Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

pettrraa
11. dub 2010

ahojky jitulko tak to moc gratuluji k invalidnímu důchodu a ta dr byla fakt hodná ale mrzí mě že vůbec máš zdravotní problémy ☹ .a ted snad budeš mít na nás více času sem taky psát

eleanthis
11. dub 2010

ahoj Jitu, tak jsem rada, ze ti to vyslo, i kdyz vis jak... no lepsi by bylo, kdyby to nebylo, ale urcite mas ted radost 🙂, co budes podnikat dal? mas plnej invalidni nebo castecnej? muzes si dal nejak dovydelavat? protoze duchod ti asi k zivotnimu standardu moc neprida...

Peti, tak jsem zvedava, jak dopadnes? kdy necekas mrchu? ja ted ani nevim, jsem 10 DC, nechala jsem pritele pekne sexualne "vyhladovet", tak je ted celej ricnej :D (at to neni jen rutina :D ), no tento tyden je pro nas sance,tak to vis, ze se budem snazit, psychicky to nehrotim, jinak samoze snazeni bude, pravda, delam si nadeje, ale uz jsem si tak nejak zvykla na cekani a neni to tak zly.

Co Jaruska? jakpak ta je na tom?

jarka.09
11. dub 2010

Čau holky, pěkný víkend!
Blondatasestricka: věřím,že to bude v pohodě, doktoři straší, aby se pak případně kryli, že nic nezanedbali, ale někdy to je až nelidský. Já měla při mimoňi v břiše tekutinu,ale to,že je to krev se poznalo hned podle ultrazvuku a taky jsem měla šílený bolesti, takže to určitě nebude tvůj případ. Držím pěsti!
Jinak já se teď snažím koncentrovat na jiný věci-práce, stavba atd. Přiznávám,že ani nevím,kolikátý DC jsem a snažím se hodně nemyslet na to.
O velikonocích jsme byli kamarádce na svatbě, moc jsme si to užili, měli to parádní, tak jsme zase přišli na jiný myšlenky.
Jinak máme nějaký problémy s PC,tak ho budeme dávat na reklamaci, ale v práci vás průběžně budu určitě stíhat dočítat 🙂 Tak se mějte, všem snažilkám držím pěsti!
😉

blondata.sestricka
11. dub 2010

Ahoj holky!

No, Jaru, kéž by si měla taky pravdu. Dr. na tu tekutinu v břiše řekla, že to může být z prasklýho folikulu nebo krvácejícího vaječníku. Nepoznala to, co to přesně je. Jinak mám takový pocit, že mě bolí na levý straně, jakoby píchání, ale je to slabý. Uf...už aby bylo úterý a já věděla na čem jsem...to čekání je fakt hrozný...nic mě nebaví, jsem z toho otrávená. Nejlepší je manža...ten si z toho hlavu nedělá a je v pohodě. Nevim, proč to tak prožívám, ale mám prostě strach.

pettrraa
11. dub 2010

Sestři to ti věřím že už se těšíš na uterý ty nervy jsou děsné vid.Tak tfuj tfuj tfuj at je vše ok
Ele a jaru je to fakt lepší na to tolika nemyslet já se taky ted snažila být v pohodě a sexík by jen když byla nálada ani nevím kdy byla ovul ms taky nevím kdy bude když minule mi to tak blblo tak když počítám že po 28dc tak bych to mohla mít 16.4 tak uvidíme no ale k dr nepojedu jak říkal že když do dobna nebudu těhu že to začnem řešit tak já počkám až do června a kdyby do té doby nic tak teprv bych k němu jela a uvidíme co s tím 😉

blondata.sestricka
11. dub 2010

Holky, já Vám moc přeju, abyste byly co nejdřív těhotný...Nám se to povedlo hned na poprvý, ale žádný děti ještě nemáme.
Péťo jo, nervy jsou strašný...kort teď když o víkendu nic moc nedělám a mám čas na to myslet...Zítra jdu naštěstí do práce, už se těšim, i když je to tam na hlavu.

pettrraa
11. dub 2010

a sestři kde pracuješ jsi asi zdravotní sestřička že?? tak at ti to v práci rychle uteče a v uterý hurá k dr jdeš hned ráno??

