Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

lucikpetik
31. črc 2007

zuzi, dekuji moc, mam pocity, nedokazu to popsat, jdu dneska k doktorovi, vim ze je brzo, ale to kvuli te dovci, je to zaplaceno a v patek jedeme, nevim co mam ted delat...
muz

lucikpetik
31. črc 2007

nejak se mi to odeslalo driv nez jsem chtela, muze to byt opravdu jenom nahoda, ale na ty zada jdi!!!!

zuzan
autor
31. črc 2007

Luci, určitě půjdu...to je krásný, jak jsi z toho hezky mimo 🙂)) Hrozně moc ti to přeju... Lucíku, po jaké době se vám to povedlo? Kdy jsi byla na operaci? Milo a Romčo, už jsme tu zbyly jen 3, tak se musíme hodně snažit 🙂))

lucikpetik
31. črc 2007

na operaci jsem byla na konci zari, do ledna jsme se nesnazili, v lednu mesic v laznich a pak jsme se snazili...ale tak sledovat plodne dny jsem zacla tak do dubna...

zuzan
autor
31. črc 2007

Jsem moc ráda, že vám to vyšlo...tak si tu krásnou euforii hezky užívej a opatrujte se 🙂)) Kdy to řekneš manželovi? Nebo už to ví?

lucikpetik
31. črc 2007

manzel uz to vi... 😀

blanuleplus
31. črc 2007

Luci, ja to malem zaspala...a to jsem na tebe tak myslela 🙂 Fakt jsem verila tomu, ze tehu jsi. Uplne mi jde mraz po zadech a mam slzy na krajicku... Uvidis, ze vsechno bude dobry 😉 Fakt mam hroznou radost.
Tak a ted ostatni holky...supky dupky 😉

blanuleplus
31. črc 2007

Musel mit urcite taky velkou radost... 🙂 A kolikaty den po ovu jsi? Vis to podle mereni?

romcatko
31. črc 2007

Lucííí, to je krásná zpráva 😵 😵 Čekám, až přijdeš od Mudra. Tak další těhulka. Já chci takýýýýýýýýýýýýýý. 😝 Moc držím palečky, aby vše dobře pokračovalo.

blanuleplus
31. črc 2007

Luci, cetla jsem na "cekatelkach" jak to probihalo...uplne mi vyhrkly slzy smichy a dojetim. Uplne si to umim predstavit 😅 Divim se, ze jste do toho Makra vubec dokazali dojet...

lucikpetik
31. črc 2007

holky vy jste tak hodne...dekuji moc...zuzi myslim si, ze ovu byla tak 19, 20, takze asi 10, 11 den, ale jen orientacne, jiste to nevim....
a jak jsem to rekla manzelovi? byli jsme domluveni, ze rano skocime do makra pro nejaky kancelarsky veci....vcera vecer jsme byli v hornbachu pro nejake desky na chatu a udelalo se mi zle, rano jsem teda udelala testik, manza uz na me cekal v aute, necekala jsem //, a pak jsem tam sedela na zachode a trepala se...ten uz na me troubil at jdu, ze se namaluju pozdeji, ze spechame...tak vlezu do auta a ukazuju mu ten test, chvili se na me dival...a pak mu to doslo....romanticke sdeleni, tak jsem si to vzdycky predstavovala, ze mu to reknu 😀 ale nevydrzela bych to
a k doktorovi jdu na 12, tak pak vam hned pisnu....

blanuleplus
31. črc 2007

Tesim se na zpravicky od dr. To uz jsi na tom tyrani byla mozna tehu, ne? Tak jestli mimi prezilo tohle, tak uz zvladne uplne vsechno 😉

lucikpetik
31. črc 2007

asi ne, podle grafu a teplot to bylo asi az pak....
hned vam pak pisnu

blanuleplus
31. črc 2007

Tak uz mame unor, 2x brezen a ted prvni duben...treba bude 3x 🙂 a zacatkem kvetna koncime... Tak se holky pekne snazte. Jste odpocinuty po dovoleny... Kdy cekate MS, at vam muzem drzet palce?

lucikpetik
31. črc 2007

dneska manza rikal, ze druheho berana do rodiny, nic lepsiho si nemohl prat 😀
holky, tak kdy cekate ty Ms, ja bych tak chtela, abychom uz byly tehule vsechny...

zuzan
autor
31. črc 2007

Holky, já mám teď tak nějak kolem ovu - 13.-14. den cyklu (nevím, jaký den se počítá jako první den menstruace, když jsem začala večer špinit a během noci krvácet), ale včera se ve mě něco zablokovalo a byla jsem na manžela ošklivá, řekla jsem mu, že se rozhodně nebudu milovat na povel...vím, že to myslel dobře a teď mě to mrzí... Jenom jsem měla pocit, že musíme a byla jsem zabejčená, takže se mnou nic nebylo... Místo toho, abych byla ráda, že mám manžela vyjímečně doma, tak to takhle pokazím...Je mi to fakt moc líto, ale nějak jsem nemohla...ono toho bylo víc, tak jsem neměla ani moc náladu...Ale podle teplot ovu ještě nebyla... Nevíte, co by mohlo znamenat, když jsem měla teploty pořád buď 36,4 nebo 36,5 a včera najednou 36,2? Dneska zase normál 36,4... Včera jsme spali s otevřeným oknem a docela se ochladilo, mohlo by to mít vliv na teplotu?

