Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

kaceenka
17. kvě 2010

no myslím, že je ještě hodně brzy aby bylo něco vidět na utz.počítám, že jsem nějak ve 4tt. tak proto chci počkat alespon do příštího týdne. Kdyby tam nic neviděl, bylo by to pro mne ještě víc stresující....
pettrraa: ja se snažím myslet na to že je to normální těhu, ale vždy mi naskočí vzpomínka na to minulé. Taky jsem jsi říkala, že je všechno v poho....

blondata.sestricka
17. kvě 2010

Čauky holky!!

Tak mě zítra čeká kontrola 🙂 Těšim se a doufám, že všechno bude v pořádku.

Kacenko, taky bych s tou kontrolou nespěchala...já byla moc brzy (kvůli špinění, bála jsem se) a taky bylo prd vidět, takže mě vystresli a až teď se tak nějak dostávám do klidu.... Ale držím palce 🙂

halpa
17. kvě 2010

Ať kontrola zítra dopadne nejlíp jak může 😉 Těšíme se na dobré zprávičky...

pettrraa
17. kvě 2010

ahojky Sestři tak mooooooc držím pěstičky at je vše ok 😉 😉 😉
hm kačenko taky jsem si říkala že druhý mimotěhu už mít nemůžu ☹
ale u tebe to určo bude ooooooooookkkkkkkkkk 😉 😉 😉 😉

blondata.sestricka
18. kvě 2010

Čauky holky!

Tak kontrola dopadla na jedničku 🙂 Máme dvě ručičky, dvě nožičky, viděla jsem pupečník, srdíčko..... 😵 Zatím se má čile k světu 🙂 Jsem už i objednaná na sreening do Podolí 🙂

halpa
18. kvě 2010

No tak hurá, zase jednou dobrá zpráva 🙂 Gratulace 😉

blondata.sestricka
18. kvě 2010

Halpa, doufám, že dobrých zpráv bude jenom přibývat. Špatných už bylo dost 😉

halpa
18. kvě 2010

tak, tak, svatá pravda 😉 Tak šup sem s dalšíma... 🙂

pettrraa
18. kvě 2010

ahojky Sestři mooooooooc gratuluji to je super 😉 😉
já se včera dozvěděla taky krásnou zprávu ale mě jaksi dostala na kolena ☹ ☹ Moje sestřenice je těhu mají doma dva kluky 13 a 10 let a mluvili o dalším ale pak to utichlo a vypadalo to že už né no a včera když jsem u ní byla tak jsem jí řkala že budu prodávat věci po klukách tak mi říkala jestli i košík a tak jsem jí říkala že jo že mám kupce tak ona né ten né a mě to pak došlo a říkám ty jsi těhu a ona že jo 😉 ale že mi to nechtěla řkat když jsem zažila tohle ☹ ale že jde v pátek na genetiku a má strach a nechtěla to zatím říkat ale když jsem prý na to přišla sama tak je to venku moc jí přeji at je vše ok.Ale prostě mě je z toho smutno ale musím se s tím srovnat no. 😉
A copak jaruška já jsem hrozná nemůžu se dokopat jet do města a posat jí ty vitamíny snad ve čtvrtek to klapne nějak se mi nechce mezi lidi mám prostě depku a to počasí mě taky sere pardon ☹

blondata.sestricka
18. kvě 2010

Peťulko, tak to je hezká zprávička, i když si dokážu představit jak Ti je...Člověk si říká, proč to nejsem já...Vydrž do víkendu, snad se udělá líp, začne svítit sluníčko, nabije Tě energií a trošku optimismem!! 😉 Já vím, že to ještě chvíli potrvá, než to přebolí 😝 Drž se holka a mysli na hezký věci 😉

sonag
18. kvě 2010

Ahoj Jarka.09, mne sa zdá že ty si tu písala že si bola na prefuknutie toho druhého vajcovodu, alebo niečo také... chcem sa ťa opýtať či si si to vyžiadala sama, alebo ťa poslal tvoj doktor... bol zákrok bolestivý? Robí sa to laparoskopicky? Uvažujem nad touto možnosťou nakoľko viem že vám to vyšlo 🙂 . Som dosť nerozhodná, ale chcem byť v obraze keby som si to rozmyslela... momentálne skúšam homeopatiu, ale ešte som len na začiatku... držím palce nech to tebe dobre dopadne 😉