blondata.sestricka
12. dub 2010

Péťo pracovala jsem jako sestřička na ARU, nejdřív v Praze pak u nás, ale už to nedělám. 🙂 Zítra je úterý, juchůů 😀 Jdu až odpoledne ve 12:15, dřív neměla volno.
Včera jsme byli v kině na Nezapomeň na mě, doporučuju, byl to skvělej film, jen se smutným neočekávaným koncem 😔

sophiejane
12. dub 2010

sestřičko tak to ti budu moc držet palce ale já myslím, že bude vše v pohodě a jsi těhu 😉

blondata.sestricka
12. dub 2010

Sophi děkuju 🙂 Teď jsem se ozvěděla, že moje kolegyně z práce přišla o miminko. Bylo mrtvý 😔 Takže ne moc pozitivní zprávy po ránu 🙄
A změna- k dr. jdu už hned ráno, páč se mi to odpo kvůli práci nehodí. 🙂

sophiejane
12. dub 2010

jejda...a jak už byla daleko? to je hrozný když se to stane neěkdy pak už později v těhotenství...brrrr...a jak se cítíš?? ještě jsi testovala? sílí čárky?

blondata.sestricka
12. dub 2010

Byla na začátku, asi 8-9 tt. Vůbec miminko neplánovala, ale měnila HAK, protože měla nějaký problémy a najednou byla těhotná. V rodině mají Down. syndrom, takže nějaká zátěž tam byla, ale dělali jí testy a bývalo by to bylo zdravé miminko, tak byla rozhodlá, že si ho nechá. Je jí 34 let.
Test jsem si naposledy dělala myslím ve čtvrtek a čárka byla silná dost. Skoro jako ta kontrolní. Jinak mi je dobře...až na ty nervy.

jarka.09
12. dub 2010

Holky, když už jste to tu nakously, tak v mém okolí se to teď taky stalo, známá přišla o mimi, byla někdy mezi 2-3 měsícem, přesně nevím, ale bylo to taky moc smutný 😢

blondata.sestricka
12. dub 2010

Je to strašný... 🙄 Prostě přírodu bohužel neovlivníme 🙄 Brr, raději na to nemyslet 😝

sophiejane
12. dub 2010

sestři tak to je jasný, budeš těhu...no pořád je to lepší takhle na začátku než pak za půlkou, to už je horší o to přijít☹ já se taky bojím, kontrola až příští uterý, tak aby srdíčko pořád bušilo 😕

blondata.sestricka
12. dub 2010

Sophi, v to doufám.....A srdíčko určitě bude bušit jako o závod 😉

pettrraa
12. dub 2010

ahojky Sestři díky za objasnění k tvé práci 😉
holky fakt mi přijde že ted je těch potratů tolik ach jo je to smutné kámoška přišla o mimi v 8tt pak ve 22tt musela porodit mimi bylo postižené tak ho dala pryč no a ted byla v 11tt a zase o mimi přišlaon má její manžel něco s chromozomy ale naštěstí má doma krásnou zdravou 3,5 letou holčičku 😉 jinak by prý si něco udělala mi řekla je mi jí strašně líto ☹ ☹ ale ta malá jí hodně drží nad vodou
tak holčičky Sofi a sestři určitě musíte doufat že bude vše ok 😉 😉 😉 moc vám to přeji 😉

blondata.sestricka
12. dub 2010

Péťo, to co se stalo kámošce je fakt šílený. To si už nedokážu přadstavit. Je to krutý 😔 Až mi z toho jde mráz po zádech... ještě že má tu holčičku, fakt. A děkuju za palečky. Už na mě bude myslet tolik lidiček, že se to prostě musí povíst 🙂 😵
A jak jsi na tom ty?

pettrraa
12. dub 2010

sestři to víš že se to povede musíííííííííííííííííííí 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉
já čekám kdy bude ms ale protože mi to dost blbne tak ani pořádně nevím kdy bude 😀 když počítám po 28dc tak by mohla být 16.4.

blondata.sestricka
12. dub 2010

Péťo, já jsem vysadila HAK na konci srpna. První MS dorazila po 50 dnech, další cyklus 24, pak 31, 36, 45...absolutně jsem taky netušila, kdy má MS přijít. A vidíš, jsem v tom 😀 Takže třeba ta mrška nedorazí 😉

blondata.sestricka
12. dub 2010

Holky, vy mi tady dáváte slušnou dávku optimismu, díííky 😉 😵

blondata.sestricka
12. dub 2010

Jinak Tě obdivuju, že jdeš do třetího děťátka 😉 Já nevím, jestli bych na to někdy měla.

pettrraa
12. dub 2010

Sestři to je ta velká touha po holčičce víš 😀 samo že vím že to může být další klučík ale prostě to do třetice zkusíme no a to bude vážne naposled i kdyby to ta holka nebyla 😀 já tedy vždy říkala že chci tři děti 😉
no mě právě ms blbla a dr mě dal nějaké prášky na uptavení cyklu no ale pak mi dal v unoru clostilbegit na ovul a ty mi to zase rozházeli takže ted nic nemám brát jen jím vtamíny femibion

blondata.sestricka
12. dub 2010

Jo táák, vy byste rádi holčičku 😉 😀 ty jo, tak držím všechny palce 😵 Přála bych Ti jí 😉
Takže Ti ty léky vůbec nepomohly a jsi tam, kde jsi byla 😝 Je fuk, jestli to máš nepravidelný, hlavně aby byla ovulka 😉 Máš ji?

