Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

lucikpetik
13. črc 2007

ahoj holky, dneska vubec nemam cas na konika ☹
milo preji krasnou dovolenou a prijedte tri...
blani ty jsi bobek s tou nevolnosti..a vydrz, prukazku ted uz urcite dostanes..
ivusko, moooooooooc gratuluji, musim priznat, ze jak jsem to cetla, tak mi sly taky slzy do oci, takze nejste holky samy placky 😉
marto jak se vyvívi dovca?
zuzi a ty hlavne hlavu vzhuru....zadne depky, ceka nas krasny vikend...tak snazilkovani zdar... 😉

romcatko
13. črc 2007

Ahoj holky, týden jsem tu nebyla a je co dočítaT. 😨
Nejprve gratuluji Ivusce komu, že tontokrát je mimi na správném místě.
Blance a Martě přeji jen samé dobré zprávy v pokračujícím těhulkování. I ty nevolnosti k tomu patří 😉
Doufám, že jsem na žádnou další těhulku nezapomněla.
Milo, pokud ještě před odletem na svatebku stíháš koníka, tak přeji, aby sis to krásně užila- 😎
Mě skončila MS, jsem 6 týdnů po operaci, tak se pomalu vrhnem do milování... prázdninám necháme volný průběh a doufám,že se brzy k těm těhulkám přidám 😉

mila30
13. črc 2007

ahoj holky
tak už jsme měli být skoro v řecku a ještě čučíme na letišti ☹ . máme 3 hodiny zpoždění, hrůůůzaaaa 😠 . Doufám, že nebude takhle pokračovat celá dovolená ☹ . Tak se holky mějte krááááásssnněěěě a držte nám palce aby se ta dovča pokud tam doletíme vyvedla mnohem víc než ten odlet 😉 .
Romí, ať tuleníčko hezky vychází a třeba až se vrátím, tak budeš už těhu. Teď je to vyrovnane 3 ku 3, 3 těhulky a 3 co na to ještě čekají. Takže ať převažuje ta strana těhulkovská 😀 .
těhulinky opatrujte se a ostatní holčinky taky a pořádně se snažilkují 😀 .

romcatko
13. črc 2007

Milo, tak kráááásnou dovču. 😎 Do tvého návratu to nestihnem, na další léto už letadlem snad nepoletíme viď?

ivusa1
14. črc 2007

Ahojky!
moc děkuji za gratulace, ještě mi to pořádně ani nedošlo, teda až na to že se mi dělá špatně, bolí mě dost břicho, a jsem neustále unavená a vyčerpaná. Asi stejně Blanka, už aby byl 2 trimestr, průkazku už mám, ale srdíčko asi vidět nebylo, mimčo je zatím hrozně malinkaté, teda alespoň doktor nic neříkal. Mílo přeji krásnou dovču!! My se chystáme za 14 dnů do Řecka jestli mi nebude špatně 😖 ale kvůli mimču všehno vydržím.
Přeji krásný víkend a všechny se opatrujte!

maova
14. črc 2007

Ahoj holky, tak jsem zase po dovolené tady 🙂 Kousek jsem dočetla a hlavně Ivušce chci moooc pogratulovat, mám velikánskou radost 🙂 Hlavně se teď opatruj, hezky poslouchej doktora a zaměstnej víc manžílka 😉

Milo, tebe už jsem nestihla, ale i tak dodatečně přeji, ať si užijete krásně dovolenou 🙂

A jinak taky všem moc děkuju. Mě je zatím pořád dobře, takže počítám, že nevolnosti už snad nepřijdou 😉 Jediné, co mě teď na dovolené zlobilo jsou záda, nemůžu dlouho chodit, jinak se pak skoro nehnu, takže jsme všude jezdili autem a chodili jenom trochu a do toho se děsně cpali, takže mám aspoň pět kilo nahoře 😀 Jinak počasí nám sice moc nepřálo, ale dovolená byla i tak úžasná, bylo nás deset, takže jsme si užili spoustu legrace 🙂 A návštěva u Zuzky se nám moc líbila, Zuzka je moc hodná a sympatická a bylo to fajn popovídání a i s prohlídkou baráčku, který bude úžasný. Měli jsme sice málo času, ale jsem ráda, že jsme na chvilinku zajeli a musím Zuzku pochválit jako kuchařku, protože jsme dostali vynikající koláč 🙂

