Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

matulik284
18. zář 2009

ano mam dlhy cyklus...ale teraz je uz nejaky moc dlhy...vies ele keby som nemala mimotehu tak by mi to bolo jedno, ale teraz sa trochu bojim a chcem mat radsej istotu

pettrraa
18. zář 2009

matulík moc ti přeji aby to bylo ok

matulik284
19. zář 2009

peti si zlata...ja dufam ze bude 🙂 Inak dobre ranko vsetkym 🙂

pettrraa
19. zář 2009

hezkou sobotu všem.Tak včera jsem na traktor nemusela bylo jich tam dost ale chodila jsem po poli a sbírala brambory do košíčku ale né aby byl plný abych se s tím moc nervala.A dobrý břicho mě nebolelo dnes je budeme přebírat to u toho sedím takže v pohodě.Tom chce jet odpol s klukama na ryby a chtějí tam přespat ještě s dvouma tatínkama dětičkama tak asi večer s kámoškama půjdem na véču a pak se za nima pojedem podívat.
matulík doufám že je ti lépe a ms že se mrcha nedostavila a nedostaví 😉

matulik284
19. zář 2009

ahoj peti...tak teba caka preberanie zemiakov 🙂 vecer sa pekne zabav s kamoskami...
mrcha zatial este neprisla 🙂 a uz mi je lepsie

pettrraa
19. zář 2009

matilík děkuji Ti.tak třeba ani nepříjde když je Ti lépe 😉

eleanthis
19. zář 2009

matulik - kdy planujes dalsi test ? tvoje obavy naprosto chapu, byla bych na nervy uplne stejne 😔 - co zkusit testovat zitra a dat nam vedet, je to nejaky podezrely, ze porad nic!

matulik284
19. zář 2009

ele nemam test...a kupit si ho mozem az v pondelok..tak skusim potom ak dovtedy ms nepride. Inak holky, vcera som nasla temu negativny tehotensky test a mnohe kocky tam pisali, ze mali dost dlho negativne testy a aj napriek tomu boli tehu...dokonca jednej ukazoval test 2 mesiace ze tehu nie je a ona uz bola v 2 mesiaci...sranda vsak? Tak toto ma trosku upokojilo, ze mozno mi to len test nechce ukazat

lucbra06
20. zář 2009

Ahoj holky 😵 😵
Máme v opravě notas 😖
Holky těhlky moc,moc gratuluji k miminkum to byla uroda téééda 😀
Zuzka takže opravdu dva mimisci hurá,hurá,hurá 😵 taky mě to napadlo hned po tvém prvním testu.
A vítam holky nováčci 😉
Já ještě tak týden budu bez PC 😠 tak se holky opatrujte,odočívejte 🙂

dennisa
20. zář 2009

Ahoooj holky.
Tak jsem doma z dovči. 😎
Omlouvám se, ale ani nebudu všechno dočítat, je toho moooc a dneska musím celý den prát, protože jsme přivezli z dovolený snad tunu špinavýho prádla.
Tak kdyby byla nějaká dobrá duše a ve zkratce mi shrnula, co se tu za poslední týden událo ... 😉
Jen jsem snad zahlídla, že Zuzka čeká dvě?!? Týýý jooo, je to fakt pravda? 😅
Jinak víc nevím, tak se omlouvám.

eleanthis
20. zář 2009

dennisko - tak ve velky zkratce :D

vsechny tri jsme stastne tehu 🙂 zuzka dokonce dvakrat :D doporucuju zhlidnout fotogalerie, jsou tam fotecky nasi "urody" 🙂

jinak asi klasika - matetka ceka, co bude - jinak Matetko - to se stalo i moji kamaradce, test ji 3 tydny vychazel jako stridavne negativni a pozitivni, dneska uz ma 0,5 rocniho kluka 🙂, byla z toho uplne na mrtvici, ale byl tam 🙂

kalimero se ma pry dobre, ale trpi doma uzavrena na neschopence bez vychazek :(

jaruska dela ovu testy :D

peta se tesi na vanoce :D, kdy zacnou zkouset

a dal si to nepamatuju :D

jak jsi se mela?

jarka.09
20. zář 2009

Čau holky,
El: pěkně jsi to shrnula. Samože jsem to včera nevydržela a ten ovu tes si udělala, v limitu absolutně nic, ani náznak, a to jsem ještě měla co dělat, abych tam vybrejlila tu jednu čárku. Pak mi to nedalo a po hodině vyhrabala test z koše (znáte to!) a ta druhá tam potom byla, ale byla rozhodně slabší, než ta kontrolní, tak z toho moc chytrá nejsem...

