Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

pettrraa
15. zář 2009

ele to mě mrzí že tě to tak trápí zkus se zeptat Dr jestli je to normálka 😉
ty jo docela začínám mít strach když píšete že bolí břicho při ovul a tak ☹ mám ještě asi tři týdny než bych to měla dostat.Doufám teda že to bude v poho 😉

jarka09
16. zář 2009

El: díky, jsi zlatá! Jestli to vyjde, tak si připíšeš zásluhy 😅
Petro: žádná drzost, když bych nechtěla, abyste tam nakoukly, tak to sem nedávám, jsem ráda, že se fotky líbí 😉

kalimero11
16. zář 2009

Ahoj holky 🙂 ,

zdravím všechny nové tváře 😉 . Přibylo Vás tu nějak hodně, začínám se v tom ztrácet. Všem Vám přeji, aby jste byly brzo fyzicky i psychicky fit a aby už Vaše cesta za miminkem nebyla dlouhá ani trnitá a mířila rovnou ke šťastnému konci.

Koukám, že na Zuzi už došly ty hnusné nevolnosti 😒 . No já si jich cca od 6-7 týdne užívám náležitě. Fůj. Jsem třináctý týden a trošku se to zlepšilo, i když dnes ráno, no škoda mluvit. Ale beru to tak, že je to příznak, že těhu prosperuje. 😵 Teď se jen směju, jak jsem zpočátku psala, že nemám žádné příznaky a že bych je radši měla, abych věděla, že "je vše dobře". 😀 Jé, jak mi tehdy bylo dobře. 😀

Ele, jak bojuješ s nemocí? Mně předevčírem třeštila hlava a nechtěla jsem jíst léky, tak jsem celý den trpěla jako kůň a v noci už jsem vůbec nebyla ve své kůži a tipovala to na nějakou chřipajznu, tak jsem si nakonec zobla 1/2 Paralenu a zkusila usnout. No půlka byla asi málo, zabrala na půl. Ale nějakým způsobem se mi z toho podařilo vyležet. Toť důvod mé nempřítomnosti ve dnech minulých. Na těhule se chroby lepí, máme sníženou imunitu, tak nevím, jak se Ti podaří ve školce odolávat virům. 😒

Jarka, krásné fotečky. To musela být nádherná svatba. My měli jen slavnostní oběd- takové posezení, ani jsme netancovali. Když na to zpětně ohlédnu, bala to nuda. Ale můj manža nemá rád žádné akce, takže tohle byl kompromis, jak pozvat známé a společně pokecat. 😉 Dnes by Ti měly dorazit ovu testíty od Ele, tak snad nepropásnete ten správný okamžik a zaděláte na červňátko! 😵 Ele měla zásobit i Denisku. 😉 Ale snad Vám to spolu vyjde.

Pettrraa, tak Ty už máš dvě děti 🙂 To je krása. Taky by se mi líbily tři, ale zas hrozí, že sníží mateřskou, rodičovskou, porodné a zvýší a zavedou nové daně, tak nevím, nevím ☹. Tomu se říká podpora rodin. 😠 By mě zajímalo, kdo bude jednou vydělávat na důchody, tipuji, že Rómové ne. 😠 A vy určo zkoušíte holčičku, že? Můj kolega z práce také zkoušel a má pět synů... 😀 😀 😀

Denni, jakpak se vede? Jsi zásobena ovu testíky? Červnové miminko je supr, nemusí se navlíkat do fusaku a kombinéz. To já s tím březňátkem si ještě užiju. 😀

Andree, to je super, že jsis dovču užila. Jak se cítíš mamino? Za pár dní vyrazíš k Mudr. pro fotečku a pak honem nastav metřík, ať Tě můžem sledovat.

