Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

ivusa1
16. srp 2007

Ahojky.
Luci moc gratuluji, a tiše závidím fotečku. Hlavně že je vše v pořádku a jsi zdravá těhulka 🙂
Teď jsem přišla od zubaře, a chtěla jsem sázet kytičky na balkón, ale vypadáto že bude pěkně pršet. Jak pak je u vás?

lucikpetik
16. srp 2007

tady je vedro na zdechnuti...
zuziku to jsou pozitivni slova, to je fajn, preji krasnou dovcu...

lucikpetik
16. srp 2007

no milo asi mas vyssi teplotky, nevim, to ti asi poradi doktor, ja pri MS taky nemerila, tak tezko rict...

mila30
16. srp 2007

Holky, tak se tu mějte moc fajn, já jdu za chvíli dom a vlítnu sem za váma zase hned v pondělí ráno. Zítra jdu k doktorovi, tak na mě moc myslete a pak vám hned všechno napíšu...jestli teda něco bude k psaní.
Vy se tady moc opatrujte a mějte moc fajn víkend.
Páááááááá 🙂

blanuleplus
16. srp 2007

Holky uzijte si krasny vikend. U nas je hodne smutno, MM mamince nasli dve bulky v prsu a v pondeli jde na operaci...asi za ni o vikendu pojedem. Jsme z toho uplne hotovy. Je to na prd. ☹

maova
16. srp 2007

Zuzko, užij si jeden den dovči, i když pracovní 😉
Blani neboj, ty bulky nemusí nic vážného znamenat, držím palce, aby to opravdu nic nebylo. Taky jsem si jednu našla, byla jsem z toho vyděšená, šla jsem na operaci, vyřízli mi jí a všechno je v pořádku, jenom chodím po půl roce na kontroly 😉 Tak doufám, že i u vaší mamky to tak bude.

maova
16. srp 2007

Blani, ta tunika je moc hezká 😵

blanuleplus
16. srp 2007

Marti, diky. Taky verim, ze v tomhle stadiu to bude dobry...ale to vis, ze jsou to nervy. MM je z toho hrozne spatnej. On o tom vi jen ty nejhorsi veci, tak snad jsem ho alespon trochu uklidnila...
Jeste jednou diky. Tunika je hezka a snad nam vydrzi i pres zimu. Vubec nedokazu odhadnout, jak velky brisko ke konci budu mit 🙂

maova
16. srp 2007

Blani, já vím, je to jasný, že jste z toho hodně špatný, ale teď musíte hlavně doufat. Aspoň na dálku posílám hodně štěstí 🙂
Taky vůbec nedokážu odhadnout jak velké oblečení budu potřebovat. Zatím mám všechno podle mě tak ještě na dva tři měsíce, ale pak budu muset kupovat asi něco většího. A nebo třeba bříško ani moc nevyroste a bude mi to do konce 🙂

lucikpetik
16. srp 2007

milo, tak v pondeli na tebe budeme myslet, tak se nam ozvi, jak jsi dopadla...
blani mamka bude urcite v poradku, nic vazneho to nebude, ver tomu....no jo, kdyz se se.. tak se se..
a jeste jdu kouknout na tu tvou tuniku 😉 jsem zvedava...
no s tema briskama, byla dneska v poradne pani, nemela ani moc velke brisko a rikala, ze je mesic pred porodem a mimisky tam ma dva...tak je to fakt individualni...
jinak fotku uz jsem tam do alba dala... 😝

maova
16. srp 2007

luci, už jsem koukla na fotku 😉 Počkej příště, to už bude určitě pěkný človíček 🙂 A za jak dlouho jdeš zase na kontrolu?

mila30
16. srp 2007

Ahoj holky, tak jsem nakonec zase tady s vami 🙂 . Manžílek si musel vzít práci domů,musí dělat jednomu mému kolegovi počítač, tak sem můžu občas nakouknout 🙂 .
Blani, je mi to moc líto s tou maminkou, ale určitě to dopadne dobře, jen jsou to teď nervy a to čekání jak to dopadne je strašně dlouhý. Mojí svědkyně babička,které je přes 80 byla také na operaci s bulkou v prsu a teď běhá ještě jako čamrda a má pořád roupy 😀 .A ta tunika je moc pěkná, já kdybych takovou měla, tak díky mé výšce bych to měla jako šaty 😀 😀 😀.

