Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

dennisa
24. čer 2009

Ahoooj holky.
Omlouvám se za neúčast, doteď jsem byla v práci a zítra to bude stejný.
Dneska jsem netestovala, neměla jsem test 🙂
Mám jeden koupenej na zítra na ráno, pokud to stihnu, výsledek napíšu ještě, než odjedu do práce 😉

Jo a volala jsem na gyndu. Představte si, že mě objednali až na 15.7.!!!! 😖
Sestra mi řekla, že to je tak akorát na UTZ a že volám moc brzy. Jenže to už budu 7+3 tt, jestli teda ještě vůbec budu 😖 Při tom mimoděložním jsem se tak daleko nedostala. Takže teď mám podle sestry asi čekat, jestli potratím nebo ne?!
Fakt mě rozhodila. A ještě koukala do mojí karty a řekla mi.....to už jste zase těhotná?....Jako kdybych měla deset dětí nebo co. Mlela něco o tom, že mám v kartě napsáno půl roku pauza a že to půl roku není. Tak jsem jí říkala, že to je 5 měsíců a týden, jestli to je takovej rozdíl 🙄

No uf, už mlčím, nějak jsem se rozjela 😀

Zdravím holky, co se tu objevily, dobře si vás pamatuju 😉

dennisa
25. čer 2009

Tak v rychlosti píšu...testovala jsem, no čárka není žádná dálnice, ale od úterka je snad o něco silnější. Je teda furt světlá, ale to je třeba ještě brzy na nějakou výraznou, tmavou čárku. Doufám 🙂

lucbra06
25. čer 2009

denis, tak to je teda sestra na dvě věci 😠
čárečka bude sílit,jsi malinko 😉 Až 15.7 jdeš jo,to už aspon uslyšíš srdíčko 😀 Kdo si počká ten se dočká 😉 Ono to uteče.
Jinač jsem se brobudila s bolestí prsou,tak doufam že ta mrška dorazí.Jsem hrozně zvědavá jaký budu mít cyklus.

mar26
25. čer 2009

Ahoj holky,

denni určitě nemůže být ještě dálnice,hlavně že sílí 😉
A na sestru kašli...důležité je co doktor a taky je to na tobě, jakou sis dala pauzu ne na ní!!

Do 15.7. to vydržíš a pak uslyších buch,buch, buch 😵

Mě teda Dr. řekl,že pak mám přijít co nejdříve, až zjistím,že jsem zase těhu...hlídal mě, nabíral Hcg....na to tě pozvat podle mě mohla! 😠 ....ale všude je to jiné a teď to určitě bude v pořádku 😉

seb
25. čer 2009

dennisa: ty snad chodíš ke stejný dr. jako já ! Mě řekla sestra úplně to samý, at přijdu na první utz až v polovině července, že dřív stejně nebude nic vidět a já na to, že se bojím druhýho mimoděl. a že chci udělat aspon hcg testy a ona, že je nedělají a at si jdu do nějaké laboratoře, grrr 😠 kdyby tam nebyla tak hrozně milá paní doktorka, tak už tam kvůli týhle megeře dávno nechodím
dennis, dojdi si někam do laboratoře nechat odebrat hcg a třetí den to zopakuj , at máš jistotu, a nestresuješ a vyloučíš to mimoděl, myslím, že to za to stojí

seb
25. čer 2009

holky zítra jdu na další utz, jsem trochu nervozni z toho, nic mě v břiše nebolí ani nepíchá, tak snad se tam něco děje, večer mě štípá občas jakoby na čípku, tak snad to nebude nějaká infekce 😒

zuzka.o
25. čer 2009

Denni: no tak to je teda ale síla!!! Vždyť mimoděložní praská v 8tt, to tě nemohla objednat hned???? 😲 😲 😲
Hnus!!! Takhe ženština nemá co dělat v práci s lidma. Měli by jí někam zavřít a hotovo!!! mně taky doktor říkal, že hned, jak uvidím // na testu, mám naklusat a že si mě ohlídá, aby to nebylo mimoděložní! Já bych být tebou trvala na odběru hcg. Jistota je jistota.
A to, aby ti diktovala, jakou sis měla dát pauzu, je vrchol drzosti! Ty jsi zákazník a tvoje tělo moc dobře ví, kdy si může dovolit otěhotnět. Kdybys uvnitř nebyla v pořádku, tak těhotenství prostě nevznikne! Uffff, taky jsem se pěkně rozzuřila. Vzpomněla jsem si totiž na svojí bývalou doktorku, která mi pořád něco tlačila do hlavy ..... odešla jsem a teď mám super doktora! Vím, že kdykoli za ním můžu přijít i s blbinou a že mě nevyhodí a promluví si o tom se mnou!!!!!

