Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

lucbra06
10. črc 2009

To by bylo dobrý, já se s manžou domluvim až bude doma 😉
Teprva včera jsem si dělala pas,takže to taková rychlost nebude.Minule jsem si dělala ten rychlo tak ted chci už normal na x let.....Tak by to vycházelo až na ten srpen,první nebo druhý týden v srpnu.Pak to nejde manžovi začína fotbal a to by nepřežil 😅

zuzka.o
10. črc 2009

ok 😉

seb
11. črc 2009

ahoj holky, tak mě dneska probudil zlý sen, sem zjistila na wc, že sem začala krvácet a šla jsem to oznámit příteli, po probuzení jsem si oddychla, ale mám takový špatný pocit ted, aby to nebyla nějaká předzvěst 🙄

lucbra06
11. črc 2009

Seb už tě to straší i ve snech jo 😒 to je blbost jakapak předzvěst.Jen blbej sen.Kolik už jsi týdnu??Dej si tam už týdny,aby jsme věděli jak to utíká 😀

seb
11. črc 2009

lucbra: no vůbec se mi ted nějak víc zdají sny, jsem 7+2 dle UZ dle MS 8+0, kam si mám dát ty týdny a jak ? 🙂

lucbra06
11. črc 2009

no konečně 😀 to je krásný pohled 😉

seb
11. črc 2009

😎

verka69
11. črc 2009

ahojky zdravím všechny jsem maminka mojí 21 ti leté dcery která včera podstoupila laparoskopii moc mi to mrzí na miminko se moc těšila ale věřím v lepší časy a přeji všem ženám aby byly štastné a aby myšlenky vždy byly pozitivní i já věřím z celého srdce že dcera bude v pořádku a narodí se jí holčička Laurinka po které moc touží přeji všem ženám aby se jim splnil jejich sen 😉

lucbra06
12. črc 2009

To je mi moc líto,ale určitě se Laurinky dočká 😉 muže chodit za náma,navzájem se podporujem.Já jsem přišla a už neodešla 😀 holky tu jsou fajn, 😀 Tak kbyby se chtěla vypovídat,tak na ní určitě čekáme 😉

seb
12. črc 2009

verka: no my víme jaký to je, prožily jsme si to tu všechny, ale tvoje dcera je ještě mladoulinká, bude mít brzo miminko v bříšku znovu, jsem si jistá 😉 a jak píše lucbra, at přijde mezi nás, protože vypovídat se z toho a zjistit, že není v tom sama hodně pomůže 😉

lucbra06
12. črc 2009

Ahoj,chci se zeptat jak to ted je s ovulací?Budu jí mít každý měsíc nebo ne?Já asi počkam na 2MS a pak už se přestanem chránit,a uvidíme co bude 😉 teda jestli bude manža souhlasit,on se totiž o mš moc bojí 😵 😵

halpa
12. črc 2009

Ahoj, opožděně reaguju na kontryhelový čaj - pít denně do ovulace, já ho taky bumbala. 😉

seb
12. črc 2009

lucbra: ovulku budeš mít každej měsíc, mě říkal dr. v nemocnici, že si někdy dokáže ten druhý vejcovod pro to vajíčko sáhnout z toho vaječníku, kde vejcovod není, takže můžeš otěhu teoreticky každý měsíc 😉

lucbra06
12. črc 2009

už to vlastně budou 3 měsíce od LPS v srpnu 😉 no takže šupky dupky at to utíká 😀

halpa
12. črc 2009

potvrzuji, ovulka každý měsíc, pokud není problém jinde než v chybějícím vejcovodu...

saksina
12. črc 2009

ahojte holky,

chcem sa vas len popytat, po akom case od mimomaternicoveho tehu ste otehotneli? Ja som pol roka po laparke, bez jedneho vajcovodu, 4.mesiac sa snazime, zatial nam to nejak nevychadza... 😔
Druhy mesiac pijem alchemylku (kontryhel 😉 ) a hrozne by som uz tento mesiac chcela, aby to vyslo.... Aj ked to urcite nie je dlha doba, co sa nam nedari, ibaze pri prvom tehu (tom mimomaternicovom) som otehotnela hned na prvy sup....

dakujem vam za odpovede...

lucbra06
12. črc 2009

Tak před laparkou jsem měla ovulaci normalně každý měsíc,tak se uvidí 😉

lucbra06
12. črc 2009

saksina ahojky,jsou tu holčiny taky se snaží myslím 4.nebo 5.měsíc,a taky tu máme holčinu ta možná právě rodí 😀 Mar kde jsi 😵 ?Ale myslim že Mar se to povedlo celkem brzy.Oni ti to poví až dorazíííí.Holkýýýýý kde jste??Jinak mě snažení teprva čeká aasi srpen-září.

jarka09
12. črc 2009

Čau holky, já sem nakukuju, ale jaksi se neodvažuju nic psát, svědí mě teda konečky prstů, jak ráda bych vám vyžvanila svoje pocity, ale držím se, abych neplácla něco předčasně a pak zase nebyla za vola 😉 věřím, že mi rozumíte... no zkrátka zítra testnu a napíšu. áááááááááááááá to jsou nervy...

lucbra06
12. črc 2009

Ahoj Jarka,a máš jako pocity že je zaděláno 😉 ???Tak držím palečky.