mila30
15. črc 2007

Ahoj holky, zdravim z Řecka 😀 . Manžílek je IT a tak se jim tadyk trochu naboural nenápadně do sítě 😀 .
Je to tady holky nádherné, luxusní a úžasné, připadám si jako v ráji.
A jak vy? Co těhulky ? Ivuuuš jak je tobě a co ty Blani? Martička píše, že je fajn, tak to je super jen tak dál 🙂 .
Já to mám zítra dostat ☹ chjo, ale co se dá dělat 😝 .
Holky mějte se a zase někdy pááááá 🙂 .

blanuleplus
15. črc 2007

Ahoj Milo, zrovna jsem sem nakoukla 🙂 Uzijte si pohadkovou svatebni cestu.
Me je strasne, dnes chodim vsude s kbelickem... je tu strasny vedro a zitra musim do centra na kapacky a v poledne pojedu zpatky. Tak to snad nejak zvladnu. 😒

maova
15. črc 2007

Milo, tak to je fajn, že se ti tam tak líbí. Hned bych jela taky 😀 Hezky jste se tam napojili do sítě 😀 A držím palce, abys to vůbec nedostala 😉 🙂

Blani, ach jo, ty si těch nevolností užíváš ☹ Už abys tohle období měla za sebou. Já mám dneska jenom mlsný den, plácám dohromady všechno možný 😀 A máme tady děsný vedro, protože jsme pod střechou.

maova
15. črc 2007

Blani, všimla jsem si, že už máš album, tak jsem nakoukla 😉 Ty jsi hubeňour, to budeš mít bříško určitě brzy vidět 😉 Já jsem teď taková celá oteklá a břicho vypadá jako "vyžraný". No zatím nic pěkného, ale snad se to brzy zlepší 🙂 Zítra to chci říct v práci, tak pak dám taky něco do alba 😉

ivkacz
15. črc 2007

Ahoj holky,
uz jsem tady hoooodne dlouho nebyla, mela jsem frmol v praci a na baraku. V prvni rade moooooooc gratulujiiiiii Ivusce a Blance, je to moc uzasne a vidim, ze nadeje tady porad je a vsechno dobre dopadne. Ach jo, uz aby taky byla mezi vami.
Holky ja mam problem s mesicky. Uz mam treti necely mesic po operaci a vzdy tyden pred menstruaci zacnu spinit a po milovani trosku krvacim. A pak to zase na chvili prestane. Je to normalni? Ja uz jsem to rikala doktorce a ona na to moc nereagovala, tak nevim jestli to mam resit nebo ne, ale zas abych neco nezanedbala. Mely jste to taky tak podobne? Budu moc vdecna za radu. Dobrou noc vsem a hezky start do noveho tydne. To bude zas parak 🙂

romcatko
16. črc 2007

Ahoj holky, Milo, tak krásně užívej svatební cestu a pěkně se s manžílkem užijte.
Ivko, já mám po operaci teprve měsíc a MS dozazila sice za 5 týdnů a trvala 8 dní, ale jinka vpoho. Tak bohužel neporadím.
Maova a Blani, néééé, že bych vám nezáviděla 😉 vaše těhu (i klidně s těmi nevolnostmi). Ale je to taková naděje, že to jde a může to být příště na tom správném místěčku. Přežijte ve zdraví ta vedra. 😎
Já jsem teď doma, chystáme se na nějaký last minute... tak kdybych seneozývala, jsem na dovče 😎 😎 Ale vidím to spíš na příští týden.

