Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

vannilie
14. črc 2011

vannilie
14. črc 2011

@denousek jako ze se muze zadarit prirozene.fakt

vannilie
14. črc 2011

😉

denousek
14. črc 2011

@vannilie to ti rekne dr az pujdes na kontrolu ...

vannilie
14. črc 2011

@denousek me rekli v nemocnici jedine umele oplodneni

denousek
14. črc 2011

@vannilie ??? jakto?? máš jeden vejcovod né?oni se nekdy snazi aby si sla na umělko mají z toho prachy 😠 😠 ale jestli máš jeden vejcovod a vaječník v pořádku tak naděje je uplně stejna jako bys byla zdrava 😉

saronka
15. črc 2011

@denousek myslis,ze jde otehotnet i na te strane kde neni vejcovod?
@vannilie ja byla u apolinare a rekli,ze prirozene to jde a at cekam 3 mes.ja pockala na 2MS. Tvoje telo pozna kdy je pripraveno.

denousek
15. črc 2011

@saronka ano,fuknci může-ale taky nemusí -přebrat druhá zdravá strana!!říkal mi to i muj dr a taky se ovulace nestřídá vlevo a v pravo ale muze byt klidne 3x najedne strane a jednou na druhé 😉
takže se vyplatí poctivě snažilkovat každý měsíc 😉

vannilie
15. črc 2011

@saronka ahojky.myslis ze mame sanci i prirozene

saronka
15. črc 2011

@vannilie no jasně.. dokud je jeden funkční vejcovod tak určo... řekli mi to v apolináři a tam jsou profíci

@denousek no mě ted pobolívala levá strana - mám ovu a pak chvilku i pravá tak si vyber hihi

denousek
15. črc 2011

@saronka jo já to taky nepoznam jestli leva nebo prava ale je to tak lepsi aspon se poctivě snažíš každý měsíc 😉

@vannilie no možná ale určitě máš šanci!neblázni..jestli máš jednu stranu ok jako my vsichni tady ze nam chybi jeden vejcovod tak to bude ok

halpa
15. črc 2011

no holky, co je to tady za spekulace, dyť už jsem vám to jednou říkala a navíc i na sobě potvrdila...Já jsem zářný případ toho, že jde ovulovat na straně bez vejcovovu a přitom otěhotnět. Takže tohle vůbec neřešte, je to vyzkoušené. 😉 Zdravím a přeju hlavně pevné nervy, neztrácejte hlavu, zadaří se. 😉

denousek
15. črc 2011

@halpa jj zadaří se !určitě!! 😵 ajak víš že si ovulovala ze strany bez vejcovodu?

halpa
15. črc 2011

Řikal pan doktor na kontrole... 🙂 Ne, při kontrole se mě ptal, který vejcovod mám pryč a nevěřil, že pravý, protože jsem na 100% ovulovala z pravé strany. A pak hodil hlášku, že prej se říká, že si ten druhý vejcovod vajíčko převezme. Málem jsem spadla z kozy - prej se říká. 😀 No a tak jsem mu to i potvrdila. Říkal, že není pochyb o tom ,že jsem ovulovala z pravé strany. TAkže tak.

vannilie
15. črc 2011

@denousek tak jsem rada.jenze ja ten levy vejcovod nemam stoprocentni

denousek
15. črc 2011

@vannilie dobře..ale proč??co ti dělali?nebo jak na to přišly??

vannilie
15. črc 2011

@denousek ja jsem ted mela mimodelozni a museli me vzit pravy vejcovod.doktori si mysleli ze je to v levem,ale nebylo

martinakl
15. črc 2011

@vannilie Ahojky, ja jsem taky dukaz, ze to jde prirozene.. my se zacli snazit necely pulrok po laparce a povedlo se napoprve 🙂 Ted jsem tak v 8. tydnu, ale porad jsem trosku nervozni, k doktorovi jdu az pristi tyden, protoze mel dovolenou. Ale je mi dobre, zadny bolesti ani krvaceni.. mam pocit, ze tentokrat to bude v poradku 🙂

