Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

dennisa
2. pro 2009

Ahojky.
Zuzi, není to nic tragickýho, brzy se to vyřeší....jen tu o tom nemůžu psát na veřejný diskuzi.

Dneska jsme byli s manželem doma, celej den jsme se váleli, jedli a koukali na filmy, to byl veget 😅

zuzka.o
3. pro 2009

DENNI: tak to je fajné, udělat si flákací den ve dvou, to mám taky moc ráda 😉

pettrraa
3. pro 2009

ahojky Lari viděla jsem zprávy je to fakt hrůza ta holčička byla tak krásná uplně se mi slzy vervali do očí je mi strašně rodičů líto.A ten hajzl by si zasloužil doživotí 😠
Jaru to je taky teda síla fakt tady ty zákony jsou na hov.o 😠
Ele ty jsi pracovitá šikulka
denisko tak at je to v práci brzo ok
kopretinko ta tvoje známá je taky fakt trubaňa 😠
zítra jdu na pracák a doufám že naposledy 😀 a v 9.30 mají ve školce mikulášskou besídku.

larri
3. pro 2009

Dobry vecer nebo dobre ranko holcicky,
dneska jsem mluvila s tou znamou kvuli petici,je to ale slozite.Az budu vedet vic,dam vedet.
Holky,dneska prisel s ni k nam do prace jeji manzel.Ja jsem se mu neumela podivat do oci.Bylo mi hrozne,nerekla jsem nic.....

Jinak mate vsechny velky ukol.V sobotu jdu na odbery vajicek,v 8.00 mam nastup do nemocnice.
Ale ne zase tolik,abych neskytala pres narkozu. 😀

Pak dam urcite vedet.

Pa a opatrujte se a hlavne se nepredrete pri peceni a uklizeni.

dennisa
3. pro 2009

Ahojky.
Za chvilku mažu do postele, čeká mě od zítra pracovní víkend až do neděle, tak to bude záhul.

Larri, to je hrůza, taky bych asi nevěděla, jak se k těm známým po takový tragédii chovat, je to těžký....

V sobotu na tebe budu určitě myslet!! Budu už v práci, tak to neprospím 🙂 Na OPU je krátká narkóza co? To zmákneš 😉
Dej pak určitě vědět, mě tohle všechno teprve čeká, tak mě pak uklidníš, že to nic nebylo 🙂
Kam chodíš do CAR?

larri
4. pro 2009

Ahoj Denni,
narkoza pri OPU bude tak nanejvys 15 min.Ale behem roku budu mit narkozu popate,tak mi to uz neprijde.
Kdyz se po narkoze pri OPU probudis,tak te boli brisko,jak pri silne menstruaci.Poprve mne bolelo mene.

Jdu v sobotu 5.12. a minuly rok presne ten stejny datum jsem byla na laparce,kde mi zjistili nepruchozi vejcovody.Mam to do roka a dne. 😉

Chodim k Apolinari,nekteri to kritizuji,je to totiz statni.Nejsou tam kozene sedacky a noblesni.Ale ja tam jsem strasne spokojena,jak s dr.,krome jednoho,tak se setrama.

A kam jdes ty do CAR?

eleanthis
4. pro 2009

ahoj holky - tak hlasim prvni MS po revizi 🙂 prisla presne posledni den pred zavirackou :D dneska mam ukonceny sestinedeli... toto leti. za mesic me ceka dalsi sestinedeli... to je sila .. jinak dobry. v tomhle hnusnym pocasi ta cysta boli jak prase, a navic jsem tento tyden mela hafec litani. dneska taky... takze si fakt neoddychnu. ale pristi tyden budu dodrzovat klid. pomalu citim, jak je to den ode dne vic citit, ze tam ta ludra je ☹ akorat se bojim, abych se uz kolem toho ledna nemodlila, at uz to vytahnou... aby nebyla jak pomeranc

jinak vsechny zdravim. Larri zitra budu drzet palce 🙂

larri
4. pro 2009

Holky,

petice s nazvem:U snidaně jsme byli čtyři,u veceře jen tři. Pokud budete mit zajem,muzete si napsat o podpisove archy na e-mailovou adresu madla@jamcasting.cz,heslo PETICE.

aRCHY JSOU ASI PO 20 JMENECH.Už jsem rikala zname,at je donese do prace,mam tady hodne znamych mezi zakazniky,tak pomuzu.
Tyka se to bohuzel vsech a je to jedina pomoc,co muzeme pro ni udelat.