jarka09
13. črc 2009

No tak já holky nevím. MS jsem měla dostat včera, zatím nic, test neg. ☹ no, znáte to... bééééé

seb
13. črc 2009

ahoj všem,
jarko, tak držím palce, dokud nedorazí ms, tak je ještě šance, víš kdys měla ovulku ? neobjevil se ti tam stíneček třeba později ? já jsem první test vždy sledovala ještě odpoledne po ranním testování , jestli čárečka nevyskočila
saksina: zadařilo se třetí měsíc, ale těhu trvalo jen týden :( a pak druhý měsíc potom se zadařilo znovu, tak snad se tentokrát mrnousek udrží až do konce 😔 , jinak před tím mimoděložním se nedařilo hodně dlouho a po odebrání vejcovodu najednou takhle dvakrát brzo po sobě 🙂

dennisa
13. črc 2009

Ahoj holky.
Právě jsem přišla od doktora. Byla jsem jen u sestry na krvi. Mám přijít až ve středu pro výsledek a na kontrolu k dr. 😖 Takže se mi nervy protahují o další 2 dny. Už jsem z toho všeho nějaká vyšťavená....

larri
13. črc 2009

Ahoj dennisko,mne taky dneska ceka kontrola a jsem na ni zvedava.Uz vidim,jak na utz nic nevidi,ale hcg je zvysene.
Cetla jsem,ze si hodne krvacela.Ja spinim nebo trochu kracim s malyma prestavkama uz skoro tri tydny.
Vim,jak se asi citis,jsem na tom stejne.Kontroluji mne pro podezreni na mimodelozni.

dennisa
13. črc 2009

larri, četla jsem, co jsi tu psala o Tvém "případu". Takže stále se nic neví? A HCG Ti pořád kolísá? Mně minulý týden v nemocnici tři dny po sobě klesalo, tak mě pustili, teď tedy budu čekat do středy, že by mělo být skoro nulové nebo jen nějaký zbytkový. Modlím se za to. V lednu jsem už mimoděložní měla a podruhý to fakt nedám....
Ani si tě nenechali v nemocnici? Mě tam nechali hned, jak v lednu, tak i ten minulý týden.
Jinak já už nekrvácím, fyzicky jsem OK. Proběhlo to jako klasická menstruace, i dr. v nemocnici říkala, že se přiklání spíš ke spontánnímu potratu, biochemickýmu těhotenství a pak by se vysvětlilo, proč to nebylo vidět na UTZ.
Moc Ti držím palce, je to hrozně těžký na psychiku, co musíme vydržet. Drž se!!! A podej dneska zprávu, jak dopadneš.

zuzka.o
13. črc 2009

Ahooooj holky moje 😵

Jsem teď nabitá energií. Byla jsem na tom festivalu,... no co vám mám napsat, byla to bomba! Jediný, co mi to teda kazilo, byla mrcha! Dorazila místo ve středu, tak v pátek odpo, a to jsme akorát vyráželi. Hnus! Jako mobilný toyky jsem teda nedala, tadší jsem běhala do přírody a měnila se v autě 😅 Ale jinak moji miláčci byli úžasní, pařila jsem jako o život a poprvý od LPS jsem nemyslela na miminko. Užívala jsem si, pila, pařila, trsala.... sice lilo, ale ani to mi nazkazilo náladičku. Prostě jsem poprvý šťastná 😵 😵 😵 Teda v pátek, když jsem šla do práce, jsem samu sebe dost překvapila. Jela kolem záchranka, houkala... no a já se rozbulela. Nechápu. Nikdy jsem nebyla plačka ... zato teď jsem happy 😵 😵 😵

A všem posílám bacílky štěstí...... tfuj tfuj tfuj...prsssssssssk 😵 😵 😵 😵

Denni: to jsou ale tyrani, takhle tě stresovat 😠 Vždyť v nemocnici byly výsledky do hodiny, .........

Verko: moc rády taky tvojí dcerušku přivítáma, jsme všechny na stejné lodi a moc nám pomůže si o tom všem tady promluvit. Nikdy nikoho neodsoudíme, nejsme naštvané, když si tady stěžujeme..... probereme každý problém a pak je nám líp 😉

Saksina: taky se snažím dlouho a nic. No a teď zašnu s kontryhelem a uvidíme, jak to dopadne. No a taky to mimoděložní jsme "vyrobili" hned napoprvý.

Jarko: nebuď smutná, že to nevyšlo, já jsem taky měla MS zpožděnou o 2dny, testila jsem a nic.... příště se to podaří 😉 Musíme věřit 🙂

zuzka.o
13. črc 2009

Seb: to teda ale byl sen! Fuj!

dennisa
13. črc 2009

Zuzko, kam chodíš na tu energii, potřebovala bych dobít 😵
Jsem ze všeho smutná, vůbec mi nejde smát, v nemocnici jsem zase byla za hrdinku, ani slza a doma to na mě dolehlo a prořvala jsem dva dny v kuse, manžel už nevěděl co se mnou, až mi ho bylo líto. Jsem ve fázi, že nevěřím, že ještě někdy budu normálně těhotná ☹
Do toho má brácha v sobotu svatbu a vůbec nemůžu myslet na to, kdyby mě poslali do nemocnice. To bych nepřežila....
Chtěla bych usnout a probudit se až za několik měsíců, aby bylo po všem.

saksina
13. črc 2009

ahojte, takze asi je to v norme, ze po mimomaternicovom to tak lahko nepojde... No uvidime, ako to dopadne tento mesiac, je mozne, aby sme netrafili konecne tu spravnu ovulaciu???

seb
13. črc 2009

dennisko: nebud smutná, kdy se dozvíš výsledky krve ? já myslím, že to budeš mít stejně jako já, první otěhu po mimoni dopadlo spontálním potratem a hned za dva měsíce jsem těhu zas, dennisko ted to bude jako když pohnojí, děloha už si zvykla na hcg a příště to už zvládne, držím palce at hcg klesne, mě když kleslo na 2 jednotky, tak už mě tam ani nezvali, že to odešlo samo