Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

eleanthis
11. bře 2010

ahoj holky, jeden den odmlka a vy tu proplkate celou stranu 🙂 jen tak dal

Joseline - ja mela po zmlklym taky cystu, krvavou asi 6 cm v prumeru, nechali me cekat mesic a pul na laparku a ona bez povsimnuti - coz je fakt divny, sama zmizela. ani mrchu jsem nemela silnejsi, naopak spis slabsi... takze se nic neresilo, jestli se to tam znovu dela nebo ne, to nevim, na prohlidce jsem jeste nebyla a moc se mi nechce, zatim se 2 mesice nedari otehu, takze jdu ted 17. a uvidime... jinak spousta holek ma cysty v tehu, problem je u tech velkych, kdyby praskly, at s sebou nevemou i to mimi, nicmene da se v tehu i laparoskopovat, to neni zase takovy problem.. asi bych zkusila jeste dalsiho odbornika, treba na ambulanci mistni nemocnice, koukala jsem, ze jsi z brna, tak zkus obilny trh, jsem tam vazne spokojena, na ambulanci tam muzes prijit kdykoliv bez objednani, zaplatis jen tech 30 kc a oni ti reknou, co a jak, posoudi, co se da delat, staci rict, ze chces nazor dalsiho odbornika.

Peti, tak jsem na tebe zvedava :D

Jari - i na tebe, delala jsi si jeste test? ja jsem dneska 7 DC, ale poctive zkousime... teda zase tak poctive ne, tento mesic to nechavam spis tak obden, ale driv nez 10 DC a pozdeji nez 16 DC, jestli mam treba posunutou ovulku nebo tak neco... uvidime

mam ted zajimavy zmeny v praci, takze me to cele zacina mnohem vic bavit. nejenze mam ted kolegyni na vychazky a obed, takze si konecne uzivam prestavek i vypomoci, ale navic vysla i vyhlaska, ze zastupkam reditele se krati uvazek u deti jen na 5h denne a zbytek mam na praci pro reditelku, takze jsem stestim bez sebe, jak se mi to pekne rysuje... do prace se vic tesim, mam vic volna a casu i doma na sebe, kdyz si to dulezite mam kdy udelat v praci 🙂

jinak zdravim tehule a Kali, tobe se to nebezpecne krati!!! se tesim uz na Marecka!

A Denni, ty se drz, a podavej zpravy, drzim ti palce

pettrraa
12. bře 2010

ahojky denisko tak to máte taky hezky barevné doma ale u vás to zatím nemá kdo ušpinit to kdybys to viděla u nás i po týdnu nově vymalované tak to je docela síla co ty děti dokážou 😠 kort když mají malovací období na zed 😀 Tak at se o víkendu v práci kočko moc nenadřeš 😉
Ele tak to je super že máš ted na sebe více času to je fajn a at se mii zadaří
já furt mrchu nic a už mě to štve bych jí ted tááák chtěla 😀 no uvidíme kdy svina dorazí 😠
včera jsem odvezla kubíka k našim tak je tu takové ticho Tomík je velký ten už mě moc nepotřebuje ☹
jo Ele pořádáte jako školka karneval i pro veřejnost??? my jo učitelky nám jen pomáhají ale sami to neudělají tak nevím je to normální???

joseline
12. bře 2010

elanthis, právě na Obilnáku jsem byla na revizi, sestřičky jsou tam skvělý, ale s tou ambulancí teda moc nadšená nejsem. Dr. se tam pořád střídají a pokaždé mě řekly něco jiného..Obvykle opačného než ta dr. předtím 😒 Tak nevím z čeho si mám vybrat. Ale slyšela jsem že je tam spoustu skvělých doktorů, asi je lepší dojít k nim do ordinace osobně. Na té ambulanci je to jak na běžícím pásu.
Jinak právě dermoidní cysta nemůže prasknout ani zmizet..Snažím se najít na koníkovi někoho kdo má s tím zkušenosti, ale nějak se mi nedaří. Tak jsem to chtěla zkusit tady. Nevadí. Přeji hodně štěstí a hezký víkend 😉

pettrraa
12. bře 2010

http://www.novinky.cz/krimi/194589-v-pribrami-l...
holky tohle je šílený já bych tu matku snad zabila krávu jednu tohle fekt nechápu 😠 😠

eleanthis
13. bře 2010

tyjo .- tak to je psycho... ta zenska asi taky nemela vsech pet pohromade...

