Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

seb
22. čer 2009

mar, tak to by bylo něco na moje nervíky teda, slyšet jak jiný ženský křičí bolestí a čekat, kdy to přijde na mě, brrr, kde že mají ty por. boxy v Podolí i u Apolináře ?

seb
22. čer 2009

tyyyyyyy jooooooooooooooooooo, dennis ! hurááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá 😀 to je bomba, jsi těhulka ! já měla taky první jen stíneček , to je jasný, tyyy jooo, jak to povíš manžovi ? 😎

seb
22. čer 2009

PANDEMIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE !!!!!!!!!! 😀

zuzka.o
22. čer 2009

No Denni, ty mi teda dáváš!!!!!!! Vždyť jsi nedávno psala, že jste se ani moc nesnažili a že si myslíš, že tenhle měsíc to nevyjde (nebo se pletu?)! No já se picnu! Tys mi udělala takovou radost!

dennisa
22. čer 2009

Holky, hurá nechám na později, až by to potvrdil doktor 🙂 To víte, bojím se, aby to bylo v děloze.....
Zuzko, sexíku kolem ovulace bylo málo....myslím jen 12 a 15 DC a pak týden nic 😅
A hlavně mám tu novou práci, zkušební dobu....no to by byl gól, kdyby to fakt vyšlo 😅
Nemůžu tomu zatím ani moc věřit 😵

dennisa
22. čer 2009

Manželovi to zatím nebudu říkat...až kdyby zítra třeba ten testík zesílil 🙂
Takže to víte holky jen vy 🙂

zuzka.o
22. čer 2009

Denni: to je čest, že jsme se to dozvěděly jako první 😵 😵 😵 😵 😵
Já bych to asi nevydržela manžílkovi neříct! Jsem hrozná, poznal by to na mě 😅
Denni, kolik cyklů jste se snažili?

mar26
22. čer 2009

denni ty jsi těhulkááááá 😵 , potichounku gratuluju

seb to je super,že to zabralo,klidně ho do 12tt ber dál, není to nic proti ničemu a jak říkal můj Dr. je lepší komplikacím předcházet než je pak řešit 😉

mar26
22. čer 2009

seb ty porodní boxy jsou u Apolináře, Podolí má samostatné porodní sály 😉

dennisa
22. čer 2009

Zuzko, vlastně tohle byl 3. snažící cyklus od pauzy. Je to vůbec možný, že by to vyšlo tak rychle a s jedním vejcovodem? 😅

mar26
22. čer 2009

denni u nás to bylo na druhý snažící cyklus 😉 ,tak že to možné je a někdo otěhu hned první 😵

zuzka.o
22. čer 2009

Denni: tak to teda ale byl fofr! Vždyť předtím jste se snažili 3/4roku..... no gratuluju a klobouk dolů 😉 Asi tomu pomohlo to výročí svatbičky 😵

lucbra06
22. čer 2009

Nazdárek 🙂 no teda já nestaším zíííírat 😀
Denis,taky gratuluji potichoučku 😀 ,ale je to tutovka.PPPAAANNNDDDEMIE je tady 😀

dennisa
22. čer 2009

Holky, děkuju 🙂 No jen samozřejmě červík furt hlodá, aby bylo všechno v pořádku. Uklidňuju se, že se cítím dobře a zatím žádný špinění apod.
No teď ještě, aby ten stíneček zesílil, protože teď opravdu, aby ho člověk hledal lupou 😅

zuzka.o
22. čer 2009

Denni: neboj, myslíme na tebe a určitě to dopadne dobře jako u Seb 🙂
Vždyť jsi testila ze zředěné moči, takže ztítra ráno už nebudeš potřebovat lupu 😉
A už přemýšlíš, jak o oznámíš manžílkovi? Krásný dárek k výročí svatbičky (sice troško opožděný, ale přece)

dennisa
22. čer 2009

No tak mě nějak začalo bolet břicho na levý straně. To je zas ta psychika 😠

Zuzko, nevím, jak mu to řeknu, něco vymyslím až podle toho ranního testu, nechci zatím nic zakřiknout, tak se radši krotím v euforii....

seb
22. čer 2009

musí to dopadnou dobře dennis, neboj !
holky mě se dnes nějak moc točí hlava 😒

dennisa
22. čer 2009

seb, tak tady teď budeme vyšilovat spolu, snad to holky pochopí 😅 😉

dennisa
22. čer 2009

Seb, kdy jsi měla poslední MS? mě jak teď bolí břicho, tak si říkám, že může klidně ještě přijít opožděná MS.
Tak se radši vůbec nebudu radovat, zatím....

zuzka.o
22. čer 2009

Holky, vyšilujte, nám to fakt vadit nebude. 😉 Jen ať jste obě v pořádku a těhule každým coulem 😀

dennisa
22. čer 2009

No mně už začíná psycho, mám fakt pocit, že brzy dostanu MS. Toho si holky nevšímejte, jinak jsem skoro normální 😀

zuzka.o
22. čer 2009

NENE, psycho nejsi. Každá budeme na // reagovat stejně. Dokud to nebude potvrzené, budeme šílet. A bezva je, že můžeme šílet tady, že se navzájem dokážeme pochopit a že s tím nemusíme otravovat naše chudáčky manžílky 🙂

dennisa
22. čer 2009

Zuzko, máš pravdu. Takový moje psychický výkyvy by asi manžel všechny nepobral, vy to tady snad snesete 😅

Stejně, když jsem otěhotněla v tom lednu, člověk si nepřipouštěl skoro žádný rizika a komplikace, teď je to úplně jiný 😖

seb
22. čer 2009

denisa: 16.5. takže dle ms bych měla být 5tt+2 teprv, taky se nedokážu zatím radovat, dokud neuvidím srdíčko ... 😵

seb
22. čer 2009

jojo vyšilovat to by mi šlo dennis 😀

dennisa
22. čer 2009

Tak to já jsem měla MS 24.5., takže o 8 dní od Tebe 🙂 A kdy sis dělala první test? Já jsem hrozná, furt mám potřebu všechno srovnávat 😀

seb
22. čer 2009

přesně tak, jak máme za sebou už aspon jedno zmařené těhu, tak je to pak o to horší, člověk se nedokáže prostě radovat a užívat si těhu, má jen pořád strach co bude tentokrát, ale holky přece nemůžeme pořád mít jen smůlu, musí se to jednou obrátit 😉
dennis: jsem ráda, že v tom šílení nejsem sama a těhupandemie může pokračovat dál 😵

lucbra06
22. čer 2009

Holky klidně vyšilujte nebudeme jiný 😀 Holky dával si tady někdo tu pauzu??3měsíce????Jste mě tak naladily,že mam roupy na to jít taky po 1.MS 😀

dennisa
22. čer 2009

Luc, my jsme ty 3 měsíce dodrželi, opravdu jsme se chránily. Doktor mě furt něčím strašil, tak jsem to radši dodržela 🙂

mar26
22. čer 2009

lucbra my si dali pauzu jako by dva měsíce...červenec a srpen (laparku jsem měla 7.7.), po druhé MS jsme se už nechránili, po třetí se snažili a čtvrtá nedorazila

Holky a ty nervíky jsou normální 😵 , než bude srdíčko,pak genetika atd. atd....se toho už nezbavíme 😀