Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

zuzan
autor
9. črc 2007

Blani, tak to je hezký, že jste měli prstýnky náhradní 🙂 Hlavně že se neztratil, protože je úplně jedno, jakou má hodnotu…pro vás to vždycky bude ten, co jste si ve svůj den vyměnili  Manžel ho nosí neustále a sám říká, že ho nosí rád, protože je pyšnej na to, že je ženatej a myslím, že mu to vydrží 🙂 Sundává ho akorát když opravuje auto, aby ho nezničil 🙂
Mílo, to ti úplně věřím, jak ty hodiny i kalendář hypnotizuješ 🙂 A když píšeš, že máš MS dostat po návratu, tak teď do odjezdu si ten čas ukrátíte snaženíčkem a najednou tu bude pátek… na svatební cestě už třeba budete tří, jen o tom ještě nebudete vědět 🙂

mila30
9. črc 2007

Zuzi, já to mám dostat 2 dny po příletu, ale mě to neva, hlavně, že tam budeme spolu a to snaženíčko...víš...nějak se na to, že to u moře vyjde neupínám, prostě si to tam užiju tak jako tak 😀 a snažilkujeme se hodně, takže když to nevyjde teď tak potom určitě 😉

zuzan
autor
9. črc 2007

Aha, já to pochopila, že to máš dostat 2 dny po příletu domů 🙂)) Ale máš pravdu, že to neva...budete si užívat jeden druhého, volné dny, klídek, pohodičku 🙂)) A jak se ti dojíždí? Tuším, že jsi psala, až se odstěhuješ k manželovi, že to budeš mít složitější do práce...Dá se to?

mila30
9. črc 2007

Zuzi, řeknu Ti, že někdy je to přes Jižní spojku horor, třeba ve středu jsem úsek, který jedu jinak 10 minut jela hodinu 😖 . Ale snažím se, autíčko jsem zatím nenabourala a já si jedu podle sebe pomálu a ať si mě ostatní raději předjedou 😀 . Držím se hesla :
Lepší ztratit minutu v životě, než v minutě život.

maova
9. črc 2007

Ahoj holky, jenom v rychlosti hlásím, že dnešní kontrola dopadla dobře, miminko roste tak jak má, první odběry mám taky za sebou a příští kontrola 30.7., kde se dozvím i výsledky. Teď jsme se zastavili u kamaráda, tak jsem se rychle připojila, protože na dovolené nemáme signál na internet. A jinak mimčo už je hezký 😉 Jsou krásně vidět ručičky i nožičky 🙂

ivusa1
9. črc 2007

Ahojky holky.
Marti to je supr, že je vše v pořádku. Holky já jsem na 100% těhu 🙂 Každý den jsou // výraznější 😉 mám strašnou radost, zítra bych to měla dostat, dnes mě v poledne v práci hrozně bolelo břicho a když se nebude nic dít, tak ve středu volám doktorovi kdy mám jít na první vyšetření. Už jen vidět mimi v děloze a jak mu buší srdíčko a s manželem to pořádně oslavíme, zatím o tom moc nemluvíme (raději) abysme to nezakřikli.Ale je mi v rámci možností fajn, tak sand bude vše v pořádku. Holky ve středu snad už budu vědět a budu mít i fotečku!! Moc se těším 🤐
Jak pak se máte vy? Jak jste si užili prodloužený víkend?
Dnes tu hrozně prší, přiěla jsem domů úplně promočená.
Pa 😉

mila30
9. črc 2007

Ahoj Marti, tak to je super, že mimísek tak krásně roste a výsledky dopadnou určitě vynikajícně 🙂 . Musí to být strašně krásnej pocit vidět už jeho ručičky a nožičky a tak vůbec, strašně moc ti to závidím 🙂 a přeji ti aby sis to těhotenství užívala tak jak jen ty si sama přeješ 🙂 .
Ivuuuuuuuuuššššš, z tebe mám taky ohromnou radost, zítra to 100% nedostaneš, protože jsi přece těhulka 🙂 jupíííííííí 😀 .
Holky, to musí být tak krásný pocit mít v bříšku majinký miminko, já si to vůbec neumím představit...strašně vám to přeji a všem ostatním a sobě taky ,protože to je určitě nezapomenutelný pocit, chodit, spát a vědět, že máte v bříšku malého človíčka 🙂 .
No nic....ná nás ostatní určitě taky dojde, to je jasný 🙂 . Díky Vám vidím, že to je možné přirozeně a bez problémů 🙂 .