Peti tak jak jsi na tom? porad mrcha nikde a testy?

Joseline - aha, ani jsem nevedela, ze se tam da zajit i k doktorovi primo, mam zkusenosti jen s ambulanci.

Peti - karneval pro verejnost mame, vetsinou prvni kolo je pro nase deti a za hodinku nasleduje pro verejnost, zustavam ja a pani reditelka a venujeme se prichazejicim, program je stejny jako pro nase deti. ty maji pak v jine tride dalsi mecheche...

uf dneska jsem byla v praci, meli jsme zapis, vcera az do sesti... diky bohu, uz je to za nama 🙂 deti jak smeti.

zuzka.o
13. bře 2010

Ahoooj 🙂

DENNI...tak to jsi mi taky pobavila s kalhotama 😀 Dobrej trapásek, tedy skoro.

ELE...fajné změny v práci, to chválím, že si můžeš dělat spoustu povinností v práci a netahat si to ještě domů.
No.... a kolik pak dětiček bylo u zápisu?

PETRA...ta ženská musela být blázen, jinak si to nedovedu vysvětlit. Prostě nějaká poporodní deprese...... a jestli ne, tak bez milosti odpravit!!!!! Snad bude malá v pořádku a dostane se brzo k normálním rodičům.
A kde je sakriš ta mrcha????????

Všem snažilkám držím paluchy a Dennisce přeju, ať to dobře zvládne.

My máme dneska od půl 7 oslavu tch.55. Objednala jsem dort a je naprosto úúúúúžasný!!!!!

pettrraa
13. bře 2010

ahojky No mrcha stále nikde 😠 a testy nemám koupené já spíš čekám tu mrchu 😀
Zuzi doufám že máš fotečku dortíku 😉
Ele tak to máte dobré ale zařizujete to vy učitelky že? né rodiče?
tchánovci dnes měli zabíječku tak jsem si pochutnala na ovárku a jitrničce a jelítku

eleanthis
13. bře 2010

peti - tak kup a dej vedet, to na mrchu nevypada :D - jinak jo, program delaji vzdycky nejaci bavici, letos jsme meli Tetiny, objednava to ucitelka, skolku zdobime my, ucitelky a pak tam trdlujeme s detma, rodice jen prijdou, nadlabou se prichystanych dobrot a odejdou 🙂

pettrraa
13. bře 2010

hm tak to to máte dobré u nás to musíme dělat my maminky paní učitelky tu máme hodná a dobré ale tohle prostě nazařídí a hlavně je tam 28mamin a zůčastnuje se nás tak 13 ostatní na to kašlou ale pak klidně příjdou a tváří se jako by nic ale nás ostatní to docela štve 😠
no Ele nevím dr mě vyšetřil a říkal že těhu nejsem tak nevím asi počkám co tento týden a kdyžtak k němu dojedu a uvidíme.Nic mě nebolí nikde nepíchá je mi dobře ani prsa nepnou prostě je mi fajn 😀

eleanthis
14. bře 2010

hm, tak uvidis, ale taky rikal, ze se to tam muze jeste chytnout 🙂 tak se aspon snazte, sliznici na to mas pripravenou 🙂

my se snazime tak jsem zvedava, ve stredu jdu k dr. tak to jsem taky zvedava 🙂 v praci ted bude fofr, od uterka tam mame inspekci... ach jo

dennisa
14. bře 2010

Ahojky.
Hlásím se po náročném pracovním víkendu 😝

Péťo, co to máš s tou mrchou?! Kde se toulá? Lepší asi, kdyby se nehodlala objevit pár měsíců vůbec, co? 🙂

Ele, pořádně se snažte, u Vás to půjde doma v pohodě, věřím tomu, tak si to užívejte 😉 Určitě to bude brzy!

