Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

martinakl
12. led 2012

@martinataylor
@denousek
@rizecek08
@jezura
@maciatko248
@saronka
Ahoj holky. Tak jsem se konecne dostala na chvili k pc. Dopadli jsme asi dobre.. Mimodelozni to snad neni (jedine, ze by tam bylo zase mimodelozni dvojce, ale to by byla takova smula, ze to snad uz fakt neni mozny 🙂).
Ale videt byl jen malinky gestacni vacek se zloutkovym teliskem (nebo jak se to jmenuje). Doktor rikal, ze to muze mit vic pricin, ale nejspis je mimi jen o nekolik dni mladsi nez vypocty dle MS, coz je dost mozny a i jsem si myslela, ze to tak mozna bude.. Za dva tydny mam prijit zas. No to budou teda dlouhy dva tydny 🙂 Ale myslim, ze dokud nezacnou nejake komplikace v podobe krvaceni nebo tak, muzu byt snad v klidu.
Dekuji moc vsem, ktere jste na me dneska myslely. Moc! 🙂

saronka
12. led 2012

@martinakl juu moc gratuluju to je bomba.. 🙂) tak do výročí svatby budete už 3 🙂

denousek
12. led 2012

@martinakl jéé Marti vidíš!!!to budou ted dlouhé 2 tydy to ti verim!!tak at je vse ok a uteče ti to rychle 😵

martinakl
12. led 2012

@saronka
@denousek
Holky dik 🙂 No snad to bude vse v poradku konecne.. Ale porad se mi nejak nechce tomu verit....

martinataylor
12. led 2012

jj určite....tolik holek ti drží pestičky ,že to musí jen dobře dopadnout🙂, 2 týdny budou určo nekonečný,ale okud je tam videt už TED ten váček malinký..taková tečička...tak to je mimoušek.....ono ty vypočty nikdy moc nesedí.....takže odpočívej a mysli hlavne pozitivne...a dobře to dopadne...

denousek
12. led 2012

jj presne marti jak rika marta vsichni ti drzime pesti bude to dobré 😵

maciatko248
12. led 2012

@martinakl super super to je krasne citanicko, tak ti prajem nech ti tie 2 tyzdne rychle ubehnu 🙂

martinakl
12. led 2012

@martinataylor
@denousek
@maciatko248
Holky moc dekuju, jste strasne hodny 🙂 Fakt mi dodavate odvahu a hlavne lepsi naladu...
Ja uz bych strasne moc chtela konecne vybirat kocarek a jmena a kupovat oblecky a tak 🙂 Tak snad se brzy dockam 🙂

denousek
12. led 2012

@martinakl marti ted uz urcite ano!!to uz by nebylo mozny!tolik smuli sis vybrala!!! uz si ji urcite zahnala pryc ukazala si ze ty se proste nedas!!!a je to tam! 😉

z4401
12. led 2012

Holky tak v pondělí jedeme na konzultaci do CaRu tak jsem zvědavá kdy budeme moci do dalšího IVF, zda to výjde někdy na jaře (březen) či budeme muset čekat dýl. Držte palce.....

martinataylor
14. led 2012

jj budeme,tak písni...my se chceme snažit od dubna taky,tak uvidíme zda bude vše o.k, a budeme moc....a jaké máš jmín z4401....at te mužu oslovovat jménem🙂

denousek
14. led 2012

@martinataylor marti pak uz to určitě klapne 😉 😉 😉 😉 ja mam v dubnu termin a ty otehotnis a ja ti pak pupik budu zavidet.. 😉

z4401
15. led 2012

@martinataylor dekuji Marti, dam pak vedet jak to dopadlo a kdy budu moci zacit stimulovat. Ja snad nes nebudu ani spat, jak si preji aby to vyslo nekdy v breznu. JInak se jmenuji Zuzka 🙂

martinataylor
15. led 2012

tak Zuzi držím pestičky🙂

rizecek08
15. led 2012

@martinakl To je bezva, bude to dobrý, mám za tebe taky radost. Hlavně mysli pozitivně a za pár desítek týdnů budeš mít vedle sebe vytoužené mimčo 🙂. Určitě teď jenom záříš, tak si to užívej, odpočívej a nech se rozmazlovat 🙂

z4401
16. led 2012

Holky tak dnes jsem byla na konzultaci a celkem jsem spokojena. Pry pokud nebyla provedena kyretaz, tak ze doktor nevidi problem do toho jit hned dalsi cyklus a pokud ano, tak se doporucuje 3 mesice pockat, ale ze v breznu nevidi tak ci tak problem. Tak jsem rada. Takze ted jeden cyklus jeste radeji pockam a myslim, ze nekdy v breznu by to mohlo klapnout 🙂

martinakl
16. led 2012

@rizecek08 No ted moc nezarim, pac na me leze nejaka chripka.. 😖 Tak budu chvili doma radeji. Ale jiank dik za povzbuzeni 🙂
@z4401 No vidis, tak to je supeeer 🙂 Budu moc drzet palce! 😉

martinataylor
16. led 2012

Zuzi tak super....třeba nám to vyjde stejne....🙂

z4401
16. led 2012

@martinataylor Marti a ze se ptam, nejak nestiham docitat, ty jsi mela ted nejaky problem, ze budete cekat do dubna? Jestli se muzu teda zeptat.