Lucbra, jak se s Nelinkou máte? Už vyrábíte podzimní výzdobu? 😉

eleanthis
16. zář 2009

tak jdu 22.9 na 9:15 - tady to rozhodne najdu, kdyz to zapomenu :D na potvrzeni tehu 🙂, to budu v podstate den na to 6+0, hura uz se hafec tesim ! jinak o mimotehu jsem nerekla ani tuk,takhle to muzu svadet na ne, ze jdu az tak pozde :D

jinak z bolesti jsem se samoze vyspala, to jsem cekala... vcera to byla krize.

ZUZI - ty taky citis svuj neexistujici vejcovod? nebo ten srust tam? nebo KALIMERO? mozna je to tim, ze jsem fakt od laparky dost brzo... no neva. dneska je to v cajku a doufam, ze bude. nastesti jsem porad doma a hajam, tak mam sanci to vylezet a prejit, nez se trapit v praci 🙂

kali - kdo vi, jak to s tema bacilama pujde, v podstate jsem zazila 4 tehule v MS, 3 zustaly az do radne materske a nemocny temer nebyly... jedna teda sla v 5 mesici, protoze zacinal novy sk. rok, tak to bylo logicky, ze se tam nebude zlobit a trapit s ubrecenejma a lizt tam po stropech s vyzdobou... uvidim, co vydrzim, uz jsem se smirila s tim, ze moje vyplaty budou ochuzeny o nejaky ten tyden vzdy prolezeny doma... no co uz... ceka nas 8700,- ze... tak si muzu zvykat...

jari - dej vedet, kdyz to dorazi, poplivala jsem je :D at mas stesti 🙂 - carka musi byt silna a vyrazna, ja mela vyraznejsi nez tu kontrolni a tak jsem hned skocila na Dana, pak uz jsem nebyla 14 dni schopna niceho, protoze me hned den po tom uz bylo strasne zle ovu bolestma - test byl taky pozitivni, ale uz ne tolik co den pred tim, no a pak uz se mi to v brise mlelo jak prase a ja jsem tusila, ze je zadelano 😵 a do sexu mi fakt nebylo... chudak chlap... mu taky davam zabrat...

mimojine tehulky, intimni dotaz - jak to resite? ja jsem se na sex teda priznavam jeste nezmohla... mam v brise vselijaky pocity, obcas to boleni fantomovyho vejcovodu, pocity na mrchu atd... samozrejme den co den vymyslim, co s tim budu delat, aby se mi z toho chlap nezblaznil... tak jsem se snazila aspon facilitovat...
i kdyz vim, ze sex by vadit zdravymu tehu nemel... tak si to nejak nedokazu s tim budoucim brichem predstavit...max jako variantu vyvolavani porodu :D

kalimero11
16. zář 2009

Ele, pokud budeš častějc marodit, tak Ti vždy první tři dny a nezplatí a u krátkodobých nemocenských je pak náhrada mzdy úplná almužna, minimum. Když budeš marodit vcelku, tak ten první měsíc to je mizérie, druhý nic moc, ale postupně se náhrada mzdy navyšuje a třetí měsíc už se to dá. I když do běžného platu to má i tak daleko. Ještě to nemám vyzkoušeno, ale tak mi to prezentovalo okolí.
V počátku těhu jsem také pociťovala jakoby uvolňování srůstů v místě laparo. Ale nebylo to nijak akutní, spát jsem mohla. Takže mne to nijak zvlášť netrápilo. Teď se mi bolesti přesunuly v břiše výše. To asi jak roste děloha. Minule mně tak strašně bodalo na levé strně pod žebry, až jsem se musela schoulit. Po nějaké době odpočinku to přešlo. Myslím, že to k těhu patří, pokud to nejsou vyloženě nějaké křeče. 😉

