Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

mila30
12. lis 2007

Ahoj holky.
Zuzi, MS už zaplať bůh skončila, teď mě čeká ve čtvrtek UTZ jestli jsou nějaký folíci nebo nejsou.
A ty jdeš kdy Zuzi? Taky tě čeká UTZ?
A Marti na tebe mooc myslím a určitě dej vědět jak dopadl první den v práci 🙂 , určitě ale na výbornou 😵 .
Maata, tak co? Jsem strašně napnutá a pořád na tebe myslím 🙂 .
A ostatní holčiny, jak se máte? Co bříška?

maata1
12. lis 2007

Ahoj holky....
tak stále nic... volala jsem doktrorce a ta mi řekla at tam hned dorazim... test jsem si dělala, ale byl nějakej špatnej. Neobjevila se mi ani jedna čárka 😠 Takže o půl dvanáctý tam mám být... já si stejně myslím, že jde jen o spoždění... ale večer nemůžu spát, páč nemůžu ležet na bříško, protože to bolí a já jinak neusnu... to jsem teda zvědavá, co z toho vyleze 😉 Tak zatím papa

zuzan
autor
12. lis 2007

Mílo, tak to je paráda, že už je po 🙂)) Já jdu dneska ve 14,15 hod. na kontrolu po tom zákroku (předpokládám,že taky ultrazvukem a nevím, jestli už by mohl něco vidět ve vejcovodech (asi je to ještě brzy) a pak jsem se objednala na ultrazvuk foliku na patek 9,30 hod. 🙂 Tak na tebe budu ve ctvrtek moc myslet a držet palečky 🙂

martina26
12. lis 2007

Ahojda,
Zuzan, z lázní se mi ještě neozvali, tak čekám a uvidím a ať ti kontrola dopadne dobře.

Maata1, budu moc držet palečky, ať to dobře dopadne.

Milo, je fajn, že už to máš za sebou 🙂

mila30
12. lis 2007

Maata, tak to jsem zvědavá co ti doktorka řekne, doufám, že nám sem napíšeš jen dobré zprávy 🙂 .
Zuzi, folíci už jsou vidět 10DC, takže pokud už si tolik, tak třeba něco uvidíš,můžou tam být vidět i dřív, ale jsou malý a nedá se poznat jestli vydrží. Já jdu na kontrolu ve čtvrtek a to jsem 11DC a pokud se nymýlím dostaly jsme to stejněm, takže dnes to je 8DC. No uvidíš, určitě nám ale pka napiš jak jsi dopadla 🙂 .

martina26
12. lis 2007

Holky tak před chvilkou mi volali z lázní. Měla bych nastoupit 18/11, když nebude žádný problém. Prý mi pošlou telegram.

Chtěla bych se zeptat Maata - měla bych být v lázeňském domě Rubeška ve Františkových lázních. Říká ti to něco? A ještě jedna možná hloupá otázka. Doplácela jsi za pobyt něco? Já to mám jako křížkové, ale trohu mě zmátlo, když budu v nějakémdomě a ne přímo v hlavní léčebně. No asi v tom není rozdíl. Já jsem nikdy v lázních nebyla a tak se asi hloupě ptám. Dokonce mi říkali, že je možný pobyt s dítětem, ale když jsou procedury tak pro ně není hlídání, takže by Tomik musel na mě někde čekat. Což by bylo jak pro něj tak pro mě celkem stresující.

zuzan
autor
12. lis 2007

Milo, určitě napíšu, ale jak píšeš, asi je ještě hodně brzy, tak v pátek budeme moudřejší 🙂
Marti, to teda koukám, jaká je to rychlost-takže v neděli nastupuješ??? Měla jsem za to, že jsi psala až o lednu, takhle to budeš mít aspoň rychleji za sebou a na Vánoce budeš doma 🙂))

martina26
12. lis 2007

Zuzan, jojo v neděli bych měla nastoupit. Asi na to dupla doktorka. Čekám na telegram z lázní až to bude potvrzené, tak začnu narychlo schánět nějaké věci.