romcatko
9. črc 2007

Holky, to je hezký, jak pomalu příbívají těhulky... je to takové nadějné, že se třeba i my ostatní dočkáme. I když já i na to "první" čekala skoro 2 roky, tak to snad nebude trvat další 4. ☹

lucikpetik
9. črc 2007

ahoj holky, zdravim navecer, dneska jsem tu pres den moc nebyla...
to je fajn, ze je ted vse ok, holkam mimiska v brisku rostou....to uz mame tri tehulky, to je parada...tak at je za nejaky cas uz prevaha 😉

romcatko
9. črc 2007

Na týden se loučím, budu mimo Prahu 😎 a bez netu 😒 Takže jsem se neztratila, ale přijdu vás zase zkontrolovat 😕 Mějte se tu krásně.

lucikpetik
9. črc 2007

taky se mej romi kráááásně, kam vlastně vyrážíš?

romcatko
9. črc 2007

Jedu za mamkou do jižních čech. Slíbila jsem jí něco pomoct a taky si musím dojít ke své obvodní doktorce. No a apokud trochu bude počasí, tak mě čeká chalupa a borůvky... 😎

zuzan
autor
10. črc 2007

Holky,to jsou tak krásný zprávičky...úplně jsem z vás dojatá a moc vám to všem přeju...
Romčo, ty si užij krásný týden na jihu 🙂
Luciku, na tu převahu už se taky těším 🙂
Milo, taky se dočkáme...asi ještě nepřišel ten náš čas 🙂))

mila30
10. črc 2007

Hezké ráno holky 🙂 .
Romísku, užij si moc fajn dovču u mamky, závidím ti ty borůvky, hned bych si dala taky 🙂 .
Lucíku, taky se těším na tu převahu, ale řeknu ti,že bych byla raději aby to bylo už stejné, myslím, aby jsme byli už všichni těhulky 🙂 .Ale na všechny dojde, takže to uteče jako voda a najednou zjistíme, že jsme všichni v jináči 😀 .
Ivuuuš a jak ty jsi na tom? Držím palce aby mrcha nedorazila i když si myslím, že už prostě nemá šanci 😀 .
Blani a jak se cítíš ty? Je u tebe vše v pořádku?

blanuleplus
10. črc 2007

Ahoj holky. Tak jsem se radovala předčasně, že je mi už líp. Od včera je mi zas pořádně blbě, bolelo mě tříslo, že jsem nemohla skoro ani chodit a v noci jsem dokonce dostala křeče do břicha a zimnici, že už jsem uvažovala o cestě do nemocnice. Naštěstí jsem nezačala krvácet a teď už je mi trochu líp. Teda chce se mi pořád zvracet, takže asi odkládím zkoušku, protože nemám vůbec náladu na hromadnou dopravu a skoro jsem nespala 😒
Marti, máš moc šikovný miminko 😉 . Já už se taky nemůžu dočkat, až uvidím naší rybičku s bušícím srdíčkem. Ještě týden...
Ivuš, jak ti je? Radši nechoď k doktorovi úplně brzy, pokud ti nic nebude. U mě nic neviděl (nemá tak dobrý UZ) a poslal mě do nemocnice.
Romčátku ty borůvky taky závidím. Naštěstí jsme byli včera nakoupit, tak tu mám taky spoustu dobrot 🙂 Uvidíš, že budeš rušit termín v Podolí, stejně jako já. 😉
Luci, Zuzko, co dieta? Já se těšila, jak budu mít v létě pupíček a místo toho budu jen rozkydlá a s nafouklým břichem 🙂
Milo, určitě se vám to všem brzy povede. Včera jsem zjistila, že holčina se kterou jsem byla v říjnovkách a byla na operaci týden přede mnou, je teď taky těhotná a je dva týdny napřed. Prostě jsme všechny důkazem, že to jde, tak se vůbec nebojte, že by na vás nedošlo 😉