martinataylor
16. led 2012

já jsem ted po mimodeložním tehu, na Silvestra me poušti domu z nemocnice....už jsem to mela ted po druhý,ale naštestí mám stále jeden vejcovod,takže deti ješte mužu mít přirozenou cestou....takže ted říkal 3 mescíe klid,než se vše pořádne zahojí...

z4401
17. led 2012

@martinataylor A je je, takze dalsi smutna dusicka mezi svatky vid? Me pustili na stedry den z nemocnice a bylo to take ruhe mimodelozni, ale bohuzel ja nemam uz ani jeden vejcovod. No a ty jsi to druhe mimodelozni mela teda kde?

z4401
17. led 2012

Jinak holky, dnes jsem se ptala doktora na tu kyretaz, takze u me delana nebyla, takze stimulovat bych teoreticky mohla uz tento cyklus, ale ja si dam radeji mesic jeste oddech a pak to s nadeji rozjedem 🙂

martinataylor
17. led 2012

mela jsem ho Zuzi na levé strane opet, v rohu deložním...říkal mi muj gynekolog,že tam vejcovod nemám,a proste se to prorvalo tama udelalo si to tam dírku...no já nemužu mít nic normální.....🙂 me pouštely domu na Silvestra,takže stále marodím...ted zrovna řeším,že mi ty stehy vadí asi už,ješte nevypadly,jedna jizva mi zčervenala dnes a když jsem povytáhla ten steh trochu tak jsem vymáčkla trochu hnisu,takže si zítra cinknu na gyndu,zda mi to vyčistí či co.........jj Zuzi radši mesíc vydrž at je vše o.k.....i když vím že človek to chce hned

petruska83
18. led 2012

Ahoj holky, zase Vás zdravím....Moc gratuluju martinakl. Jinak u mě nic nového. Po roce a půl snažení a po jednom mimoděložním v pravém rohu děložním se nám pořád nedaří. A březnu se chci objednat do caru na ivf,protože můj jediný vejcovod je hůř průchodný a čekat už mě nebaví. Minulý měsíc po půl roku užívání duphastonu jsem ho vysadila a MS přišla po 21 dnech,což mě docela zklamalo. Tak uvidím, kdy MS přijde tento měsíc, nikdy jsem s tím problém neměla a MS chodila po 29 dnech,až loňský rok se mi začaly zkracovat cykly a mám strach, že při 21 DC ovulace snad ani nebyla. Holky, moc Vám držím palečky,aby se Vám brzy zadařilo. Petra

z4401
19. led 2012

@martinataylor Ahoj Marti, teda reknu ti, to je fakt pech :( Je to strasne jak je to vsechno silene nespravedlive. Ach jo. Co jizvicka? Osetrili ti ju? Ja totiz jsem mela take problem s jizvou, nejak se me rozjela, pomalu jsem snad videla i streva a tak jsme na Stepana jeli do nemocnice at se na to kuknou a doktor me rekl, ze je to normalni, ze se to sceli!!! Manzel myslel, ze mu jednu hned vpali!!!!!!Nechapal a ja hledela s ocima vytrestenyma. Nastesti se to opravdu zcelilo, ale bala jsem se aby se tam take neco nedostalo a nezacalo to hnisat. Jinak na tady ty rany je dobra visnakova mast, da se koupit v lekarne.

z4401
19. led 2012

@petruska83 Ahojky, delas moc dobre, ze se objednas do CaRu. Ono rok a pul snazeni je uz dlouha doba a tam ti pomuzou. My mame z IVF Nellinku a jsem za to moc radi a podarilo se nam to hned na prvni pokus a ted resime touto cestou i druhe mimi, pac ja nemam uz ani jeden vejcovod. Jinak to samozrejmne neznamena, ze u tebe to take bude tak. Oni te vysetri a treba u tebe bude potreba jen nakopnout hormonalne. Drzim moc palecky at jsi brzo tehu 🙂

z4401
19. led 2012

@martinakl jéééééé nejak jsem prehlidla tu krasnou zpravicku. Takze dodatecne moc gratuluji a drzim palecky at je vsechno v poradku a na dalsi kontrole at je videt uz i srdicko. 😉 Opatruj se

martinakl
26. led 2012

Ahoj holky. Tak jsem dnes byla na UZ. Vypada vse v poradku, srdicko tlouklo, no nadhera 🙂
Prcek ma 1cm, odpovida 7plus1, takze je opravdu o neco mladsi. Uffffffffffffffffffffffffff!
Nicmene panu doktorovi se nelibila moje nazelenala barva pleti 🙂 Tak me poslal zitra na krev, ze mam mozna malo cervenych krvinek. Ale jinak snad ok 🙂

petula5
27. led 2012

@martinakl moc moc gratuluju a držím pěsti ať je vše jak má a prďolka krásně roste 🙂

martinataylor
27. led 2012

@martinakl super...to je krásná zprávička....