denousek
15. črc 2011

@martinakl juu no to uz musi byt ok 😉

@vannilie no vidííšš tak s tím druhým nc nemáš!!jako že si mysleli že je to v tom druhem a nebylo-to oni mu nic neudelali oni musi stejne prohlidnout kamerkou oba,nekdy se stane ze by to mohlo byt v obou zároven 😉
takze neboj,druha strana je ok .-)

eleanthis
19. črc 2011

@denousek no az po dvou letech, s partnerem, se kterym jsem zazila mimone a za tri mesice na to zmlkly potrat jsme se pak snazili jeste pul roku,ale nic, s dalsim partnerem pak rok, byla jsem i na profuku, ale ukazalo se, ze od deti mit zrejme jinak nez z IVF nemuze a s mym soucasnym partnerem spolu zkousime nekolik mesicu, bydlime spolu dva a hned hura 🙂 akorat ted trochu panikarim, k dr. jdu az pozitri, je to uz tyden, co jsem zjistila tehu a zacina me v brise tahat a ruzne pichat a ja jancim, aby to nebyl mimon... toho se clovek asi nezbavi, strachu zatracenyho,.. na vajecniku, ktery ma jeste vejcovod jsem mela za tu dobu tri cysty, jednu jak tenisak plnou krve, docela zazitky, nakonec mi ho cely propichali (drilling), ze pry bude lip fungovat. no nevim, co ovulaci i kramy me bolel jak cert.. a ted se ozyva taky

martinakl
20. črc 2011

Ahojte, tak dnes mam za sebou prvni prohlidku u doktora. Pry vypada vsechno v nejlepsim poradku 🙂 Podle ultrazvuku jsem 7ttplus2. Tlouklo uz srdicko a dostala jsem i fotku 🙂
@cuci25 Co ty, jak je? Uz jsi tu asi dlouho nebyla 🙂

Preji vsem snazilkam, at se taky co nejdriv zadari a at je vse v poradku!

cuci25
20. črc 2011

@martinakl ahojky, u mě zatím vše ok 😉 ťuk,ťuk... Jsem ve 14.týdnu. Doktor mě poslal na genetický vyšetření kvůli těm hormonům na udržení těhu,ale tam mi žadný vyšetření neudělali. Prý to nezvyšuje riziko. Nakonec brali krev příteli,protože svařuje a to je prý docela rizikové,tak doufám že výsledky budou v poho. Jinak tobě gratuluju 😉 a co svatba?

denousek
20. črc 2011

holky vy se máte..snad se taky dočkám ☹( verim ze jo ale kkdddyyyy 😔

@eleanthis tak to ti verim dokud to neuvidis na UZV tak se budes bat ...hold máme něco za sebou.... ale to krásný teprve před sebou 😉

miselinka2
20. črc 2011

@eleanthis snad bude vše v pořádku žádný takový problém sem neměla ale snad těuklidní že mě břicho taky strašně bolelo apíchalo mě v ně ☹ aje vše v pořádku ..

martinakl
20. črc 2011

@cuci25 Svatba bude 2. zari. Nebude to nic velkeho a komplikovaneho, takze skoro vsechno uz je pripraveno... Prikladam oznameni ;)

eleanthis
23. črc 2011

holky, tak mimi tam, kde ma 🙂 sice po laparkach tahani a boleni po vsech stranach, ale holt si musim zvykat a hlavne se valet a neprepinat.. vsem drzim palce a posilam tehu bacily 🙂

maac
25. črc 2011

@eleanthis ahojky, moc moc moc ti gratuluji, to je super 🙂

denousek
25. črc 2011

@eleanthis jéééééééé 😵 😵 😵 😵 ajen moje tradicni otazka..jak jsi dlouho po laparce? 🙂)

@martinakl hezký,prej pravdepodobne 😀

rizecek08
25. črc 2011

Bezva, hezky se to tu roztehotnelo 🙂 Ostatním přeju totéž. Já už mám za sebou ultrazvuk ve 20.tt a vše je ok a navíc po Elišce čekáme chlapečka 🙂. Hezkou dovolenou a pohodové těhotnění přeji všem

denousek
26. črc 2011

@eleanthis sem pako tys mi to uz vlastne psala 😀 sorry 😅