mila30
10. črc 2007

Blani, moc děkuju za podporu, já také věřím, že to musí vyjít přirozeně. Říkám si, že to doteď nevyšlo protože jsme se viděli s manželem jen o víkendech a to se opravdu těžce zařídí, aby byla ovulace o víkendu 😀 .
Tak doufám, že teď kdy jsme spolu každý den, tak že to dřív nebo později musí vyjít 🙂 . Po dovče si zajdu k doktorovi aby se kouknul zda je vše ok a uvidíme co dál. 🙂

lucikpetik
10. črc 2007

holky to jsou tak fajn zpravicky....romi uzivej chalupy, mamci a boruvek...my na boruvkach byli taky o vikendu a je jich az pozehnane...
jinak holky mate to tehu uplne rozdilne, marta celkem pohoda a blani ty si to teda uzivas...ale jak je to kvuli mimi, tak se to da prezit, ze?
no a holky my musime jeste nejakou chvili vydzet...kdyby to vyslo treba tento mesic, bylo by to dubnatko jako ja.... 😉
a ivus co ty? myslim, ze je to jasne, ze jsi tehu..zadna MS uz nedojde...

lucikpetik
10. črc 2007

a dieta??? 😀 😀 😀 snazim se, ale hresila jsem, syrove tycinky nademnou maji vzdy prevahu, vcera dokonce i chipsy... ☹ 😅

taky je u vas tak hrozne hnusne????

blanuleplus
10. črc 2007

Počasí teda nic moc...jen co mi dali vycházky, tak je hnusně a začlo mi být blbě i přes den. To jsem celá já 😅
Luci, půl pytlíku chipsů jsem spořádala před týdnem. Nemohla jsem si pomoct a to jsem si říkala, jak se budu stravovat zdravě... 🙂 Ale snažím se. Teď vařím poctivou kuřecí polívku se zeleninou. To víš, že pro mimi se dá vydržet všechno. Jen mě vždycky vyděsí, když se děje něco divnýho. Třeba včerejšek a noc jsem byla pěkně vystrašená. Nevolnosti apod. se vydržet dají. Ale oproti Martině si připadám jak hysterickej simulant 😅

lucikpetik
10. črc 2007

verim blani, ja bych se taky hrozne bala...ale neboj vse bude ok, vis jak se to rika, kdyz je ti spatne znameni, ze je mimi zdrave....tak to tvoje bude jako ripa... 😀
no jo, kazdy to ma jinak...treba marti jeste zacne byt zle... 😅

zuzan
autor
10. črc 2007

Blani,to si vůbec nepřipouštěj...někomu je holt špatně a někomu ne, za to přece nikdo nemůže, jaké má těhu projevy...Moje kamarádka pro to měla hezký výraz...pokaždé oznámila, že si jde "odplivnout"...
Luci, dieta mi taky dlouho nevydržela...po víkendu nám v ledničce zbyla cmunda, trochu čínských nudlí a ještě načatý jogurtový nápoj, tak jsem si připadala jak kontejner, ale přece to nevyhodím, ne? A taky jsem dubňátko, vždycky jsem si přála, aby se naše miminko narodilo na stejný datum, jako já (to jsem byla ještě naivka, která si myslí, že si stačí usmyslet a půjde to samo 🙂)) Tak se necháme překvapit, ale bylo by to krásný 🙂))
Borůvek je fakt hrooozne moc...
Milo, máš pravdu, že je to fuška trefit se s ovulací na víkend, tak teď je to pro vás obrovská změna a příští měsíc je z tebe těhulka 🙂)) A víš co, proč příští měsíc...budeš si užívat dovči, takže ani nepostřehneš, že MS nedorazila a po návratu se s námi o tu radostnou zprávičku podělíš 🙂))
Dneska mám po dlouhé době zas nabitý zbytek dne-po práci jdu s kamarádkou na kafčo, pak musím za pokrývačem a večer jdeme s mamkou do kina na Tajnosti, tak už se docela těším 🙂))