Vim,že se to tady nehodi,ale porad přemyšlim nad tim,jak se tady snažíme a bojujeme a pak nam někdo takhle zničí cely život. ☹

Ještě jednou za ně moc děkuji a přeji krásný den.

misa1982
4. pro 2009

Ahoj holky jak se tady mate?A jak prozivate predvanocni cas?My se mame dobre jen Tomášek ma rymu tak jsem s toho dost nervozni..... ☹ ☹ A pozor zitra chodi certi!

zuzka.o
4. pro 2009

LARRI: budu na tebe v sobotu moc myslet a držet paluchy 😉 😵

DENNISKO: jejda, pracovní víkend.... tak ať ti to rychle uteče 😉

ELE: moc gratuluju k mrše, že si ale dala načas, co? Lítání za komplikace nestojí, prď na Vánoce, cukroví, úklid.... a dej si nožky hore. Ono se to jeden rok nezblázní 😉

MISA: ahooooj, jejda, chudák Tomášek.... tak ať se rychle vyzdravíte 😉

Dneska se hlásím z kontroly po měsíci. Včera jsem byla nervní, jestli dneska všechno dobře dopadne ..... a dopadlo to na 1 s *. Prcci mají už 180g, jedno bylo zádíčkama, tak je nádherně vidět páteř, fotečky z UTZ mám v albu. Druhé bylo ksichtíkem dolů. Srdíčka bouchají jako o závod.... zkrátka daří se jim oběma u mě moc dobře
Dneska se musím objednat na velký UTZ kolem 20tt.

eleanthis
4. pro 2009

zuzi miminka krasny 😵 , kdy se zacnes setrit ty a pujdes na PN?

dennisa
4. pro 2009

Larri, my půjdeme do Gennetu v Praze. Já jsem státní nechtěla, ale tím neříkám, že je špatnej, jen jsem vybírala pouze ze soukromých....

Dneska jsem dostala druhou MS po operaci a tentokrát celkem síla, byla jsem v práci a bylo mi celý den dost zle, ale teď už jsem doma a přešlo to.

Ele, tak to jedeme s MS spolu,ale mně to je už naprosto na nic, kdy jí jám nebo ne....

Zuzko, moooc gratuluju k úspěšný kontrole. Bezva 🙂
Je moc dobře, že i přes dvojčata se vám tak daří, jen tak dál, měnila bych hned, za všechno na světě....užívej si to 😉

larri
5. pro 2009

Denni,mi bylo jedno kam pujdu,ale kamaradka byla v Podoli a dala za to skoro 30 000,- a kvalita,pry uplne normalni.

Druha znama byla u Apolinare,rekla mi,at si ty penize usetrim na vybavicku,ze ma od Apolinare dvojcata a nedala ani korunu.
Zacala jsem zjistovat tady na KONIKU,jak to chodi u Apolinare a jsem spokojena.Ale zalezi na kazdym,jak se rozhodne.

Zuzi,ty mne nezlob,vzdycky mi u tvych fotek ukapne slza.