Zuzi, jak dopadla oslava??

A víc nevím, snad jsem něco neprošvihla 😨 Asi ne, víkend to tu moc nežije, teď budu mít pondělí a úterý volno. Zítra jdu odpoledne ke svý obvoďačce na předoperační vyšetření a pak jedeme s Romanem do Prahy po nákupech.

Holky, zítra začíná na Primě "můj" seriál 😝 O klinice umělýho oplodnění...

kalimero11
15. bře 2010

Ahojky holčiny, 😉
zdravím po víkendu. Venku zas nasněžilo, fouká...Ta zima snad letos neskončí... 😲 Na příští víkend hlásí až +18C, tak jsem na to zvědavá, zda tomu tak bude. 🙂

Ele, to je prima, že se Ti v práci alespoň trošku zvolnilo tempo. Mám radost i za Tebe. 😵 Ale tu inspekci Ti nezávidím, nemám ráda, když někdo prudí a pořád hledá na něčem chyby. 😠 Tak snad máte rozumné inspektory. 😉

Petra, tak co, jak jsi na tom? Stále nerozhodně? Nebo snad pozitivní testík či mrcha? Nic neponechej náhodě a pěkně zalezte do pelechu. 😉 Mňam, zabíjačka, to jste si dali, co? 🙂 To je zvláštní, že v MŠ připravují karneval rodiče sami bez pomocí učitelek?. 😲 No, ale je prima, že alespoň můžete využít zadara prostory školky... To u nás ve školce se nikdy žádný karneval nekonal. 😒

Zuzi, Niki se na bráchu moc těší. Pořád tady kuje plány, jak se proti mě spojí a budou vymýšlet společně lumpárny. 😲 😀 Jak dopadla oslava u tchýně? Jaký jste nakonec pořídili dárek? Bych jí řekla, že dárek - dvojitý, dostane za pár týdnů.... 😀

Andree, vítej.... 😉 Tak už si užíváš mateřské? Nakoukni častěji. Jakpak Ti je? Už hnízdíš? Připravuješ pro mimíska nezbytnosti? Nebo už máš hotovo?

Jaru, tak co ovulka, dorazila? Snad se vám ji povedlo odhalit a v pravý čas využít... Už jsem zvědava na další testění.... 😵

Denni, doufám, že máš všechna předoperační vyšetření v pořádku. Kdyže máš tu operaci? A jak nákupy s manžou? Nechá Tě v klidu prohlížet a vybírat zboží, nebo spěchá z obchodu pryč? 😉

Koukám, že máte všechny vymalováno v barvičkách. 😉 Jen ten můj chlap by chtěl všechno na bílo. 😖 Jako práci mi pochválil, ale příště prý to radši vymalujeme na bílo. Já věděla, proč mu nemám o malování říkat a udělat si to radši sama v době, kdy byl v práci... Vrátil se do hotového, uklizeného, tak nemohl říkat nic. 😀 Ještě potřebuji sehnat nějaké nálepky zvířátek nebo jinou dekoraci na zeď, ale to počká, až bude sestavená postýlka. Abych věděla, do jaké výšky lepit. 😉 Manža má pořád čas, takže není v kupě ani postýlka ani kočárek. 😠 Tož jsem alespoň povlíkla kolébku. 😵 Vždyť už tu mrňous může být každým dnem. 😵 Dnes budu balit tašku do porodnice. Moc bych chtěla stihnout v pátek ještě jenu přednášku a pak už se prcek může vyklubat, kdy chce. Nevím však, zda to stihnu, neboť už pár dní mám pocit, že vůbec není jisté, jestli to do termínu vydržím... 😀 Dohnaly mne poslíky, věčně je mi špatně a jsem děsně unavená, takže jsem jsem značně zvolnila tempo a každou chvíli odpočívám.... Navíc jsme všichni doma nachlazení, to mi také nepřidá, mám pocit začínající chřipky, tak snad se z toho brzo vylížu. 🙄

