Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

mar26
17. črc 2009

zuzko mě ani nestresuje kdy to nastane,ale že se všichni ptaj, já bych byla jinak naprosto v pohodě,protože vím,že jednou ven jít musí 😀
Jako starost mít můžou,ale moc dobře ví,že jim dáme vědět až bude po...a neuvědomují si,že když se takhle ptají oni,že se ptá dalších 20 lidí a že je to fakt únavné dokola opakovat to samé a těžce stresující.

zuzka.o
17. črc 2009

To máš Mar pravdu, ale vydrž, jednou to ptaní přestane, to ti slibuju 😉 😀 😀 😀

Holky, tohle je krásná fotečka
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...

mar26
17. črc 2009

moc pěkná 🙂

zuzka.o
17. črc 2009

Teda tady byla teď strašná průtrž mračen!!! Fuj! Kroupy a slejvák......

seb
17. črc 2009

no kalimero ! jupííííííííííííííííííííííííí 😀 to je supeeer, že máš //, tak jen at krásně tloustne, držím palečky 🙂

seb
17. črc 2009

jo kalimero a ještě všechno nej k svátku tobě i mar ;) 😵

seb
17. črc 2009

zuzka: nádherná fotečka 😅
tady je strašnej pařák a sluníčko 😎

zuzka.o
17. črc 2009

tady lilo a kroupy obrovský..... fuj!

dennisa
17. črc 2009

Mar, už se neptám, mlčím, to jsem zas vypustila otázku 😀
Kamarádka má termín 31.7. a taky ji obden otravuju otázkou, jestli už rodí 😀

Zuzko, bouřka? Já chci takyyyyy. Tady je strašný dusno. Ať radši sprchne dneska a ne zítra na bráchovu svatbu.

zuzka.o
17. črc 2009

tady se valily proudy vody a mega kroupy,.... trvalo to chvilku a pěkná paseka! To ať poprchává, svítí do toho sluníčko a je duha... to mám rááááda 😵

Zítra se má ochladit o 10stupňu!!!

dennisa
17. črc 2009

Už se tu zatahuje, Zuzko to jsi sem poslala nějak rychle 😅
No jo, zítra se má počasí zhoršit, hlavně, aby moc nelilo.
Po víkendu Vám ukážu nějaký foto 😉

seb
17. črc 2009

u nás byla přeháňka a už zas vylejzá sluníčko, trošku to pročistilo vzduch
dennis: jůůů svatbička, tak si to hezky užij a zatrsej, popij, dokud můžeš 😉 a zfotodokumentuj nevěstu ;)

zuzka.o
17. črc 2009

Denni: už se na fotečky těším....odpočiň si, načerpej síly a ..... VYKROP TYKEV (to ti pomůže) 😀

lucbra06
18. črc 2009

Ahoj holky ,teda to počasí stojí za prd 😠
Deni svatbičku si užij a jak píše Zuzka vykrop tykev 😀

seb
18. črc 2009

ahoj holky, chudák denni, v tomhle počasí se jí tykev vykropí sama 😀

zuzka.o
20. črc 2009

Ahoooj po upršeném víkendu... jak jste se měly??? 🙂

lucbra06
20. črc 2009

Ahoj holkýýýýýý,tak teda víkend na dvě věci 😠
naši včera letěli do bulharska a píše že super všechno,asi ten tunis vzdávam když koukam na počasi tak píšou třeba i 37st a to pro nelču neni.Možná zkusíme taky to bulharsko 😉
A kde jste všeci?Denis asi ještě bolí hlava ne?? 😀 😀

seb
20. črc 2009

ahoj zuzko a lucbra, jééé já bych taky jela k moříčku, bulharsko mě láká, dlouhý písčitý pláže, akorát ta dlouhá cesta, to ted nemůžu riskovat, tak až s mrnouskem snad 😵

lucbra06
20. črc 2009

seb trvá to asi 1:5Omin takže pro mě jako netěhuli 😀 je to rychlovka.No máma si nedělala naký iluze ,ale ted píše ubytování bomba všechno super a k obědu mela svíčkovou 😅 maj tam českou kuchyn,takže jako doma 😀

zuzka.o
20. črc 2009

a kde jsou?

seb
20. črc 2009

jůůů holky bych skočila do moříčka hned a pak se válela na teplém pískuuuuuu 😎

larri
20. črc 2009

holky,muzu se zeptat,jak dlouho po mimodeloznim jste spinily?
Ja byla v pondeli na laparce,tak nevim,jestli je to dobre nebo dlouho.

zuzka.o
20. črc 2009

cca 2dny

lucbra06
20. črc 2009

ahoj larri je špinila asi 5dní,ale už od tý revize myslim.
Zuzka jsou v Primorsku

larri
20. črc 2009

No ja jeste neprestala spinit a na kontrolu mam jit az v pondeli.Spinila jsem skoro mesic pred laparkou,myslela jsem,ze budu mit klid a ono to porad pokracuje.
Slysela jsem,ze se po mimodeloznim cistim,ale jestli to neni dlouho.V nemocnici jsem taky spinila,ale nikdo mi nerekl,jak dlouho to muze trvat,aby to bylo normalni.

lucbra06
20. črc 2009

Já nevím,ale myslim že to je ještě normal.Jsi týden po zákroku.Tak se zkus zeptat,nebo někde vyhledat na netu 😉 Nebo si jen zavolej na gyndu pro radu.

halpa
20. črc 2009

larri - já už si přesně nepamatuju, jak dlouho jsem špinila, ale vím, že to bylo docela dlouho. Tak ještě dva, tři dny vydrž a pak zkus zavolat na tu gyndu.

dennisa
20. črc 2009

Ahoj holky 🙂
Hlásím se ze svatebního víkendu. Bylo to úžasnýýýýýý 🙂 😎 A vůbec nevadilo, že chvílema pršelo, i tak to bylo krásný. Pokusím se během dneška hodit pár foteček. Jsou to jen neoficiální, co jsem fotila já.

Larri - já jsem po laparce špinila asi 14 dní, myslím, že to ničemu nevadí....

seb
20. črc 2009

larri: já myslím, že týden je v poho, možná i dýl, už si to nepamatuju
dennis: a kde byla svatbička ? a co ste jedli a pili a na co jste tančili a v kolik ste skončili ? 😉

dennisa
20. črc 2009

seb, svatba byla v Pardubicích na zámku. Jídla, pití mraky, hudba naprosto bezchybná, byl tam DJ a pak na půlnoc přijelo překvápko. Naši známí, kapela, co hraje v krčmě Dětenice, jestli někdo znáte. Hrajou třeba i na hradech a tak, taková ta středověká muzika. Byla to bomba! Do postele jsem se dostala o půl pátý ráno 😅
A hlavu jsem si docela vykropila, jak mi radila Zuzka 😀