jarka.09
18. kvě 2010

Čau holky.
Peťo - s vitamínama nespěchej, teprve v pondělí jdu na kontrolu, tak uvidíme co a jak dál, mám obavy, protože jsem byla nemocná, tak uvidíme, jestli to bude dobrý.
Sonag: na tom profuku jsem byla, sama doktorka mi to doporučila poté, co se nám zhruba po necelém roce stále nedařilo. Napsala mi žádanku, dělá se to prý dvěma způsoby, jedno je laparoskopicky, to je pod celkovou narkózou, nevýhoda prý je to, že je to už taková malá operace, ale výhoda zase je, že když je tam nějaký menší problém, tak ho můžou rovnou odstranit - třeba srůsty a tak podobně. Druhá metoda je, že ti spodem zavedou kontrastní látku a sledujou pod rentgenem, jestli prochází tam, kam má. Tady je to vabank, buď to jde a nebo nejde a během tohoto zákroku nemůžou nic odstranit. Prý je ale zase šetrnější. Já jsem ale posera, chtěla jsem pod narkózou, protože někdo mi říkal, že ta druhá možnost je bolestivější, ale doktorka mi říkala, že ne, asi je ale lepší se domluvit s doktorem, co doporučí. Mě doporučila tu laparku, aby mi mohli rovnou odstranit případné srůsty. No a v nemocnici jsem byla čtyři dny a to si mě tam ještě chtěli nechat, ať prý odpočívám, to já ale chtěla už domů 😀

pettrraa
18. kvě 2010

Sestři no je to pro mě docela psycho ale fakt se stím musím poprat.No doufám že to počasí se zlepší 😉
Jaruško určitě je vše ok 😉 😉 😉
Jo ted dost lituji že jsem si neřekla dr aby mě posla na utz třeba by se tomu předešlo cystu by mi odstranily a bylo by to ok ale to je furt kdyby kdyby ted je pozdě.
Sonag určitě si radeji k dr dojdi a domluv se at na tebe kouknoun at je vše ok a víš že mimi půjde tam kam má

lechovicezan
20. kvě 2010

Ahojky holky tak jsem byla dneska u doktora kvůli bolestem a našel mi cystu na vaječníku, prý se snad ale vstřebá, tak jsem zvědavá jak to dopadne, snad dobře ☹

pettrraa
21. kvě 2010

6anetko tak moc přeji at se cysta mrcha vstřebá a je vše ok 😉
holky včera jsem byla na muzikálu baron prášil neměl chybu bylo to naprosto užasnéééééé
měli jsem tam Pepu Vojtka z kabátů pak Martu Jandovou Vildu Čoka Romana Vojtka a Zdenka Izera no a pak nějaké lidi co ani neznám a tanečníky fakt super 😉 😉 😉

eleanthis
21. kvě 2010

co ta jarka? nakukuju, jak dopadla kontrola a porad nic!

dennisa
22. kvě 2010

Ahoj holky.
Nějak to tu utichlo, tak se máte asi všechny dobře 🙂
Já pořád pracuju, jezdím domů až večer, tak není moc času. Teď jsem sama doma na 10 dní, manžel se vrátí za týden, vůbec to neutíká, snad to nějak zvládnu, když mám rodinu i kamarády tak daleko a tady jsem fakt momentálně úplně sama 😖
Péťo, jak se daří?

Ele, co ty, pokračuje u Vás snažení?

