Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

seb
17. čer 2009

kééž byste měli pravdu holky, mar, nevzpomínáš si ještě na začátek těhu, jestli si cítila takový bublinkování v břiše ? já ho cítila, včera ještě dost hodně a dnes už to necítím 😒

zuzka.o
17. čer 2009

SEB, já myslela, že tě testíkem trošku rozptýlím ☹
Vydrž, zítra už budeš vědět na čem jsi.

dennisa
17. čer 2009

Ahojky.
Nějak poslední dny nic nestíhám....

seb, pevně věřím, že to bude v pořádku a moc na Tebe budu zítra myslet!!!
Až to půjde, tak nám tu podej zprávu.

Jinak já o víkendu čekám mrchu, tenhle měsíc jsme časově úplně propásli ty správný dny, takže se z MS ani hroutit nebudu a pojede se dál 🙂
Hlavně, aby mi nebylo tak zle, jako posledně 😖
Já po tý laparce mám šílený bolesti, tak bolestivý MS jsem nikdy předtím neměla...

seb
17. čer 2009

ahoj holky, tak jsem si došla do lékárny pro další test, ale neměli mamatesty, tak mám jiný proužky, ale citlivost 25, což myslím, že mamatest má stejnou a vyšla mi druhá čárka mnohem slabší, asi tak jako před 4 dny, taky už vůbec nemám zvýšenou teplotu, tak čekám , že klesne i BT a dorazí mrcha co nevidět, možná ještě dřív, než půjdu ráno na krev, stojí to za kočku všechno ☹
dennis: děkuji, jinak já po laparce taky měla silnou a bolestivou ms, ale pak mě to přešlo za čas, teď se ale dost děsím co mě čeká za masakr až dorazí mrcha, jestli teda dorazí a neskončím na revizi (pořád by to teda bylo lepší řešení než mimoděložní).

lucbra06
17. čer 2009

SEB nemysli tak moc dopředu 😒 Já pořád věřim že to bude dobrý,zítra na tebe taky budu myslet 😉 držim palečky všechny co mam 😉

mar26
17. čer 2009

seb bublinkování určitě ne, jen od ovu jsem měla bolesti jako by měla přijít MS a nepřišla 🙂 ...myslím,že to bublinkování nebylo asi od těhu a přiznaky se můžou měnit ze dne na den..bolení prsou,pak zase nebolí atd.
zkus myslet pozitivně, i když vím, že to není lehké....

zuzka.o
18. čer 2009

SEB, ten testík jsi dělala večer?

zuzka.o
18. čer 2009

MAR: krásný fotečky 😵 😵 😵 ...... Moc ti to tam s bříškem sluší. 😉

seb
18. čer 2009

ahoj holky, tak jsem byla na další krvi , výsledky budou po třetí, já se hrozně bojím, čárka na testu nesílí, tak už se jen bojím, aby to fakt zas nebylo mimo :( klepu se sama doma strachy

seb
18. čer 2009

zuzka, testík jsem dělala, ráno, pak večer a dnes ráno zase,
dnes ráno oproti včera večer trochu zesílil, ale pořád je asi o 4 dny pozadu oproti jiným ranním testům :(
já se bojíííííííííííííííííííííííííííííííííííím :(

mar26
18. čer 2009

seb a kolik DPO jsi dnes? Držím palečky, ať jsou odpoledne dobré zprávy

zuzko děkuji 🙂

Včera jsem byla na kontrole, Natálka se po týdnu přetočila do ideální polohy a už prý můžu rodit kdykoliv 😀

seb
18. čer 2009

mar: hodně štěstí, a v kolikátém teď jsi ?
jsem 18DPO

seb
18. čer 2009

za čtyři hodiny se dozvím svůj ortel :(

zuzka.o
18. čer 2009

SEB: no vidíš.....zesílil.Ono nemůžeš srovnávat s ostatníma. Je ti individuální.

