Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

dennisa
10. lis 2009

Péťo, no já asi k dr. nepůjdu, kašlu, ale už to není tak strašný a nedusím se, jako před pár dny.
Tak to snad bude už brzy dobrý.

Tak to je fajn, to nás tu bude na jaro víc 🙂 Doufám, že bude velká úrodička 😉

pettrraa
10. lis 2009

Dennisko tak když je ten kašel lepší tak snad už bude jen ustupovat 😉
No to by bylo fajn 😉

eleanthis
10. lis 2009

Deni - tak jo, mne prave doktorka, kdyz me odesilala do nemocnice na revizi, tak mi rikala, at pak prijdu jak to dostanu, ke konci sestinedeli, at se dohodneme na HA. vic nic. na KO v nemocnici - teda vysledky histologie nejdu, je to pres cele brno a mne se tam nechce jen kvuli tomu, aby mi rekli - ano, byl to plod... to at si tam nechaji. Tak pujdu az teda po prvni mrse, at zkontrolujou, jestli to tam vypada dobre 🙂

hezkej pakt jarnich snazilek jsme si tu udelali 🙂

andree01
11. lis 2009

Ahoj holcicky.
tak Vas zase jdu pozdravit a napsat, co dneska na kontrole.
Uz je to malinky 7,3 cm velky, NT 1,4mm, takze super a i ostatni vysledky z nt screeningu jsou v poradku. kdyby vzal jen muj vek (31) tak se dostanu na 1:820, ze miminko nebude v poradku, kdyz k tomu veku pripocte i vysledky z utz, krve tak jsem hned na 1:10350 (takze je temer 0 pravdepodobnost, Dr rikal, ze 0 pravdepodobnost je uz od 1:1000), takze verim, ze to malicky je zdravý🙂 Na pristi kontrolu jdu zase za mesic 9.12. a tam vezmu uz manzu a kdyz mimi bude spolupracovat, tak pry uz se snad bude moci dat poznat pohlavi. tak se tesim. Jinak budouci maminka ma uz skoro o 2 kila vic. jak jsme tu pred tydnem psala o tech bolestech bricha, tak musim rict, ze se mi za ten tyden bricho docela nafouklo. takze se asi opravdu deloha napinala. Od pristiho tydne bych uz chtela zacit chodit cvicit pro tehule.

Jinak veliká gratulace Matulikovi, tak se pekne opatruj 🙂
Koukám, ze vas tu je spousta nastydlych, tak at se vam brzo ulevi a mate se vsechny dobre.
Zuzko a co u Tebe noveho?

mejte se hezky, pa

pettrraa
11. lis 2009

Andrejko to je super že je vše ok 😉 tak se taky maminko pěkně opatruj a hezky papkej.
Tak si necháte kdyžtak pak říct co to je jo?

eleanthis
12. lis 2009

teda holky, dneska to ale zacina - rano pritel zaspal do prace - sice ne tragicky, ale vydesil se dost :D a jak vstanu a zjistim, ze mi jeste nedosla vyplata... takze panika, minuly mesic se totiz stalo, ze to ucetni spletl a kolegyni poslal vyplatu uplne na jiny ucet, takze se k ni dostala s peknym zpozdenim... nez jsem to vsechno vytelefonovala, hodina pryc a nakonec jsem zjistila, ze rida sedi v bance a opravuje prikaz, kterej ten ucetni zase pos... takze vsichni s vyplatama ve zpozdeni... paradni rano... to fakt nesnasim, takovy soky..

zuzka.o
12. lis 2009

Ahooj holkyyy 😵

Moc blahopřeju MATULIKOVI a chci jí popřát hoooodně krásný a bezstarostný těhulkování a zdravé miminečko 😵 Někdy se tady ukaž 😉

ELE: hm.... tak to je teda ráno! To ti fakt nezávidím, ten účetní je fakt bambula, co? Ale naštěstí to "říďa zařídil" a bude vše do pár dnů na správných účtech.
A jak jinak je? Dobrý?