Dálnice to ještě být nemůže, ale je super, že čárka tam je a že to nebyl jenom nekvalitní test. Prostě jsi v tom a basta!
😵 😵 😵 😵

zuzka.o
25. čer 2009

Seb: už se asi na UTZ těšíš, co? Kolikátý jsi týden? Bude už vidět buch buch srdíčko?

pismenko
25. čer 2009

Ahoj holky, koukám, že se to tady vyvyjí slibně.Denni, uvidíš,že to bude dobré, rychle to uteče. 😵 😵
Seb, zítra budu držet palce 😉 😉

seb
25. čer 2009

zuzka: spíš se fakt bojím, minulý pátek byla na testu jen malinkatá tečka, dr. si ani stopro nebyla jistá , že to je ono, tak se ted modlím, aby ta tečka povyrostla, srdíčko asi ještě ne-e, dle ms bych zítra měla být 5+6, ale ovu jsem měla 16DPO, tak to beru o dva dny mín, takže ve skutečnosti spíš 5+4
není divný, že mě v tom břiše nepíchá ? 😕

pismenko
25. čer 2009

vyvíjí 😝

pismenko
25. čer 2009

Seb, není to divný 😉

seb
25. čer 2009

pismenko: hhaha tak přesně v tomhle slově taky píšu to co ty 😀

zuzka.o
25. čer 2009

Seb, neboj 😉 Jsi úplně na začátku, takže na srdíčko je moc brzo a mimi tam u tebe bude krásně uhnízděné a bude růst.

halpa
25. čer 2009

seb, já srdíčko slyšela někdy v 5 + něco, už si nepamatuju den a byla jsem z toho v šoku, že taková miniaturní švestička má srdeční rytmus. 🙂 A teď mi tady ta švestička nechce spát a volá mě z ložnice. 😀

zuzka.o
25. čer 2009

Ahoj Halpa a Ondrášku 😵 To je šikulka, ta švestička 😀 A máte se dobře?

seb
25. čer 2009

halpa: ty se máš 😵

halpa
25. čer 2009

no holky, nevím, jestli se mám. S Ondrou lítáme po doktorech, ale snad to bude OK. ☹ 😉

seb - za chvíli ten zvon taky uslyšíš 😉 a zuzka tak za měsíc? 😉

zuzka.o
25. čer 2009

Halpííí: jééé, díky, snad máš pravdu 😵 Už mi z toho docela začíná hrabat!
A co je Ondráškovi? Snad bude v pořádku 😵

seb
25. čer 2009

halpa: copak mu je mrnouskovi ?

zuzka.o
25. čer 2009

holky, pokouším se vyrobit tabulčičku, hoďte mi prosím do IP údaje: věk, kdy byla laparka, jaký vejcovod zůstal, jaké berete vitamínky nebo něco podobného, od kdy se snažíte, případně kdy jste našly // na testíku 😉

krista
25. čer 2009

Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista

zuzka.o
25. čer 2009

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

dennisa
25. čer 2009

Ahojky!!
Jéééé, Zuzko, super tabulkaaaa 😉 😉 Hned Ti píšu údaje do IP, aby jsi mě mohla taky zařadit 🙂

Zuzko, to mám sestru co? 😖 Hlavně, že mi dr. říkal, až budu těhotná, ať přijdu brzy a sestra si to takhle rozhodne bez doktora, kdy mám jí na kontrolu 😖
Dneska mě v práci celej den bolelo břicho, jsou to teda nervy co a jak bude....

zuzka.o
26. čer 2009

Denni, to je síla, fakt! Ona si fakt neuvědomuje, že těhu je pro tebe možné riziko!!! HNUS 😲

Jsi v tabuličce 😵

dennisa
26. čer 2009

Zuzko, děkuju za přidání do tabulky 🙂

No já se budu sledovat a kdyby cokoliv, třeba větší bolení břicha, tak tam mažu bez objednání.
Jinak si dávám pauzu od testů. Dneska čárka stejně slabá jako včera a jen mě to nervuje. Takže minimálně 2 dny netestuju. Stejně jsou ty testy jen informativní, tak asi nemá cenu koumat každej odstín...