blanuleplus
16. črc 2007

Ahoj holky. Dnesek jsem nejak zvladla za pomoci Ginger (tobolky se zazvorem na nevolnosti). Ted uz zase odpocivam doma a opakuju na zkousku (snad tam zitra konecne zvladnu dojit 😖 . Vecer me ceka kontrola u dr., tak jsem pekne nervozni, aby bylo vse v poradku...
Marti, vypada to, ze jste si dovolenou uzili 😉 Romcatko odcestuje behem par dni, Ivuska ma dovolenou taky pred sebou a Mila si uziva v Recku... No ja jsem nejradsi posledni dny rozplacla na pohovce v pruvanu 😅 Jsem vdecna, ze jsme se do ty Italie netrmaceli.
Marti, hubenour rozhodne nejsem, jsem hodne mohutna a mam poradnej zadek a stehna, ale brisko mivam docela plochy. Ale ted se mi vzdycky nafoukne a navic ho mam hrozne povoleny. Jake byly reakce v praci? Asi jsi jim vsem pekne vyrazila dech 😉 Ja bych to rozhodne neutajila. 😅 Tesim se na fotecky.
Ivko diky 🙂 Ja mela spineni pred MS po prvnim potratu a dr. mi na to dal Duphaston. Muzes si taky zkusit merit BT, podle toho zjistis, jestli mas dostatecne dlouhou lutealni fazi (po ovu) nebo jestli potrebujes dodat trochu hormonu. Po druhem tehu se mi to zas samo upravilo.
Romco, vyberte si krasnou dovcu. Je uplne jasny, ze to jde. Vzdyt kdo by si mel mimi zaslouzit vic nez my 😉 Za mesic muzes klidne narikat s nami, ze je ti spatne 😀

blanuleplus
16. črc 2007

Luci, kdepak te mame?

mila30
16. črc 2007

ahoooj holky. Romčátko jestli vám vyjde ta dovča, tak si jí suprově užijte, asi tak jako my tady a třeba se zadaří, budu držet palečky.
😀 .
Blani, tebe je mi líto, když vidím jak je ti pořád tak špatně ☹ , ale zase jsi těhu a to je to nejdůležitější 🙂 . A proč si musela na kapačky? A napiš jak dopadla kontrola, utčitě je vše ok a dostaneš už třeba těhu průlkazku 😉 .
Ivko, tebe moc neznám, ale snad ti nebude vadit když odpovím na tvůj dotaz ohledně měsíčků 🙂 , já dostala měsíčky po operaci úplně normálně, sice jsem měla asi 2dny zpoždění, ale to je nic, jen jsem víc krvácela 🙂a měla bolesti, ale to je prý normální, doktorka říkala, že nějaké nezvyklosti kolem toho můžou být opravdu 2 až 3 měsíce po operaci, ale vždy říkala, že jí mám raději vše hlásit aby se vše pořádně zkontrolovalo, tak být tebou asi bych se tvé doktorky zeptala pořádně na tvrdo aby jako pochopila, že tebe to zajímá a nemáš z toho dobrý pocit.
Marti a tobě se bříško brzy vytvaruje a budeš krásná těhulka, já i když nejsem těhulka mám taky takový bachratý břicho, tak jsem zvědavá jaké bude až někdy budu těhu. 😀

romcatko
16. črc 2007

Tak jsem holky, zjistila, že mámpas na staré jméno ☹ a to svatba byla už před rokem. jserm totální trotl. Já jsem na to nějak zapomněla, protože jsem doufala, že už budu těhu nebo tak. Na stránkách misisterstva jsem se dočetla, že do 3 měsíců po svatbě to není problém.... až pak.
Milo, kde jste v Řecku a jak jste tam spokojení?

maova
16. črc 2007

Ahoj holky, konečně jsem dala do alba pár fotek, tak se můžete podívat 😉

romcatko, já jsem si nechala dělat nový pas taky až teď před dovolenou, takže skoro 3/4 roku po svatbě a nebyl to vůbec problém 😉 A vy chcete do Řecka? Tam totiž vůbec nemusíš mít pas, mě to taky nenapadlo, takže jsem až pak zjistila, že jsem si ho dělala vlastně zbytečně za 600,-. Teď chtějí jet i rodiče, tak už jsem jim to řekla a nechali si udělat jenom nové občanky 😉