ANDREE.: mooooooooooooooooooooooooooooooc gratuluju k bezvadnejm výsledkům z NT, to už je pěkný macíček, když má 7,3+ nožičky... tý jo. Já jdu na kontrolu 4.12., možná prý taky bude vidět pohlaví prcků ..... už se nemůžu dočkat. A toho 4.12.se domluvíme na objednání ne velký UTZ zase do Č.Budějovic k tomu děsnýmu sympaťákovi.... už se těším, mohlo by se to stihnout do Vánoc a tam by mimísci mohli ukázat co mají mezi nožičkama 😀 Bylo by to hezký..... takovej krásnej dáreček v podobě aspoň 1kávovýho zrna 😀 😀 😀
Já zítra začínám už 15tt!!!! 😲 Toto letí jako blázen!
A máš pravdu, břicho se mi taky strašně rychle "nafouklo". Už mi zbývají z šatníku jen dvoje kaťata, z toho 1 jsou spíš jarňo-letní... tak až nastanou mrazy, tak zmrznu. Tak jsem objevila krámek, kde mají těhu kaťata, tak ho brzo budu muset vzít útokem 😀
Teď jsem mluvila s kámoškou, má dvojčátka holčičky a prý přibrala normálka asi 10kg!!!!! Tak to bych si sakra nechala líbit.... a mimi se narodilï v termínu a měli 2,5kg.... tak to je super, ne?

eleanthis
12. lis 2009

ahoj zuzi - jak je to u dvojcat nevim, ale 2,5kg je na jedno miminko malo.. ale je mi jasne, ze kdyz jsou dve, byvaji mensi. tak ty pekne papej, at maji kazdy aspon 3 kg a nemusi se inkubatorovat 🙂 ale hned se mazlit 🙂

teda dneska jsem nasla supr stranku, kde je navod na koralkovany stromecek - vypada to uzasne, uz mam jeden vyrobeny 🙂 pred vanocema vzdycky chytam takovy nalady neco vyrabet a pak to treba pripojit k darkum 🙂

zuzka.o
13. lis 2009

Ahoj ELE: já, když jsem se narodila, jsem měla taky 2,5kg a v inkubátoru jsem nebyla. .... a 51cm. To je jasný, že čím víc kg, tím líp,..... 😉

Hoď mi prosím odkaz na tu stránku se stromečkem..... děkujuuuuuuuu 😵

dennisa
14. lis 2009

Ahojky, dneska večer jsem přijela z práce, zítra mám den volna. Mám toho hodně,ale na druhou stranu jsem ráda, ta práce mě baví a bez ní, bych byla v háji. Aspoň mám zaplněnej čas 🙂

Jaký jste měly všechny víkend?

kalimero11
15. lis 2009

Ahoj holčiny, 🙂

tak na vás jdu po delší době mrknout. 😉 Měla jsem nějaké horší období, asi na mne působí to nepěkné počasí, nějak se mi nadměrně střídaly nálady a dcerka mě pěkně vytáčela. Grrrrr. 😠 Já mám pocit, že už má nějaké pubertální manýry a asi mne z ní picne. 😔

V pátek 13. 🙂 jsem byla na velkém UTZ a vypadá vše OK, mimísek má správně vyvinuté všechny orgány, jenom ledviny nebyly moc vidět, protože se nechtěl otočit. Lumpík. Na fotečku to také nebylo, protože tvrdohlavé miminko se prostě nechtělo otočit tak, aby bylo nějak hezky vidět. Jediné, co bylo vidět dobře, byl pinďour. 😀 Toho nám tedy vystavil v plné kráse. 😀 😀 😀 Pan doktror říkal, že je to "pinďour jak vyšitej a 100% kluk". Byl si tak jistý, že mi to napsal i do zprávy. 🙂 No, ale já osobně bych to asi sama nepoznala. Manža byl se mnou a strašně si celou dobu kluka přál. Po UTZ mi řekl: " Já jsem to stejně věděl. Byl jsem si jistý, šel jsem s Tebou jen proto, abys měla radost." 😀 😀 😀 Prý ví, co dělá, je to sranda, protože u prvního dítka mi tvrdil, že udělal holku a taky mu to vyšlo. 😀 Takže budeme mít Marečka, pokud to tedy dotáhneme do úspěšného konce a já doufám, že už snad jo.