Těhule, už okukujete výbavičku? Vybíráte jména? My jsme se tu včera v noci s manžou chlamali. 😀 Vybírali jsme jména, ale záměrně z legrace takové, které bychom teda vůbec nechtěli. Nejvíc jsem se nasmála, když jsme si řekli, že syna pojmenujeme Květoslav a budeme mu říkat Květák. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Ale ve skutečnosti bychom to tomu chudáčkovi neudělali. 😉 Ale už vím, že o jména bude boj, asi se jen tak neshodneme. Manža chce Maxe. 😒

eleanthis
16. zář 2009

kali - diky za uklidneni ohledne tech srustu... dneska to neni tak zle, ale clovek se tak nejak boli, zda to nemuze nejak prasknout nebo tak neco.. asi je to blbost, ta bolest neni bodava, neni nesnesitelna, kdyz stojim a chodim, neni to ani citit, spis, kdyz si sednu, cupnu atd, tak proste ucitim, ze tam dole neco mirne zaboli... mela jsem i hloupy napady, jestli to tam nemuze nejak puknout a valit se krev ven, nebo tak neco... citim i cosi uplne v trisle, sem tam... ale spalo se mi skvele a rano uz bylo vse jako novy 🙂 ted jen miniznamky, ze se vcera neco delo... snad to bude fajn... na jednu stranu jsem rada, ze uz pujdu na potvrzeni tehu, na druhou mam strach, ze je to jeste tyden...

navic se mi ozyvaji podivne pocity okolo pupku... na to jsem byla upozornena vzledem ke svym loziskum endometriozy, ktery jsem si prave tam za delohou v brisni dutine leta a leta nevedomky hrala.... je to takova "tepla" bolest... zvlastni... neco, jak kdyz te pali zaha, ale pod pupikem... obvodni mi rikala, ze kvuli tomu zrejme budu muset jit na PN... ze to bude dost... zatim to dost neni, a verim, ze jeste chvili nebude, deloha nemuze byt tak velka... v 2. mesici pry dosahne velikosti pomerance, coz neni moc.

jinak KALIMERKO - gratuluju ke zvladnuti 1. trimestru!

na neschopence jsem byla 2,5 mesicu od konce brezna do puli cervna kvuli mimodeloznimu, takze vim, jak trapny to financne je... zatim jsem ochotna se ubirat o ty 3 dny zadarmo, kdy si polezim 🙂 vetsinou to cloveku pomuze, zvlaste, kdyz se to da dohromady s vikendem... jinak od ledna jsem presvedcena jit uz napevno na PN.

jinak s tim kvetoslavem... muj prvni pritel, se kterym jsem byla 5 let se dobrovolne pred vsemi lidmi, kteri jej neznali, nazyval prave kvetoslavem - kvetakem.... bylo to jeho oblibeny jmeno a ja se hanbou mohla propadnout... jsem stastna, ze v tyhle svy situaci nejsem prave s nim,... protoze verim, ze by mi tohle jmeno lezelo denne na taliri!

pettrraa
16. zář 2009

kalimero je to fakt síla jak chtějí tu mateřskou zkrouhout šmejdi.Ale u nás to je s financema celkem ok manžel má velkou stavební firmu a kfetů až až někdy si dělám srandu že mu kluci budou říkat pane a né tati je hodně dlouho v práci je doma teda každý den nikde není na týden a tak ale jezdí ráno v 6h a večer se vrací kolem 19 až 21h o víkednech se to snaží klukům vynahradit.A některý víkend když nám rodiče pohlídají si uděláme pro sebe a jedem někam na motorce to je taky super.
ele se když tě nebude to bříško nějak moc bolet tak sexík můžete provozovat né žádné orgie ale tak pomalu a v pohodě.
Mě v nemocnici ted řekli že můžeme po 3 týdech po laparoskopii a když jsem to teda zkoušeli tak jsem se tak bála nevím proč měla jsem divný pocit a měli jsem ochanu což uplně nemusím ale co bych pro rozkoš a mého milujícího muže neudělala 😀

