Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

eleanthis
2. bře 2010

no cilit je na prd, jo na vodni sutr v pohode, ale taky to vydrzi jen chvili a je to hned zas..., kouknu na ty stranky ZUZI a uvidim. jako ten Brill neni zlej, ale proste to nevycisti vsechno, nicmene pro zacatek dobry. chce to nejakej driak a nejhrorsi je ten smrad, kdyz to clovek vycisti, tak to stejne nejde uplne dobre vymyt a pak se to musi nechat vypect, jinak by to jidlo nasalo... des bes

jinak holky, duch je tam od rana porad :D ja se tesim na zitrejsi test, skoro mam co delat netestit jeste ted vecer, ale vydrzim to. jinak pocity podivny skoro bolesti z trisla se posunuly na vajecnik. v trisle sem tam neco citim, ale uz to neni jako vcera, takze si rikam, ze by to mohlo znamenat jen dobre. ja chci mimi ! jinak teda pokud je spravny, aby zenska, co je tehu nemela zadny podezreni - citila se normalne dobre, tak to ted mam. proste vubec zadny pocity ani na mrchu ani na nic, sem tam neco probehne, ale jinak nic...

pritel je ted v hannoveru na pracovni ceste, prijede ve ctvrtek v noci, tak ho mozna ceka prekvapko 🙂 to by bylo uzasny!

jarka.09
2. bře 2010

Uf, holky, nám dneska nejde v práci internet a já na vás celej den myslím, jestli testujete nebo ne, tak jsem vás teď dočetla a mám docela radost, vidím to holky nadějně a držím vám oběma pěsti 😉
Veru, na sklokeramiku mám ze schleckeru Kera-čistič Larrin, stálo to kolem 80kč, takovej bílej tekutej sajrajt, používám to už dlouho a jsem s tím spokojená. A troubu - nic zázračnýho, ale koupila jsem si taky ve schleckru takovej sprej, když tak na to koukám, tak to snad nemá ani žádnej název, je na tom napsáno sprej na čištění trouby a grilu AS, výrobce schlecker. Taky do stovky, když jsem ty napečeniny ale pak vzala drsnou houbičkou, tak to nakonec šlo, ale byla to fuška 😀
Tak zítra se těším na jasnější výsledky testů a to byste mě dostali, když byste vydrželi netestovat. To fakt nevím,kdo by to vydržel týden, to fakt musí být flegmatik s velkým F 😀

eleanthis
2. bře 2010

tak pri uceni se biologie jsem uskutecnila zda se ze mozna jen mne tajnej objev, proc je test jasne pozitiv prevazne az v dobe ocekavane MS. podle vseho tam pisou, ze teprv 16. den po oplodneni se tvori placenta, ktera je zodpovedna za produkci hCG. tudiz u mne to znamena az nejaky 32.DC... dneska jsem 28. i tak je duch uspech... uvidime, co zitra. je to ale krute vymysleny.

diky za rady na troubu, hledala jsem i na netu a jsou o tom mraky diskuzi s nejasnym vysledkem... nebo resp. ty nejlevnejsi driaky jsou vetsinou nejlepsi, ale zapeceny tecky nebo mapy maji presto vsichni... takze se s tim budu muset smirit, ze trouba holt jako nova nebude uz nikdy :D zkusiim jeste sehnat cistic na krby, prej je to dost dobry a videla jsem to i v loskutakovi, ze to lidi pouzivaj na trouby a fakci to skvele.

zitra uz jdu do prace, tak se ozvu az vecer holky. drzte palec na test a ja drzim Peti tobe, tak nezapomen dat vedet!

pettrraa
3. bře 2010

ahojky Ele doufám že v práci toho nebudeš mít moc a neuženeš se a jsem zvědavá jak dopadl testík moooooc přeji at čárka pořádně sílí.
Já zatím ms nic test udělám až v sobotu musím to vydržet 😀 ale u mě to jde dobře dodržet já mám furt tady co dělat a nemyslet na to.No teda když něco cítím tako že výtok tak letím na wc jestli to není mrcha 😀
Včera jsem doonce jela lyžovat a ani jednou jsem nespadla tak jsem ráda a doufám že by to mimi neublížilo když by tam teda bylo 😉

zuzka.o
3. bře 2010

ELE...držím paluchy na testík... kurňa, ty tady budeš až večer, to uschneme s prckama na placičku... ale když tam je duch pořád, tak určo zesílí 🙂