pettrraa
15. bře 2010

ahojky Kali tak koukej víc odpočívat a třeba tu mimi brzo bude už se těším na fotečky miminka
Denisko tak si nákupy pěkně užijte.A také doufám že předoperační máš vše ok
No holky mrcha stále nikde a testit zatím nehodlám počkám až do příštího týdne kdyby náhodou ještě nebyla tak si ve středu zase ráno test udělám a když by byl negat tak si zajedu na injekci.Dr neříkal že se může ještě chytit ale že nevidí ídůvod proč by se to chytit nemělo 😉 mysla asi třeba další měsíc no uvidíme.je mi ok tak to nehrotím.
Jinak karneval nemáme v prostorách školky ale v hospodě na sále nebo v kabinách sportovců.Moc se povedl myslím že děti byli spokojená.No učitekly pomůžou ale neudělají to prostě sami.letos jsem měli 600 cen do tomboly a vše se prodala bylo asi 110 dětí no ale ten bordel poto to bylo něco jsem to uklízeli něco včera a něco jsem museli i dnes ale měli jsme to rychle bylo nás na to více.

zuzka.o
15. bře 2010

Ahoooj holky 🙂

Tak nakonec oslava dopadla dobře, tchýně se nakonec nechala přemluvit na myčku (doteď rezolutní NE NE NE) a najednou se teda milostivě nechala do ní navézt. Já si myslím, že po ní toužila, ale byla natolik hrdá, aby to přiznala. Klasika! Dali jsme jí prašulky a ať si vybere dle svého a doplatí si. Jinak dortík se fakt povedl, nechala jsem udělat marcip.zeleninku (mrkvička a tak) mezi růžičky.... tak se to moc líbilo. Oslava byla od 18,30, domů jsem jela po 22hod, byla jsem teda dost utahaná, židle nepohodlná..... a můžu říct, že urvaná jsem ještě dneska.
Včera jsem manžovi namíchala barvičky, tak ode dneška po práci začne malovat.
KALI.... zrovna na té oslavě jsme se bavili, že chlapi prostě chtějí vše na bílo, že barvy se jim moc nelíbí.... a je to tak! Ale my jsme šokovné ženské a když už si to neuděláme samy, tak ty naše protějšky do toho navezeme 😉

V pátek jdu zas na kontrolu, tak jsem zvědavá, břicho mi roste jako zblázněné, to nevím, co budu dělat za měsíc, sakriš!To abych si zjednala služku, už teď mi dělá všechno hrozné problémy (včetně zavazování bot!!!!, už se těším na těch +18, to budu lítat v nazouvákách)
No... ještě ke všemu se týden snažím rozmluvit jedné mandli, aby nezlobila, jde mi to až do levého ucha, v lékárně mi řekli, že jen ledové obklady, tak obkládám....je to sice lepší, ale už bych se z toho mohla dostat.
O víkendu jsem se lekla, že už se termín blíží, vidím to na konec dubna, tak honem musím ještě doobjednat zbytek věcí na mimi, dokoupit nábytek do bytu, ať už se stěhujeme. Pořád to nějak nevypadá. Manža zlobí.... má toho hodně, to chápu, ale on by zase mohl pochopit mě, že bych se ráda zabydlela před porodem. Pak toho budu mít plný zuby..... Ono už teď je to fakt náročné.
Omlouvám se za tenhle výlev, ale už mi to fakt štve. Vždyť zbývá vymalovat, položit podlahy a pak se na to vrhneme s hadrem (takovýho bordelu, fůůůůůj)

KALI....koukám,že tvůj manža je taky v klidu, ale vy už to máte fakt za pár dní.... holt všechno bude dodělávat, až ty budeš v porodnici. To si pak mákne..... a takovej blbej dotaz...bude manža u porodu?
Koukej se vymarodit, jako rodit s teplotou, virozou nebo podobným hnusem musí být záhul. Tak zvolni, pij čajíček s medíkem a lež.