mila30
10. črc 2007

Blani, to že ti je špatně je na prdlačku, ale víš co, lepší když je špatně a být těhu než být špatně jen tak 😀 . Je mi líto, že ti je tak zle, ale v lékarně snad na to něco prodávájí, snad nějaké lízatka či co, zkus se zeptat, za to nic nedáš. Ale i přes to, že ti je špatně jsem strašně ráda, že jsi těhu a že ti to krásně pokračuje 🙂 .A nepiš a nemysli si, že jsi hysterickej simulant, to teda nejsi!!!!! jsi naše těhulka blanulka 🙂 .
Zuzi, s dietou se netrap,hlavně se musíš cítit spokojeně a být psychicky v poho, protože teď je důležitější se nenervovat, aby se v klídku zadařilo a když se nebudeš přežírat a budeš jíst střídmě, tak se zadaří oboje, nejdřív zhubneš a pak otěhotníš a bude z tebe krásná kulička těhulka 🙂 a to stejné platí pro Lucku 😉 .
Marti, jak je tobě jak ty se cítíš?
A Ivuuuuššš jak ty? Už si se objednala u doktora?
Mě už dneska bolí břicho, takže už 100% vím, že to dostanu, asi ale dřív než v pondělí, tak to beru tak, že je pozitivní, že až příletím do Řecka už budu mít půlku MS za sebou a to miminko, že vyjde příště 🙂 .

zuzan
autor
11. črc 2007

Krásné ráno 🙂
Milo,tak to je fajn, že budeš mít půlku za sebou ještě před dovčou, to už sis nemohla lépe naplánovat... Nicméně i při těhu jsou menstruační bolesti, takže bych ještě žádné závěry nedělala 🙂))
Holky, musím vám říct, že s těma řemeslníkama je teda domluva ☹(( Neustále jen slibují, ale skutek utek...
Blani, vy už máte terásku hotovou?

lucikpetik
11. črc 2007

dobre ranko holky, tak jsem se dneska po tydnu vazila, teda a nastvana jsem dost, sice cvicim, ale hloupe dve kila, jenom, na to jak jsem se omezovala jako blbec...kdyz si odmyslim ty tyticky a chipsy 😀 , tak se na to muzu vykaslat, timpadem zarucene zase to co jsem shodila naberu...
zuzi jake bylo kino? a s remeslniku si nic nedelej, nam tady uz dva mesice chodi dodelavat kachlicku do koupelny, to je des s nema.....
a jak bylo na kaficku? odreagovala ses hezky?
a milo sbalena? cestovni horecka? uz to mate za par....a prijedete treba tri, ctyri 😀
blani jak tobe je dneska?
a s tema lizatkama ma zuzka pravdu, kamoska je kupovala a pry pomahaly...

mila30
11. črc 2007

Ahoj holky,
tak cestovní horečku mám už asi týden 😀 fakt si připadám jako dítě, protože tak jako se těším teď na tu dovču, tak jsem se ještě na žádnou netěšila 😀 .
MS dostanu určitě, i když samozřejmě ještě doufám, ale vím, že ty bolesti jsou stejné tak jako vždycky, takže MS přijde, ale mám zase radost, že chodí docela pravidelně, což je u mě úspěch 🙂 , říkám si, že podle toho je jasný, že jsem tam uvnitř snad v pořádku 🙂 .
Nevíte holky co Ivuš? Pořád na ní myslím a zatím se neozvala ☹.
Holčinky, přeji krásný den plný pohodičky 🙂 .
Jo, a Luci, dvě kila za týden zhubnout je až dost, správně by to mělo být tak do kila, aby to tělo nedostalo najednou velkou ránu, že se něco drasticky změnilo a pak se díky tomu rozhodí celej organismus, tak opatrně, ju? 🙂 . Nic nepřeháněj 🙂 .

lucikpetik
11. črc 2007

ja vim, milo, neprehanim neboj... 😉 ma se hubnout max kilo tyden, ja vim....
to je fajn, ze se na dovcu tak tesis, to si to poradne uzijete..a jak dlouho tam jste?
Iva podle me je jiste tehu, moc ji to preju....chodi tady docela malo oproti nam, takze doufam, ze nam tady zpravicky jeste poda....

