Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

pettrraa
7. pro 2009

Lari doufám že se mimi pořádně zachytí 😉 moc ti to přeji

larri
7. pro 2009

Dneska jsem opet volala a je pry strasne hezke,zitra ET bude.

Uz se na neho tesim.

Holky diky moc,zitra az si ho privezu,dam vedet. 😉

zuzka.o
7. pro 2009

PETRA: chachacha.... jsem zvědavá na sebe, 2mimi, to bude teda vyvrženej vorvaň, co si stříhá nehty na nohou .... taky je mi jasný, že se budu muset nechatt holit. Ono po paměti by to asi dopadlo katastrofálně 😀

monnni
7. pro 2009

Ahoj holky, mám za sebou jedno mimoděložní těhotenství a jedno moooc vydařené ze kterého mám dceru Lucinku a teď bych chtěla další tak snad to bude zase v pořádku.

pettrraa
7. pro 2009

Lari moc moc na tebe myslím tak at se mimi u tebe moc líbí a pěkně se drží až do uplného konce 😉
No Zuzi budeš to mít veselééééééé 😀 😀
monnni tak moc držím pěstičky at se další miminko brzo zadaří a gratuluji k dcerunce 😉

halpa
8. pro 2009

Ahoj holky 🙂

larri - moc na tebe dneska myslím... Zároveň přeju ať dostaneš ten nej dárek k narozeninám, to je to největší přání ode mě pro tebe, ale jinak to chce taky kus štěstí a hodně zdraví.
To samé přeju i Zuzce.

monni - ty taky patříš přibližně do mého času mimoděložního, co? Máš krásnou princeznu. A nebudeš tomu věřit, ale zrovna hledám někoho, kdo si troufá jít do dalšího dítěte brzy po prvním. Já teda zatím uvažuju jen teoreticky, víc prakticky nad tím začnu uvažovat až kolem roku věku, ale už obhlížím teritorium. 😀

zuzka.o
8. pro 2009

LARRI: vše nej nej nej.... a hlavně dáreček do bříška. Určitě to je velký bojovníček a těší se k tobě.

MONNNI: držím paluchy, ať ti k Lucince brzo pribude sourozenec. 🙂 A chybí ti taky vejcovod?

HALPA: díky 😵
To je paráda, že obhlížíš terén..... jen tak dál .... jů, tady bude na jaře plno snažilek.... DENNISKA, PETRA, ELE, HALPA, MONNNI,.... na koho jsem zapomněla?

jarka09
8. pro 2009

No přece na měěěěěěěě.....!!!!!!!!!!!!!!!! 😀

zuzka.o
8. pro 2009

JARUŠKO...jééééééé.... promiň.... ale já tě tak nějak pořád beru jako snažilku zimní. To je mi líííííítooooooooooooo ....... 😅 😅 😅 ...tak ještě jednou

Brzo tady bude plno snažilek: DENNISKA, PETRA, ELE, JARUSKA, HALPA, MONNNI

uffff....jsem se normálka opotila 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzka.o
8. pro 2009

JARUŠKO.... a doufám, že ty už na JAŘE nebudeš snažilka, ale těhulka 😉

larri
8. pro 2009

Hoooolky,tak jsem dvě hodiny těhulka 😀 😀 :

Moc děkuji za podporu a přeji,at to tady vyjde všem.Ja ted budu 14 dni přemyšlet,co a jak.Ale budu doma,odpočinu si a naberu nove sily.

Zuzi,tvoje fotečky mne vždycky rozplačou,ale radostíííí. 😉

Halpa,ja bych už chtěla byt na mateřske,abych byla častěji v Opavě.Ty tam jezdiš casto,ne? Fotbalove hřiště mame obě kousek.Myslim tim v Kylešovicich. 😉

zuzka.o
8. pro 2009

LARRI: moooooc ti držíme všechny palečky, a že jich máme dost...... a vše nej nej nej k tvým narozeninkám.
Dneska je den plný zázraků ... na disk,kam také chodím, se dneska nečekaně pár min před 5 ráno narodila holčička Barunka.... měla přijít na svět až na Silvestra, ale zkrátka když máme s Larri ty narozky, tak je asi chtěla mít taky. Takže Larri.... drž se, hodně odpočívej, pouštěj si pohádky a mysli pozitivně. Když to mimi vydrželo až doteď, nevzdá to 😵 😵 😵

eleanthis
8. pro 2009

Larri, tak preju, at se u tebe embryjku moc libi a dobre se zabydli 🙂

jo a holky - zuzko a larri - vsechno nejlepsi!