Matulík, pokud se náhodou dostaneš k netu, tak příjmi velikou gratulaci k těhu. Držím pěsti, až je vše OK až do úplného konce. 😵

Ele, ten stromeček je krásný, možná se na něj také vrhnu, jenom vím, že oplést ten kámen bude pro mne velký problém. 😒 Ale jinak tip na dáreček je to moc hezký. Obzvlášť kdyby ten stromeček byl usazen na polodrahokamu. Ony teď nejsou moc drahé a jsou nádherné. 😵

Co jinak nového holky? Písněte...

eleanthis
15. lis 2009

teda Kalimero - moc gratuluju k Mareckovi - a neboj, ted uz to uspesne dotahnes, i kdyby se stalo cokoliv a malej by sel ven driv, uz se o nej doktori postaraji 🙂 inkubatory jsou na tom dobre 🙂 takze sance uz je jasna - bude Marecek.

jinak ten stromek oplitat nemusis, ja to taky neumim - ani se mi do toho nechce - staci to tam jen ukotvit - kmen zase rozdelas na nekolik korenu a ty dole pod kamenem smotas a je to 🙂

jinak holky, je tu nejaky mrtvo - tak sup!!! neco rikejte

ja zaznamenala v poslednich dvou dnech mirny bolesti v neexistujicim vejcovodu nebo na tom vajecniku - ze by prisla ovulace ? to by mohla prijit uz za 14 dnu mrcha - uz bych si ji prala, at vim, ze je vse ok a cyklus zase pokracuje 🙂 uz je prede mnou jen tyden volna a pak uz jdu na KO a necham se uschopnit,... to to uteklo!

vikend byl hekticky - sobota uklizeci a nakupovaci , vecer jsme si otevreli vinko, dali dobre syry a koukali na Poseidona 🙂 a nedele v duchu barveni latek, vareni a ted az skoro ve tri si trochu oddycham... ale to se mi jeste delaji brambory, steaky cekaji na gril a zeleninka taky... tak si sednu az tak po treti - konecne 🙂 pritel tu uz tri hodiny pari strilecky :D chlapi! 🙂

pettrraa
15. lis 2009

ahojky Kali moc gratuluji ke chlapečkovi v bříšku a určitě bude vše ok neboj.Hihi můj chlap taky mi temkrát řek no vím co dělám né 😀 Tak se holka opatruj
Zuzi ty jo už 15tt to je super to fakt letí a to by bylo faujn vědět co to bude byl by to malý dáreček prd stromeček vid
Ele to je moc pěkné 😉 A přeji at máš brzo mrchu at víš že je vše ok
my tu měli na víkend moje rodiče tak si kluky užili
Já měla ted ovulku jsem si dělala srandu říkala manžovo prdím na práci budem plodit
😀 a on že ještě počkáme.Bych totiž neměla ani korunu ☹ tak tedy počkáme no 🙂
ted na jedné diskuzi co si píšu jsou samá miminka tak jsem uplně na to natěšená doufám že to pak brzo vyjde 😉

eleanthis
15. lis 2009

tak holky, bud mi zacina mrcha, nebo zacnu panikarit, co se deje... 3 tydny od revize +2 dny.. je to mozny?

jarka.09
15. lis 2009

Čau holky. Kalimero: to je úžasný. Mareček - to je pěkný jméno.
El, já myslím, že to může být mrcha, prostě dorazila trochu dřív, ale on se ti cyklus srovná.
Já dle mých dedukcí měla včera ovulku, dvanáctý den cyklu, ukázkový, tak teď zase to trapný čekání.... 😝

sonag
15. lis 2009

Ahoj Jarka, ja som už začala piť ten alchemilkový čaj tak by bolo super keby sa aj mne cyklus tak upravil... 😉 lebo od mimo ho mám raz dlhý, raz krátky, no divočina 😖 a El ja si myslím že lepšie skôr ako neskôr, lebo potom musíš ísť na vyvolávačku... jarka držím palce...

kalimero11
16. lis 2009

Ahoj holky 🙂 ,

Ele, tak co, mrcha už dorazila?
Ten stromeček s opleteným kamenem působí profesionálně. Fakt dokonale. Ale to nedám. Holt vyrobíme s Nikčou jednodušší verzi pro babičky. 🙂 Teda, jestli si najdu čas při té hromadě učení. 🙂 Už jsem si říkala, že si musím zakázat net, jinak nestihnu ani vyrábět, ani se učit. 😖

Petra, já byla natěšená a na mimi nedočkavá už taky celkem dlouho. Bohužel dřív u nás také nebyla vhodná situace. Všichni mi říkali, že když budu tak dlouho čekat, tak že nakonec se mi do druhého dítka nebude chtít. A neměli pravdu. Od začátku jsem to tak chtěla, aby jsem, až Nikča půjde do školy, zůstala doma s miminem. Já i manžel totiž děláme v nepřetržitém provozu včetně nedělí, svátků a v práci jsme celý den. 😒 Když Nikča chodila do školky, tak jsme ji vozili na hlídání k babi. Teď chodí do školy, tam musí každý den a babi bydlí v jiném městě, takže už to tak nejde. Ale naštěstí nám to vyšlo, takže jsem nemusela dát výpověď a zvládáme i tu školu. 🙂

Jaru, jak pokračujete s domečkem? Uspali jste stavbu do jara? Nebo pracujete na vnitřku domečku? A dá se tam už pobývat?