lucikpetik
31. črc 2007

zuzi, pocita se to od zacatku MS az ten den, co krvacis, spineni ne, takze jak pises ty az po te noci....
a nezkousela sis delat graf? ja jsem si ho v patek z nudy udelala a krasne se mi to tam vsechno ukazalo....mela jsem ovu pozdeji az 19,20 den a mela jsem i ty teploty jak pises ty, porad 36, 7 atd a pak najednou 36, 4 a pak se to vratilo do normalu...len tenkrat psala, ze to je normalni...
a ze jsi byla vcera na manzilka nevrla neres, neni kazdy den posviceni..a preji, aby ted byla ovu uspesna

zuzan
autor
31. črc 2007

Luci, moc díky 🙂 Snad se nám to taky někdy podaří...Graf si delam na fertilityfriend, ale měřím od minulého pondělka, takže zatím neukazuje nic zajímavého...Těším se na tvé radostné zprávy od doktora 🙂

lucikpetik
31. črc 2007

to ti pak ukaze zpetne, ale vypada to hezky, jenom zapisuj dal...
no za chvili pujdu, jsem hrozne nervozni....doufam, ze zpravy budou radostne...

zuzan
autor
31. črc 2007

To víš, že budou...při nejhorším ti řekne, že je ještě moc brzy na to, aby bylo něco vidět, abys přišla o něco dýl, ale třeba už tam i tu tečku uvidíš...pro klid na dušičce 🙂

lucikpetik
31. črc 2007

kéz by tam ta tecicka uz byla...hned bych byla o neco malo klidnejsi, ale dokud neuvdim bit srdicko..

blanuleplus
31. črc 2007

Luci, urcite. Jen se obavam, ze pokud dr. nema extremne dobry utz, tak tam toho jeste moc nevykoumate. Ja byla 15. den po ovu a muj dr. nic nevidel, az v nemocnici. A to jenom pidi bublinku 3,4mm 🙂 Tak se neboj, kdyby jeste nic nevidel.
Zuzko, ovu jeste asi nebyla. To by teplota vylezla jeste vic. Tech 36,2 neres. A manzilka mas skvelyho. on to urcite pochopi... Ale musim priznat, ze je to i u nas velka uleva, ze se muzem milovat uz bez "postrannich umyslu" 😅 Zatim teda jsme to zkusili dvakrat, zprvu jsem mela strach, ale jsme opatrny a ani jsem po tom nekrvacela. Tak snad dobry... MM je uplne mimo z velkych prsou a ja nikdy zadny extra nemela, tak je ted v sedmem nebi 😀

zuzan
autor
31. črc 2007

Blani, tak to je fajn, že si užíváte, i když jen opatrně...ale ono to nedá, protože ten strach tam bude asi trošku pořád 🙂 Luci, i toho srdíčka se dočkáš, jen musíš být ještě chvilku trpělivá 🙂

lucikpetik
31. črc 2007

blani ja si myslim, ze tam nic videt, jeste nebude, ale treba..
a prsa ja nemam zadne, tak jestli se zacnou zvetsovat, budeme s manzou v soku asi oba... 😀

lucikpetik
31. črc 2007

jinak holky, tak ja jdu, drzte palecky...

blanuleplus
31. črc 2007

Drziiiiiiiim!!! 😉

mila30
31. črc 2007

Lucííííííííííí to je kráááááássssnááááá zpráva 😀, mooooooccccc gratulujíííííííííííííííííí a určitě bude vše ok. to je prostě jasný na 1000000% 😀 . Mám z tebe ohromnou radost a hlavně, zase jsi nám snažilkám dodala naději, že to jde, takže mooocccc dddíííííkkkyyy. každá taková zprávička strašně potěší a povzbudí 🙂 . Moc na tebe myslím a hned napiš jak si dopadla u doktora, budeme čekat 😉 .
Zuzi, já si chci začít měřit teplotu od příštího cyklu, protože ono by se to snad mělo začít první den po MS a to já byla zrovna v Řecku,ale zase jsem věděla, z té pohotovosti, že nějaká ovulace byla a od příštího měsíce začnu.
Holky, my ostatní, které ještě čekáme, tak to je pro nás povzbuzení a příště to bude zase nějaká z nás, už je nás málo, takže to dřív nebo později na každou z nás vyjde 🙂 a to je super pomyšlení, že třeba na vánoce už tady budeme třeba všichni těhulky 🙂 .
Jo a Zuzi k tomu komínu, já pracuji ve firmě SCHIEDEL a ta vyrábí a prodává komíny, takže vím o komínech vše 😀 . I o firmách, které je taktéž prodávají... 😉

maova
31. črc 2007

Ahoj holky, já mám dneska strašný den, ale čtu tady tak úžasnou zprávu 😵
Luci, strašně moooc gratuluju a držím teď moc palečky, aby jsi u doktora dopadla dobře, i když je to asi ještě brzy a objedná si tě zase za dýl, ale to nevadí, teď jsou důležíté ty // a dál to půjde určitě bez problému 🙂

Jinak ten můj strašný den se týká práce. Jsem doma, ale volali mi, že se musím rozhodnout ze tří možností co bude, ani jedna není lákavá, ale nechci to radši vypisovat sem.

maova
31. črc 2007

A moc vám všem děkuju za pochvalu fotky, je to teď moje největší radost v tom všem 😵

zuzan
autor
31. črc 2007

Mílo, tak to je škoda, že jsem to nevěděla dřív, protože jsme nejdřív měli od Schiedla nabídku, ale byla dost drahá a pak jsme to změnili na Komsiko-jak už jsem psala, z cenových důvodů...co si o tom myslíš? Myslíš, že je v tom tak zásadní rozdíl? Marti, je mi líto, že i když máš volno, musíš řešit pracovní starosti... Určitě se rozhodneš správně, i když je to těžký, protože píšeš, že ani jedna z nabídek není nejšťastnější...