lucikpetik
12. lis 2007

ahoj holky, jdu vas zase jen pozdravit, mate pravdu, tim ze je tolik prace, mi to vsechno rychle utika. o vikendu jsme prestehovali kancelar a dneska se prisla podivat ta nova pani, nejak jsme se domluvili, ukazala jsem ji, co bude delat, a v pondeli uz prijde pracovat...
tak porad neco...ale az se zauci, tak pak mi snad ubyde prace...
jinak je fajn marti, ze uz ti poslali lazne, utece to, uvidis a bude to fajn.
leni, tebe ten testik pekne napina, moc drzim palce, aby to dobre dopadlo, hlavne nam dej vedet...a co ostatni holky, jaky byl vikend?
zuzi vy jste ho meli narocny ale zase kino, divadlo..na cem jste byli?

mila30
13. lis 2007

Hezké ráno holky.
Lucí, je fajn, že už máš za sebe novou paní a konečně si trošku oddychneš 🙂 .
Marti 26, tak to čučím jako blázen, že už vlastně tenhle týden v neděli nastupuješ, ale víš co, když se to seběhlo tak rychle a bez problémů, tak to tak má být a ten"nahoře" to tak chce, takže ti už teď přeji klidné přípravy do lázní 🙂 .
Zuzi a jak si včera dopadla na kontrole? Bylo něco vidět, nějaký folící?
Maata a jak ty? Jak ty si včera dopadla, moc na tebe myslím 🙂 .
Marti a Blani, jak vy se máte, Marti co práce?

zuzan
autor
13. lis 2007

Dobré ráno 🙂 Luci, je fajn, že už na to nebudeš sama 🙂)) V kině jsme byli v pátek na Gymplu (čekala jsem od toho víc 🙂 a v neděli v divadle Jana Hrušínského, to bylo fajn-vtipný, veselý 🙂))
Mílo, včera jsem dopadla dobře, ale ultrazvuk nedělal - jen "ručně" vyšetřil, jestli se vpich dobře zahojil a to bylo všechno, takže na folíky dojde řada až v pátek 🙂
Holky, taky jsem zvědavá na zprávy od vás!!! Romísku, hlavně na tebe moc myslím...kdy jdeš na tu kontrolu???

maata1
13. lis 2007

Ahojda,
Marti26, v lázních jsou jen lázeňské domy a ne léčebny... Jsou to spíš hotely a přímo v těch hotelech jsou i doktoři a nějaké procedury... Na většinu budeš ale docházet do lázní... ale není to daleko.. Rubeška mi nic neříká... ale podívám se ti.. Užij si to tam... Je to paráda...
Jinak, já byla včera u doktorky a ta mi řekla, že to vypadá, že jsem těhotná... Ale udělala mi test a ten byl negativní... Odpoledne jsem si ho ale udělala znovu a objevila se tam hrozně slaboulinká druhá čárka... Dneska ráno jsem šla na krev a před tím jsem si zase udělala test a ta druhá čárka tam taky byla, ale ještě slabší, než včera... A začla jsem malinkato špinit... Mám strach... Kdy může doktorka objevit lůžko.. Kdybych náhodou byla, tak jsem asi tak ve 3. týdnu... Mám takovej blbej pocit, že je to jen planej poplach...

maata1
13. lis 2007

Marti26, už vím... je to kousek od Parku, já bydlela v Adleru, ten je na druhý straně parku... Máš to kousek dál na procedury do lázní ale jen tak o pět minut chůze... Jinak s tím doplácením... já doplácela 100 Kč na den kvůli tomu, že jsem měla vlastní záchod a koupelnu na pokoji... Jinak se nedoplácí... Je lepší si ale připlatit, jinak je to všechno společný na chodbě... Zeptej se na to na vrátnici, můžou tě po týdnu přestěhovat někam jinam, když budeš chtít...

