Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

zuzka.o
3. črc 2009

Mar: tak to je už tip ťop. Manžel má 14.7.narozeniny (a jeho dvojče taky). No a v ten den se kamarádovi narodil Kryštof. Tak třeba to bude už toho 14.7 😉

Lucbra: to je jasný, že jedno dítě druhým nenahradíš, ale je si vem tu představu, že Nelinku nemáš.
Teda, to jste spolu už dlouho. Já s manžou budeme spolu už 12let (31.8.) a svoji budeme už rok.

lucbra06
3. črc 2009

v listopadu 4roky manželé,utíká to teda šíleně 😝
Stačí se vykecat a je to lepší 🙂 ,já si neumim představit kdyby jste tady nebyli kdo by mě radil a podporoval 😀 a samozřejmě manžu taky nechci pořád tim otravovat 😉

zuzka.o
3. črc 2009

JJ, je to tady super. Včera jsem to zkusila s manželem, probrat to, že se už dlouho snažíme a nic.... no trochu jsme to probrali, ale ne tak jako s váma, holky moje 😵

seb
3. črc 2009

sakra vy jste nějaký ukecaný, musím si ted přečíst tři stránky zpátky , abych byla v obraze 😀

seb
3. črc 2009

zuzka, jarka, lucbra: holky žádný strachy, žádný depky, budete těhule dřív než se nadějete ! já jsem nemohla dlouho otěhu a po mimoděložním jsem otěhotněla hned za tři měsíce, to sice nevydrželo, ale ob měsíc (to asi čekalo na ten správný vejcovod;) se otěhu znova, a to mi dělali i revizi i odebrali prasklý vejcovod
já prostě myslím, že to tělo si to pak už zapamatuje, jaký to je a už se tomu nebrání, vajíčko proleze druhým vejcovodem (a to mi ho nekontrolovali!) uvidíte, že to půjde ted už dobře ;)

jarka09
6. črc 2009

Holky, kde se touláte? Využíváte prodloužený víkend k výletu? Na mě sedla nějaká sentimentální nálada, no, málem jsem se rozbulela teď u pohádky 😀 to je síla.

seb
6. črc 2009

ahoj jarko, já furt spím, jsem jak šípková Růženka 😔
jarko, jestli ti už nekolují v krvi nějaký těhu hormony, když se ti chce plakat u pohádek 😵

jarka09
6. črc 2009

Seb: ani nevíš, vlastně teda ty víš, jak bych byla ráda, ale spíš na mě padá taková ta předmrchovská deprese, tak jsem radši při zemi..

lucbra06
7. črc 2009

Ahojky,zdravim všechny 🙂
Jak se cítíte holky???To je pořád počasí co?

andree01
7. črc 2009

Ahojk holky.
na me sice depka z otehu jeste nepada, ale ja zase porad resim, ze me boli fakt to bricho, jak uz jsem sem nekolikrat psala. do te lps jsem o brise vubec nevedela a po ni me boli tak ob den a po ovulaci kazdy den. jednou v podbrisku v pravo, treba za dva dny zase vlevo, do toho i nad pupikem, jde mi to do zad... uz nevim co delat, byla jsem u dr, ten mi rekne, ze jsem v poradku a ze kazdy ma svy bolistko... uz jsme na to fakt hakliva, snazim se to neresit, ale pak to nekdy boli tak moc, ze mam strach co se mi v brise deje. nekdy si i rikam, jestli mi tu lps neudelali spatne, ale byla jsem na tom v Podoli, tak snad neee. Taky to nekterou z Vas trapi? Dr mi rekne, jestli to treba nejsou srusty, ale ty prece neboli nad pupikem, kdyz se vrtali v podbrisku a jeste laparoskopicky, to jsou srusty minimalni... boli vas taky porad brisko? ☹

mar26
7. črc 2009

Ahoj holky andree jak že je to dlouho od lps?