PETRA... ty jsi ale holka statečná, že to vydržíš netestit... já bych se zbláznila a ráno bych stejně ten kus papírku počůrala.
A ty se tady opatruj, kdyby tam miminko bylo, tak ať se mu něco nestane. Jedna holčina má čerstvě potvrzené těhu a ptala se na jedné disk, zda nevadí že jezdí na koni! No to si myslím, že sakra vadí.... tak se šetři a hlavně nepadej.

zuzka.o
3. bře 2010

Už jsem celá uschlá, jestli tam ty // jsou..... a i přes svojí uschlost se musím pochlubit, dorazily spotřebiče...jupííííí a kočárek...jupíííí podruhé. Dneska ho smontujeme, abych mohla případně řešit reklamaci a měla na to čas. Zítra mi naskočí už 31tt!!! 😲

kalimero11
3. bře 2010

Ahoj holky,
tak jsem dnes byla ve škole, domluvit se, že nebude moci docházet na přednášky.. A hned u první vyučující problém. Prý je to třeba, jinak neví, zda mi bude moci předmět uznat. 😒 Mám zkusit docházet a když to nepůjde, tak přerušit. 😠 To je ale trapné, z 15 předmětů budu mít tenhle problém zřejmě u dvou a nechce se mi kvůli tomu rok čekat. 😠 😠 😠 Jinak bakalářku jsem prý začala dobře, tak alespoň něco. 🙂

Ele, na troubu používám také Bril. Něco pustí, něco ne. Tak až narazíš na něco účinnějšího, tak dej vědět, ju? 😉 Jinak.... Hned sem šoupni ten testík!!! čekáme tady na něj... 😀

Míša, ahoj. Prcek Ti krásně roste. 😵 Je neuvěřitelné, jak ten čas letí... Nemáš náhodou lahvičku Avent? Já ji dnes koupila a chybí tam těsnící kroužek, tak by mne zajímalo, zda je či není součástí lahve?

Zuzi, to je paráda, že Ti dorazily věcičky. To je teď prozkoumáváš, zkoušíš... Viď? Hele, hlavně dodej foto vozidla. 🙂 Ať se můžu kochat. Já budu také teď někdy dávat dokupy kočárek. Vytáhla jsem ho po 7 letech z půdy a po částech čistila (nemá snímatelný potah). To byla fuška! 😖 Už mám hotovo, vypadá stále jako nový, tak se teď těším, až mi ho manža poskládá a smontuje. 🙂

Petra, to je sice hezký, že vydržíš do soboty netestovat, ale my to tady nevydržíme. 😀 Jak psala Zuzi, uschneme na placičku a budeš nás mít na svědomí. 😀 Ale zatím to vypadá nadějně, zatím se mrcha toulá.... Doufám, že se alespoň na rok ztratila.... 😉

Jaru, no toto? V práci bez netu? To se o Tebe zaměstnavatel špatně stará. 😀

eleanthis
3. bře 2010

holky, nic, jsem nastvana, blby testy porad nic neukazujou, jakoze duchy vidim, ale ja chci videt jasnou carku... jsem se fakt nastvala a zitra netestim, proste to bojkotuju. praci mam az do peti, takze nez dolezu dom a tak, bude vecer a test si udelam az v patek rano. fakt to nema cenu takhle dopredu, to uz budu 31 DC, takze by mohlo byt neco videt a nebo prijde mrcha :( jako zada me bolela dneska slusne, taky ten neexistujici vejcovod, pak se mi stridaji vajecniky, a stred, neco tam probiha a netusim, ejsti je to dobry, nebo blby... a stve me to. ach jo, tak jeste vydrzte 🙂 dam vedet a Peti na tebe jsem taky zvedava, jak to zvladnes netestit a kdyby neco, nezapomen dat vedet!

zuzka.o
3. bře 2010

KALI...to je ale blbka,promiň, ale mohla by trochu ustoupit, vždyť je to trochu něco mimořádného a dítě není výmluva. By ti mohla dát nějkou práci navíc, vždyť stejně pak je na závěr zápočet nebo zkouška, tak co! Naučit se to musíš.....!!!!! Taková madam důležitá, ty já žeru! 😠
Chichi... nic nezkouším, jsem v práci, jenom jsem si odskočila domů to převzít, zaplatit..... Kočárek převzala mamka, má ho u sebe v práci, tak tam jedu teď po svojí práci, smontujeme ho.... a cvaknu ho (jenom mobilem, foťák je doma).
To je super, že máš kočárek vyčištěný..... mě to čeká u toho starého, něco půjde do pračky, zbytek růčo, bude k našim na zahradu.... aby si tam prcci krásně spinkali pod korunami stromů za zvuků sekaček na trávu a traktorů...náááádhera. 😀