Blani, jak jsi dopadla na kontrole? Doufám, že výborně 🙂
Jinak v práci jsem to nejdřív řekla kolegovi, ten se usmíval a říkal, že s tím už počítal. Tak pak jsem to šla říct ředitelovi, byla u toho i sekretářka a ty jsem taky nepřekvapila 🙂 A představte si, že se mě ptali, jestli zůstanu už doma a když jsem řekla, že zatím asi ne, tak mi říkali ať zůstanu, že v téhle situaci co je v práci to nemá cenu tam chodit, že tam teď bude spousta nervů a stresu. Tak jsem byla překvapená a vím, že když budu chtít zůstat doma, tak to nikomu nebude vadit 🙂

Ivko, já jsem žádné špinění neměla, měla jsem MS jako jindy. Počkej třeba ještě příští měsíc a kdyby se to opakovalo, tak si určitě radši k doktorce zase zajdi. I kdyby to nic nebylo, prý se to může stávat, ale budeš mít jistotu 🙂

ivkacz
16. črc 2007

Ahoj holky, mockrat dekuji za radu.
Milo mas pravdu, jak skoncim mesicky, ktery jsem zrovna dnes dostala, tak se vyberu k doktorce at me prohlidne poradne. Protoze me tohle fakt obtezuje, ja mam pocit, ze mam porad menstruaci cely mesic a hlavne je to strasne, kdyz se s manzelem milujeme a pak vsude krev, sorry ze to tady tak pisu, ale fakt uz si nevim rady a nevim jestli je to normalni tak dlouho se cistit po operaci....
Blani a ten Duphaston jsou nejake hormony? Ja moc nechci do sebe cpat chemii, za mesic bychom to chteli s manzelem znova zkusit. Jinak mi je lito, ze ti je spatne ale neboj to prejde. Kolegyne je taky tehotna a bylo ji taky moc spatne a pak od 12 tydne ji to hned preslo a ted si si to uziva. Ani nevim v kterym si tydnu? A Ivus? 😎

romcatko
16. črc 2007

Maova, my bychom právě rádi do Tuniska (je to nejlevnější)- Řecko je až jako ta horší varianta a navíc manža odmítá ject bez sravy, takže to už je podstatně dražší. Já spíš přemýšlím, jestli je možné jet na starý pas.. 😒

romcatko
16. črc 2007

Milooooooooooo 😕 😕 😕 Prosím tě, kde jste v Řecku a jak jste spokojení?

maova
16. črc 2007

romcatko, to nevím, ale asi bych to radši neriskovala ☹ Oni v cestovce chtějí jméno, tak jedině, že bys ještě nahlásila staré?
Nevím, jestli ti pomůžu, my byli na té Lefkádě a spokojený jsme byli moc. Jenom ubytování jsme si vybrali horší, tak to doporučit nemůžu. Ale Řecko je dost často bez stravy, aspoň tyhle ostrůvky, co jsem já hledala. Jedině nějaký hotel.

blanuleplus
17. črc 2007

Dobré ráno, holky. 🙂
Marti, koukala jsem, že u tebe se už bříško pěkně rýsuje. Já si ho musím ještě domýšlet 😅 Na kontrolu jdu až dnes večer. Určitě dám vědět, jak jsme dopadli. Měla jsem včera strach z těch kapaček, ale žádnou velkou reakci jsem neměla (sestřička mi prodloužila dobu aplikace na dvojnásobek), tak snad bude všechno ok.
Milo, napsala jsem ti IP. Jsem ráda, že máš tak šikovného manžílka a můžeš nám podávat zprávičky, jak si to tam užíváte.
Ivko, jsem dnes 6+5 takže si nevolnosti asi ještě chvíli užiju 😖 Duphaston je vlastně hormon progesteron. Jen je mi divný to krvácení po milování. Já jen normálně špinila pár dní (nakonec teda třeba už celý týden) před MS. Určitě nic nepokazíš, když se na to ještě přeptáš doktorky.

