Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

mila30
7. srp 2007

Blani, taky doufám, že dá Lucka co nejdřív vědět, koukám sem od rána pořád a pořád nic ☹ .
A jinak teplotka ráno 37,1.Já ani nevím jestli to měřím správně, když je pořád takhle skoro stejná. Ráno se nahnu z postele vedle na stolek pro teploměr( to snad můžu, je to hned těsně vedle ) a až zapíská, tak je prý teplota naměřená (dle návodu) a teploměr vyndám, tak snad...
Joooo a přeji hezkou dobrou noc 😀

blanuleplus
7. srp 2007

🙂 Milo, zvladas to absolutne perfektne. Uz jsem si vsimla, ze jsi mi psala do emailu, alespon ses mohla jeste pochlubit verejne 😉 Ja se zas chlubim novou foteckou v albu 😅 Jeste chvilku asi vydrzim a az se nebudu dlouho ozyvat, tak spim... Diky za prani. 🙂

blanuleplus
7. srp 2007

Ja mela obcas krivku treba 4-5 dni taky uplne rovnou.

mila30
7. srp 2007

Blani, ta fotka je super, je to fakt majinkej človíček 🙂 .
Tu teplotu...já se bojím věřit, že je fakt dobrá a předvídá třeba těhu, koukala jsem totiž na jiné grafy a tam taky měly holky hodnoty vyšší a pak najednou nic... proto sem raději nic nepíšu 😕 .

maova
7. srp 2007

Ahoj holky, přeji krásné ráno 🙂 Dneska jsem měla nějak problémy s internetem, ale naštěstí už zase funguje 😉
Doufala jsem, že se tu Lucka už objeví a zatím nic, tak snad si třeba dává jenom pauzu od internetu a brzy se ozve, že je všechno v pořádku. Třeba o téhle diskuzi manžel opravdu ani neví.
Milo, teplota vypadá pořád moc hezky 😵 A na to smutné výročí se snaž nemyslet, já vím, že je to těžký, ale radši mysli na budoucnost, těš se ze snažení a ono bude miminko určitě taky brzy 🙂
Blani, pořád ti bývá špatně? Už jsi koukám 10tt, tak snad těch 14 dní a úplně to přejde 🙂 Hezky se ještě prospinkej 😉
Zuzko a co tvoje teplota, taky se určitě pořád hezky drží nahoře, tak ať to tak už zůstane 🙂

blanuleplus
7. srp 2007

Tak Lucka pry vcera psala, ze je uz v pohode, ze nebyla ani u dr. Tak snad si jen odpociva od zavislosti na MK 🙂
Dekujeme za pochvalu 😅 Uz i MM mel radost, ze tam mrnouse poznava, ze uz to neni jen flek 🙂
Marti, pres den uz to jde, ale k veceru a v noci je mi jeste spatne poradne. Obzvlast vcera... Myslim, ze pres noc se vylucuje nejvic hormonu. Proto jsou vetsinou ranni nevolnosti.

maova
7. srp 2007

Blani, moc hezké fotky 🙂 Fakt už je tam mimčo taky krásně vidět 😵
Jsem ráda, že je Lucka v pořádku a snad se i sama brzy ozve, děkujeme za zprávy.

mila30
7. srp 2007

Hurááááááááááá Lucka je OK, ta nám ale dala 😀 holka jedna 😀 .

zuzan
autor
7. srp 2007

Blani, gratuluju ke krásné fotečce 🙂 Holky, musí to být nádhera vidět, jak v sobě nosíte nový život...snad se taky jednou dočkáme... Moje teploty pořád standart, od pátku denodenně 36,8 (kromě včerejška 36,7), tak závěry žádné nedělám...na to je ještě hodně brzy, protože máme ještě přes týden čas 🙂 Ovulace byla teprve minulou středu...

mila30
7. srp 2007

Já měla ovulaci podle doktora předminulý pátek, a závěry raději také ještě nedělám...ale věřte že v duchu doufám,ale bojím se zase velkého zklamání ☹ .

zuzan
autor
7. srp 2007

Mílo, budu držet všechny palečky, aby to konečně vyšlo!!!