dasule
16. zář 2009

Ahoj Holky.Dnes jsem první den po ET,máme v děloze jedno embryo,mé druhé IVF.Snad všechno vyjde,už se těším na 29.9., kdy jdu na krev 🙂 MS jsem už neměla 2 měsíce,tak ani nevím,kdy přijde,snad nikdy! 😀 Držím všem palce a ať máte všechny pozitivní testíky 😉

pettrraa
16. zář 2009

kalimero no to víš že bychom rádi holčičku ale když by to měl být třetí kluk tak neva hlavně aby byl zdraví 😉 mám po klukách oblečení bych ušetřila 😵 ale mít holku taka si manžel skrachuje bych musel vše nakoupit růžovoučkéééééé 😀

dasule
16. zář 2009

jééé jsem si spletla téma,pardooooooooooooon 😅

pettrraa
16. zář 2009

dasule to neva. tak přeji strašně moc at vám to vyjde 😉 😉

eleanthis
16. zář 2009

dasi - neva, moc ti to prejeme a drzime palce

zuzka.o
16. zář 2009

Ahoooj 🙂

Teda, ELE, to je děs s těma bolestma. Já teda nic takového hrozného nemám. Sem tam to zabolí na jedné i druhé straně, ale abych se svíjela, to ne. Tak to na kontrole mudrovi řekni. Pro jistotu.

PETRA: moc bych vám přála, aby vám vyšla holčička. Oni kluci jsou fajn, ale holka je mazlilka. Taky bych moc ráda holčičku. 😵

KALI: teda...Květák? To by mi nenapadlo. Ale teda mně se nelíbí ani MAX,prostě mi to přijde jako jméno pro psa. Já jsem spíš na ta tradičnější jména. Ale zatím máme hooodně času na vybírání.

A na sexík nemám ani pomyšlení. Asi až budu vědět, že je vše ok, možná se pomaloučku polehoučku ¨do toho pusítme. Ale nebudu to lámat přes koleno. Prostě až bude chuť. Ono se říká, že ten 1.semestr by se moc nemělo, že hrozí krvácení.....

A ad ta výbavička...už bych nakupovala, ale jsem pověřčivá. Takže až trošku dýl. Nej oříšek bude kočár. To tady budeme muset dát hlavy dohromady a vybrat ty nej nej kočárky. Vůbec nechci trojkolku, ty jsou vratký! Ale jinak teda jsem mimo.

Jooo.... půjdu si koupit nějaké delší a volnější tričko, abych si přikryla ty věčně rozepnutý kalhoty v kanclu pod stolem 😅 😀

ELE...ty už jsi obejdnaná, super!

No a blivno mi teda ráno bylo zase. Ale našla jsem si fígl. Uvařím si čajík, piju ho třeba půl hodiny a pak si teprve dám kus chleba. A k obědu už mám hlad, takže jsou to fakt nevolnosti jenom po ránu.

pettrraa
16. zář 2009

zuzi naši kluci jsou oba děsný mazlíci a pěkně se o mě hádají když je jeden u mě musí i ten druhý.takže jen kůli mazlení tu holku nechci ale prostě tak to parádění a culíčky 😵 ale kluci pak jako velký moc k mamince netíhnou to ta holka většinou jo vidím to u nás já jsem s mamkou častěji a to od sebe bydlíme 60km a můj brácha od nich 3km a jezdí tam málo 😢 tak hlavně asi proto chci tu holku 😉
ale fakt jen tři děti pak kdyby byl kluk tak na po 4 to nerisknu 😵

zuzka.o
16. zář 2009

Tak jsem to myslela, že holka je prostě mazlivá dlouho a pak se drží rodiny a vrací se s vnoučatama a tak...... ono bude hodně těžký být dobrou tchýní pro snachu. Pro zetě to taková fuška nebude.

