Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

zuzka.o
18. čer 2009

Už zas, ale my to teď prožíváme s MAR. Předtím to bylo jen hypoteticky 😀

dennisa
18. čer 2009

Tak to já porodím v pohodě, já nikde žádnej sval nemám 😀

lucbra06
18. čer 2009

Mar ,maš pravdu každá maminka hlavně myslí na miminko at je v pořádku,a snáma at se děje co chce 🙂 nejsme chlapy ,nebrečíme kvuli škrábanci 😀 😀

mar26
18. čer 2009

dennis jak se říká, porodit umí každá ženská 😉 😀

mar26
18. čer 2009

si nemyslete, já váš budu chodit pořád kontorlovat jas si tu těhotníte...už se to musí rozjet směrem ke šťastným koncům 😵

zuzka.o
18. čer 2009

Denni: taky porodím okamžitě, sval nemám žádnej.To bejvávalo. Teď už jsem tak v 5.měsíci..... podle MAR tak v 9. 😀 😀 😀

dennisa
18. čer 2009

mar, porodit asi jo, ale otěhotnět, to už tak jistý není....
Asi se málo snažíme, i když mám pocit, že víc už to někdy ani nejde 😅

dennisa
18. čer 2009

Zuzko, tak to si můžeme podat ruce, taky by si mě lehce někdo mohl splést s těhulí 😀
O víkendu na tý dovče jsme šli do krytýho bazénu na hotelu a manžel mě vyfotil z profilu v plavkách, no zajímavej pohled 😀

lucbra06
18. čer 2009

Mě příjde že potý LPS mam to břicho taky naké nafouklééé,a furt se něčím láduju,ale to vždycky tak týden před MS.Tak doufam že se tý mrchy dočkam 😀

mar26
18. čer 2009

zuzko 😀
já mám už teď taky pupek 😀 , ale mám ty kilečka jen v něm 😅

zuzka.o
18. čer 2009

Mar, máš mini bříško 😉

Hm, fotky v plavkách už jsem vzdala 😀 Jaká já byla štíhlice krasavice! To ty pitomý hormony!!!

dennisa
18. čer 2009

Já jsem byla vždycky oplácaná, ne tlustá, ale ne kost a kůže. S dietou jsem teď polevila, na dovče jsme měli plnou penzi a přece tam nebudu jíst zeleninu 😀

Jedna vzdálená příbuzná byla opravdu dost silná, teď bude v srpnu rodit a moc nepřibrala, vypadá stejně, jen má bříško, takže to neřeším a když otěhotním vůbec třeba nepřiberu nějaký astronomický kila 🙂

zuzka.o
18. čer 2009

Denni: taky si to říkám, že teď nemá smysl hubnout, to by pak bránilo hladkému otěhulení. A snad se mi všechno vrazí do bříška a po porodu bude hoooodně času na to zubnout.

dennisa
18. čer 2009

Zuzko, 3 roky na mateřský budou myslím dostatečnej čas na zhubnutí 😉
Jéé, já bych už chtěla být na mateřský s miminkem a řešit úplně jiný starosti, než teď...

zuzka.o
18. čer 2009

Hm, tak to u mě nehrozí. Budí mít fofr stíhat mateřské povinnosti a cestovku.

dennisa
18. čer 2009

Zuzko, ty nebudeš normálně 2 nebo 3 roky na mateřský? Budeš dál pracovat?

mar26
18. čer 2009

ono se říká, že kdo má nějaké to kilo navíc moc nepřibere a naopak, tak já jsem asi střed 😀

dennis ono to někdy přijde, když to nejméně čekáš, já měřila BT a myslela jsem,že ovu už byla,tak pak jsem po sexíku už chodila do sprchy...pak se ukázalo,že byla později....já byla naštvaná,že jsem to zase promarnila a vůbec nevěřila,že bych ten měsíc mohla otěhotnět a jaké bylo pak překvápko.

seb
18. čer 2009

tak sem se pokusila založit album a hodit tam fotku testů, ale nevím, proč je to trochu mázlé, tak z toho není moc vidět ty rozdíly čárek

dennisa
18. čer 2009

seb, je to trochu mázlý, ale ty čárky nejdou přehlídnout 🙂 seb, čemu říkáš slabá čárka, já tam vidím jen samý dálnice 🙂

lucbra06
18. čer 2009

SEB mě nepřijde že sílý pomalu,přijde to normáln.Možná je to tim jak je to mázlé.A má ta čárka být ještě silnější?Já si to už nepamatuju jek mají bejt tlustý,ale čárky pěkný co bych za ně dala 😉

mar26
18. čer 2009

seb mě taky přijde,že teda sílí krásně!! To jsem je měla 18DPO slabší

seb
18. čer 2009

holky ono to je fakt blbě vidě, ale 16DPO je nejsilnější a ty dvě po ní jsou o polovinu slabší 😕

dennisa
18. čer 2009

seb, ale furt ber v potaz, že záleží kolik máš v těle tekutin, jak moc je moč naředěná a v kolik hodin je test udělanej. Je to fakt hodně faktorů a kvůli nim síla čárky může kolísat.

lucbra06
18. čer 2009

SEB třeba to moc prohlížíš a maš už z toho zmatek před očima 😉 čárečky jsou krásný.říkala jsi že mamatest už neměla tak to je určo jiným testíkem,proto třeba 😉

seb
18. čer 2009

já nevím, fakt tam ty čárky od 16DPO začaly slábnout, já piju hrozně málo, tak půl max litr denně
chjo ještě dvě hodiny do vyslovení ortelu, bojííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím 😨

dennisa
18. čer 2009

Musím teď odběhnout ven do obchodu, ale do tří jsem určitě zpátky, jsem strašně zvědavááá. Seb, já věřím, že nám oznámíš nějaký pěkně vysoký číslo 😉

jarka09
18. čer 2009

Seb: já taky věřím tomu, že to bude dobrý, ale rozumím tvým obavám 😉

lucbra06
18. čer 2009

SEB to už je zachvilku,ale řeknu ti že to prožívam stebou 😉 Ja jsem dnes teprva 3týdny od zákroku a teda todle mě dostává.Doufam že až ty budeš za 9měsícu rodit já už budu aspon těhotná 😝 .Moc,moc držim palečky

zuzka.o
18. čer 2009

Seb, jsou krásně silný, takže buď v klidu.... a ve 3čekám taky hoooodně vysoký číslo!

Denni: No já jako podnikatelka nic moc nedostanu, takže budu dál dělat. Ono se to nějak udělá, Už mám tady vymyšlený místo na ohrádku a na postýlku 🙂

dennisa
18. čer 2009

Zuzko, aha rozumím, to mi nějak uniklo, že nejsi zaměstnanec. To pak chápu...naši mají firmu a když něco, tak si rozhodně neberou nemocenskou, to se jim nevyplatí.
To já budu doma hned jak budu těhotná, nejsem firmě tak oddaná 😵