maova
16. srp 2007

Milo, to jsme rády, že jsi zase tady 🙂 Mě tyhle dlouhé věci taky nesluší, ale říkám si, že to bříško to potom zvedne, tak to třeba taky půjde 😉

lucikpetik
16. srp 2007

dalsi kontrola 20. zaří. to už by to mohl byt maly clovicek...

maova
16. srp 2007

Luci, tak to už určitě bude človíček 🙂 To uvidíš, jak se krásně změní 🙂

lucikpetik
17. srp 2007

no jsem zvedava, jsem se vcera zase divala na tu tvou fotecku, ta je dokonala...

a blani tunika hezka 😉

blanuleplus
17. srp 2007

Ahoj holky 🙂 Diky za povzbuzeni. Taky doufam, ze to bude dobry... Po dnesni noci jsem snad jeste vic unavena nez kdybych nespala vubec. Porad jsem chodila na zachod a pak nemohla usnout...
Luci, mrnousek vypada, ze je mu u tebe moc dobre, takze pristi kontrolu uz tam mas urcite malyho clovicka. Ja v 7.tt mela horsi fotku nez ty, jen takovou smouhu, kde se nedalo urcit vubec nic. Jen, ze tam proste mimi je 😅 Uz jsi mluvila s muzickem? Jak mu je?
Milo, jsem zvedava na zpravy od dr. 😉
Ja jsem sice vysoka, ale taky mam hodne siroky ramena, zada a boky, takze jsem vzdycky zduraznovala uzkej pas (ktery ted uz zadny nemam 🙂 ) a schovavala zadek a horni cast stehen... Takze tuniku asi unosim i po porodu a kdybych naaahodou zhubla potom nejak rychle, tak mam jeste vetsi segru, ktera urcite rada takove veci podedi 🙂

lucikpetik
17. srp 2007

blani diky, manza snad v poho, dneska mu maji vytahovat dren a pusti ho mozna zitra nebo v nedeli, pokud nebudu umirat, tak se tam dneska chystam....
holky asi ze me bude spindira, nemuzu si vycistit zuby, to je konec... 😅

blanuleplus
17. srp 2007

Luci uvidis, ze se z toho rychle oklepe. Minimalne pro to, aby jsi mu nezakazala motorku 😉
No a nejhorsi je, ze v tehu si je mas cistit co nejdukladnejs...taky se mi do toho nikdy extra nechtelo 😖

lucikpetik
17. srp 2007

to nejde cistit dukladneji, jsem rada, ze ten kartacek vubec strcim do pusy...
ale verim, ze to prejde..

maova
17. srp 2007

Ahoj holky,
luci, děkuju, taky z té fotky mám radost, že se tak hezky povedla 🙂 Já jsem s čištěním zubů problémy vůbec neměla, tak snad tě to brzy přejde, aby se ti nekazily. A manžílek ať se ti už hezky uzdravuje a máš ho zase brzy doma 🙂

Blani, taky jsem dneska měla děsnou noc. Někdy v jednu ráno se nám pod oknem sešli nějaký puberťáci a to bylo řevu, že jsme se šli dívat co dělají. Pak na chvíli zalezli do lesa a za chvíli tam byli znovu a už jsem měla celý spánek přerušený.

lucikpetik
17. srp 2007

marti diky. manzu pusti asi zitra, tak tam pro nej pojedu....
dneska jsem chtela na navstevu, ale asi to nedam, neni mi nic moc, tak pujdu lezet...

maova
17. srp 2007

Luci, tak hezky odpočívej. Když ho pustí zítra, tak to už vám oboum uteče 🙂

lucikpetik
17. srp 2007

diky, jsem unavena, jdu lezet papa
pred chvili volala kamoska, ze jede do porodnice, tak jsem zvedava, kdy bude volat, ze je mala na svete...

romcatko
17. srp 2007

Ahoj holky, tak se po delší době zase ozvývám. Máme rozbitý počítatč, takže nemám moc šanci na netu být. Práce mě čeká až od konce srpna, ale to nebudu stíhat... U nás nic nového. Těhu zatím bohužel nejsem. ☹

CO JE TADY NOVÉHO??????????????? nemám šanci dočít 😒 Prosím, prosím písněte mi novinky 😵 Koukám, že tt příbývají, tak doufám, že u těhulek vše v najlepším pořádku.