Jé...ELE už je 6tt!!!!

pettrraa
16. zář 2009

no právě jsem zvědavá co si jednou přivedou za slečnu 😀 .Moje mámka má mého muže ráda ale teda snachu od bráchy nic moc 😵 oni teda spolu jen žijí a děti ještě nemají bráchovi je 29 a jí je 26 tak asi až později.No a já mám tchýni zlatou samo někdy mě taky štve ale jinak to jde.

kalimero11
16. zář 2009

Dašule, držím pěsti, ať to klapne! Ať máš za devět měsíců miminko v náručí. 😵

Zuzka, mně se také Max nelíbí. ☹ přijde mi to jako lux. ☹ Navíc to jméno znamená velký a to je fakt jméno na pravém místě. Chlap má 203cm a synové otce přerůstají cca o 7cm. 😠 A když ještě bude mimino, tak to bude nejspíš minimax. 😝 Já jsem minule vybírala jméno holce, protože jsme se nemohli shodnout, tak teď chce mít hlavní slovo manža. Asi budu muset zaúkolovat babičky, aby mu to rozkecaly. 😉

Pettrraa, holčička může nosit modré. Zvláště světlemodrá barvička jim sluší 😉 Ale chlapec růžové néé. 😀 Já mám hafo růžových hadříků, tak uvidím, zda je využijeme. 🙂

Zuzka, v prvním semestru se nemá tulit? 😀 😀 😀 Ještěže už budu studovat třetí semestr. 😉 Krásný překlep. 😀 😀 😀 😀 😀 Jinak také jsem zaslechla, že v prvním trimestru sexík moc vhodný není, neboť vajo se teprve napevno uchycuje, že je lepší počkat, až dobře sroste s dělohou či s čím... 😕 Ale je fakt, že z počátku člověka pobolívá břicho, je mu špatně, je náladový, takže ten si ten sexík stejně nejde užít. 🤐

Ele, díky za gratulaci. 🙂 Snad je vše OK a já se dočkala úspěšně druhého trimestru. Kontrolu mám až za týden, tak zatím zase žiju v nejistotě, co a jak. Ale to nás teď bude provázet až do konce těhu. 😒

Míša, ležíš? Jak je? Písni.

zuzka.o
16. zář 2009

KALI: snad se to babičkám povede. Vždyť je tolik hezkých jmen....no a minimax nebo ta výška, vše hraje proti tomu jménu. Já bych teda pro holčičku věděla několik alternativ, ale klučičí bude problém. Vždycky se mi líbil Jakub, ale teď se s nima roztrhl pytel... to samé s Matějem. Ale na 100% zůstanu u české klasiky u obou pohlaví. Jako Nikolas, Tadeas, Charlotta, Zoe a tak se mi prostě nelíbí. Já mám po tchánovi Slovákovi slovenské přijmení, tak i kdyby se mi ta jména líbila, je to dohromady jak pěst na oko.

Tak tak.... až to břicho přestane bolet, uvidíme, jak to se sexíkem bude. Nic se nemá lámat přes koleno. To manžík to po mně nechce, vidí, že na to není nálada ... to radši pusinkuje bříško a domlouvá prckovi, aby byl hodnej a držel se u nás zuby nehty.

pettrraa
16. zář 2009

Kali moc držím pěstičky at máš těhu pohodové až do once a pak kráísné zdravé mimi
já mám na kluky ty malé věci světle modré ale pak už hodně tmavá a khaki já bych se vážně vyřádila při nákupu růžouvoučkejch věciček 😵
jedna holčimna co si píši na jedné diskuzi má ted mimi kluka jmenujse se Max 😵 a další má holčičku Viktorku.Já mám teda taky raději česká jména.Holčičí máme od začátku Barunku ale chtěli jsem jí mít psanou Bára né Barbora ale taky jsem slyšela prá lidí že mají psa Báru 😠 no naši mají psa Filipa amě by se docela líbilo pro kluka:Ale další kluk by byl Vojtíšek já chtěla Adama ale kůli vánocům a taky tomík má 27.12 narozky tak to nejde ☹

zuzka.o
16. zář 2009

Hm.....tak Barunka je jedna z těch mých oblíbených 😉 Taky by se mi líbila Eva, ale je to na Vánoce a to je naprd.