zuzan
autor
11. črc 2007

Luci,ty jsi blazinek...vzdyt jsi planovala 5kg za 14 dni, tak jaky neuspech??? 2kg za týden je hodně slušný výkon a můžeš na sebe být právem pyšná!!! Kafčo bylo fajn, ale hodně krátký, protože jsem musela jet brzy domů, abych vyřídila pokrývače a stihla kino...byl to hodně dobrej film-ze života...pokud jste ho ještě neviděly, tak jedině doporučuju!!! Jinak o lízátkách proti nevolnosti psala Milča, já ne 🙂)) Ale je fajn, že něco takového existuje, třeba se nám budou taky někdy hodit 🙂)) O Ivče taky nic nevím...
Milo, jak jsi psala, že si zajdeš k doktorovi, aby zjistil, jestli je všechno v pořádku (jako že je!!!), tak ty víš, co by s tebou dělal, nebo by se jednalo jen o klasické vyšetření? Taky jsem hodně přemýšlela nad tím, co se mnou bude dělat, až tam v září půjdu...

lucikpetik
11. črc 2007

je tak ja se spletla - s tema lizatkama... 😀 ale ono to je jedno, kdo to psal,dulezite je, ze to funguje...
no 5 kg za 14 dni nezhubnu ani omylem, uz mam jen 5 dni a to nedozenu,ale nevadi, budu pak snad pokracovat..decentne, uz je jiste, ze tycinky proste ze sveho jidelnicku nedostanu....
a co ty zuzi, hodne prace dneska?

blanuleplus
11. črc 2007

Ahoj holky 🙂
Tak nevolnosti rozdýchávám čím dál hůř. Dnes už to vypadalo na první "odplivnutí si" 🙂 ... Lízátka jsem nezkoušela, ale minule jsem měla Ginger, což jsou tobolky s výtažkem ze zázvoru a pomáhají i na cestovní nevolnosti a docela zabírají. Jenže se mi to nechce do sebe cpát pořád, tak si beru jen když třeba musím někam jet a není mi dobře. A na lízátka nemám moc chuť. Na to, jak jsem byla mlsná, tak teď sladký moc nemusím.
Luci, to hubnutí skutečně nepřeháněj. 5kg shodit je dobrý tak za měsíc. Aspoň mě se to nikdy nevyplatilo. O to rychlejš šla kila zas nahoru...
Zuzko, terasa je hotová, ale stejně jim to kape. Tak doufám, že už s tím nic vyvádět nebudou. Teď sbírám odvahu na reklamaci vaničky ve sprcháči...představa, že nám rozkopou koupelnu není nic moc 😒 Zdá se, že sis to včera užila. My taky uvažovali nad kinem, ale večer mi nebylo úplně dobře. A za týden vyrazím na kafe (teda spíš zmrzlinu 🙂 ) s kamarádkou, s kterou jsem se neviděla 6 let a teď jsem náhodou zjistila, že dělá s kamarádem. Jsou to hrozný náhody...
Milo, dovolená bude určitě super. Vůbec se nedivím, že se tak těšíš. Já jsem moc ráda, že jsme tu dovolenou absolvovali už v květnu a že jsme se tak rozšoupli 🙂 . Teď mě to cestování nějak nebaví 😅
Jinak jsem asi praštěná, ale mám pocit, že když zatáhnu hodně břicho, že mi dole zůstává malá boulička...ale asi mám jen povolený svaly a já bych hned chtěla bříško 😅

lucikpetik
11. črc 2007

ale holky ja jsem nerekla, ze chci zhubnout pet kilo za 14 dni, chci celkove zhubnout alespon pet kilo, je mi jasne ze za 14 dni to nejde a ani to neni zdrave...uz jsem zhubla a vim, jak rychle se to zase nabira zpatky...takze v pohode, hubnu s rozumem...prave se laduju.... 😉
tak blani tobe uz roste brisko? ono to je mozne, ne? kazdy to ma uple jinak...a to musi byt bezva pocit sledovat, jak to poroste....