Denni, volno uteklo jak voda, co? Zase makáš?

Zuzka, co pupík, ještě ho nacpeš do netěhu kalhot? Co prcci, jsou hodní? Teda ten můj Mareček je pěknej fotbalista, přes den o něm nevím, ale v noci mi v břiše dělá pěkné rodeo. Už jsou to docela silné rány a leckdy zabolí. Většinou se mi trefuje do močáku, tak se mi po každém jeho dloubanci zdá, že musím na malou, ale za chvíli to přejde a za pět minut další šlupka. 😀 😀 😀 Si asi užiješ, když Tě takhle budou otloukat dva. 😀

Andree, už je Ti líp? Bříško ještě bolí? Mě bolelo celkem často a Mudra říkala, že dobrý, že roste děloha. Teď mne pro změnu nebolí, ale i při pomalé chůzi mne hodně - fakt moc píchá v boku (tak jako když člověk dlouho rychle běhá). Každou chvíli musím stát a nejsem schopna ujít kousek cesty v celku. A to jsem teprve mírně za půlkou těhu. Co budu dělat po 30tt, to fakt nevím. 😒

A co jinak holky, už přemýšlíte nad vánocemi? Vymyšlíte dárečky, cukroví,výzdobu? Hoďte nějaké nápady. Ať jsme včas připravené. 😵

eleanthis
16. lis 2009

tak holky, vcera uz nic, a dneska rano vstanu, jdu curat a rikam si, tak to byl asi planej poplach a najednou koukam, ze nebyl... ze je to tu zase 😵 - ty jo, uz si to zacinam malovat, prvni mrchu jsem cekala az v prosinci, takhle to vypada, ze v prosinci za sebou budu mit uz druhou! a v lednu treti a hura na to! nejak se mi to cekani cely zkratilo a nevim si s tim rady :D telo si dela, co chce :D navzdory mym predstavam... hezky 🙂

tak dam jeste hlasku, jeslti je to fakt, zatim to muze byt jen druhej cyklus spineni. ale moc doufam, ze ne 🙂

v diskuzi zamlklyho potratu slo zase nekolik holek na vyvolavacku - 7 tydnu a mrcha nikde. jedna psala, ze ji to museli vyvolavat 3x ... to bych fakt nerada, to at radsi prijde sama. at su zase "zenska"!

andree01
16. lis 2009

Ahoj holky.
Tak jsem se dneska zaregistrovala už do porodnice - do Podolí. Teda takovou tlačenici jsem si nepředstavovala. V Pze registrují od 14+0, ráno jsem tam přišla před 7h a fronta byla už přes celou chodbu. napočítala jsem, že budu tak 17., přitom na den berou 12 rodiček. První maminky v řadě měly s sebou ty plastové židle a čekaly u kartotéky už od 5h. Našteští tam bylo pár maminek, které byly dneska 14+1-3 a registrovaly se na dny přede mnou. Štěstí stálo při mě a byla jsem s terminem porodu na 17.5. právě ta 12. maminka...Holčiny co stály za mnou musely pospíchat do jiné porodnice...V Pze ve všech porodnicích registrují nejdříve od 14+0, si ani neumim představit, kdybych to nechala být a šla se registrovat třeba v 6. měsíci...

Jinak bříško mě už zase nebolí, teda chvílema píchne, ale to nic není a zjistila jsem už jak jíst. Musim opravdu dodržovat jíst častěji a mín...jinak se nafouknu, je mi těžko a začnu mít problémy zažívací a to jsou pak bolesti - to nevim jestli se narovnat, nebo si sednout (to mě pak trápí větry...🙂)

A jinak se taky trochu bojim tý chřipky, zatím se držim, ale v krku bolí, hlava bolí...pak dva dny je klid a zase nanovo...