andree01
7. črc 2009

uz 4 mesice, to je uz docela dost...
to neboli nejak silene, ze bych nemohla fungovat treba v praci, ale proste to boli, v noci nemuzu lezet moc na boku, asi jak ty vnitrnosti jsou na strane, tak to boli a zmenil se mi i ms cyklus, citim +- dny uvulace a pak od ni az do ms to bricho boli vic. nekdy si rikam, jestli to neni zlucnik, pak ledviny, kdyz mi to jde do zad, pak do podbrisku na pravo - tam nemam vejcovod, pak vlevo, pak na slepaku...kazdou chvuli jinde ☹ ach jo...

mar26
7. črc 2009

andree mě taky po lps bolelo břicho od ovulky až do MS. Jinak asi tak 2 měsíce jsem cítila místo,kde byl ufiknutý vejcovod,ale taky malinko a řekla bych,že ten pupík jsem měla úplně nejdýl citliový...že ta jizva nebo i vevnitř jsem to fakt cítila.
Dělal ti Dr. utz?

andree01
7. črc 2009

delal, i na krvi jsem byla jestli nemam zanet a nic...nikdo mi nci nerekne, pak to sfouknou, ze to muzou byt srusty...uz si prijdu jak magor a nejhorsi je, ze uz i manzovi zacina to moje stenani asi vadit. uz na to nereaguje. ☹ asi si na to budu muset zvyknout, ale je to divny,pred lps nic a po ni opak

zuzka.o
7. črc 2009

Ahoooj holky 😵

Andree: to je divný, že tě to bolí tak moc a hlavně tak často. Mně občas trochu píchne, ale to je asi normál, nepřikládám tomu nějakou váhu. ALe když mám plný močák a jdu se vyčůrat, tak mi to na pravý straně bolí. Ne moc, ale jo. Tak si vždycky řeknu, jestli mi ti doktoři tam něco neposr...

Jarka: to znám, dojímají mě věci, nad kterýma jsem dřív mávla rukou. Takže tě chápu.

Jo a asi se zase nezadařilo, zítra to mám dostat a nějak tuším, že nic 😢 Ale musím to nést statečně (i když to bude těžký) 🙂

zuzka.o
7. črc 2009

A co vlastně naše těhulinka Denni, už jsi to řekla manžílkovi??????

lucbra06
7. črc 2009

mě pár dní po lps bolel močak když jsem měla plný,a ted už nic.Uvidim až skončí mrcha jak to budu mít 😝
Zuzka a proč myslíš že nic 😒 nezapomen že i při těhu mužeš mít stejný pocity jako při MS 😀 ,budu ti moc držet palečky,mrško huš,huš pryč 😀

zuzka.o
7. črc 2009

Lucbra: já nemám pocity žádný. Jenom včera večer jsem si zkoumala čípek a byl dole, takže mrcha brzo dorazí. no a dneska ráno jsem ho nemohla našmátnout, tak nevím.... ale vnitřně si myslím, že těhu nejsem.

lucbra06
7. črc 2009

Zuzka já když jsem byla těhu,tak jsem čípek měla dobře nahmátnuty a tvrdy 🙂 🙂 ,ale každá jsme jiná
Myslíš že testik by to ještě neukázal??Ale radši si počkáš na zítra ,když to nedostaneš udělaš zítra testík??
A kdepak máme Denis??Jsem taky zvědavá jak to manžílkovi oznámila 😀

seb
7. črc 2009

ahoj kočky, jak se máte ?
mě bylo poslední dny pořád blivno a jen jsem spala, ale dneska je mi, tak dobře, že si zas říkám, jestli těhu prosperuje 😒 , člověk si říká, že až na testu najde // že už pak bude nejštastnější na světě a ono prd, jen se bojí ještě víc, jak to všechno dopadne