mila30
17. srp 2007

Ahoj holky. Lucí jsem ráda,že manžu už pustí brzo domů 🙂 a při příští kontrole už uvidíš krásný miminko s ručičkama a nožičkama 🙂 .
No a já dopadla takhle:
v úterý jdu na UTZ jestli mám ovulaci, 6 září jdeme na pohovor ohledně IUI a podepsat vše co je k tomu potřeba a domluvit se na termínu kdy mi udělají tu inseminaci.To budu akorát před měsíčkama, takže po nich pokud budu mít ovu na té správně straně, tak to zkusíme. Říkal, že už čekat dál nemá cenu a někdy stačí trošku pomoct a je to. Sice moc nevěřím , že se to povede, ale nějak začít musím a třeba budu mít zrovna štěstí 😀 .Nikomu nic říkat nebudeme aby se pak všichni neptali, tak co, jak jste dopadli atd. 😝 .

blanuleplus
17. srp 2007

Luci, jen pekne odpocivej. To je dobre, ze manzu pusti tak brzy a ze vse dopadlo nakonec dobre. Mluvila jsi s nim? Urcite mel z mrnouska radost...
Marti, jak ti je? Ja uz jsem to dospala 😅 Musim ale premluvit MM, at na zachod koupime jen nejaky orientacni svetylko, protoze tam mame takovou hruzu, co me vzdycky vzbudi a jeste navic automaticky spusti vetrak a me to hodne vzbudi. Navic jsem mela porad nejaky blby sny 😒
Romcatko, jsem rada, ze jsi k nam zavitala. Ale jak muzes vedet, ze tehu nejses? Vzdyt jsi prece dalsi MS jeste nemohla stihnout, ne? U me nic noveho, doufam. Na pristi kontrolu jdu az dalsi pondeli.
Milo, je dobre, ze prirode trosku pomuzete. Ulevilo se ti? Treba opadne i trochu ten stres kolem a podari se jeste pred IUI 😉 A ptala jsi se na ty teploty? To by me fakt zajimalo.

mila30
17. srp 2007

Blani, o teplotách jsem mu říkala a on na to, že některé ženy mají takové teploty a že se jim ta křivka nijak moc nemění ani při ovulaci a pak si myslí, že jí nemají a ona je. Takže si jí mám měřit dál a podle UTZ zjistím jestli to měření má cnu nebo ne. Takže jsem zase vyjímka 😀 .A jestli se mi ulevilo? Nevím...spíš mám strach když se nezadaří, že to nezvládnu psychicky, ale takhle myslet nemůžu...to bych nemohla nic zkoušet 😉 .

lucikpetik
17. srp 2007

je holky, sli jsme si s pindou lehnout a vzbudila jsem se ted, a koukam co je hodin, co budeme delat v noci??
romcatko vitame zase mezi nama...u me noveho? vcera jsem videla malinkate mimi na UTZ, takze je tam kde ma byt. a manzu mam po operaci v nemocnici, sest sroubu a kus zeleza v ruce...zitra ho snad pusti domu...
a blani jasne ze to vi, volala jsem mu po operaci a misto toho aby mi rekl, jak mu je, tak se vyptaval, jak mimi vypada atd....takze radost...

maova
17. srp 2007

Romcatko, jsem ráda, že jsi se tady zase ukázala 🙂 A doufám, že už budete mít brzy opravený počítač 😉

Blani, já jsem nic nedospávala, protože já prostě celkově nějak špatně spím a jak bych si lehla odpoledne, tak fakt nevím, co bych dělala v noci. A spát se mi ani nechce. Jenom jsem už nějakou dobu děsně protivná a podrážděná a prostě úděsná, že se se mnou nedá vydržet. Mamka mi říkala, že se musím ovládat, ale když ono to nejde, mě to štve, ale prostě to fakt nejde. Já nevím jestli mi rozumíte, ale je to fakt strašný. Doufám, že se zase budu brzo chovat normálně. Přitom David mi tak pomáhá a já jsem na něj potom hnusná ☹
Tak to nějak s tím větrákem vyřešte, ať se v klidu vyspinkáš 🙂

Luci, teda ty jsi se krásně prospala 🙂

Milo, mám radost za tebe, že kontrola dopadla takhle a určitě se ti ulevilo 🙂 A jsem zvědavá, jak se budu tvoje teplota vyvíjet dál 😉 A za chvíli už budeš taky těhulka 🙂