Jinak ja jsem po OPU a mam jenom tri vajicka.Rano budu volat,jak se jim dari. 😉

eleanthis
5. pro 2009

larri - takze tri super, jsem zvedava jak to pujde, moc jim drzim palce at pekne prospivaji 🙂

denisko - mne to je ted ta mrcha taky na nic, jeste snad stihnu jednu do operace a pak zase sestinedeli. na tu posestinedelni uz se budu tesit. protoze pak uz bude unor a ja sel pomalu prestanu soustredit na antikoncepci 🙂 (receno jinak). a ty uz se zacnes soustredit na CAR ne?

andree01
6. pro 2009

Ahoj holky.
Zuzko, krasni prckove...🙂 Ja jdu ve stredu, tak jsem taky zvedava, jak to pokrocilo. dari se mi celkem dobre, brisko maly, mam jen 1,5 kg nahore zatim. Boli me casteji a vic bricho, ale asi tou delohou. hlavne po ranu, nez se jdu vycurat. Jinak nevim teda co to je, ale vetsinou po ranu, jak lezim na boku a pak si lehnu na zada, tak mam jednou takovy hrbolek vpravo od pupiku, pak treba uplne dole...ruzne, zatim se to nehybe, ale myslim, ze to je treba uz to malinky, podle toho jak to je otoceny...nevim...nebo to jsou asi prehozeny streva, to je taky klidne mozny...🙂
A kalhoty uz nenosim, ty me tlaci na pupku, nejpohodlnejsi jsou elastaky a delsi kosile nebo svetr...
Uvidim ve stredu, chci uz tam jit s manzou, Dr rikal, ze pokud cvrcek bude spolupracovat, ze snad uz se bude moci dat poznat co to je. Tak uvidim, kdyz jsem videla ty fotky u tebe, tak tomu jeste neverim, je to jeste malinky.
No ale jinak to strasne leti, co?! vzdyt uz zaciname 5 mesic...🙂 A PN zatim neresim, chodim normalka do prace, chripka zatim (musim zaklepat) se vyhyba..

Elii, teda Tebe taky obdivuju za Tvoji statecnost, snad uz pak bude vsechno dobre a nic Te neprekvapi a hlavne se uz zadari a co nejrychleji.

larri a jak jsi dopadla Ty, taky drzim palce, pesti vsechno co jde, at se povede
a vam vsem ostatnim taky. papa

larri
6. pro 2009

Ahoj holky,zprava nic moc,ale dekuji i za tohle.
oplodnilo se jenom jedno vajicko,ale vypada dobre,tak si pro neho v utery jdu.Doufam,ze vydrzi a neprestane se vyvijet.

Byl by to nejkrasnejsi darek k narozeninam. 😉

halpa
6. pro 2009

larri - držím palečky...

eleanthis
6. pro 2009

larri - drzim palce

andree - tak nam pak dej vedet, jak se malymu vede 🙂 ja zase tak statecna nejsem... to vis, kdyz jsem ready, tak se drzim, a valcim, kdyz se pripiju, mam hned depku 🙂 ale asi to vsechno patri k tomu. proste blba karma asi, mela bych se nad sebou zamyslet :D

jarka.09
6. pro 2009

Ahoj holky.
Larri, moc držím place, aby se to povedlo! Tfuj-tfuj pro štěstí 😉

pettrraa
6. pro 2009

ahojky larri mooooooc přeji at se zadařííííííí 😉
zuzi miminka jsou krásná at rostou o sto šest 😉
Andrejko také přeji at je vše ok
Ele jsi opravdu moc statečná a že máš někdy depku to je normální
na mě padla tuhle když jsem potkala kámošku co se jí nedávno narodila holčička je užasná
no snad se taky někdy dočkám 😀
Míšo Tomášek je moc krásný
tak čerti u nás celkem ok tomík už se nebojí a Kubík ten teda plakal ale dnes už byl v pohodě

larri
7. pro 2009

Holky dekuji moc,zitra dam urcite vedet,ale jdu tam az odpoledne.
Moc na vas myslim.....

zuzka.o
7. pro 2009

LARRI: mooooc ti držím palečky, ať se miminko drží a těší se k tobě do bříška. Zíra mám narozeniny, tak to se to sakriš musí podařit! Věřím tomu!
Ty máš taky narozeninky?
To je hezký, že ti u mých foteček z utz ukápne slzička.... 😵 😵 😵 Nebuj, taky se dočkáš. Miminko to určitě nevzdá.