seb
7. črc 2009

andree: mě dr. říkala, že mě bude v břiše píchat ještě dlouho po lps, že třeba i rok, hlavně prý třeba při změně počasí, ale jeslti tě to bolí fakt fest, tak bych šla někam k novýmu dr., aby tě prohlídl, ne tam co chodíš běžně, ale třeba do nemocnice
jinak já vím, že mi nemusí být pořád blbě, ale dneska ke to zvláštní, ani neběhám na wc, ani necítím ten vlčí hlad, tak se fakt bojím, co to znamená 🙄

mar26
7. črc 2009

seb neboj,já měla žaludek jak na vodě do 8tt a pak jak když utne abylo mi dobře. Ani na wc jsem nelítala,prostě naprosto bez přízanků a přesto vše bylo v pořádku.
Kdy jdeš na KO?

seb
7. črc 2009

mar: jooo? 😕 mě se prostě do včerejška chtělo furt na malou a dneska jako když utne, tak je mi to divný, ale ty jsi moje sluníčko, ty mi vždy dodáš naději, jako ted 😵
na další KO jdu až za 14 dní v pátek, ... to ty už budeš asi v porodnici držet svojí Nelinku 🙂

zuzka.o
7. črc 2009

Seb: určitě to bude ok. Jedna holčina z diskuse, bylo jí dobře a od 14tt je jí špatně, poprvý zvracela. Takže nezleží jestli ti je jeden den blbě a druhý dobře, spíš se soustřeď na vnitření pohodičku, ať je mimi v pohodě a krásně si tam u tebe hoví a roste. 🙂

Lucbra: tak to je divný, asi to má každá jinak, já se čípkem nijak nezaobírám, jenom včera večer mi napadlo si ho prozkoumat. nevím, jak moje tělo reaguje s čípke před a po MS, takže nepanikařím. Ale tak nějak vnitřně si myslím, že těhu nejsem. Nemám absolutně žádný příznaky..... ale samozřejmě se nechám příjemně překvapit 😉 😀
No a s tím testíkem? Nevím, mám ho sice doma, ale nevím, jestli ho zkusím zítra, když mrcha nedorazí..... No a kdyby přece jenom měla dorazit, tak ať si pospíší, protože v pátek se chystáme na fesťáček, tak ať to nejhorší mám za sebou.

mar26
7. črc 2009

seb sice to bude Natálka,ale to je jedno 😀 ,hlavně,že už bude brzy s náma 😵
Na kontrole bude určitě vše v pořádku, fakt se neboj,ono je to na začátku takové všelijaké s těmi příznaky. Já opravdu po ovulce neměla jeden jediný a pak jen ten žaludek na vodě a bolesti prsou,ale ty až tak od 8tt dál. Jinak čůrání se mi střídá..pár týdnů jsem lítala pořád, pak to bylo lepší a pořád takhle dokola 😀

Holky včera to byl rok,co jsem měla LPS...hrozně to uteklo 😨

zuzka.o
7. črc 2009

Mar, ono to letí. Takže na "1.výročí" od laparky budeš rodit. Hmmm, tak lepší oslavu si nedovedu představit.

mar26
7. črc 2009

zuzko skoro to fak vyšlo,že do roka 😅
tobě držím palečky,aby mrška nedorazila, pořád vás tady sleduju,kdo jak kdy MS čekáte a tajně jí od vás odháním 😉 😀

seb
7. črc 2009

mar: no jo Natálka, já to popletla 😔 😅 , ale hlavně, že bude zdravá 😵
zuzko: taky držím palce at mrcha mrchovatá darazí tam, kde o ní někdo stojí 😝 😉

zuzka.o
7. črc 2009

Mar: ty jsi zlatá, že tu mrchu hnusnou odháníš, děkujemeeeeee 😵 😵 😵

Seb: děkujuuuu, že na mě myslíš. Snad se to povede 😉

misa1982
7. črc 2009

Ahoj holky jak se tady mate a co je noveho?