pettrraa
12. dub 2010

sestři moc děkuji.no ovulku myslím že mám já si testy na ovul nedělám vyjdou pěkně draze 😀 bych řekla že je mívám takový ten výtok 😀 Dr mě řekl že když nebudu do dubna těhu že nás s manžou někma pošle jenže já manžu nikam nedostanu je to ho názoru že když šli dvě půjde třetí a já si to také myslím i Dr nakonec říkal že toje pravda no tak uvidíme já osobně jsem si řekla že počkám do června a kdyby nic tak to začnem s dr řešit ale aby manža nikam nemusel 😀 No tak uvidíme no
Jakoubek nám taky trval 6 měsíců než se chatil 😀

zuzka.o
12. dub 2010

Ahoj holky 🙂

Jsem ráda, že Sophie je těhulka, že se mimoń nepotvrdil. To samé moc a moc přeju Sestricce..... držím všechny paluchy, co mám, ať je na zítřejší kontrole vidět miminko v děloze. Jestli máš nepravidelou MS, tak je jasný, že ovulajda mohla být vlastně kdykoli, takže můžeš být těhulka jenom chvilinku a tím pádem tam zatím není nic vidět. A někdo tady psal o praultrazvucích,....to je taky varianta.

Jinak teda přijít o mimi v pozdějším stádiu těhu je strašný. Na začátku to je takové spíš sci-fi těhu, pak to musím být čím dál tím těžší.

PETRA...já bych ti tak tu holčičku přála ......

Všem snažilkám přeju rychlé těhu. Je jaro holky, tak by to chtělo nové těhulky..... KALI je mamča, ANDREE bude zachvilku a já taky.....tak holky, šup šup...... zachvilku vyschnou meze..... 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzka.o
12. dub 2010

Jinak k bytečku. Máme postel...je úža pohodlná, chybí jen 2 komody a dozapojovat kucyhň.spotřebiče a uklidit kuch.kout. Obývák je hotový, ložnice skoro.... všude jsou záclony...jo a mám už povlečené postýlky. Jako představit si, že tam brzo budou kňourat 2 miminka je naprosto nepředstavitelná. Pořád je to pro mě hudba daleké budoucnosti (i když to tak není).
"Užívám" si těhu libůstky a říkám si, že bude ještě hůř...hihi 😅 Zítra jdu na první monitor, tak jsem zvědavá, co mi čeká.... v pátek kontrola u doktora. Tak snad se tam dozvím víc,..... ale jak to tam v břiše pozoruju, mimi se sice melou, ale už se nemají šanci otočit. Mají fakt málo místa.

pettrraa
12. dub 2010

ahojky zuzi tak s bytečkem je to paráda já ti říkala že to stihnete než příjdou miminka na svět 😉 to věřím že si "užíváš"
a že miminka nemají už moc místečka ale neboj oni ještě chvíli vydrží
a také moc děkuji prostě všem děkuji a vím že mi tu holčičku přejete a já vám všem také přeji krásná zdravá miminka 😉

zuzka.o
12. dub 2010

PETRO.... kolem se rodí samí chlapečci, tak to se začnou brzo rodit zase holčičky....takže máte velkou šanci 😉

dennisa
12. dub 2010

Ahoj holky!
Zuzko, tý jo, ty už máš termín za měsíc, to si teda ještě užívej bříška, to tam ty miminka můžou ležet v postýlce dřív, než si myslíš 😅 🙂
A podle toho, co píšeš, tak byt už finišuje, to je super, vidíš, jak se všechno krásně stíhá 🙂

Já jsem před chvílí přijela z Prahy. Mrcha dorazila v sobotu, funguje jak švýcarský hodinky 😅 Takže jsem dneska ráno vyrazila do Gennetu na krev na hormonální profil. Taky jsem si tam vyzvedla výsledky z předešlých odběrů, zatím je všechno úplně v pořádku, mám tu i papír pro manžela s výsledky spermiogramu. Tak mu večer udělám radost, má spermie absolutně v pořádku. Znáte ješitný chlapy, určitě ho to potěší 🙂
Taky jsem se objednala na další konzultaci, bohužel tam mají nápor a já málo volných termínů v práci, takže jdu až 10.5.
Tak další měsíc čekání 😒
Už bych to nejradši nějak postrčila a zrychlila, aby se konečně začalo něco dít, ale bohužel.....