MAR: tak to je super, že Natálka je krásně připravená na cestu k mamince a tatínkovi. 😵

mar26
18. čer 2009

seb jsem 37tt, termín mám 15.7.
tak se koukni ke mě do alba...taky mi nesílil nějak extra rychle

dennisa
18. čer 2009

Ahojky holky.
mar, tý jo, to už máš za pár 🙂 A jak se cítíš, jako že ještě ne nebo myslíš, že se Natálce bude chtít ven o pár dní dřív?

seb, jak už tu holky psaly dřív, ty lékárenský testy nejsou až tak průkazný, i primář v nemocnici mi říkal, že na síle čárky až tolik nezáleží....test detekuje těhotenství, ale u každýho může být různě silnej. A 18 DPO si myslím, že vůbec nemusí být čára jak hrom. Neboooooj!

mar26
18. čer 2009

dennis no břicho mi párkrát za den ztvrdne a poslíčci už taky jsou...ale netroufám si to odhadnout, doktor včera říkal,že už hezky tu hlavičku tam tlačí. Vůbec bych se nezlobila, kdyby už za 14 dní chtěla vylézt 😀

zuzka.o
18. čer 2009

Ahoooj Deni 😉

Mar: to je jasný, kor když teď nejsou takový vedra, aby ten porod byl úmornější než ne nutný. Bojíš se?

seb
18. čer 2009

musím vykoumat, jak se zakládá album a hodit vám tam ty testy
mar: tý jo, tak to budeš mít mimíska každým dnem doma ! to bude změna 😵
dennis: když já po tom jednom zážitku mimodě., před dvěma měs. samovolný potrat taky v úplném počátku a ted slábnoucí čárka, tomu už nevěřím, že to dopadne dobře, i když naděje odejde samo až poslední

zuzka.o
18. čer 2009

SEB, hoď je sem, my je vyhodnotíme 😉

seb
18. čer 2009

mar. Tak mám ten dnešní test asi tak tlustej jko ty 15 DPO a jsem 18DPO a měla jsem ho 14DPO silnější

dennisa
18. čer 2009

seb, jasný, vyčkej, co se dneska dozvíš a podle toho se uvidí. Já vím, že to jsou šílený nervy. Taky teď plaším ze všeho a plašit asi budu, nejvíc, až bude pozitivní test.

mar, o těch 14 dní před termínem by to bylo dobrý, horší je asi přenášet co?

mar26
18. čer 2009

zuzko kupodivu se nebojím...fakt strach to není,spíš zvědavost

zuzka.o
18. čer 2009

Já si taky myslím, že když už jsi takhle na konci, tak se spíš než bojíš, těšíš, až bude mimi u tebe. Já ve fázi snažení se spíš teda bojím 😅

lucbra06
18. čer 2009

Ahojky holky 🙂 no jo Mar maš to za pár,budeš mít krásný letní miminko.A porod at je jakej je tak je krásnej 🙂 Já měla porod hroznej 3dny bolesti a stašně pomalounku jsem se otvírala,ale už je dávno zapomenuto 😉 A těším se na další porod 😀

SEB držim palečky,at ti to do těch 15.hod uteče.

Konečně od rána venku krásně,nakoupeno,uvařeno Nelinka pujde spinkat a pak ven,jako na kolotoči 🙂 ,strašně to utíká ☹ v září do školky no to nevim která z nás to snese líp 😀

seb
18. čer 2009

zuz, musím někde nejdřív najít kabel od fátáku k pc, což bude asi problém 🙄

mar26
18. čer 2009

lucbra tak to je fajn,že se to všechno zapomene a i se těšíš 😀

zuzko porodu se nebojím,ale spíš takové to, aby byla zdravá a taaaak...prostě jak člověk najde // tak už se jen bojí 😀

Jdu pověsit prádlo a jdu na sluníčko 😵

zuzka.o
18. čer 2009

Škoda ☹

Luci, 3dny??? 😲 😲 😲

dennisa
18. čer 2009

Už tu zas rodíte 😅
No já se porodu bojím už teď takhle předčasně. Ale zvládne to každá, takže asi i já 😀

lucbra06
18. čer 2009

Ano,ano v sobotu rano začli bolesti ,večer mě manžel odvezl a já porodila v pondělí večer v 18:30.Měla jsem kousek od císaře,ale nakonec to dopadlo dobře.To se mě primářka ptala jestli neposiluju nebo necvičím,že mam pevny sval,a já nikdy necvičila možna ve škole na tělocviku 🙂