pettrraa
16. zář 2009

zuzi fakt jo 😵 mě jí tenkráh mamka i tchýně vymlouvali ale já se nadala a i ted po těch 7 letech mě drží a ještě se mi líbí verunka.Kdybych měla dvě holky tak by se asi tak jmenovali.
jsem říkala manželovi že by to byla sranda ted mít dvojčata holky 😵 no a ještě větší sranda kluky 😵 asi by mě kleplo.Kámoška má kluka 3 roky a dvojčata kluka a holku měla štěstí ale má všechyn přes IVF protože před 10 lety byla taky mimoděl těhu.a měla problémy takže normálně děti mít nemohli tak hlavně že to šlo takhle.A májí taky kubíka ale toho prvního a ted maj matěje a barunku

kalimero11
16. zář 2009

Holky, já jsem furt nervní, zda je to mimčo ve mně OK, tak jsem neodolala a koupila tohle:
http://2324.elektrocoleti.cz/angelsounds-jdp100...
Dnes mi to přišlo... A funguje to. 😵 😵 😵 😵
Slyšela jsem mimíska, jak mu ťuká srdíčko a jak tam šplouchá voda, to asi, jak se hýbe... 😵 😵 😵
Doufám, že to není škodlivé, ale píšou, že nee. 😉

zuzka.o
16. zář 2009

Hihi.....teda dvojčata, v tvým případě klucí, by teda byl gól 😀 😀 😀 Ale to ti nepřeju, přeju ti krásnou růžovou holčičku Barunku 😵

pettrraa
16. zář 2009

kali to je zajímavá
zuzi moc děkuji 😵 no necháme to přírodě je mi to fakt jedno hlavně zdravé krásné mimi.
kluci měli oba při narození 2750g a 48cm a to byli v termínu já jsem malá mám jen 154cm a vážím 52kg manža má 178cm a kolem 90kg.Fakt to byli drobečci ale zase jsem si říkala že vydrželi aspon déle malé miminka než 4kg mimča 😵 a i přes to že byl kubík prcek tak při porodu mi dal zabrat aůe nebylo to tak šílený rodila jsem asi 5 hodin Tom šel císařem protože měl nožičky dolu

eleanthis
16. zář 2009

za verunku se primlouvam, to jsem totiz ja :D :D

zuzi - ja zadne svijeni nemam, jen jsem to vcera dost citila, dneska uz je to v poho, sem tam neco, ale dobry. jinak huraaa 6.tt!

kali - ty jsi teda cislo :D takovy megapristroje. ale jestli te to utesi, tak proc ne. 🙂 ja jsem v klidu, zacinam se tesit na prohlidku.

teda se jmenama to mam aspon ohledne kluku vyreseny uz od svyho teenage 🙂 aspon Allen mi zustava, pribyl Damien... horsi to bude s holkou, budou mit po priteli německy prijmeni (i kdyz nase partnerstvi je cesko-slovenske), takze muzeme experimentovat s cizimi jmeny... jednu dobu jsem chtela Yasminu, pak prisla Amelie, ted Laura... zatim ale neni nic jisty, protoze pritelovi se to vzdycky pet minut libi a druhy den mi rekne, co to je za hloupy jmeno... takze si nechavam svoje navrhy v zaloze. kluk je jistej, prvni bude 100% Allen, rodit to budu ja, takze mam vyhradni pravo... holku chci nechat jemu, ale zadny Anetky neberu :D chci poradny hezky zvucny jmeno, protoze at uz zdedi cokoliv z myho nebo pritelovyho temperamentu, bude to holka prubojna a s nicim se nebude sr... 🙂