Kali, gratuluju k chlapečkovi...už bych taky chtěla vědět co to bude, snad na příští kontrole, pokud to malinký bude spolupracovat. Zatím máme pracovní název Pepíno. Nevim, proč nás napadlo hned klučičí jméno - asi že dám přednost kyselýmu před sladkym...🙂

Mějte se hezky a napište co je nového, určitě u některé mrcha nedorazila...🙂
Pa And.

pettrraa
16. lis 2009

ahojky Kali to je dobře že jsi mimi tak chtěla i po delší době co jsi měla malou ale taky to je asi tím že právě máte jen jedno dítko vid.A je fajn že se zadařilo.No to jde pak na prd vid když má člověk takovou prci kde je pořád.To pak budeš taky muset najít něco jiného kůli dětem
Andrej to je fajn že je vše ok ty jo to je síla že se musíte registrovat tak brzo co
😲 tady v Benešově se registruje snad až v 36tt.
jaru tak moc drřím pěstičky at se mimi pořádně zahnízdí kde má 😉 já měla ovulku 15.11
Ele to je dobře jestli je to mrcha aspon nebudeš muset dlouho na ní čekat a je to fakt že to rychle letí a pak hurááááá na to 😉

eleanthis
16. lis 2009

tak nevim, zatim nemuzu potvrdit, ze je to mrcha, jestli jo, je v zacatku a jde ten bordel.. uvidime, co zitra ... ale uz doufam, ze je 🙂

andree - s tou registraci v praze je to husty! v brne takovy problem neni, nebo o nem aspon nevim. holt velky mesto, malo nemocnic! jinak dobre, ze se citis dobre 🙂

jarka.09
16. lis 2009

Ahoj holky,
tak tento týden mám dovolenou, tak se těším, že si trochu odfrknu od práce a taky konečně něco udělám doma.
Kali: žádný uspávání, počasí je zatím docela ok, pracovat se dá i venku a až začně mrznout, tak vevnitř je práce dost 😀 Teď jsem trochu pracovala na zahradě a úklid kolem baráku, manžel ještě betonuje, uvnitř děláme podlahy a už zítra začínáme s vnitřníma omítkama, za týden už by mohli pokládat dlažbu, najednou je to zase fofr.
Tyjo, Andree, to je hustý s tou registrací, to je jako za komoušů fronta na pračku.. No, švagrová má rodit za měsíc a říkala, že se v porodnici ještě ani nebyla podívat, tady to holt chodí jinak, tady na malým městě je těch porodů míň.
El: tak co, jak to vypadá? Tipuju to na mrchu... 😉
Jinak Vánoce? Tak my je budeme mít skromný. Co už mám vymyšlený je, že nechám ve fotolabu udělat nějaký kalendáře s rodinejma fotkama, jinak dárky budou vyloženě maličkosti. trocha kosmetiky, našim dám poukázku do zahradnictví, mluvili něco o okrasným stromku před barák, tak ať si na jaře vyberou, co by se jim líbilo. Cukoví začnu péct koncem listopadu, to už dělám perníčky, zbytek v prosinci. Peču jen trochu, jsme dva a já mám bezlepkovou dietu, mouka je strašně drahá, takže jen pár osvědčených druhů: perníčky, vanilkový rohlíčky, linecký, plněný ořechy a išlský dortíčky-ty zbožňuju. A nakonec udělám rumový kuličky z toho, co se mi nepovede 😀

pettrraa
16. lis 2009

Jaru tak to taky máte práce dost co tak aspon se s tím hejbe a pak to bude super bydleníčko
já upeču cukroví jen asi 4 druhy začínám vždy péct po čertech
Ele tak snad to mrcha bude 😉

pettrraa
17. lis 2009

ahojky pěkný sváteční den.Já si ho teda moc neužívám něco na mě přes noc skočilo mám ucpaný nos a pobolívá mě hlava tak do sebe leju bylinkové čaje snad pomůžou.

zuzka.o
17. lis 2009

Ahoj holky 😵

KALI: mooooc gratuluju k úspěšnému velkému UTZ a hlavně k vytouženému ♥♥♥MAREČKOVI ♥♥♥
Je to nádhera, že je vše v pořádku a s těma náladama to tak je, já taky najednou vybouchnu a pro pplnou kravinku. 😅 A pak mi to mrzí. A Nikolka se asi nudí, tak tě prudí 😀 Ale ono to přejde. Pohroz jí čertem a ona začne sekat latinu 😉 A určo to dotáhneš do úspěšného konce, to je jasný a bez debat! 😵
No teda Mareček je ale fotbalista!!!! A jsem fakt moc zvědavá, jaký to je až mi mimi začnou kopat, to bude jako chobotnice v břiše 😀

