Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

pettrraa
18. únor 2010

Kali tak to malá byla kusanec teda.Aha tak to jsi jak moje mamka ta si udělala řidičák asi ve 38 a stejně nejezdí se bojí.Já musám jezdit tady na vsi jede bus asi 2x denně takže bez auta bych byla v čudu.

andree01
18. únor 2010

Ahoj holky, jdu Vas zase pozdravit.
Zuzko, hezký fotky miminek...jsem hledala u tý nozičky jestli nebude vidět i něco víc, když dělas tajnosti, ale jen tu nozicku jsem schopná rozeznat...🙂 A psala si vubec jestli prckové budou 1 nebo 2 vajecný? Si nevzpomínám. My se nakonec rozhodli na 3D nejít.
Kali, ber tu cukrovku pozitivně, kamaradka se radovala, že díky dietě moc nepribrala...🙂
U nas novýho nic, porad jeste pracuju, na MD bych mela nastoupit koncem brezna. Jinak jsem se dozvěděla, že je narok na celých 25 dní dovoleny, se kterýma jsem vůbec nepočítala. Tak jestli mi to vyjde a dodělám v práci to co mám, tak bych mohla začít čerpat dovolenou už od 1.3. a na konci nastoupit rovnou na MD. Tak snad konečně bude čas i na tu vybavu pro mimi, ještě nic nemáme. V břišku to roste pěkně, před měsicem byla velikost mimiho normální a za měsíc nožičky vyrostly, že je najednou o 2 týdny napřed. Asi už geny... 🙂
Mějte se hezky a snažilky - s jarem všechno půjde snáz...

misa1982
18. únor 2010

Ahoj holky jak se vsechny mate?u nas celkem v pohode maly roste je hodnej zatim....Hele Zuzi ja myslim ze budes mit 2kluky...holky nedame tady tipovaci tabulku?
Jinak se strasne tesim na jaro!A

misa1982
18. únor 2010

A snazilkam preju at se brzo zadari...

pettrraa
18. únor 2010

ahojky Andrejko to je fajn že je vše ok a s tou dovčou to bys měla super aspon by jsi měla čas si vše v pohodě zařídit a připravit 😉
a děkujeme za přání 😉

zuzka.o
18. únor 2010

Ahoj holky 😵
a díky za pochvalu foteček 😵

No a teda je fakt nějaká agresivní sezona bacilů, že se to těch vašich dětiček pořád drží! Ať se brzo uzdravíte.

KALI... jj, máme i video, ale musím to nějak sestříhat, protože většina je toho k ničemu, protože prcci odmítali spolupracovat.
To je děs, že budeš muset dojíždět! 😒 To není moc, co jsi zdlábla a stejně to musíš ještě omezit, bych se asi zcvokla! Občas na mě děti fakt z břicha křičí... máme hlaaaad! ... tak jim musím něco naservírovat, takhle by to bylo fakt těžký.
Aaaa..... už jsi profík v odběrech, jsi šikulka 😉

Nikča byla ale macíček....

No, pracovat budu dokud to půjde, zatím to jde. Vždyť já celý den sedím, tak to bych seděla i doma, takže není zatím důvod zůstávat doma (bych se tam stejně jenom válela jako čuník a nic neudělala).

zuzka.o
18. únor 2010

ANDREE.... nám pohlaví na 4D ani neukázali,... a docela jsem se těšila... zkrátka nespolupracovali, tak jsme měli smůlu.
To je super, že máš ještě celou dovču, ta ti pak naváže na MD.... a můžeš v klídku nakoupit výbavičku. Já jsem teda chtěla být klidná a ty základní věci už mám (co kdybych musela do nemocky).
Chichi....velký nožičky? To je hezký 😵

MISA...ahoooooj 😵 Jak se s Tomáškem máte? Já se tady moooc těším na jaroooo...už aby to bylo. Ale teda můžu říct, že jsem ráda, že jsem těhu přes zimu? Vedra kolem 30 bych asi nedala! Už takhle jsem já zimomřivka pořád zpocená a přehřátá, já, která mám pořád studený nohy 🤐 To by bylo peklo!!!

eleanthis
18. únor 2010

ahoj holky,

teda vy jste kecalky 🙂 - Zuzi - supr fotecky,
jinak souhrnne vsechny zdravim, drzim palce, pesti a tesim se, co z toho vseho bude :D

Kali - drz se, uz je to treba jen par tydnu a budes mit darecek venku a bude po diete. to dojizdeni ti teda nezavidim, to je v tomhle tydnu tt snad i uz nebezpecny... je to boj fakt.