eleanthis
16. zář 2009

ty jo s tou velikosti jste mi udelali radost, doufam, ze je to po rodicich, ja mam 162 a Dan tak 172 maximalne 🙂 parada! to se bude krasne rodit :D akorat kdo tu panenku pak bude prebalovat, aby ji nerozbil, to nevim :D

pettrraa
16. zář 2009

ele neboj jde to dobře přebalova a převlékat já se taky bála ale hodně rychle se do toho dostaneš nic jiného ti nezbejvá 😀 největší problém jsem měla se stříhání nehtů ale to za mě poprvé zvládl můj táta 😵 no a pak jsem si zvykla.Manžel kluky občas vykoupal a docela v pohodě ani se nebál 😉
jméta máš vybraná zvláštní ale pěkná 😉 ono by to asi k německému příjmení ani nešlo nějaký echt český jako maruška nebo frantík

zuzka.o
16. zář 2009

KALI: teeeda, to je dobrý! Pokud jsi s tím klidná, je to fajn. Já bych si na tom asi vypěstovala závislost a bláznila, kdyby zvuk byl náhodou trochu jiný..... takže pořizovat asi nebudu. Takhle si vypěstovala závislost na měřiči pulsu manžovo babička. Měří se třeba 10x po sobě, zapisuje a pak se jí z toho dělá zle! Prostě si sama vsugeruje příznaky až je relativně zdravá. Je to jenom orientační a ne tak přesné jako klasicy hodinky+zápěstí. Ale to jsem hodně odbočila.

PETRA: jůů, tak malinkatí? Tak u nás to teda nehrozí. Já mám 176cm a manža 185cm, takže mini miminko asi mít nebudeme. 😅

ELE: ty jsi Verča? Paráda..... 😵 A s přítelem neplánujete svatbu? Do budoucna? Já když si řeknu jméno Allen s naším příjmením, tak se tady řežu smíchy 😀 Dooost komický. Ale k německýmu příjmení to asi půjde dobře.

Tady jsem měla klientku a její děti se jmenovaly Katy a Betty 😖 Nic moc..... ale někomu se to líbí, neberu mu to. Já jsem zkrátka na klasiku jako Honza, Michal, Ondra, Kuba,..... to samé s holčičkama. Známej má třeba ANITU.... nebo jsem tady viděla, že chce pojmenovat syna Daniel Matei ....divný.

pettrraa
16. zář 2009

no kámoška má taky takovejch 162cm a malá měla při porodu 3650g a 51cm takže nemusíš mít tak malinké děti ale zase né snad moc velké 😉

eleanthis
16. zář 2009

zuzi - uznej Allen Jahn je krasny 🙂

Petra - Maria je zrovna pritelova mamka, ale taky to zvlada dobre :D

zuzi - svatba... meli jsme se brat 24.10 - tak to bylo pred kvetnem, kdy jsem byla tehu - jeste jsem nevedela, ze mimodelozne... pak mel mel pritel v srpnu zmenit praci, tak jsme to presunuli na snehule, ze teda v zime... a tu prace mu den pred nastupem odrekli (nejaky cachry mezi sefama byvale a nove firmy, konkurence atd). takze ted se podarilo ditko a ja ti muzu rict, ze jsem nastvana, protoze v tehu satech se vdavat nechci a nechci a nechci, ale s ditetem byt svobodna uz vubec ne... takze uvidime, zatim to nechavam otevreny, do zimy casu dost a svatba se da spachat i do mesice a pul... (prstynky asi brzdi nejvic). nepredpokladam navic, ze by v zime byl extra naval... tak uvidime, jestli i ja budu pojmuta za Jahnovou... jinak pozadana jsem uz rok... akorat to fakt nejak zkomplikovalo to mimodelozko a nevyjita prace... proste jaro/leto nebylo zrovna uspesny, zato srpen si to u mne vyzehlil dokonale :D