Zuzi, co miminka, asi náročný tipuju 🙂 Ale určitě to bezva zvládáte. 😉

Jarko, co ty, jak pokračuješ??

eleanthis
23. kvě 2010

denni - ani ti nevim, co rict, tento mesic sla ovu z blby strany, jsem 24 DC a zacinam divne naruzovele spinit, bud je to premira alkoholu (tento mesic fakt porad jen parim :D), nebo rozsirena infekce z mocovy trubicky (antibiotika ted bojim brat, kdyby nahodou prisel zazrak, takze cekam na mrchu), nebo hormonalni spineni nebo to proste brzo dostanu, nevim... bojim se nad tim premyslet, cekam az prijde mrcha a neresim, dalsi mimotehu si nepripoustim. pristi mesic budem treba chytrejsi a budu si vic fandit 🙂

pettrraa
23. kvě 2010

ahojky denisko to musí být opravdu dlouhé když jsi sama tak dlouho tak at to uteče rychle
Jaruška by měla jít myslím zítra na kontrolu tak doufám že bude vše ok 😉 😉
my měli super víkend bylo pěkně a oslavovali jsem synovce narozky

pettrraa
24. kvě 2010

Denisko ty už si pícháš ty injekce?? jak to jde??
Jaruš doufám že na ko vše ok 😉
já byla u zubařky vrtala mě dva zuby auau ☹ ale mám zase na půl roku klid 😉

pettrraa
24. kvě 2010

Ele kočko jen pořádně pař dokud to jde 😉 Já jsem ted tak nějak začala "konečně" pít alkohol 🙂 večer při tv si dám vínko ted na oslavě taky jsem si dala panáčka a je mi pak krásně veselo 😀

jarka.09
24. kvě 2010

Ahoj holky!
Peťi, díky za vitamínky, už dorazily 😉
Jinak kontrola dnes ok, srdíčko bilo, mrňous má 2 cm a vypadal přesně jako sněhulák 😀 , tak snad bude vše ok 😵

dennisa
24. kvě 2010

Ahojky.
Péťo ne ne, ještě nic nepíchám. V pátek teprve jedu na UTZ, jestli je všechno v pořádku.Pokud ano, tak počkám na MS a pak si tam pojedu ty injekce teprve vyzvednout.
Teď jsem akorát přišla od obvodní, předoperační je v pořádku, tak uvidím v pátek co ten ultrazvuk....
Mám už ze všeho nějak nervy 🙂

Ele, užívej si, třeba to je na dlouhou dobu naposled 😅 😉

Péťo, jen si dej něco dobrýho k pití 😉 Já si dneska možná taky dám vínko, pak už nebudu moct pít. A jsem sama doma, tak si asi naleju, abych tu tak nesmutnila. 😅 Manžel přijede až v sobotu.

dennisa
24. kvě 2010

Jarko, jééééé, velká gratulace!!! 😵 😵
Krásná zpráva, blahopřeju! 🙂

pettrraa
24. kvě 2010

jéé jaruško to je moc krásná zpráva huráá jen tak dále 😉
denisko aha tak at je vše ok a můžeš začít s injekcema a pak hurá na ivf 😉 😉
jen si dej něco k pití pak už dlouho nic moc nebudeš 😀

dennisa
24. kvě 2010

Tak jsem si nalila sklenku vína a chutná dobře 😝
Kdoví, kdy si dám zas příště 🙂

pettrraa
25. kvě 2010

Ahojky to je dobře denisko přesně bůh ví kdy si dáš příště 😀
mě vínko došlo musím si ho koupit 😀

eleanthis
25. kvě 2010

tak nevim holky, v sobotu vecer jsem zacla ruzove spinit, vydrzelo to i pres nedeli a pul pondeli a konec... jsem 27 DC, zitra si udelam test... prijde mi to divny. jako byl by to dobrej zazrak, ale nechce se mi tomu extra verit.

pettrraa
26. kvě 2010

Ele kočko takhle přesně jsem to měla u Kubíka tak moooooc držím pěsti at na testíku najdeš // 😉 😉

blondata.sestricka
26. kvě 2010

Ahoj holky!!

Tak nakukuju a musím pogratulovat Jarušce 😵 😵

Denisko a Eleanthis, držím palce!

Já jak jsem milovala víno, tak ho teď v těhu vůbec nemusim...ani chuť na něj nemám 😝