maata1
13. lis 2007

Jo a zajdi do Gruzie, to je hospoda, a pozdravuj moc ode mě a od mý kamarádky Eriky zpěváka Frantu... a užij si to tam... Je to tam bomba 😉

martina26
13. lis 2007

Krásné ranko,
maata1 moc ti děkuju za informace, jsi honá. To víš, já jsem z toho pěkně vyhoukaná, že už to má být teď v neděli. Připravovala jem se spíš na leden, ale to neva, alespoň mi to bude pěkně navazovat a asi to tak má být. WC a sprchu na pokoji si taky připlatím, to je určitě lepší. Taky řeším další věc, určitě to tam dostanu a nevím nak ty procedury.... 😒 ale i na to jsou asi připravený. Jinak moc držím palečky aby se mimi uchytilo 🙂 . Kéž bych měla po návratu taky štěstí.
Milo, máš pravdu, je to rychlovka ale jak píšeš, asi to tak někdo chce. 🙂

maata1
13. lis 2007

No, já to tam taky měla... Vyškrtají ti ty procedury, na který nebudeš moct chodit... asi ti zůstanou jen masáže a šlapací bazénky... jo a taky jestli budeš chodit na masáže a budeš chodit k chlapovi do Adlera, tak ho taky pozdravuj.. budeš mít protekci 🙂))

martina26
13. lis 2007

maata1, děkuji, to víš, že je budu pozdravovat 😉 Jsem ráda, že když to máš tak to neberou jako problém a vlastně po těch pár dnech už máš asi zase všechny procedůry. Kolik jsi jich denně měla? Jsem zvědavá, viď 😉

mila30
13. lis 2007

Maata držím všechny palečky 🙂 .
Kdy budeš mít výsledky z krve ???
Moc na tebe myslím 🙂 .

lucikpetik
13. lis 2007

maata moooc drzim palecky v 3 tydnu je jeste brzy, tak proto si stebou ty carecky mozna tak hrajou..
jinak jsme dneska byli na 3D UTZ, kluk je potvrzeny, bylo to pekne, ale jen ze zacatku, asi 4 minutky, pak si dal rucicky pred oblicej a uz se nam neukazal.....

maata1
13. lis 2007

Marti26, jak kdy... Někdy tři, někdy i pět... Ale dám ti radu... Skoro všechny procedury si můžeš odbýt hned za sebou... Nečer na čas, který máš určený... sestry jsou i radši, že pak můžou dřív dom...
Mili, výsledky budou zítra v jedenáct.... Všichni říkaj at to hodim za hlavu a nemyslim na to... ale copak to jde??? ☹
Luci a myslíš, že když se tam objevila druhá čárka, i když jen slabá, že mám naději? Ten UTZ musel být nádhernej.... Docela ti i závidim
😉

maata1
13. lis 2007

Marti26... oprava 🙂 Nečekej na čas 🙂

mila30
14. lis 2007

Ahoj holky.
Maata1, tak určitě až hned budeš vědět výsledky, tak písni. Já si myslím, že pokud si teprve 3 týdny těhu, tak si to s tebou opravdu jen hraje, tak jak píše Lucka. Vím, že to čekání je dlouhé a nemyslet na to nejde, to ti řekne člověk, který tohle nikdy nezažil. Myslím na tebe 🙂 .
Lucí, tobě strašně závidím ten 3D UTZ a jsem strašně ráda, že je vše ok. Musí to být hezké vidět tam mimíska co máš v bříšku, holt to je zázrak techniky 🙂 .
Martino26, tobě se lázně blíží, určitě teď rychle nevíš co a jak bude a já si právě myslím, že to je to správné. Já čekala s lázněmi až do ukončení neschopnosti, pak jsem ještě chodila 2 měsíce do práce a veř, že pak se mi vůbec nikam nechtělo. Kdyby to bylo jako u tebe, ani bych neměla možnost to nějak "sabotovat" a jela bych. Určitě je to dobře.
Zuzi a jak ty? Jak se citíš po těch hormonech? Já po nich nemám žádné příznaky, až teda pak na tu MS. ale to se dá vydržet 🙂 .
Blani, Marti, Romísku, Ivušo kde jste ????? Je nám po vás smutno ☹ .