mila30
7. srp 2007

Díky moc Zuzi, tobě a všem ostatním co čekají také. 🙂

maova
8. srp 2007

Ahoj holky, já jsem dneska od šesti nemohla nějak spát a nakonec jsem usla a trochu si přispala 😀 Tak se jdu na vás hned podívat a tady dneska nikde nidko, kdepak se touláte? 😉

mila30
8. srp 2007

Ahoj Marti, já sem koukám od včera a nikdo nepíše ☹ , tak mi bylo smutno, ale holt někdy není čas, tak asi proto...alespoň doufám že to tím je.
😉

blanuleplus
8. srp 2007

Holky diky. Je vam doufam jasny, ze ja vam taky drzim palce poctive! 😉
Nejvic se nam toula Lucka. Ani nedala vedet a vyrazila si asi nekam na vylet...
Ja se zarekla, ze dnes zadny vysedavani u konika, ze je mi uz trochu lip a navic hrozi navsteva tchana. Tak musim poklidit tu hruzu, co doma mame a musim do stredy dopsat konecne rocnikovku za druhak 😅 A chtela jsem zkusit dnes trochu cvicit na mici, at si telo uplne neodvykne, kdyz bude za chvili tahat takovych kilo navic...

maova
8. srp 2007

Milo, asi jo, taky jsem si říkala, že mají všichni asi hodně práce 🙂 Já jsem včera porušila vycházky a byla jsem u kadeřnice. Jsem zase krásná 😀 Nechala jsem se ostříhat, to se jí moc povedlo a obarvit, takže jenom mojí tmavou, aby byla výraznější a zakryla moje šediny 😅 a do toho pár červených proužků 🙂 Byla jsem tam skoro tři hodiny, vždycky si s tím tahle kadeřnice krásně vyhraje a moc ráda k ní chodím.
Počítala jsem ti dny od ovulace podle doktora a dneska jsi 12. 🙂 Jaká byla teplota? 😉

mila30
8. srp 2007

Marti, tak si dej fotečku do albumu ať se můžeme pokochat jak vypadáš 😀 .
Blani, máš recht, jestli ti je dobře, tak nevysedávej u PC a až budeš unavená, tak sem zase můžeš juknout 😀 .
Jinak Marti, moje teplota byla 37,1. Tak nevím.... 😉 bojím se doufat.. ☹

maova
8. srp 2007

Blani, já zrovna snídám a jdu se taky pustit do úklidu, protože čekám kamarádku s rok a půl starou holčičkou, tak ta to tady určitě prošmejdí 😉 Ale moc se mi teda nechce 😅

maova
8. srp 2007

Milo, já se radši fotit nebudu, to by to dopadlo 😀 Navíc už jsem dneska stejně rozcuchaná 😀 Uvidíte mě na srazu 😉
Teplota pořád super, jen ať tak vydrží 🙂 Já už jsem podle mých vysledovaných grafů věděla, že 13. den po ovu bych testovala 😉 Ale je fakt, že nemáš jistotu, kdy přesně byla. Příští měsíc už to budeš vědět líp 😉

romcatko
8. srp 2007

Ahoj holky ,jdujen juknou- hapruje nám počítač, tak musí do opravny a já tu pár dní nebudu. Opatrujte se tu.

zuzan
autor
8. srp 2007

Ahoj holky, já vás jdu dneska jenom pozdravit a kouknout, co je nového 🙂 Těhulky koukám čeká úklid a Mílo, tvá teplota je stále vzorně vysoká, tak snad i zůstene a přinese to nejkrásnější překvapení... Já dneska budu trochu v ústraní, nějak nemám na nic náladu, ale slibuju, že to bude zas lepší 🙂))

zuzan
autor
8. srp 2007

Ach jo, Romčo, to je veliká škoda, ale snad vám počítač brzy opraví a ty za námi zas přijdeš...tak se měj moc krásně, od koníka si pořádně odpočiň a třeba až se vrátíš, tak nás zahltíš krásnými zprávami...musíme doufat a věřit!!!

maova
8. srp 2007

romcatko, tak se hezky opatruj a zase se na tebe budeme těšit 🙂 A hlavně ať vám dají počítač brzy dohromady.

Zuzko, copak, nestalo se nic? Doufám, že to bude zase brzy v pořádku.