maova
17. črc 2007

Ahoj holky,
Blani, trochu jsem to popletla, já myslela, že jsi šla na kontrolu už včera. Tak dneska držím moc palečky 🙂 Jinak bříško fakt začíná růst, už mi nejsou sukně, jenom jedna na gumu 😀 Naštěstí džíny, které nosím nejvíc, tak jsou nízké a ty mi budou ještě dlouho, ale trika tahám pořád dolu 😀 Jsem ráda, že jsi i kapačky dobře zvládla 🙂

Holky máme doma tak strašný vedro, že jsem v noci skoro vůbec nespala a byla jsem z toho docela nervní. A ještě k tomu mě pěkně rozbolely záda, že mě to píchá až do rukou a nemůžu na masáž, tak doufám, že se to nějak vzpamatuje 😒

zuzan
autor
17. črc 2007

Ahoj holky, včera jsem měla volno, tak jsem jen v rychlosti dočetla, co jste za víkend napsaly... Těhulkám gratuluju a těm ostatním přeju hodně hodně štěstíčka, ať to tenhle měsíc vyjde 🙂)) Marti, byla jsem minulý týden na masáži, tak jsem říkala, že je čistě teoreticky možný, že bych mohla být těhotná, i když si od toho moc neslibuju a prý to není důvod k tomu na masáž nechodit, ale nesmí se mačkat určité body...zkus se na to třeba zeptat, ať se nemusíš trápit s bolestmi zad 🙂
Blani, tobě držím palečky, ať dnešní kontrola dopadne podle tvého očekávání 🙂 Milo, to je paráda, že můžeš svatební cestu trávit prostřednictvím netu i takhle s námi - zrovna včera byli ve zprávách novomanželé, kteří odjeli na svatební cestu a cestovka nezajistila na místě ubytování, takže už pátý den tráví se všemi zavazadly "na ulici"...To je taky docela síla...
Romčo, ty si užij dovču a přeji šťastný výběr 🙂
Ivko, tobě taky neporadím, ale je to zvláští a rozhodně by mě to klidnou nenechala...Já dostala MS přesně 28 dní po operaci a byla naprosto běžná, ničím se nevymykala těm ostatním...milování bylo po operaci ze začátku bolestivější, ale to se dalo vyřešit pomalejšími pohyby a pak-cca po 2-3 měsících už to bylo úplně dobrý... Určitě neváhej kontaktovat dr. a o tom krvácení se s ním poraď!!!

lucikpetik
17. črc 2007

ahoj holky, moc vas vsechny zdravim, nebyla jsem ted na netu, o vikendu jsme makali na chate, koupili jsme minuly tyden chatu na Ostravici. slo to strasne rychle, byla to nahoda, tak jsme hned o vikendu vyklizeli, uklizeli, musi se tam udelat jeste kus prace, nez se tam bude dat byt...
jinak dneska nam rodi pes, tak tu chudak heka, knuci, lita, tlaci, je mi ji lito bobka jak se trapi...
takze mame veselo...
jinak uz jsem byla na te masazi - na te dornove metode, jak jsem vam psala, ze pujdu, byla jsem vcera a holky myslim, ze porod bude prochazka ruzovym sadem, myslela jsem, ze to tam vzdam, odejdu, bylo to hrozne, bolelo to neskutecne, v zivote jsem nezazila vetsi bolest, ale povedlo se, kostrc mam narovnanou...tak uvidime co dal, pry to byl ten duvod, proc bylo tehu mimodelozni - u mne teda...
no a ted mame plodne dny, a mame zakazany sex...tak tento mesic to taky nevyjde...
a aby toho nebylo malo, tak jsem v sobotu slapla na chate na takovy krasny rezavy hrebik - no sikulka...
ja travite to vedro? neskutecne, mam dopracovano, tak se jdu vyvalit k bazenu...
blani divala jsem se na album, teda ty jsi vychrtlina, tak ploche brisko...
a jeste se jdu podivat na martu....