ELE...ale duch tam je, ne? Tak to je fajn, že duch nezmizel.... když jsem měla ducha, tak jsem byla těhu. Když jsem měla čistě bílo, tak jsem nebyla..... tak testni v pátek. No a záda byl můj hlavní těhu příznak!

eleanthis
3. bře 2010

no jo, ale ja mam i jakysi vytok a nezda se mi jen tak bily... uz to pomalu vzdavam a jde na me pekna depka, ze zase nic... kdyby aspon ten duch byl poradnej, ale prijde mi takovej nijakej. urcite je to spis nejaka moje vymodlena predstava. navic dneska jsem od kolegyne dostala talisman - miminkovsky papucky, ze je dava tehulkam,tak at mi prinesou stesti, tak jsem to brala tak nejak dobre, ze je to treba takovy znameni a ted je mi akorat vic smutno

kalimero11
3. bře 2010

Zuzi, ještě mi naznačila, že s miminem na přednášky rozhodně nee. ☹ Ani, kdyby bylo tichoučké, prý na to škola není uzpůsobena. 😒
Člověče, co zase děláš v práci? Neměla bys spíš obcházet obchody a vybírat mimipotřebnosti? 🙂 Á, tak také budeš mít zábavu s čištěním kočáru? 😀 Jsem ráda, že už to mám za sebou. 😉 Budu v galerce vyhlížet foto toho vašeho nového vozítka. 😵

Ele, nevěšej hlavu, ještě ne! Jestli vidíš ducha na Mamatestu, tak se mimi určitě zabydluje. 😉 Někdy to trvá déle, než čárka vyskočí v plné kráse. Mně se také celkem dlouho ukazoval duch. 😉
Máš miminkovské papučky, máš podanou přihlášku do školy, to by bylo, aby nebylo! 😵

zuzka.o
3. bře 2010

ELE...nepropadej depce, říkám ti, když je tam duch, tak se tam přece sám nenamaloval fialovou fixou, ne? Když je test negativní, tak by byl naprosto sněhobílý..... je tam velká šance, měla jsi ovulajdu později! Takže testni v pátek nebo v sobotu a uvidíš, že ten duch je silnější a silnější.....

KALI...no, to je fakt blbka! Na VŠ pedagogické byly i takové s mimi nebo těhule a dost se jim tolerovalo. Takže nechápu, proč dělá vofuky!
chichi.... já snad v práci i porodím..... to víš, úděl OSVČ 😎

eleanthis
3. bře 2010

Kali - s tou skolou je to na prd, a jak casto musis dochazet (ty dva predmety)

holky ja nevim, jsem nastvana, na sebe, na ducha, na mimi, ze se nepropaguje, bojim se, aby to nebylo jako minuly mesic, to jsem mela vazne taky pocit, ze jsem tehu nebo ze neco je proste nejaky jiny a pocity v brise a nakonec prisla hnusna mrcha a vzala s sebou vsechno. je teda pravda, ze tam duch nebyl, nebylo tam na testu nic ani ten 32 den, na to mam jeste 3 dny cas. ach jo. nejradsi bych ty testy nekam zamcela a dovolila si je az v nedeli, pokud mrcha nedorazi. ale kam? budu muset vymyslet nejaky zapeklity misto. at se porad nesnazim testovat a hledat duchy.

Kali, vim, ze jsi se bala, ze sili pomalu. pamatuju si to a jak peknej je tedka marecek 🙂 kez by to byl i muj pripad. snazim se myslet na kamaradku, ktere test ukazal tehu az 3 tydny po vynechani, to by me asi uz trefil slak...