Já se musím jít pustit do toho úklidu, i když se mi teda nechce. Máme tu zase děsný vedro.

blanuleplus
8. srp 2007

No to tu bude smutno bez Romcatka a Zuzky... ☹ A Lucik taky nikde a Ivus si uziva na dovce...
Zuzko, doufam, ze je to jen nejaka smutna prehanka... 😉

mila30
8. srp 2007

Holkýýý, kam všechny jdete ???? Romí, ať už si vezete domů spravený PC a jsi tady s námi 🙂.
Zuzi, tvoje chmurná nálada ať brzy přejde a zase brzy píšeš do MK 🙂 .
A holky těhulky s tím úklidem to moc nepřehánějte 😉 všeho s mírou 😀 .
A ta Lucka???????? Co s ní je????? ☹

zuzan
autor
8. srp 2007

To bude dobrý, je to jedno s druhým 🙂)) Jen jsme včera nakousli sobotu 🙂)) A pak už se všechny ty trápení nakupí na srdíčku a je ze všeho moc smutno...Ale až bude líp, tak se určitě zase ukážu...ono to nebude dlouho trvat, protože všechny jste tady součástí mého života a dlouho bez vás nevydržím 🙂)) Obzvlášť když chlapy zlobí, tak tady vždycky najdu pochopení a pohlazení-aspoň takhle na dálku 🙂))

lucikpetik
8. srp 2007

ahoj holky, mooooc me mrzi, ze jste si o me delaly zbytecnou starost, ja jsem mela za to, ze jsem tady psala, ze misto chorvatska pojedu jenom tady za humna do roznova za holkama na chatu....jela jsem v pondeli....vracet jsem se mela v patek, ale dneska nastalo drama...
popisu vam to, jen jsem vam chtela napsat, ze jsem OK a jsem tady....nebojte se, jste vsechny strasne hodnoucke...

lucikpetik
8. srp 2007

ta jsem jela za holkama v pondeli na tu chatu...mela jsem tam byt az do patku, bylo nas pet dospelych bab a sest malych deti...no a dneska ta jedna mala ma nestovice...tak nastalo drama, byly jsme tam dve tehule, tak se od rana obvolavali infekcni, gyndari, a vsichni mozni doktori, strach, panika....no nemelo by nic hrozit, kdyz jsem nestovice mela, tak je to v poradku, pry nulove ohrozeni, a kdybychom je nemely, tak ohrozeni 100%. tak se i trosku oddychlo, ale stejne jsem hned jela domu, mala ma teplotu, tak radeji budu doma...
nejhorsi je, ze jsem to mela v tech kartach, jak jsem se ptala, jestli jet do toho chorvatska nebo ne, tak mi rekla, ze mi hrozi nejaka nemoc, ale ze bude vse v poradku...coz mi prijde silene....
no a taky jsem se hned dneska ptala, kdyz jsem volala svemu gynekologovi, na to pichani, tak mi rikal, ze je to normalni, pokud to nejsou nejake silene krece a nekrvacim, tak nemam mit strach, mimi se hnizdi....ale davat na sebe pozor, nic nenosit, nic nedelat, hodne pit a nechodit moc na slunicko...

lucikpetik
8. srp 2007

a co vy holky, jak to tu tak procitam, tak to vypada velice nadejne na dalsi tehu...co milo? ja to taky psala, ze me uz tyden dopredu boli bricho jako pri MS a vidis, neprisla, a prsa mi taky neztmavly...
a testovala jsem se uz 11 den po ovu a carka byla jasna, nechci te navadet, ale nechces se testnout? jsem desne napjata a moc ti to preji...
a zuzi co ty?

blanuleplus
8. srp 2007

Zuzko, to je jasny. On i ten sebevetsi poklad nekdy dokaze pozlobit a pak jsme tu my 😉 Moc ti preju, aby se ti nakonec vikend libil...
Luci, pekne jsi nas vydesila 😖 Sice jsi psala, ze pojedes s holkama na chatu, ale asi jsi nenapsala kdy a pak jsi psala, ze ti neni dobre a ze napises v pondeli a ono nic... No s tema kartama je to fakt sila, ale hlavne, ze jsi v poradku. A uzily jste si to tam alespon trochu?
Me teda dvorce ztmavly, ale az nekdy pozdeji a nabehly mi i takove "minibradavky" (Montgomeryho zlazy nebo jak se to jmenuje), ktere jsou normalne ploche. A taky me ty prsa poradne boli. Nekdy i v klidu a pri zmene polohy hruuuuuza 😅