahojené, jizvy i dušička, a můžem pokračovat.
Děláš dobře, žeš přišla, protože mě tehdy holky taky moc pomohly. Vzájemná podpora a předávání zkušeností dělají v těchhle situacích opravdu zázraky.
Takže nevěš hlavu, za chvíli se vše zahojí, čas uteče a budeš se moct znovu snažit. Moc ti to přeju... 😉

jitulka1970
14. led 2010

Jaruško, moc díky za uvítání. Je to hrozně fajn, když najdeš někoho, s kým se dá na toto téma mluvit a podělit se o zkušenosti, protože jak jsi správně napsala: kdo nezažil, nepochopí... Každopádně tvá poslední věta mě nádherně zahřála u srdíčka a moc ti za ni děkuji. 🙂

pettrraa
14. led 2010

Jitulko 1970 moc mě mrzí co tě také potkalo a moc držím pěstičky at se brzo zadaří a je vše ok
Jaru to musí být moc pěkné v baráčku
Zuzi kamarádi mají od 28.12 dvojčátka kluka a holku taky bych vám přála páreček 😉
leciemar my se snažlme od prosince ted to nevyšlo dostala jsem to 11.1 ale byla jsem u dr pro léky na srovnání ms tak snad to po nich bude ok prý klído můžu otěhu ty léky nevadí .tak uvidíme no