PETRO...co ta mrcha mrchovatá??? Kde se toulá, sakriš!

DENNI... jé, volníčko, tak to si ho užívej... i když teda užívat si volno na předoperačním vyšetření asi moc nejde, co?
Jakej seriál???? To juknu.... u tebe je to kukám skvěle načasovaný, co? Hystero a pak umělé.... pak z toho budou úža dvojčátka.... já ti budu radit už jako "zkušená matka" dvojčat.... nádhera 😵

ELE a JARU... makejte holky, makejte.... o víkendu nastává jaro, začnou pučet pupeny, petrklíče a prvosenky.... ptáčci si začnou připravovat hnízdečka....budou se rodit mláďátka....tak si z toho vemte příklad a hupky šupky do snažíkování, neponechat nic náhodě 😉 😉 😉
Petra už má možná zaděláno. 🙂

pettrraa
15. bře 2010

Zizi to je super že oslava se povedla a že jste tchýni na myčku ukecali 😉 dortík musel být krásný a hlavně moc dobrý
chápu tě že už chceš být zabydlená něž budou miminka na světě protože pak to fakt bude náročné budeš jen kojit přebalovat kojeit oblékat na procházky koupat atd 😉 tak moc přeji at fakt to stihnete 😉
holky ale já si fakt jako těhu vůbec nepříjdu 😀 fakt spíš čekám tu mrchu a ona se tááááák flákáááá ☹
Jarušce a Ele moc držím pěstičky at už jsou těhulky 😉 😉
a vlastně i deniska bude a té přeji dvojčátka 😉
včera na karnevale byla jedna maminka má dvoujčátka kluky jsou jim 2 roky a prý chtejí další mimi ale můžou mít zase jen uměle tak jsem říkala že je fakt dobrá že prý klidně další dvojčátka 😲

zuzka.o
15. bře 2010

PETRA....no, to je teda borkyně! Já už teda (nikdy neříkej nikdy) mimi chtít nebudu, 2 budou až až.... a jít do rizika znovu dvojčátek, to by mi trefilo! Na disk.o dvojčatech teď v 16tt přišli doktoři na to, že holčina nečeká dvoj, ale trojčata! A to už jedno doma má!!!! To je pak teprve nářez!

Díky, snad to stěhování stihneme.... bych byla dost naštvaná, kdyby ne!

Ale s tou mrchou je to nějaký divný! Testila jsi znova?

pettrraa
15. bře 2010

Zuzi ty jo tak to je ta holčina taky chudák 4 děti mě by asi ted hráblo kdybych četala dvojčátka 😀 dřív né ale ted jo 😀
znova jsem netestila.Dr říkal že snad to týdne nebo do 10 dnů by mrcha měla přijít tak ted ve středu to bude týden a já ale budu čekat až do další středy a pak teprv kdyby nebyla testit a když by byl negat tak zajedu k dr pro injekci ☹

eleanthis
15. bře 2010

ahoj holky, teda tady uz je to skoro samy rodeni, ja se tak tesim, co se z vas vyklube :D

zitra nam prijde ta inspekce a zustane do ctvrtka, vitr z toho moc nemam, pokud delam neco blbe, no tak mi to reknou, ale zadny zasadni chyby si myslim, ze nedelam... co delam jakoze vic razantne vim, a tak se budu trochu krotit a snazit se delat to podle reguli ZMS, ale jinak holt jsem jaka jsem a zatim jsou s tim vsichni spokojeni.