zuzan
autor
14. lis 2007

Dobré ráno, holky...Maaata, moc a moc gratuluju...Co se těch čárek týče, tak já nevím, MS ti mešká týden, kdy počítáš 3.týden těhu, ale ovulace nemusela být přesně v půlce cyklu, mohla být o něco dýl a tím se to všechno posunulo...Ale podle mě, i slabá čárka se počítá - jsou tu v jiných diskuzích holky, co měly falešně pozitivní test, ale většina i se slabou čárkou byly těhulky, tak doufám, že to u tebe bude ten případ...
Luci, ten 3D ultrazvuk musela být opravdu nádhera, tak aspoň na chviličku, že se prťousek ukázal...a byl tam manžel se mnou?
Mílo, hormony se mnou nedělají vůbec nic, akorát mám strašně vysušenou pleť, ale těžko říct, jestli to s těmi hormony souvisí... Jen se mi poslední dobou strašně často zdá, že jsem těhotná (a to už na to rozhodně tolik nemyslím, ani to nijak zásadně neřeším, jako dřív) a ráno jsem z toho vždycky docela dost rozhozená a zmatená... A do toho už je toho na nás asi moc, protože s manželem něco řeším a on druhý den přijde s tím samým jako se strašným objevem, takže mě vůbec neposlouchá, když se s ním o něčem bavím...A jak se ty cítíš? Kdy jdeš zítra na kontrolu?

blanuleplus
14. lis 2007

Ahoj holky, jsme živí a zdraví. Včera jsem měla kapačky a zkoušku, seděla jsem u něj skoro 2 hodiny, ale mám za 2 a dnes musim dopsat a odevzdat tu přepsanou seminárku a snad budu moct odevzdat prihlasku na postupky...jde do tuhyho 😖
Moc na vás myslim, drzim palce a slibuju, ze zitra si na vas udelam vic casu...budeme mit "velky den", prekoname hranici potratu a dam snad i me konecne trochu tehu brisko do alba... 😉 Hezky den, holciny 🙂

zuzan
autor
14. lis 2007

Blani, mám radost ze zkoušky a mooooc gratuluju... Seminárku dneska zvládni a postupky taky budou!!! 🙂)) Na fotečku už se těším 🙂 Tak ať ti to jde hezky od ruky a zítra máte veliký důvod k oslavě 🙂

romcatko
14. lis 2007

Všechny vás moooc zdravím. Nejdříve hlásím, že u mě nic nového. Na kontrolu jdu za týden - příští úterý ráno - 20.11. tak doufám, že přijdu s dobrou zprávou.

Milo a Zuzan, omlouvám se, že jsem se delší dobu neohlásila... 😒 Jsem lump.
Blani, gratuluji ke zkoušce a dobře zvládni ještě tu seminárku.
Luci, to je krástné 3D UTZ 🙂 no, třeba máte stydlivého chlapečka 😉
Maato, budu sledovat zprávy.. a doufám, že dobré.
Milo a tebe čeká IUI?

zuzan
autor
14. lis 2007

Romčo, jsem ráda, že se máš dobře a že se ti daří 🙂 Snad to do příštího týdne rychle uteče a na jiné, než dobré zprávy ani nečekej 🙂)) Budu na tebe moc myslet...

mila30
14. lis 2007

Zuzi, já jdu zítra v 18:30 hod na kontrolu a podle toho uvidíme dál.Jinak se cítím úplně normálně, samozřejmě jsem zvědavá jestli se zítra něco uvidí, ale už je to za chvíli, tak už nebudu tak dlouho napnutá 🙂 .
Romí, já se chystám na svou 2 IUI, tak doufám, že to dopadne dobře a bude se po víkendu konat. No uvidíme...
Blani, gratúluji ke zkoušce a už se taky těším na tvé bříško 😵 😅 .

maata1
14. lis 2007

Ahoj holky, tak teda test vyšel negativní... Mám si prej přijít pro iněkci, ať to dostanu... Jsem zklamaná ale ono to vyjde někdy jindy...

mila30
14. lis 2007

Jéééé Maata to je mi líto ☹ . Ale jak píšeš, vyjde to jindy a to je 100% 😉 .Ono se ti to možná zdrželo tím zánětem..
a až ho vyléčíš, tak to pak půjde jako po másle 🙂 a najednou budeš těhu ani nebudeš vědět jak 🙂 .