A co ty, snažíte se poctivě? 😉

zuzka.o
26. čer 2009

To je jasný, testování je hezký, ale nemá se to přehánět. Důležitější než síla čárky je, jak se cítíš. Já jsem se tenkrát cítila fakt těhotně 😀 No a kdyby něco, je lepší otravovat blbou sestru než čekat, že se něco stane.

Denni, to je jasný, že se snažíme, ale včera jsem měla takovej malej hovor s manžílkem ohledně mimi. Prý ho chce a moc, ale ne za každou cenu okamžitě. Je unavenej, já taky.... tak prý tomu necháme volný průběh. Nevím, co si o tom mám myslet. Když jsou plodný dny, tak se holt budeme "muset" snažit. Jindy dítě neuděláme... hm, trochu mě to rozladilo. Já, když sexikujeme, rozhodně nemyslím na to, že děláme mimino!!!
Prostě nám oběma z toho asi už začíná hrabat!!! Potřebovali bychom oba vypadnout někam k moři!
Ale včera jsme se maximálně odreagovali, byli jsme na Cimrmanech na tý nový hře České nebe. Úplně mi bolely syslíky od smíchu. Celou dobu jsem měla hubu od ucha k uchu. Bomba!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dennisa
26. čer 2009

Tak to je fajn, že jste se pobavili, to musela být sranda, to bych se taky asi smála o sto šest 😀

Zuzko, to je těžký, chlapi jsou někdy dost citlivý na to, že se bojej, aby se to snažení o mimi nezvrhlo jen na sledování plodných dní apod. Taky jsme si s manželem prošli za to naše dlouhý snažení něčím podobným. Vyčetl mi, že to moc řeším a že se soustředím jen na ty správný dny a tak. I když to nebyla úplně pravda, sice jsem všechno sledovala, dny, teplotu, ale jak píšeš, taky jsem rozhodně při sexíku nemyslela na to, jestli zrovna teď se to povede nebo ne. Taky mi jednou řekl, že kdyby to bylo výhradně na něm, že by s dítětem ještě počkal, že se na taťku zatím necítí. Jak už jsem tu psala, on je o 5 let mladší, než já a chlapi v tomhle směru dospívaj později. Docela mě to mrzelo, když to tenkrát řekl. I když to nemyslel zle...no nakonec stejně uznal, že mně už není dvacet a já rozhodně další roky čekat nechci a ani nemůžu, takže se dítěti rozhodně nebrání. I když pořád cítím, že já ho chci víc, než on. Ale věřím, že když by to vyšlo a to mimi bylo, že se do tý otcovský role rychle dostane 😅 Nebude mít na výběr 😀

zuzka.o
26. čer 2009

To je jasný. Je to taková mini krize, kterou snad překonáme a přežijeme bez větších hádek. Včera to nebyla hádka, ale jen takový povzdechnutí. On je unavený, má toho moc. Na mimi se moc těší. Když se nám "povedlo" mimoděložní, byl z toho docela hotovej! Ješt nedávno mo říkal, že ho to dost vzalo. A to to na sobě nedal znát. Já jsem byla tady v prčicích, ale spolu a ve srandě jsme to zvládli. Znova by nás to asi dostalo na kolena! Takže doufám,že se mimi už brzo povede a my se z toho všeho špatnýho dostaneme a bude nám už jen a jen dobře.

A určitě, až spolu budete chodit na UTZ se v něm probudí to správný "otcovství" a bude totálně naměkko! A propó....už jsi mu to řekla???

dennisa
26. čer 2009

Ona taková neúspěšná snaha o mimi může být opravdu vyčerpávající, hlavně to působí na psychiku, pak i u chlapa. To zvládnete, protože se to brzy podaří a všechno špatný, co bylo, půjde stranou 😵

No, ehmm, neřekla. Hrůza co? Já jsem prostě nějak nenašla vhodný okamžik. Doma jsme se poslední dva dny potkali jen večer a oba jsme nějak brzy odpadli. No a teď se uvidíme až v úterý večer. To jsem nějak prokaučovala 😀 Nebo to nějak podvědomě odkládám...ani nevím...