ELE: ať to je mrcha a je v pohodě. Koukám, žes měla teda sakriš pilnou neděli. To já se ještě nedokopala k tý mikince pro pejsku. večer přijdu z práce utahaná jako kotě a jsem ráda že jsem ráda..... a přes víkendy mi ještě nebylo dobře, tak jsem polehávala. Ale brzo se do toho pustím. A díky za odkaz na stromeček. 🙂

PETRA: nebuj, brzo na to budete moct vlítnout, jaro je tu jako na koni..... a budeš taky čekat mimíska 😵

No jo.... už jsem 15tt a v pátek začínám už 16tt!!!!!! 😲 Jsem se normálka lekla jak to letí. Všichni vyzvídají co to bude, nechtějí se smířit s tím, že jim to neřekneme 😀 😀 😀 A tipujou 2 holky, manža se čertí že chce aspoň 1 kluka a pořád tvrdí, že mi to v obličeji mooooc sluší a že to určo budou klucí. No uvidíme.
Musím se pochlubit, už mám dvoje těhu kaťata, jedny černý společenský a jedny rifle. Černý už jsem měla jednou na sobě, riflíky dostanu až k narozkám. Ještě nějaký kaťata obleču, tak to nehoří.
To je naprd, že tě takhle při chůzi píchá na boku. To já teď občas cítím, jak se to tam natahuje, ale zatím je to ok. Bála jsem se, že tam bude zlobit spoušť po laparce.... tak uvidíme.

SONAG: alchemikový čajík (kontryhelový) je super, pila jsem ho a můžu ho fakt doporučit. Tak ať se brzo zadaří a máš mimi v bříšku. 😵

JARUŠKO: gratuluju k ukázkové ovulajdě.... to čekání je strašně dlouhý, fuj! Tak ať ti to uteče. Brzo budou přípravy na vánoce v plném proudu a na čekání na to jestli to vyjde bude lepší. A co domeček? Už jste ho zazimovali? Pozor, v telce bylo, že na J Čech se teď hodně vykrádají rozestavněné domy, kradou z nich úplně všechno (stav.materiál, nářadí, spotřebiče,.... zkrátka co je po ruce). Tak si domeček pořádně ohlídejte 😉
A užij si dovolenou. 🙂

ANDREE: ahoj spolutěhulko.... tak teda to je nářez s tou registrací!!! Ještě že nebydlím v Praze!!!!!!!!!
A je fajn, že sis našla stravovací režim, já taky jím míň a často. Teď už si mimina i řeknou, kdy mají hlad, takže fakt na jídlo zapomenout nemůžu 😠 A co ty, už máš těhukaťata? A co výbavička, už nakupuješ a vybíráš kočárek?

Vánoce..... jj, to bude mazec! Nemám nic nakoupeno ani vymyšleno.... jen teda cukroví máme objednaný, paní nám pekla na svatbu fakt mňamky, tak letos je to pro mě bez práce 🙂 Zbytek zamrazím a občas vyndám hostům na talířek 🙂 A dárečky chceme taky pojmout jen tak nějak symbolicky, penízky budeme pro dvojčátka potřebovat.

PETRA: jejda..... tak ať ti je líp. Hodně čajíčkuj a dávej si vitamín C.

eleanthis
17. lis 2009

ahoj holky - tak na mrchu to netipuju, spis nejaka druha faze cisteni - porad jde jen tmavej bordylek a neni ho nejak extra, tak si jeste chvilku pockam, ale neva 🙂 tehulkovani stejne planuju nejdriv na unor, takze je jedno, kdy prijde 🙂

jinak Jari - uzivej volna, ja si taky uzivam poslednich par dnu, nejak mi to ted leti... ze zacatku jsem si libovala a ted je to skoro cele za mnou 🙂

jinak ja ted na Vanoce zvesela vyrabim! od dubna sbiram kosmetiku a ted uz mam v kumbale obrovskou tasku, tak pak budu jen rozdelovat, a pro kamarady, maminky a tak pletu ty stromecky z dratku a dneska maluju batikovany tasky 🙂 tohle mam na Vanocich nejradsi, ze se ve mne zase probudi chut neco vyrabet 🙂 a taky me to bavi 🙂

Zuzi - na mikcu se tesim, ja tu svou musim odlozit, dokud nedojde ta patka, jeslti vubec dojde...