Ja jsem se ted probudila, vstavam rano v pet, pritel me vozi, abych nemusela vstavat o pul pate, kdyz chodim na pul sedmou... tak jsme oba grogy... tento tyden chodi z prace strasne pozde a presto neremca a zvesela se necha nasilnit... no, i kdyz spis nasilni on mne, protoze ja zapasim dvakrat - ja vs. unava a ja vs. on :D

s mou ovu je to nejaky divny, vyplytvala jsem vsechny tri testy asi od 12 DC, nejdriv nic a pak jen slaboucky carecky i 15 DC... dneska jsem 16 DC a cele odpoledne mam kruty bolesti na vajecniku... tak snad je to ono, jestli se na neco zmuzu pochybuju, boli to, jak cert, tak snad budou stacit vcerejsi spermici...

zitra mame v MS karneval, tak to bude zahul... konecne patek. jsem vyrizena a fakt se tesim na tyden odpoledni smeny... mit ovu v dobe ranni smeny to je fakt peklo... :D

pettrraa
18. únor 2010

ele chudáku ty toho máš v práci fakt dost jak to půjde tak se šetři 😉 já taky s tou ovul nevím já testy nedělám a ani mě moc nepíchá v podbříšku tak fakt nevím dnes bude zase snažení tak uvidíme jsem 14DC

eleanthis
19. únor 2010

je peti - ty jsi zmenila fotku a pro nektery z nas i barvu vlasu 🙂 ja jsem se vcera "prekonala" a tu bolest jsme spolecne "rozehnali" 🙂 tak doufam, ze to byla ovu a veseli spermici uz nasli svoje vajicko 🙂

dneska uz zadne pichani, zadne boleni, tak snad je vsechno v poradku 🙂 pekny vikend vsem

pettrraa
21. únor 2010

ahojky ele barvu už mám jinou dlouho jen fotku jsem si dala novou tamta byla stará 😀
mě čoveče tento měsíc nějak moc nikde nepíchalo při ovulce tak uvidíme jestli se zadařilo.mrcha by měla být 3.3
moc ti přeji at se zadaří a vůbec všem snažilkám 😉 začíná být i počasí lepší tak by to bylo fajn 😉

eleanthis
21. únor 2010

peti - tak to budeme necekat mrchu priblizne spolu... ja budu 3.3. 29 DC, takze predpokladam, ze to nedostanu v rozmezi 4. - 7. 3 (ten muj cyklus je fakt veselej). zatim se necitim nijak (tak doufam, ze je to prave to dobry znameni :D ) ale presto fakt doufam, ze tech 14 dni rychle utece, at clovek vi, na cem je 🙂

jinak jaky byl vikend?

my byli na narozeninove navsteve a vyfasovali jsme 6 doma vyuzenych makrel - ted to budeme jist asi cely tyden, ale jsou vazne mnam mnam

jarka.09
21. únor 2010

Čau holky,
mě naštěstí víkend utekl rychle, pracovali jsme na domečku, teď je to vlastně hlavně o tom, že pořád dokola uklízím a uklízím, až je to už trochu opruz...ale výsledky nádhera, fakt z toho mám radost. Já mrchu jinak NEČEKÁM koncem příštího týdne, tak u mě se to snad rozlouskne dřív, ach jo, už začínám být trochu více netrpělivá... A jsem v posledních dnech dost unavená, ale to bude asi tím, že do noci sleduju olympiádu 🙂
Doma uzený makrelky, ňam, ňam, to bych si taky dala 🙂

zuzka.o
21. únor 2010

😀 Ahoooooj holky 😵

PETRA...no jo, nová fotečka....sluší ti to i s tmavýma vlasama.

Holky....vy co NEČEKÁTE mrchu....držíme s prckama paluchy, ať fakt nedorazí.... a ještě navrch posíláme těhu bacílky tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj ...............snad je jich pro všechny dost... kdyby ne, ráda další pošlu 😉 😀

JARU.... fuj, uklízení ..... ale myslím ,že to stojí za to.