kalimero11
3. bře 2010

Ele, Ty nebudeš případ Tvé kamarádky, Ty máš ducha už teď... 😉 Jenom musíš být trpělivá.
Jeden z těch předmětů má sedm přednášek po třech hodinách, ten druhý má přednášky čtyři, ale měly by to být nějaké exkurze, což je také naprd. 😒 No, snad mi bude osud milostiv. Už jsem koupila lahvičku Avent, abych mohla na některé přednášky alespoň na hodinku, že by manža korsoval po venku s kočárem a mobilem mně prozváněl na kojení. 😀 Lahvičku by měl pro jistotu sebou s odstříkaným mlíčkem. No ale uvidí se, dopředu moc plánovat nechci. Chudák manža, se teď bude muset hodně podílet na mém studiu. 😉

pettrraa
3. bře 2010

ahojky Holky
Ele bud trpělivá á bych počkala na testování až na pátek a hlavně se nestresuj to ti moc nepomůže spíše naopak.
Já zatím mrcha taky nic a fakt testit budu až v so nebo ne protože zítra jsem 28 dc tak to fakt nemá cenu předevčírem ten test byl uplně bílý takže bud brzo a nebo se mrcha někde toulá
Jéé Zuzi jupí že je kočárek a spotřebiče
Kali ta paní je vážně blbka teda 😠
dnes na lyžování ok spadla jsem jen jednou ale to nebyla žádná rána spadla jsem do měka
Zuzi jízda na koni bych řekla že je horší než lyžování teda to je můj názor no snad se mi nic nestane

eleanthis
4. bře 2010

no nic holky, rano test bily, jestli tam duch byl, tak uz tam teda rozhodne neni... rano jsem se probudula s pocitem, ze jsem to dostala, takova ta prvni kapka... ale byl to fakt jen pocit, docela jsem cucela, ze nic, po hodine jsem se premluvila k testu a je bily... jsem 30 DC, takze ocekavam mrchu mrchatou, ze prijde. na druhou stranu je mi jasny, ze bych se mela odhodlat k doktorce, protoze porad citim ten vajecnik, co na nem byla cysta, jestli se tam zase neco neburcuje a mozna si rict o neco na upravu cyklu... achjo

pettrraa
4. bře 2010

ahojky Ele tak to mě moooooooc mrzí tak at mrcha teda příjde co nejdřív a pak začne nové snaženíčko 😉

zuzka.o
4. bře 2010

Jejda, ELE... třeba se fakt mimi ještě nezavrtalo tak jako mělo, jak jsi psala o té kamarádce, že byla těhu a test nic neukazoval.... a kdyby to tentokrát nevyšlo, nevěš hlavu, mimi se vám brzo povede.
😉

jarka.09
4. bře 2010

Veru,drž se, třeba se to ještě ukáže a když ne, tak příští měsíc to sfouknem spolu 😀

eleanthis
4. bře 2010

jj, uz se hlasim do kola pristi mesic 🙂, jak jsem ted prisla domu z prace tak na vychazce se pejskem jsem dostala bolesti do bricha a uz citim i zada a panevni dno,takze mrcha na sebe nenecha cekat dyl nez do rana,i tak je to uspech, tentokrat jen 30 nebo 31 dnu. zitra si pujdu koupit ten zeleny jecmen a zkusim to s nim 🙂

larri
4. bře 2010

Eli,já tě uklidním.Já jsem dneska 42 den a test taky negativní. 😉

pettrraa
5. bře 2010

ahojky tak holky u nás se mimi taky nechytlo začala jsem špinit ☹ a už mě to fakt neba dáme si měsíc se snažení oddech prostě to budem dělat jen když budem chtít.byla jsem na pracáku tak tam taky nic pro mě nemají a příští měsíc mám poslední peníze a prý se mám rozmyslet jestli nechci jít na ženu v domácnosti je to do 15ti let dětěte když bych si práci našla tak by se to dalo zrušit tak asi to zatím vemu a budu hledat práci ale fakt nevím kde už jsem koukala na nabídky ale pro mě fakt nic není ☹ mám dnes depku jak hrom ☹ ☹ ☹

zuzka.o
5. bře 2010

Holky....to je mi líto, že to tenhle měsíc nevyšlo.... tak zatnout zuby,překonat mrchu a další měsíc strhnout manžílky 😉

Já jsem dneska po kontrole, A je KP 1,5kg a B je KP 1,66kg. Další kontrola za 14dní a to budu chodit zároveň na UTZ do nemocnice, že tam mají lepší stroj. Doktor to vidí špatně, mimi se už asi neotočí, tak na 99% císař. Týden před si půjdu lehnout do nemocnice (prý cca 38tt+0) a pak se domluvíme na termínu. Jo.... a by mi kleplo +12kg!!!!! Tak snad nepřekročím tu dvacítku!!!! Už teď se mi s tím nechce tahat.