eleanthis
20. zář 2009

jari - tak to znamena, ze ovu jeste neni, ze prijde do dvou dnu! ted je otazka co dal... mozna bych udelala ten dalsi az ob den a carka uz by mela byt videt! pak sup na to, nebo preventivne zacnete uz dnes a pokracujte po dalsi 3 dny 🙂

jarka.09
20. zář 2009

No, já si taky říkám, že ten druhý si nechám na zítra a uvidím. Ale sichrovat to radši budeme 😀

zuzka.o
20. zář 2009

Ahooooj ....3v1 (jak mi říká od pátku manža) se hlásí 🙂

Už mi je dobře, ale teda každé dopolko mi dává zabrat! A v noci se teda moc nevyspím, ach jo!

Denni: to je fajn, že se dovča vydařila, až dopereš, budeme se těšit na podrobnosti 😉

eleanthis
20. zář 2009

ZUZI - spatne se ti spi? ja teda zatim cekam na nevolnosti a dobry. rano me spis budil hlad :D a celodenni chut na sladky, jsme si dneska delali vdolecky s malinovou srajdou :D a taky se laduju cokoladama 🙂

pettrraa
20. zář 2009

ahojky Zuzi tak snad Ti bude brzo už jen dobře
Ele jen si dej sladké když máš na něj chut já jsem strašně na sladké a to mi rok po porodu u prvního syny zjistili cukrovku ale mám jen kolem 6,5 takže bych měla být na dietě ale to já fakt moc nedodržuji 😵 bez sladkého nedám ani ránu. 😀
Jaruš já si dělala také ovul testy ale to bych jich musela mít asi hooooodně tak jsem to vzdala a prostě se snažili když jsme měli chut a náladu 😉
Copak asi Matulík snad to nedostala a testík bude pozitivní moc bych jí to přála
😉
jinak včera to bylo na véče fajn a za rybách taky super děti se pěkně vyřádili a my pokecali.

matulik284
20. zář 2009

ahojte holky 🙂

Peti este som to nedostala...v pravom vajecniku ma popichavalo a zacali ma nejak svrbiet prsia...moc nebolia len su vacsie a tvrde. Rano som merala teplotku a bola 37...tak zajtra kupujem test... som zvedava ci bude opat negativny.

pettrraa
20. zář 2009

Matulík to vypadá na těhu 😉 mooooooc držím pěstičky aby tam ty // byli 😉 😉

larri
21. zář 2009

Ahoj holky,nesel mi asi 10 dni net,tak jsem na vas nemohla kouknout.

Zuzi,ted jsem si te docetla a brecim tady jako male dite.Moc a moc ti gratuluji .
Takove krasne zpravicky mi dodavaji silu bojovat.Chtela jsem jit na ivf v listopadu,ale zvazuji uz rijen,pokud bude vse ok.

Vsem tehotnym preji at je vse,jak ma byt a my co jeste nejsme,tak at se nam to splni brzy.

pettrraa
21. zář 2009

ahojky larri tobě také moc přeji at Ti to brzo vyjde a čekáš krásné zdravé miminko 😉

dennisa
21. zář 2009

Ahoooj.
Ele, moooc díky za informace 😉 Tobě strašně moc gratuluju, Tebe jako těhuli jsem tady asi minula. Takže gratulaceee 🙂
No je to tu úroda nevídaná holky. 🙂
Ze Zuzky jsem úplně paf 😅 Přece jenom tam asi hrála trochu roli ta manželova dispozice k dvojčatům 😉

Já čekám zítra nebo pozítří mrchu a pak se teda začnu snažit víc, když vás tu tak sleduju 😅