maova
17. črc 2007

Ahoj holky, v práci to vypadá pořád bídněj a bídněj, že asi opravdu začnu vážně uvažovat o tom, že zůstanu doma. Sice jsem nechtěla, ale tohle asi zvládat nebudu a bylo by to možná pro mě jedině trápení. Už je jistý, že od 1.8. budu jinde a kolega taky 😢

maova
17. črc 2007

Zuzko, to je zajímavý s těma masážema, asi zkusím té mojí masérce zavolat a poptám se jí ještě jednou. Trochu mám dneska pocit, že ty moje bolesti zad a rukou budou z nervů, začíná toho být nějak moc ☹

luci, teda to sis musela na té masáži vytrpět. To jsi dobrá, že jsi to vydržela, ale pokud by to mělo pomoct, tak je to super. A jak to, že kvuli tomu je zakázaný sex? A co noha, nehnisá ti to z toho hřebíku? Ale chata musí být super, my máme zahradu, tak starat se ještě o chatu bychom asi nezvládali, ale vždycky jsem si nějakou přála 😉

ivusa1
17. črc 2007

Ahoj holky.
Jak pak se máte? My jsme o víkendu vybrali a zaplatili dovču, odjíždíme 28.7. na 12 dnů do Řecka. Už se moc těším, jen doufám že nezačnu ráno zvracet. Zatím to jde - jeden den myslím, že už poběžím na záchod a druhý den nic 😉 takže jsem jen unavená. Blani ty jsi na tom o dost hůř, tak se moc opatruj. Jinak snad je vše v pořádku - nic mě nebolí (kromě bradavek).
Marti taky pořád přemýšlím jestli pak budu doma nebo ne, ale s rostoucíím bříškem to asi moc zvládat nebudu, do práce hodinu dojíždím a je to docela stres 😒
Všem držím palečky aby přibili těhulky!! A těhulky opatrujte se. Blani jak jsi dopadla u doktora? Určitě vše v pořádku 😉

lucikpetik
17. črc 2007

marti uz se tesim, az to tam bude hotovo a pojedeme tam neco grilovat...je tam nadherny vyhled...ale jeste budeme muset vydrzet, dneska se strhava stare hnusne oblozeni....a to je teprve zacatek.....
hrebik dobry, vypada to, ze se to hoji, nehnisa, tak snad to nebyl zadny jedovaty hrebik 🙂)
naprava kostrce, no reknu ti to tak, uz bych na to vickrat nesla, bolelo to hodne, jelikoz jsem ji pry nemela zarazenou jako vetsina, ale jeste o neco hloubeji a hur, tak o to to bylo horsi....mela jsem i jednu nohu kratsi a to se taky vyrovnalo...rovnalo se to pres stydkou kost, tak rikala, ze ty pohyby ted na to 4 dny nejsou nejlepsi...
koukala jsem na tve album, hezky kocarek a jeste hezci brisko, takove malinke, to je krasne....
jinak holky vy jste same recko... 🙂)
a blani co ty a doktor, uz mas prukazku?

blanuleplus
17. črc 2007

Tak jsem zpátky a srdíčko nám bije 😀 Úplně jsem se po cestě dojala 😅 Všem díky, že jste na mně myslely... Průkazku nemám, 6.8. jdu na kontrolu a odběry.
Luci, jsi fakt statečná. Já o tom taky uvažovala, ale doufám, že už na to nebudu muset 😖 Chata je super věc. Babička naší prodala a docela se mi po ní stýská. Doufám, že máš alespoň (na rozdíl od mého MM) v pořádku očkování proti tetanu. Rezavý hřebík nezní dobře. Jinak si tam možná radši zajdi.
Zuzko, tobě se blíží den pravdy, viď? Myslím na tebe... 😉
Marti, nervy ty nervy ti za to asi fakt nestojí. Budeš mít asi normální nemocenskou, tak si možná radši užívej vysněného těhulkování. Já už se taky moc těším, až mi bude líp a budu si to užívat 🙂
Ivuš, bradavky mě taky bolí a i celý prsa (MM je nadšenej, že mi porostou 😉 ) a kam přesně jedete?