ANDREE: dej vědět, jak dopadla kontrola. Oni si to dokážou na UTZ zvětšit, takže nebuj, možná se prcek ukáže.... a když ne teď, tak na velkém UTZ. Kdy na něj jdeš? Já v 19tt+4.
Taky jsem se zhrozila, že už jsem začala 5.měsíc! Zezačátku to vůbec neutíkalo, teď to letí jako zblázněné. Taky chodím do práce, zatím mi je fajn. Až mi nebude, seknu s tím.
Teď jsem byla celý víkend na semináři, docela mi to volno chybí, jsem utahaná a spala bych.

DENNISKO: tak to je síla s tou mrchou mrchovatou, že tě takhle trápí! 😠
A moc děkuju ke gratulaci, nebuj, taky se na jaře dočkáš .... a třeba to budou i ta dvojčátka 😉

ELE: děkuju za pochvalu miminek. Na PN zatím nepůjdu, zvládám to v pohodě. Až to bude náročný, vyfláknu se na to. Ale teď bych se doma asi unudila.

PETRA: děkuju 😵 Ona mimi rostou jako z vody. Když jsem si na pravítku měřila, kolik vlastně mají, zarazilo mi, kam se mi tam sakriš už vejdou.

halpa
7. pro 2009

Ahoj všem,

zuzi - aby tě to potom nemrzelo...Já vím, že dneska všichni potřebujeme peníze, ale nejhorší je přečkat první měsíc, kde nemáš zaplacené ty tři dny nebo kolik a pak už ta nemocenská není tak malá. Nezapomeň, že čekáš dvojčata a pro dělohu je to dvakrát tak velká zátěž. Nechci tě strašit, ale bohužel znám holčiny, které o vícerčata přišly kolem 24 tt... Holka, vyprdni se na práci a odpočívej!

zuzka.o
7. pro 2009

Ahoj HALPA: když mně je fakt fajn. Jako kdybych těhu nebyla. A moje práce je v kanclu, sedím celý den u počítače a mám pohodlné křeslo. Nic netahám, nikam se nenatahuju, takže doma bych možná dělala víc namáhavých činností (vysávala, žehlila, věšela prádlo,...) Kdyby mi fakt bylo divně, seknu s tím.
Já se právě divím, že mi je prostě výborně. Teď půjdu do práce naposledy 18.12. a pak až po novém roce.

zuzka.o
7. pro 2009

Jenom vás chci pobavit.... ještě teď se válím po zemi smíchy... hlavně teda popis stříhání nehtů na noze!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

http://elora.nepise.cz/14698-denik-tehulky.html

andree01
7. pro 2009

Zuzko, to je krasne napsany...taky jsem se u toho smala 🙂

eleanthis
7. pro 2009

zuzi, to je krasny! ted tu brecim, protoze ten konec od strihani nehtu na noze me litostivě dostal. do te doby jsem se valela smichy, kdyby me nekdo bezdecne slysel, - sedim tu v seru zapadajiciho slunce (ve tri odpoledne), ozarena svetlem monitoru a rehtam se jak debil - tak si o mne mysli prave to slovo, ktery jsem tu mimodek pred chvili napsala... dost krasnej clanek!

zuzka.o
7. pro 2009

ELE.... já jsem se tady chechtala v cestovce, mám přesně před sebou prosklené dveře a jsem na rušné pěší zóně.... tak se museli lidi dost pobavit 😀
A nebuj, taky to zažiješ. 😉

pettrraa
7. pro 2009

Ahojky zizi tak to máš naštěstí pohodovou práci tak v pohodě můžeš do práce chodit ale kdyby ti bylo zle tak honem na nemocenskou 😉
ten článek je super fakt jsem se nasmála ataky jsem měla problém si ostříhat nehty na nohou 😀 jen počkejte děvčata až budete mít velké bříška sami si to zkusíte 😀
jo a než jsem šla do porodnice tak mě manžel holil třísla atak protože jsem si tam neviděla a nechtěla jsem aby mě holily tam 😀 taky super zážitek 😀

larri
7. pro 2009

ZUZI,
ty mas narozeniny zitra? Ja mam taky ,36. 😠