Jinak peceni cukrovi nechavam az mamka zaveli - peceme spolu pro nas i je. Letos budeme na stedry den u nasi mamky se zbytkem rodiny, tak nas bude dost. uz se tesim na br. salat - ten fakt miluju 🙂

jinak co volny den? jak uzivate? ja jak jsem rikala maluju tasky a na obed delam steaky z mletyho hoveziho v pepri, jsem zvedava, jak to dopadne 🙂

kalimero11
17. lis 2009

Ahoj holky,

Ele, pak hoď Tvé výrobky do galerky, ať se můžeme kochat. Já dřív také ráda tvořila, mám vyhrazenou komodu plnou různých pomůcek na varábění, bohužel od doby co studuji, se k tomu nedostanu, zabírá to dost času a ten prošustruju načítáním knih, tvořením seminárek, učením + chodím do hudebky na klavír a doma se učím flétnu. Nevím, kde mi hlava stojí. 😒 A už vůbec netuším, jak jsem při tom stíhala chodit i do práce včetně přesčasů. 😲
Takové dobrotky na oběd? Co mi to děláš? 😝 😀

Zuzi, díky. 16tt, teda to letí! A jak se cítíš? Pořád mám pocit, že těhu s dvojkami musí být 2x náročnější než monotěhu. A Ty si vůbec nestěžuješ. 😀 Necháte si říct pohlaví? Mně se doktor zeptal, zda to chceme vědět, tak jsem chtěla,ale sama bych se nezeptala. 😀

Peťo, vás se ty bacily drží. 😒 Pěkně se vylež, ať jsi fit. Čajíčky určo zaberou. Slivovičku k tomu a pak se ještě vypotit na cizím těle.... To prý vždy zabere. 😀

Andree, s tou registrací to je fakt hrozné. Ségra je také pražanda a rodila také v Podolí. Bohužel akutním císařem o měsíc dřív, takže stejně nechápu, k čemu ty registrace jsou, když nikdo stejně není schopen určit, kdy se to mimi vlastně narodí? U nás nic takového naštěstí není. V 36tt si vyberu porodnici, kde chci rodit a přejdu do jejich péče včetně posledních těhu prohlídek.

Jaru, tak cvrkot v plném proudu? 😉 Je třeba využít toho slušného počasí, to máš pravdu. Ale tu fasádu už Vám letos asi nedodělají, ne? U nás byl včela stolař dělat kuchyň a dílo dokončil tak, že si budeme muset pozvat dalšího pracovníka, který to po něm dá dohromady. Mně z těch firem picne. 😠 Já mám pocit, že dnes si firmu otevře kdokoliv, aniž by byl šikovný a měl nějaké zkušenosti. ☹

No nic, jdeme obědvat. Jsem se zas rozčílila, když jsem si vzpomněla na toho stolaře. 😔

andree01
17. lis 2009

Ahoj.
Zuzko, tehu kalhoty jeste nemam, kdyz jim min a casteji tak mam porad maly brisko, takze je zatim nepotrebuju. Vybavicku planujeme nakupovat postupne a zacneme asi az po \vanocich, aby na to byl klid. A Ty uz vybiras? Holky, muzete mi doporucit nejaky kocarek treba? Zatim o nem jen premyslime, jeste jsme se nedivali, ale asi bych chtela se 4 koleckama a houpaci, jestli se jeste delaji.🙂 a dvojkombinaci, trikombinace se pry nevyplati. Ale chci si poridit bezpecnostni pas do auta co nejdriv, drzi ten spodni pas pekne pod brichem a nemusime ho drzet.
A Ty Zuzko uz nakupujes?

jarka.09
17. lis 2009

Zuzko: tak jsi to teda pěkně trefila! Dneska jsme přijeli na stavbu a bum-barák vykradenej! Byl to šok, takže abysme toho neměli málo, tak jsme se celej den točili kolem toho, policajti, protokoly, uklidit, zajistit co zbylo, najít záručáky od všeho... škoda kolem 11 tis. No, nakonec si říkám, že jsme mohli dopadnout i hůř. Ale fakt už toho dneska mám dost.... 😖