pettrraa
8. pro 2009

ahojky Leri a zuzi vše nejlepšíííííí k narozeninááám hlavně hodně moc štěstíčk a zdravíčka pro vás i vaše miminka Lari moc držím pěstičky at se mimi pořádně zakousne a nepustííííííí
Zuzi tvoje miminka at pořád tak krásně rostou jako do ted
ty jo na jaře nás snažilek ale bude to je paráda
😉

larri
9. pro 2009

Zuzi,ty jsi mi neodepsala,jestli si měla taky ty narozeniny.

Ted už vim,že ano,tak blahopřeji dodatečně.Ten nejkrasnější dáreček už maš a dvojnásobný.A hlavně na celý život. 😉

Holky,ja dostala od přítele dětske dupačky-modré,protože ted cítí,že to ted výjde.Když prý byl jeden bojovník a vydržel,tak ted vydržet musí.
Když jsem mu řekla,co když to nevýjde,tak ted nemám nad tím takhle přemýšlet.

Holky,ja ho takhle vubec neznám,měla jsem otevřenou pusu a jenom koukala.

zuzka.o
9. pro 2009

LARRI: měla jsem je 8.12. 😉 ... moc děkuju za přáníčko 😵 Máš pravdu, ten nej dáreček už mám u sebe.... vlastně dva 😀
To je dojemný, jak jsi dostala ty modrý dupajdy.... krása 😵

ELE: moooc děkuju za přáníčko 😵 Jak je? Ještě ta cysta bolí?

PETRA: moc děkuju za přáníčko 😵

halpa
9. pro 2009

larri - jezdím tam co 14 dní a už se těším, až se tam potkáme (nejdřív s bříškem a pak s kočárkama 😉 ). Strašně moc moc ti držím palce.

larri
9. pro 2009

Halpa,s bríškem nebo s bříškama? Četla jsem,že plánujete další. 😉

halpa
9. pro 2009

To jo, ale to ty už budeš jezdit s kočárkem, až já budu mít bříško 🙂

monnni
9. pro 2009

Zuzi, čekáš dvojčátka sestra má také...moc držím pěsti, ať je krásně donosíš. Sestra rodila ve 38týdnu a kamarádka co má také dvojčátka rodila předčasně, ale ta si je odrodila přirozeně. 🙂 Je to fajn, kamarádka vždy co vyřadí po jejich holkách nechá za nějakou supr cenu zase mé sestře pro holky 😎

Halpa, šla bych do druhého dřív, ale rodila jsem CŘ tak jsem to nechala do roka a pak jsem byla zase nemocná tak teď čekám zda to dopadne....moc bych si to přála dát manželovi testík se dvěma k vánocům. 😵 Dostat to mám 16.12. tak uvidím, ale zatím na sobě nic nepozoruji jen mě bolí pořád břicho jako před MS snad to nebude nějaký zánět. Jsem se sestrou o 1rok a 20dní a chtěla jsem to samé pro svoje děti, ale to už bohužel nestihnu. 😅

larri, tobě držím taky pěsti pro štěstí, aby to dopadlo....moc, moc, moc. 😵

Chybí mi pravý vejcovod jak se ptala Zuzka, ale už jsem tady jednou kdysi psala, že když jsem otěhotněla s Lucinkou tak jsem dle mé doktorky a UZV otěhotněla z právého vaječníku a šlo to levým vejcovodem. Tělo dělá někdy skoro zázraky.

halpa
9. pro 2009

monni - tak to klobouk dolů, já si zatím netroufám, čekám až bude mít Ondra rok a pak začnu víc uvažovat. Jinak já rodila taky CŘ, ale moje gynekoložka mi na půlroční prohlídce říkala, že můžu klidně otěhotnět hned...

monnni
9. pro 2009

Halpa, vidíš a u nás se říká rok až dva, aby se jizva zahojila. Jinak já jsem takový ten případ co rozebírají v pořadu Sama doma...mám pocit, že musím všechno stihnout. Stavíme baráček, chodím k manželovi do kanceláře a navíc jsem začla studovat vysokou školu 😅 ...jenže teď to nestíhám a nevím co vypustit asi budu muset tu školu. 😔

monnni
9. pro 2009

Halpa, tobě chybí také vejcovod?

