Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

mar26
1. črc 2009

Ahojky,

denni téda jsi fakt dobrá,že jsi to ještě neřekla...to u mě už by snad i věděl,že nemám MS...to nějak sledoval 😀

seb neboj se...ze začátku to většině vůbec nesedí,ale pak se to srovná a taky každému jindy mimi doputuje do dělohy, než se uhnízdí, být tebou jsem v klidu 😉

seb
1. črc 2009

dennis: právě že vím, kdy byla ovu, protože jsem měřila BT a i měla ovutest pozitivní a už 8 dní po ovu jsem měla pozitivní test, takže později určitě nemohla být 😒

dennisa
1. črc 2009

Zuzko, už mu to musím nějak říct, já vůbec nevím, proč to tak odkládám. Řekla jsem to o víkendu mamce a ta byla taky v šoku, že to můj vlastní manžel ještě neví 😀

No jo, u nás svátek, nesvátek...dělám krátký a dlouhý týden.

Co ty, jak to vypadá, kolikátý jsi DC? 😉

zuzka.o
1. črc 2009

Já bych to vyzvonila hned. Ještě s mokrým testem v ruce 😀

Jsem 21DC a nastává ta dlouhá čekací doba, kterou nemám ráda! Příští středu se uvidí.

seb
1. črc 2009

dennisko, tak mu to už řekni chudákovi 😀
mar: jojo, snažím se být v klidu, ale stejně červíček pochybností pořád hlodá 🤐
mar, jak ti je ? neozývají se už poslíčci ? 😉

zuzka.o
1. črc 2009

Mar, jak je? už se to blíží a asi se mooooc těšíš, viď? 😵

andree01
1. črc 2009

Ahoj.
Teda Zuzko, ted jsem se rozesmala jak jsi napsala - ze bys za manzilkem spechala jeste s mokrym testem 😀
Denni a u tebe docela obdivuju tvuj klid, ale asi to tam ma byt. Ja bych byla podelana, za Dr bych letela hned, kdyz by mi nedorazila ms a byl by pozitivni test... ja bych se jinak strasne zkoumala a bala se, ze to zas muze byt mimon.

A zes to nerekla jeste manzilkovi, aspon az budes mit jistotu, ze to je spravne, tak o to budete mit vetsi radost a on dvojnasobnou, protoze netusi, ze uz jsi zase v tom... 😀

U nas nic, 12. ma dorazit ms a pak jdem zase naostro. 🙂

mar26
1. črc 2009

zuzko tak držím palečky, aby to mrška nedorazila 😉

seb poslíčci občas,ale nic zásadního...někdo je nemá třeba vůbec a porodí,ale myslím,že ještě těch 14 dní 2v1 vydržím 😅

zuzko už se těšíme a moc, pořád si říkám jak asi bude vypadat 🙂 a tak. Předevčírem jsem myla okna, pověsila záclony, žehlila, včera pořádně uklidila, dneska vytřala naše patro v baráku...no už můžu jen umýt skla na balkoně a nebudu mít co dělat 😀 , bouřky jsou a malé se stejně ven nechce,asi se jí u mě líbí 😀

andree už se blíží snaženíčko, to je dobře, uteklo to jako voda 😉

zuzka.o
1. črc 2009

Andree, to jsem ráda, že jsem tě pobavila 😀 😀 😀 Ono teda představa je to zajímavá, jak za nim letim, že jsem v tom..... 😀

ALe něco na tom je, že to manžílek ještě neví, bude to pro něj překvápko a do toho ještě že je vše ok....

Andree, to je super, že už jdete do snažení! Tak ať se povede hned napoprvý!

Holky, víte co je dobrý, že vlastně ani pořádně nevíme, jak vypadáme. Teda Denni je na té fotečce na pasu trochu vidět 😉

andree01
1. črc 2009

se muzeme hledat v beremese. 😀 urcite tam nektera mate taky album...

dennisa
1. črc 2009

Koukám, že jsem divnej exemplář, že před manželem mlčím jak hrob 😀

Ale jinak jsem v běžným životě celkem drbna, tak fakt nevím, co se se mnou děje 😅

Zuzko, to jo, nevíme, jak kdo vypadá. No já Ti klidně pošlu nějaký foto 😉
Tady vlastně ani nemám založené žádné album.

zuzka.o
1. črc 2009

JJ, na beremese mám svatební album

http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID...

zuzka.o
1. črc 2009

celkem drbna 😀 😀 😀 😀 😀

mar26
1. črc 2009

andree mi na beremku album nemáme,ale zase mám svoje fotky tady v albu 😀

ale ty a denni...a zuzka ..to fakt netuším,tak práskněte na sebe kdo jste na beremku,ať se můžu mrknout 🙂

dennisa
1. črc 2009

Já holky nemám album ani na beremese. Fakt, přísahám 😅

dennisa
1. črc 2009

Jééé, Zuzi ty jsi z fotek moooc sympatická 😉 🙂 Krásný fotky, krásná svatba 🙂

zuzka.o
1. črc 2009

Denni: díííííkyyyy 😵 😵 😵

Teda, ty nejsi zakladatelka albíček, co? Takže to koukej napravit a udělat si albíko alespoň tady. Hoď tam foto a testíky. My na tebe jukneme a pak se zase můžeš smazat 😉

mar26
1. črc 2009

Zuzko krásné fotečky,moc vám to slušelo 😵

zuzka.o
1. črc 2009

Mar: díííííkyyyy 😵 😵 😵

Ježiš, tý chvály.... co s tím budu dělat, asi se začnu červenat 😅 😅 😅

dennisa
1. črc 2009

Zuzko, dobře, jdu to vyzkoušet 😉 Akorát testy nemám vyfocený 😖

zuzka.o
1. črc 2009

Denni: a schovala sis alespoň 1, na památku?

dennisa
1. črc 2009

Zuzko, jo jo, mám tu test z neděle. Tak ho blejsknu a zkusím vložit 😉
Jen to holky bude chvilku trvat, než to všechno najdu a nahážu to tam.

zuzka.o
1. črc 2009

Denni, paráda! Už se na tebe těšíme 😉

dennisa
1. črc 2009

Ufff, tak pár fotek jsem tam naházela, jen tak na ukázku 🙂

zuzka.o
1. črc 2009

Denni, jéé, moc vám to na svatbičce slušelo. Manžílek vypadá jako fajn chlap!
A ty jako skvělá ženská i do nepohody. 😵 😵 😵
To jsi focená z vašeho baráčku?

mar26
1. črc 2009

Denni krásné fotečky, moc ti to sluší 🙂
a ten testík 😨 ,paráda!!!

dennisa
1. črc 2009

Děkuju holky, já nejsem moc fotogenická, takže jsem musela hooodně vybírat nějaký normální fotky 😀
Zuzi, to je focený v červnu na Šumavě, my jinak bydlíme v bytě.

zuzka.o
1. črc 2009

Denni, tak to jo, krásnej výhled, už jsem chtěla začít závidět 😅 😀 😉
My taky bydlíme v bytě (zatím 1+1)!!! Ale s mimi se tam nějak poskládáme.

seb
1. črc 2009

mar, koukám, že ty se moc nešetříš teda, umývat okna v 9 měs. zní dost divoce 😀 ty chceš, aby už malá byla na světě viď 😉 😀

dennisa
1. črc 2009

Zuzko, no mít z vlastního domu takovej výhled, no to bych byla šťastná jak blecha 😅
Já teda z okna koukám na zámek, tak si nestěžuju 🙂
My máme velkej 3+1, takže právě nutně potřebujeme, aby nás bylo víc, protože se tady ztrácíme 😀