Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

seb
16. črc 2009

ahojky holky,
dennisko, tak to je supeeeer, že můžete zas tak brzo pokoušet mimíska 🙂 , ono to opravdu prý po tohle spont.potr. je jako pohnojená ta děloha a jde to snáz udržet, tak držím palečky 😉
já jdu na kontrolu zítra a už mám nervíky, co se dozvím, bojím se pořád, aby se to nepřestalo vyvíjet, protože dle uz mi vychází o týden menší 😒

lucbra06
16. črc 2009

Zuzka to je teda síla 😎
Seb držim palečky vše bude o.k a nestresuj se pořád 😉
Jináč dnes jsme se koupali na koupáku,Nelča je hotová už má pulnoc 😀 ,manža šel bruslit a já si sednu na balkon a nožky hore 😀

seb
16. črc 2009

lucbra: díky, zítra poreferuju, ten koupák závidím, já nějak pořád mám pocit, že ještě není to pravé léto na koupání, jak pořád je zataženo a prší

lucbra06
16. črc 2009

seb tady je teda pečák 😝 ,jo,jo zítra pereferuj budem čekat na dobrý zprávičky 😉

kalimero11
17. črc 2009

Ahoj děvčátka,

zrovna jsem se vrátila z dovolenky, byla jsem 16 dní na táboře s dětmi a parádně si to užila. Včera jsem se koukla na "koníka" a ejhle, tady je smutno. ☹
Denni, je mi moc líto, že to nevyšlo, ale neházej flintu do žita! Může se to stát ještě párkrát, tak ať Tě to nezlomí. Hlavně mít psychiku OK, jináč bude menší šance na úspěch. ☹ Já si vždy v takové chvíli řeknu, že to je "lepší takhle včas", než přijít o mimi v době, kdy už cítím pohyby, nebo dokonce v době porodu či po ní. 😔 Ale je jasné, že každý takový zážitek zanechává hlubokou ránu. ☹
Já čekám na dvě čárky už od ledna, ale jsem trpělivá, nespěchám, ono to jednou přijde. 😉 Hlavně, aby byl alespoň ten druhý vejcovod OK (zatím nevím na čem jsem), a u Tebe to vypadá, že průchodný je, takže to je pozitivní zpráva. Drž se, myslím na Tebe.

Mar, všechno nejlepší k svátku! 🙂 Už máš dáreček v náruči? 🙂

dennisa
17. črc 2009

Kalimero, děkuju za povzbuzení. Tím, že se konečně vyloučilo další mimoděložní se mi ulevilo a zdá se mi, že se to hned snáší o něco líp. Určitě příroda ví, co dělá a je lepší, když to vyřeší takhle zavčas.
Teď si musím dát měsíc pauzu a pak to pomalu začneme zase zkoušet, no jednou se to chytit přece musí, že jo 🙂
Tobě taky držím palce, ať se už zadaří....máme tady s holkama "úmluvu" otěhotnět do konce roku, to taky dáš, určitě jo 😉 🙂

seb
17. črc 2009

ahoj holky, hlásím, že u dr. vše OK, fazolka má už 2cm a jsem prý 8+5, ale dle uz prý velikostně 9+0 😅

dennisa
17. črc 2009

seb, SUPER zprávička 🙂 🙂 😉 Gratuluju k drobečkovi, pěkně rostete 😉

seb
17. črc 2009

dennisko, děkuji 🙂 a držím palce at jdeš i dál v mých šlépějím, zatím jsme si prožili to samé, takže za dva měsíce bude zas těhu, how ! 😵

dennisa
17. črc 2009

seb, no uvidíme, jak to půjde rychle. I dr. mi říkal, že s otěhotněním u mě moc velkej problém není 🙂 Tak doufám, že na další pokus nebudu čekat nějak moc dlouho.
No stále u mě platí termín, že bych ráda do konce roku a se mnou i všechny ostatní holky tady 😅

seb
17. črc 2009

držím vám všem holky palce, at ste na vánoce všechny už pupíkaté 😵

kalimero11
17. črc 2009

Jo, do prosince budeme všechny pupíkaté... 🙂 Musíme se snažit a určo to vyjde, přece jen stále řádí těhupandemie. 😀

Seb, jen tak dál. 😵

Já si dnes k svátku nadělila "stíneček" na testíku, tak ufidíme jakým směrem se to bude ubírat a co z toho nakonec vyleze. 🙄
Pocity nemám absolutně žádné, jsem připravena na všechno. 😖

To je hrozné, že si nemůžeme užít radost ze dvou II, nějak to nejde, když už víme, co všechno se může stát, ach jó.