zuzka.o
9. pro 2009

MONNNI: to je super, že tvoje ségra dvojčátka donosila až do 38tt..... Vůbec si nedovedu představit, že bych rodila dřív a chodila se na prcky ustrašeně dívat do inkubátoru. Dost se toho bojím. Ale snad jsem si už toho vybrala dost, zatím nemám vůbec žádné problémy, tak doufám, že to zvládneme alespoň do toho 36tt. Doktor mi říkal, že na debaty tohoto druhu je zatím moc brzo, stejně tak jestli budu rodit CŘ nebo přirozeně, .... Já to vím, ale prostě nejde na to nemyslet.

pettrraa
9. pro 2009

ahojky leri to je manžel moc milý že koupil dupačky moc vám držím pěstičky vždyt je to do třetice tak to musí vyjíííííííít.
Monnni také vám přeji at to toho 16 nedostaneš a můžeš manželovi dát testík se dvěma // k vánocům
Halp tak snad i vám mimi brzo vyjde
😉
kdybych neměla od ledna práci tak bychom ted na mimi taky dělali ☹ na jednu stranu jsem ráda že budu práci mít a na druhou je mi smutno že musíme počkat no. No neva uteče to jak voda a taky se začneme snažit 😉

eleanthis
9. pro 2009

Zuzi - porad, nekdy mam pocit, ze to citim snad uz i naomak, ze to tam je, nebo kdyz se natahnu, neco tezsiho zvednu a tak, jak se svaly sevrou, zacne to bolet.. je tam svine, porad... jeste mesic musim vydrzet... jinak mrcha mrchata uz skoncila, prekvapila me svou ukazkovosti - 4 dny a uplne slabe 🙂 jako s HA.... uvidime tu druhou, to bude urcite ludra hrozna a navic ma prijit na silvestra....

larri - drzim palce za bojovnika!

halpa
9. pro 2009

monni - jo chybí mi pravý vejcovod a levý podle doktora nic moc, takže Ondra je náš malý zázrak. A já taky chtěla vše stihnout, ale se školou jsem sekla (teda zatím ji mám přerušenou, ale...)

pettrraa - děkuji za přání, ale vyslov ho prosím až tak za půl roku, jo? 😀 Holky, vy jste mě tady už pasovaly na snažilku,ale to já zdaleka ještě nejsem a minimálně 3 měsíce ani nebudu. 😉

pettrraa
9. pro 2009

halp tak dobrá budem na tebe myslet tak za 3 až 6 měsíců až se budete snažit 😀

larri
9. pro 2009

Holky,vy tady řešíte císařský řez a ja to už podruhé prolítla a divila jsem se,proč řešíte,že budete rodit v České republice.
Jenom jsem si zaměnila hačky a jsem v pr....

Jo,Zuzi,aby toho nebylo málo,opět jsem vysvětlovala mému drahému k čemu jsou vejcovody. 😀 😀
Prý kdybych zašla k někomu jako je u nich asi léčitel,tak jsem to pochopila,tak bych otěhotněla.Jeho kamaráda sestra taky nemohla mít děti a po pěti letech to šlo,ted ma 4.
Tohle řešil,když si pro mne přijel po OPU.Víš,jak je člověk po narkoze unavený a těší se do postele domu.

Odpověděla jsem mu,že musel být ten léčitel nebo čaroděj dobrý,ale mi asi nový vejcovod nepřičaruje.
A bylo po debatě. 😉

Halpa,to jsme na tom stejně.Pravý vejcovod nemám a levý nepruchozi.

Holky,jste někdo na Facebooku? Ja tam pořád čumím a bojím se,že to budu celých 14 dni střídat s Koníkem. 😀 😀

zuzka.o
9. pro 2009

LARRI: chichi....jj, vejce bez vody.... 😀 😀 😀 Jejda, ten léčitel by teda s náma jednovejcovďačkama měla sakra práci..... 😀 Hlavní je, že to už pochopil. 😉
Na FB chodím jenom málo, spíš čučím sem na Koníka

ELE: potvora hnusná, drží se jako klíště!!!

Včera jsem se dívala na ČT1na Všechnopárty se Šípem a tlemila jsem se jako blázen. Měl tam hosta, malíře Libora Vojkůvku...to je teda kolík...doporučuju.
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/100909259...