dneska jsem 11 DC, takze pokud ovu jeste nebyla (i to jsem pojistila :D ) tak snad prijde v dalsich dnech, no nic nenecham nahode, uz bych taky radsi hladila pupek, ale musim priznat, ze me to ted v praci zacina hodne bavit, zvlaste pod prislibem tech lepsich smen 🙂. tento tyden je jeste masakr, kolegyne ma podezreni na salmonelu, takze se fakt bojim, ze ji bude mit a necha me ve stychu jeste par tydnu. to bych si tech lepsich smen moc neuzila, ale jinak souziti s pani ridici se jevi jako fakt pohoda (zatim to pro vsechny byl spis postrach). musim to zaklepat, ale ja dobry 🙂

jinak Denni, uzivej volna a budu ti drzet palecky do nemocnice.
Peti, ses dobra, ze vydrzis netestit, ja jsem za minuly poplach vyhodila 200 kc za nega testy.... pako no... nevydrzim pockat ani do terminu mrchy.

Kali to je kruty, ze jsme se dohrabali uz i k poslickum 🙂 jak ten cas leti!

pettrraa
15. bře 2010

Ele tak at na tebe není žádná stížnost ale myslím že fakt nebude 😉
no já vydržím dlouho netestit když si furt myslím že těhu nejsem 😀 ale teda byla bych asi v šoku kdyby test byl pozitivní 😀 ale bylo by to fajn no.

jitulka1970
15. bře 2010

Ahojky berušky, tak se zase po delší pauze hlásím. V pátek jsem vezla do Brna (na Veveří) kamaráda (od mého přítele) s jeho manželkou na ultrazvuk, protože jim "kleklo" auto, a vzali mě s sebou do ordinace na ultrazvuk. Něco tak NÁDHERNÝHO jsem nikdy neviděla!!!! Jsou ve 22.tt (další věci okolo mi unikaly:(), čekají chlapečka, ale bylo nádherný a úžasný vidět toho drobečka na tom ulrazvuku!!!! Normálně mi tekly slzičky;) A hlavně jsem to "barvitě" líčila doma chlapovi (jak to bylo skvělý a úžasný, a jak mi na to Hanka (manželka toho kamaráda) řekla, že se tam taky 100procentně objevíme a já už, díky tomu, budu ve výhodě, protože to tam budu znát;) Nádhera, když to člověk všechno vidí a ten doktor ještě všechno popisuje "jak pro blbý";D. Fakt jsem z toho byla "vedle", protože jsem to se synátorem (když jsem ho čekala - bože, 18 let dozadu!!!- nezažila! Závidím vám všem TĚHULKÁM (ale samozřejmě jenom v DOBRÝM:D), protože dneska jsou úžasné možnosti v tom, aby bylo mimuško vidět!!!! Za mě to ještě až tak moc nefungovalo:( Jinak jsem (po týdenní pauze) zase dostala ms:( Vůbec to nechápu,jsem zvědavá, co mi řekne Mudr.! Ani jsme to s přítelem (za ten týden, co byl doma) nezkusili, protože to nešlo:( A dneska mi zase odjel pryč a vrátí se až 28.3.:( Kruci, to je na naštvání..........No, ale jsem optimistka, takže "nehážu flintu do žita"! Ono to nějak dopadne! Těhulky opatrujte se a my snažilky.... však my víme;D

zuzka.o
16. bře 2010

Uf....jen jsem sem hodila odkaz a zmizla.... od ledna je u nás Babybox a včera tam odložili 2měsíční holčičku!!!

ELE...ať zvládneš inspekci.... a hlavně teda ať ta tvá kolegyně nemá salmošku, aby sis užívala víc volna.

JITULKA...ahoooj ty naše ztracená snažilko. To ti věřím, že utz byl pro tebe zážitek. Já to vidím na rodičích a prarodičích, když jim ukazuju fotky z UTZ a video ze 4D, jak jsou nadšení, protože tohle opravdu neviděli. A nebuj, brzo se toho dočkáš i u sebe 😉 Je jaro 😵 😵 😵
A jak dopadlo vlastně tvé martýrium s důchodem?
Taky si pamatuju, když měla být ovulajda a manža byl pryč! Jsem zuřila, byla naštvaná, ale nedalo se s tím nic dělat. 😒