lucbra06
17. črc 2009

seb super zpráva tak už doufam nabudeš vyšilovat a budeš se radovat s rostoucího bříška 😵 😵
no jo do vánoc tu budou samí pupenda 😀 už se těšim 😵 😵

zuzka.o
17. črc 2009

Ahoooooj holkyyyyy 😵 😵 😵

Denni: super zpráva, že se můžete snažit a že máš do toho chuť, jen tak dál 😵

Seb: gratuluju ke kontrole a že tak pěkně rostete 😵

Kalimero: nooo, co to čtu? Že by potenc.těhulka??? Potichoučku gratuluju ..... 😵

A DO VÁNOC VÁS TADY CHCI VIDĚT VŠECHNY TĚHOTNÝ, JASAN????? 😀

dennisa
17. črc 2009

Kalimero, všechno nejlepší k svátku 😲 Tady člověk moc nepozná, jak se kdo jmenuje 😅
A stíneček??? No tak pššššt, ať to nezakřikneme a držím palce!!!!

lucbra06
17. črc 2009

Kelimero já tu novinku nak překoukla 😎 taky ti potichoučku gratuluji a držím palečky at je ze stínku pořádná dálnice 😵 😵

zuzka.o
17. črc 2009

MAR a KALIMERO ..... všechno nejlepší k vašemu svátečku, ať se vám vše v životě daří 😵

mar26
17. črc 2009

Ahoj holky,

kalimero vše nej k dnešnímu svátku a ať ten stínek je tím nej dárečkem v podobě mimíska v náručí za ani ne 9 měsíců 😵

zuzko děkuji moc!

dennisa
17. črc 2009

Mar, Tobě taky všechno nejlepší 😲 Ještě někdo stejného jména? Ať to nepíšu na desetkrát 😀

dennisa
17. črc 2009

Mar a nemáš už být v porodce? 😵

mar26
17. črc 2009

denni dobrá otázka..dneska už jich je tolik,že bych za to skoro vraždila ☹
Doktor mi sám dneska říkal,ať na tyhle dotazy kašlu,že má 10dní čas...nikdo není podle tabulek a že je lepší,když se jí ven bude chtít samo než mě hnát na vyvolání..když monitor mám ukázkový a prckovi se daří dobře..tak že až se jí chtít bude,tak bude 🙂

denni děkuji za přání

lucbra06
17. črc 2009

Mar a kalimero vše nej k svátku 😀 😀

mar26
17. črc 2009

luc děkuju 😵

zuzka.o
17. črc 2009

Mar: to je fakt, ale v těch vedrech to není nc příjemného, co? Ona Natálka ještě není na 100% dopečená, musí se ještě holka na ten svět vyfintit 😵

lucbra06
17. črc 2009

Mar to znám je to nepříjemný,není den kdy se tě někdo nezeptá co?Já rodila taky pomalu ve 42tt až se jí bude chtít ven no tak pujde,u maminky je jí dobře 😵 😵

mar26
17. črc 2009

zuzko mě ty vedra ani moc nevadí, neotékám nic,tak že fajn ...spíš mě vadí,jak se všichni ptaj,kdy jako přijde na svět...jak to mám asi vědět,že? 😅

lucbra a tím,že mám dneska svátek,tak mají všichni báječnou příležitost si mě vychutnat...jako by to bylo nenormální neporodit na termín. Ale oni to fakt všichni pochopí,až když jsou v té situaci...jinak jim to přijde asi normální a neuvědomují si ,že pro nás je to trošku stres.

lucbra06
17. črc 2009

mar jo,jo musim stebou plně souhlasit 😉 Já jsem se bála i večer jít spát,každej dneska v noci už to bude už máš bříško dole atd 😠 každej večer před spanim jsem si říkala kdepak ráno asi budu 😀

kalimero11
17. črc 2009

Holky, moc děkuji za přáníčka 😀
Gratulace ke stínečku jsou předčasné, radši budeme dělat jako že nic, ju? 😉 Takový stíneček může znamenat vlastně cokoliv. Klidně i nějakou cystu atd. Budu tiše vyčkávat a až něco zjistím, tak prozradím.

Mar, no toto? Já taky myslela, že už jsi v porodce. A protože tu nemůžu nahlížet každý den, tak Ti přeji již teď brzký a pohodový porod a držím pěstičky, ať vše klapne dle Tvých představ. 😵

mar26
17. črc 2009

holky ty děti se opravdu nerodí na termín 🙂 ,ale plus/minus 10 dní je dítě narozené v termínu 🙂 ,tak že ještě máme čas 🙂

kalimero mám fakt radost...ale potichounkou a doufám,že za pár dní nahlásíš dálnice 🙂

zuzka.o
17. črc 2009

Mar: tak to je fajn, že nenatékáš. Známá měla loni termín v těch hrozných vedrech.... a natékala všude a modlila se, aby už to bylo. Je mi jasný, že všichni kolem jsou otravní...... ale mají o tebe a o malou starost 😉 Docela živě si to dokážu představit, jaký to musí být stres a napětí, kdy už ta těžká a náročná chvíle nastane .... držím moc palečky 🙂