My jsme s bytečkem ve fázi dokončovací na jádru, je usazená vana, teď jenom jí obložit, položit dlažbu, připojit záchod, umyvadlo... vyspárovat....a jádro je hotové.
Dlažba je v kucyhni, kuch.koutě a komoře, zbývá chodba (ale to je pidi paneláková chodbička, tak to je natošup),..... zítra nám přijde kamarád rozměřit kuchyň, zítra objednám spotřebiče.
Manža vyklidil obě místnosti, ..... a začne škrábat (bléééé).
jak jsem to tak počítala, tak do konce března bude vše na 10000000000% hotové a můžeme se stěhovat. Máme objednaný obývák, přijde tak za 3-5týdnů, bezva jsme nakoupili, měli 20% selvy na vše,....takže jsme dost ušetřili.

Novinka s prckama.... se mi rozhodli zničit močák nebo co. Jak jsou oba koncem pánevním, tak mi svorně oba najednou do něj čutají ..... několikrát jsem měla pocit, že si krůpnu do textilu! 😠 😀

kalimero11
21. únor 2010

Ahoj holky,
u nás byl víkend také v klidu. Dorazila veselá návštěva a také jsem trochu poklidila barák...

Ele, mňam. I když 6 kousků, to je dost. To pak na rybičku nebudete mít asi ještě dlouho chuť. 😉 To je blbé, že máš různě dlouhý cyklus 😒 , měla jsem to také tak a snad proto mi tak dlouho trvalo, než se zadařilo těhu. Nebyla jsem si schopna ovu správně určit. 😒

Peťo, koukám, že jsi najednou úplně jiná. 🙂 Vlasy udělají fakt hodně.

Jaru, pořád uklízet, blé... 😝 Ale zas jak vidíš, jak se Ti hnízdečko mění před očima do krásy.... 😵

Zuzi, jé to znám. Marek mi do močáku čutá celé těhu. 😀 Kolikrát se při chůzi musím i zastavit a zkřížit nohy, abych se nepo.... 😀 Teda, byteček budete mít nový z gruntu?

Holky, tož jsem zvědavá, kolik Vás za pár dní oznámí těhu. Doufám, že to vyjde všem. Je třeba předat štafetu, když my těhule za chvíli budeme rodit... 😉 Tfuj, tfuj, tfuj........ posílám těhubacily..... Pandemiéééééééééééééééééééééé.

dennisa
21. únor 2010

Ahojky holky!

My jsme měli víkend bezva, byli jsme oba doma a měli volno, což je málokdy. Včera jsme společnýma silama pořádně uklidili a dneska jsme odpočívali. Převážně u TV, protože já mám závislost na olympiádě a musí to tu běžet pořád. Dneska je hokej, takže zítra budu mít v práci oči jak tenisáky 😀

Holkám nečekatelkám na mrchu držím palce 😵 😵

Zuzi, tak bezva, že to stěhování tak krásně stihnete. Než porodíš, tak budete zabydlený 😉

Péťo, pěkná nová fotečka 😉

Makrely já nejím, nejím žádný ryby, ale věřím, že jsou dobrý 😅

Jaru, vy teda finišujete, ať se tam neudřete, i když věřím, že to jinak utíká, když za sebou vidíš výsledky.

Kali a Zuzi, tak se holky někde nepoto... 😀 To musí být děs, já takhle lítám na záchod pořád a to nejsem těhule, ale prostě v zimě se mi chce furt, v práci se můžu uběhat, mám tam záchod daleko a občas to je o fous 😀

No a jdu zas sledovat olympiádu, ať mi něco neuteče 😅

pettrraa
21. únor 2010

ahojky holky moc dík za pochvalu nové fotečky 😉
Jaru a zuzi to vám to jde krásně od ruky a budete mít moc krásné bydleníčko to je fajn 😉
těhulky moc děkujem za těhu bacily doufám že se nás snažilek chytí 😀
Denisko to jste měli uklízecí víkend ale aspon máte nachvíli klid vid a můžeš koukat na olympiádu 😀

pettrraa
21. únor 2010

Kali a co fotečka bříška by nebyla sím sím 😉
zuzko ty máš vážně krásné bříško na dvojčátka nic obr fakt pěkné 😉

eleanthis
22. únor 2010

ahoj holky, tak dalsi rybu jsem smele pokorila :D uz jen pet :D dneska si prijde i kamarad pro jednu, dve tak to pujde rychleji... ja mam rymu jako prase... uz pekne zelenou... tak kapickuju a smrkam smrkam, jenze mi z toho smrkani kolikrat pekne zaboli v podbrisku... sakra, abych prcka nahodou "nevytlacila" ven... no ty bacily taky nic moc teda...