pettrraa
5. bře 2010

Zuzi to jsou miminka na tom váhově hezky ke konci pak přibejvaj více.a 12kg s dvojčátkama máš super já měla u prvního nahoře 16kg a u druhého 14kg a tak 5kg mi po obou zůstalo a dolů to prostě něšlo jenže já měla uplně při prvním 47kg 😀 ted mám tak 54 A z císaře si nic nedělej hlavně že budete pak všichni ok já měla taky císaře a nebylo to tak hrozné ale já byla uspaná celkově tak jsem se i prospala 😀
No já fakt na to příští měsíc kašlu nechám manžílka pěkně vyhladověd na sex a pak to bude lítat 😀

eleanthis
5. bře 2010

Larri - ale u tebe je to trochu jina kapitola, mimojine co akupunktura? jak pokracujes?

Peti, tak jsme na tom vsechny zase stejne 🙂 ale ja jsem teda misto "pauzy" zavolala mudre a objednala se na 17.3 na konzultaci svych neposednych cyklu a ovulace. takze se tesim, co "dostanu" a co se bude dit. doufam, ze nam to pomuze a mimi na sebe nenecha dlouho cekat. toho 17 mi vychazi na 13 DC, tak treba mi i ohlali ovu nebo tak neco 🙂

Zuzi - kruty, 12 KG i tak je to dobry, ze jsi pri dvojcatech nepribrala vic. takze asi za 7 tydnu cisar, to mas dobry, zadny bolesti a pohodickovy porod 🙂

larri
5. bře 2010

Ele,proč je to u mne jiná kapitola? Víš kolik holek chodilo na IVF a nakonec otěhotnělo přirozeně.Vypneš,nemyslíš na to,soustřediš se na jiné věci a muže se zadařit.Jenomže já jsem byla netrpělivá,tři IVF během roku,na nic jiného jsem nemylela.
Ted jsem vypla,snažím se o sebe více starat a vím,že dřív než v září na IVF nechci.

S akupunkturou jsem hodně spokojená.Ale hodně za to muže doktorka ke které chodím.Je uplně suprovní a máme se spolu o čem bavit.I když ti fyzioterapeuti co tam dělají jsou taky moc krásní .

jitulka1970
5. bře 2010

Ahojky berušky,
omlouvám se za "delší neúčast", niméně už se opět hlásím! Tak co je u mě nového: dál pokračuji v nemocenské a zároveň si vyřizuju ten invalidní důchod na tu svoji krční páteř (šílená pakárna a nikomu to nepřeju)!Nicméně 1.ms po lpsk byla přesně po měsíci od zákroku (tzn. 12.2.), takže jsem čekala 2. asi na stejno. Bohužel, přišla už dneska (tzn. týden předem)!:( No nevadí, stejně mám chlapa konečně(po půl roce) zase v práci mimo, tak uvidíme až 11.3).Zatím to ještě s primářem neřešíme, uvidím, jak to bude vypadat dál. Ale každopádně mám pocit, že první ovulka (po mimoni) byla právě na ten vejcovod, který už nemám, protože mě to tam píchalo a bolelo, takže....;) Držím pěstičky všem NÁM SNAŽILKÁM a našim MAMINÁM (ČEKATELKÁM) HODNĚ SÍLY A ZDARU, BERUŠKY!!!!!!!!!! Mám vás ráda!!!!!

eleanthis
6. bře 2010

aha Larri, ja myslela, ze nemas zadny vejcovod. tak to promin a budu drzet palecky. vim, ze to tak byva casto, ze psychika je potvora. nicmene jak to teda resis, ze jsi 43 DC a porad nic? to mas takhle proklety cykly?

pettrraa
6. bře 2010

ahojky Leri tak to je fajn že jsi s akupunktůrou spokojená a eště se u toho pabavíš.Moc ti také držím pěstičky at pak mimi brzo příjde až se na to budeš cítit připravená 😉
Jitul to létání po dr musí být děs tak at to máš brzo zasebou a důchod ti dají.děkujem za přání tobě také přeji at jso brzo těhulka 😉
Ele tak to je fajn snad ti dr poví jen dobré zprávy 😉
já tam půjdu až mi skončí ms a to tak asi za 14 dní protože dr je tam jen ut a st

eleanthis
6. bře 2010

peti - jsem zvedava, co mi daji, skoda, ze to nestihnu brat uz tento cyklus, ale aspon mam fakt dobrej pocit, ze se neco "bude dit", treba to bude, jak rika larri, vyprdnu se na to a ejhle, ono to vyjde... zatim teda zapasim s mrchou hnusnou...