Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

jarka09
16. čer 2009

No, poprvé to bylo těch 29, pak 28, teď dokonce 27, no to jsem zvědavá, jak to půjde dál 😖

lucbra06
16. čer 2009

ale ta máš krasný cyklus,a jako pak když jsou kratší tak to taky není dodře?Má být kolem 28dní,tak to maš fajn.

seb
16. čer 2009

ahoj holky, moc děkuju , že na mě myslíte, snažím se myslet, hlavně díky vám, zatím pozitivně, aspoň do čtvrtka ,
😔

andree, to zní dobře, že ti dělali každej den utz i hcg, a pro ten druhý názor , když sis tam šla, tak jsi tam měla nějaký doporučení ? nebo tě vzali jen tak bez ničeo ? byla jsi dopředu objednaná ?
dennisa: jenže právě při zdvojnásobení obden, bylo ve čt večer 214, v so večer mělo být už 430 a v pondělí teda mělo být už přes 800
holky myslíte, že může průjem ovlivnit hcg ?

seb
16. čer 2009

jarka: mě se taky cyklus zkrátil po odstranněí vejcovodu, dokonce jednou až na 26, ale říkala jsem si, že mám aspon víc ovulací v roce a tím pádem víc šancí a jak je vidět otěhotnění to nijak nevadilo, teď už jen , aby z toho nebylo zas mimod. , jinak už se snad půjdu hodit z Nuseláku 😖

lucbra06
16. čer 2009

Ale,ale myslím že budeš skákat radostí do stropu 😀 Nezkoušíš si dělat testy,jak ti sílí druhá čárka???Jinak v jiných diskuzí holky taky psali že to rostlo pomalu,ale pak to vylítlo strašně rychle,bude to tvuj případ uvidíš,hlavně klídeček 😉

seb
16. čer 2009

lucbra, jojo testuju každej den, připadá mi, že je test třeba 3 dny stejnej a pak malinko silnější, takže z toho stejně nejsem moudrá chjo
😒

mar26
16. čer 2009

lucbra určitě by si zánět poznala taky hlavně teplotou....
Já to dostala za 4 týdny od LPS.

jak už někdo radil Wobenzym, mě ho Dr. doporučil hned po mimoděložním, že pomáhá zabraňovat srůstům a je na rychlejší regeneraci, vybrala jsem 800tbl. a řekla bych,že to pomohlo, po 14 dnech jsem chodila normálně do práce a cítila se ok.

seb držím palce na zítřejší hodnoty...u Apolináře budou mít určitě kvalitní utz...my jeli na Homolku s tím,že v případě operace jsou tam jedničky na laparoskopie...i když to máme taky z ruky,ale vyplatilo se nám to..Krč máme nejblíž a dopadlo to jak to dopadlo.

lucbra06
16. čer 2009

SEB vem si že pokud jsi 4.tyden tak se to počítá od posl.MS než se ti mimi uhnízdí plus minus tyden,takže jsi v uplnem začátku,a hodnota odpovídá 😉 Jak už jsem psala já 8.týden hodnota 600j.

andree01
16. čer 2009

Seb, do Podoli jsem si volala s tim, ze kdyby mi mimotehu ruplo o vikendu, jestli je mozny tam prijet a sestra mi rekla, at prijdu hned, ze na co cekat. Tak jsem tam sla, samozrejme dr mi ze zacatku trochu pindal, ze jen tak si jit pro druhy nazor, ze kdyby sel kazdy, tam nejde ani domu atd..chce to se nedat odbyt. uz me tam chtel nechat hned, jen tak na pozorovani, ale protoze byl s emnou porad manzel, tak jsem jela domu. a za dva dny, v nedeli, jsem tam fakt prijela, v utery revize, protoze to hcg stouplo jen o 12, tak si mysleli, ze potrat a druhy den to vyrostlo uz zase o 150 a to uz se sli do me podivat a nasli to. A na utz, a ze tam maji kvalitni, taky nic nevideli. To neni videt, zvlast pokud to je mimo delohu. Ja byt tebou, tak pockam do pristiho tydne a pak uz bych chtela na utz, to budes uz v 5 tt a to uz by mohlo byt pomalu videt.