uf uz aby byl patek :D

pettrraa
22. únor 2010

ele tak at je rýma brzo pryč mrcha
tak kámoška z unorovek dnes porodila holčičku Adélku měla tp 18.2 se malá čančala 😀
mě nějak od včera popichuje v podbříšku a i vejš tak asi střeva blázní nebo nevím 😀

jarka.09
23. únor 2010

Čau holky, tak já tentokrát vypadávám z kola ☹ , tak teď je to na vás 😉

larri
23. únor 2010

Ahoj holky,
nevím co je tady nového,ale dočítat vás,bylo by to nadlouho.Ale věřím,že se máte všechny dobře,jen čekáte na na ten jeden uzlíček štěstí.
Nebojte,všem se jednou zadaří,musí.

Nemám co psát,dávám si do září pauzu,ale aspon jsem se dala na akupunkturu.Měla jsem jednu konzultaci,kde jsem slíbila dr.,že změním trochu životosprávu.Začala jsem špatně už se snídani. 🙂 🙂
Dneska jdu poprvé na jehličky,tak uvidíme.První začínáme s psychikou a pak mne prý připraví na umělko.Dr.říkala,že musíme připravit hlavně dělohu,aby se nám mimi pěkně uhnízdilo a udrželo a pak mi slíbila,že se bude snažit,abych měla více použitelných vajíček,která by se dala oplodnit a tím pádem bylo více embryí.

Nevím,jestli se z toho něco povede,ale pořád lepší než nedělat nic a čekat.

Pa,pa mějte se moc hezky a držte se. 😉

pettrraa
23. únor 2010

ahojky jaruško to nevadí bude další kolo snaženíčka já si myslím že taky příjde ms tak zase pojedem znova 😉
larri tak at ti to vše pomůže a brzo se dočkáš mimi moc držím pěstičky 😉

zuzka.o
23. únor 2010

Ahoooj 🙂

ELE..děláš mi s těma rybama chutě..... mňam. Před Silvestrem jsme měli čerstvě doma vyuzeného kapříka....to byl žvaneeeeeeeec...slintám jako Pavlovův pes!

PETRA...díky za pochvalu bříška.... mně se už teda zdá dost velký...by nemuselo být větší, už takhle si lidi myslí, že bych měla jít brzo rodit 😅

JARUŠKO.... škoda, že ti to hned nevyšlo.... ale nevzdávej to a na další ovulici znásilni manžílka.

LARRI...ahooooj ty naše ztracená.... koukám, že jsi na to držení životosprávy stejná jako já. Taky mám plno předsevzetí a pak skutek utek. Na tu akupunkturu ti držím palce, ať to pomůže k miminku.

larri
23. únor 2010

Zuzi,já ale musím uplně vynechat kuřecí maso,to zvládám.

Nesmím snídat studený jogurt každé ráno,tohle jsem milovala a taky jsem to změnila.Jím každé tři hodiny.

Takže v tomhle je to pro mne hodně změn.Ale co bych proto malé neudělala. 😉 😉

pettrraa
23. únor 2010

lari tak to jsi dobrá. já když ráno někam jedu tak nesnídám a jím až kolem 13h ale nemám hlad někdy dokonce vydržím až do 16h 😀 takže já až budu těhu tak se zase budu muset naučit jíst častěji já přes den moc hlad nemám ale k večeru to bych snědla vola 😀 vím že to je nahouby to moje hladovění ale já fakt nemám hlad
☹ tak v těhu to pak budu muset hodně změnit to jsem tak měla i před klukam že jsem nemusela jíst a v těhu to jo

pettrraa
23. únor 2010

Zuzi tak jí si pošlu fotečku kámošky bříška dvojčátek jo do Ip ?

zuzka.o
23. únor 2010

LARRI... kuřecí bych snad dokázala omezit, teď jsem ho omezila v těhu, je tam dost hormonů..... snídám, bych nevydržela hlady..... ale teda jíst každý 3hodiny, hlídat si to, to by byl mazec! Držím paluchy, ať to zvládneš.

PETRA.... pošli 😉

zuzka.o
23. únor 2010

Kdo chce juknout na naší rekonstrukci
http://mojzovi.rajce.idnes.cz/konik/

pettrraa
23. únor 2010

teda Zuzi moc pěkně jste si tím hejbli a vypadá to moc krásně 😉