Musím si postěžovat.... nic se na bytě neděje, už bych se fakt ráda přestěhovala, ale není vymalováno (kdybych si to tak mohla udělat sama!!!!!), manža má pořád práci jinde, už šílím. Do konce března jsem chtěla být přestěhovaná....ale to se fakt nepovede, sakriš!
Omlouvám se za výlev, ale teda krká mi to! 😠

pettrraa
16. bře 2010

ahojky zuzi to ti holka věřím že tě štve že stěhování asi nestihnete to je fakt škoda ☹
no ale třeba se tam něco ještě pohne né?
Jitulko Utz je užasná věc a neboj určitě se taky brzo dočkáš 😉 moc držím pěstičky

eleanthis
17. bře 2010

ahoj holky, tak jsem dorazila od Mudry, ovu probiha, bohuzel ted na vybrakovany strane ale krasne jsem videla ten dominantni folikul, co praskne, takze pozitivni je, ze ovu mam 🙂, dneska jsem 13 DC, takze na ovu jeden dva dny.. coz je stejne kruty az 15 DC... nicmene zatim to pry mam nechat, i mrcha v rozmezi 24-34 dnu, i kdyz je pokazdy jinak je pry v klidu, ze do leta si mame dat casek, merit BT jeslti chcem a kdyztak v lete spermiogram a neco navic. tak jsem svym zpusobem na stejnym, ale na druhou stranu stastna, ze OVu normal je a ze HLAVNE ta cysta se uz znovu neudelala a vajecnik vypada pekne 🙂 tak je mi hnedka lip 🙂 jdu na masaz, tak papa

pettrraa
17. bře 2010

ahojky Ele to je fajn že ovul je a že ta cysta neníííííííííí no třeba se brzo zadaří a už nebudete muset nikam v létě jít 😉
já ms stále nic koupila jsem si test tak asi ráno jeden udělám.

zuzka.o
20. bře 2010

Ahoj v novém koníku.....nemohla jsem nás najít!!!! nechápu, proč nás dali do disk. NEDOBROVOLNÁ BEZDĚTNOSTI, když tady každá za nějaký čas od mimoně čeká miminko?????!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠

dennisa
20. bře 2010

Ahojky.
Teda to jsou tu novinky. No já to měla v oblíbených položkách, takže jsem si ani nevšimla, že nás zařadili do takovýho blbýho názvu jako "Nedobrovolná bezdětnost" 😖

Jak je o víkendu? Já užívám volno, manžel je v práci, tak budu trochu uklízet. Dneska tady prší, ale furt lepší, než ta zima a sníh.

Ráno mi volali z práce, že jim někdo vypadl, jestli nemůžu přijet a sloužit do večera. No to jistěěěě, lhát se nemá, ale vymyslela jsem si, že jsem odjetá hodně daleko a nemůžu. Nenechám si zkazit zasloužený volno 😝

halpa
20. bře 2010

Ahoj holky, já jsem teda z názvu "nedobrovolná bezdětnost" úplně v šoku. To by mě zajímalo, koho to napadlo. Mě úplně běhá mráz po zádech... ☹
I když nepřispívám, poctivě vás dočítám a držím všem palečky. Tak se držte. 😉

zuzka.o
21. bře 2010

Ahoj HALPA a Ondrášku ...jak se máte?
Taky jsem byla v šoku a teda asi napíšu adminům, že tady je to o snažilkách a ne o bezdětných!!!!!

Ahoj DENNISKO.... to je jasný, že zatloukat a zatloukat, volníčko si zasloušíš.

My malujeme byteček (teda manža, já chodím kontrolovat), v tomhle týdnu nám namontují kuchyň ..... a doufám, že do konce týdne budou položené plovoučky v pokojích. A pak jenom garnyže a hurá na gruntování.

pettrraa
21. bře 2010

ahojky děvčata no taky mě název dost šokoval 😲 😲
a hurááááá od soboty mám mrchu tak sem ráda že nemusím k dr
o víkendu jsme slavili mojí mamky narozky tak jsem pěkně přecpaná 😀