seb
16. čer 2009

lucbra: a když jsi měla v 8 tt hodnotu 600, tak z toho byla pak Nelinka, nebo mimoděl. ? 😕

seb
16. čer 2009

andree: s mojí smůlou neuviděj nic ani v 6tt, a možná ani později 😒
Mar: andree taky chválí Podolí, no tak uvidíme, kéž bych žádný zákrok už řešit nemusela 😔
jste stejně hrozně hodný a chápavý, je vidět, že máme za sebou všechny to samé a víme o čem mluvíme, bohužel teda, ale přece nemůžeme mít smůlu pořád, jednou se to musí přece prolomit !

lucbra06
16. čer 2009

SEB to jsem byla tedko mimoděložně,ale v 8týdnu,první hodnotu jsem měla 30j a to už jsem měla být v 6týdnu 😒 .Takže se nestresuj maš to dobrý 😉

seb
17. čer 2009

ahoj holky, tak jsem dnes pěkně nervní, ráno byla druhá čárka na testu slabší než včera, pořád teda silná hodně, ale včera byla víc i do šířky byla širší, já mám hrozný strach ☹

zuzka.o
17. čer 2009

SEB 😉 Drž se, třeba jsi víc pila, takže jsi moč měla víc zředěnou než včera, to hraje velkou roli. Už zítra se dozvíš, jak na tom jsi. Určitě to bude OK 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jarka09
17. čer 2009

jojo, nad sílou čárky bych se vůbec nepozastavovala, tady ty lékárenský testy nejsou až tak průkazný, spíš orientační, uvidíš, že to bude v pohodě. Moc ti držím palce!

zuzka.o
17. čer 2009

Jarko: přesně jak píšeš, je to jen orientační údaj, důležitější je hcg a mimi v děloze.

zuzka.o
17. čer 2009

Seb, jukni na testíky, 27.a29.je má jiný, je to ob den a 27.je silnější než 29.,....takže v poho a klídek, neboj, myslíme na tebe

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

lucbra06
17. čer 2009

SEB ja vím že je to těžký,ale musíš být v klidu.Vžívám se do tvé situace,ale nesmíš se tolika hlídat.Zítra si kup rychlý špunty at máš čím slavit 😉 Zítra až ti vezmou krev ,tak jak dlouho musíš čekat na výsledky?Už aby ten balvan spadnul na zem 😉

seb
17. čer 2009

zuzka, jdu zkouknout ten odkaz , cos mi poslala,
holky děkuju, úplně mě dojímá, jak ste se mnou , já jsem hrozně vystresovaná z toho testu a taky, že mi klesla zvýšená teplota (pod paží) a necítím to bublinkovování v břiše ☹

seb
17. čer 2009

zuzka: no jo, jenže ten test 29. je z ODPoledne a ten z 27 z rána ☹
lucbra: včera jsem byla celkem v klidu, když raní test byl tlustší než den předtím, ale dnes mě to vyděsilo ☹
bojím se, že do zítra dorazí ms a na testy už nebudu ani muset
výsledky budu mít po 15 hod. chjo ☹

zuzka.o
17. čer 2009

Tak toho jsem si nevšimla

seb
17. čer 2009

lucbra06
17. čer 2009

SEB drž se,držíme ti všichni palečky

zuzka.o
17. čer 2009

🙂

lucbra06
17. čer 2009

A máš testíky od stejné značky?

zuzka.o
17. čer 2009

Holky, zkuste testík osobnosti, super!
Já jsem 100% MELANCHOLIK

http://temperament.wladik.net/

lucbra06
17. čer 2009

To je otázek 🙂 taky jsem melancholik

seb
17. čer 2009

všechno to jsou mamatesty stejný
test nemusím dělat, jsem neurotik ☹

lucbra06
17. čer 2009

Seb,nebud smutná ☹ ty hormony si prostě dělaj co chtěj,vydrž do zítra,držíme ti moc,moc palečky 😉 Věřim že to dopadne dobře.

mar26
17. čer 2009

seb neboj se, každý ten testík je jiný, i když je od stejné značky, držím palečky...věř miminku 😵