pettrraa
21. zář 2009

tak copak asi matulík jsem docela narvozní doufám že je těhu 😉
a těhulky snad Vám je dobře a netrápí vás nevolnosti 😉
já si dnes volala zamestnavateli v říjnu mi končí mateřská tak jsem se chtěla domluvit co dál ale bohužel asi budem musit ukončit prac poměr protože jsem dělala ve výrobně v cukrárně a musela bych chodit na 6h ranní což s dětma fakt nejde.Takže tam jedu ve středu a sepíšem to.a půjdu na pracák ale tady je to s prací hodně špatné plno fabrik skrachoval,vůbec nevím co budu dělat jsem vyučená prodavačka.Dnes jsem volala na inzerát přijímají do drogerky na 3h denně ale je to od 13 do 16h což je taky naprd protože ve školce a škole jsou jen do 15.30.No a když jsem pánovi řekla že jsem 7 let na matařský tak se asi moc netvářil a říkal že ted zbírají jen jména a tel. čísla takže myslím že nemám moc šanci.No neva budu půl roku na pracáku a pak doufám budu těhu i když mateřskou bych měla hodně bídnou.Manžel teda vydělává docela slušné penízky když má tu stavební firmu ale tak každá kačka dobrá že 😉

zuzka.o
21. zář 2009

Ahoooj holky, tak jsem tu na skok 😵

Matulik...moc ti přeju, abys byla těhulka, držím palečky.

Larri: to je hezký 😵 Moooc děkujuuuuu

Denni: no jo, ale manža je z jednovaječných a dědí se to snad ob gëneraci...... 😕 😅

Petrra: to je ale práce s tou prací, sakriš!

dennisa
21. zář 2009

Musím jet teď něco zařídit na otočku do práce, ale jinak mám ještě zítra volno. Takže budu po dovče pěkně odpočatá 😎
Byla s náma na chatě švagrová s tou 21ti měsíční neteří, tak bylo veselo. Ovšem pár věcí mě fakt zarazilo, co se týče péče o tak malý dítě. To Vám pak napíšu, občas mi rozum zůstal stát, ale není to moje dítě, tak jsem radši byla ticho. 🤐
Tak já mizím a pak se ukážu, až se vrátím a povyprávím vám.
Zatím papááá.

pettrraa
21. zář 2009

s těma dvojčátka je to sranda co.kámoška má krásné dvojčátka kluka holka ještě má doma toho 3 letého kluka to už jsem tu psala dnes mi psala že je to docela záhul prý jen kojí a kojí a nic moc okolo nestíhá a hlavně ten klučík starší byl zvyklí že je to maminky mazel takže ted dost žárlí ale psala kámoška že myslela že to bude horší 😵
mého táta maminka měla dvojčátka a ted v rodině je má můj bratranec od tátova bráchy syn.

eleanthis
21. zář 2009

ahoj holky, koukam, tady nejak mrtvo 🙂 akorat Peta nas zachranuje :D

ja dosla vyrizena z prace... blbec jsem si vzala docela tesny teplaky a dneska jsem fakt trpela, uplne me bolelo brisko :( chudak mimi, tak zitra si beru normal nejaky povoleny :D - a jeste ke vsemu jsme meli ovesnou kasi, no fuj!!! tahlo se to jak lepidlo, uz od pohledu mi z toho nebylo dobre, takze jsem si dala jen polivku a do peti umirala hlady.... pak prijdu nahoru, decka mi jedi a jeden kluk pod tihou skutecnosti, ze si tu tahlou hnusslichtu nemuze pridat, protoze uz jednoduse neni, sebou flakl o zem a spustil 20 minutovej zachvat... tak jsem se fakt nestacila divit, kdybych to vedela, venovala bych mu tu svou odmitnutou porci... bleee

ted se laduju cokoladkou a je mi dobre 🙂 - v praci jsem se chvastala svym gestacnim vackem :D - jak mala no...

jsem zvedava co jaruska, jestli uz mela carku poradnou a taky co ta matetka, tam se nam to nejak schovava :D

eleanthis
21. zář 2009

peti - to je mi lito s tou praci, ale chapu to, chodit na sestou je krize, ja jsem mivala na pul sedmou, jedna moje kolegyne to ma ted misto nasi tridy a dite ma taky u nas ve skolce, takze kdyz jde na rano, musi malyho budit v pet a tahnout ho s sebou na pul sedmou do skolky, ten je pak chudak za cely den uplne mimo :(

pettrraa
21. zář 2009

ele takže ty jsi paní učitekla ve školce jo? to musí být někdy pěkná fuška s tolika dětičkama co 😵
tak to věřím že Ti ovesná kaše nejela taky bych si nepochutnala 😀
No na šestou je to fakt blbé když je školka od 7 h a manžel taky jezdí na 6 nebo někdy už v 5 ráno.no prostě uvidím co seženu

eleanthis
21. zář 2009

jasny, clovek se fakt musi poohlidnout, treba sezenes i lepsi podminky nez jsi mela 🙂