Zpoždění MS, hormonální porucha. Máte někdo zkušenost?

zuzkka88
1. kvě 2012

Ahoj, zajímá mě prosím, jestli jste některý měla/máte podobný problém jako já. HA jsem vysadila v lednu 2011. Od té doby mám MS jen trošku nepravidlnou, v průměru délka 27, 28 dní. Jen dvakrát 26 dní a dvakrát 31 dní (to hned po vysazení). Tento cyklus však začal menstruací po pouhých 24 dnech a do 12DC jsem potom špinila. Šla jsem s tím na gyndu, doktorka mě dole zkotrolovala, udělala ultrazvuk a prý tam žádná cysta není, že to bude asi hormonální (pak jsem jí ještě řekla, že ve stejný den, kdy přišla ms, jsem měla horečky a celý další týden (nejvyšší 39,1), prý to může být příčinou dřívější ms). Předepsala mi asi Norethisteron (nebo takového něco). Jenže než jsem se dostala k tomu, abych si to vyzvedla, tak špinění ustalo (asi do dvou dnů), tak už jsem si to nevyzvedla (i doktorka říkala, že už mám teda počkat na další cyklus). Tento cyklus ms dřív nepřišla, pro jistotu nepřišla vůbec (zatím). Jsem 33DC. Už před několika dny (asi víc jak před týdnem mě bolely prsa, to se mi občas stává těsně před ms), asi 5 dní (mimo včerejšek) mě pobolívá v podbřišku, to mi taky dělá před ms, ale v den kdy má přijít, max den předtím. A pořád nic. Několik měsíců jsem měřila BT, ovu probíhá. Máte někdo podobnou zkušenost? Jak to váš doktor řešil? Co se dělo? A ještě by mě zajímalo, jestli nevíte, zda při takovém prodloužení cyklu dochází k ovu třeba v obvyklý termín a prodlouží se luteální fáze, nebo při této poruše je LF stejná (jak má být) a ovu se posouvá? Test jsem si dělala asi před dvěma hodinama a negativní. Doktorka říkala, že mám počkat do 40 DC a pak přijít.

Děkuji kdo dočetl až sem a děkuji tomu kdo mi odpoví

chcememimi
8. kvě 2012

@rena1410 plzaka? a to je kder? 🙂 no uvidíš 🙂

rena1410
8. kvě 2012

A kde ti jeste vychazi holka?

chcememimi
8. kvě 2012

@rena1410 no tak robinek mi vychazi ale nevim kdy bude ovu...ale asi nekdy po 15 a to vychazi na kluka...no tak to te buch :D

rena1410
8. kvě 2012

@chcememimi no prave a ted necemu ver 😀

rena1410
8. kvě 2012

@chcememimi tam mam holku az do roku 2017 😀 teda jestli plati, ktera cara je vys ....

chcememimi
8. kvě 2012

@rena1410 no to teda 🙂 ja si myslim, ze nejvic to zalezi na spermiich, nejaky chlap treba muze splodit jen divky a opačně 🙂

chcememimi
8. kvě 2012

@rena1410 jj platí 🙂 já jí mám do roku 2015 🙂

rena1410
8. kvě 2012

@chcememimi presne treba Kaja Gott 😀 nebo herec Trojan, ten ma zas samy kluky. Muj chlap si myslim, taky zplodi samy kluky. Me gyndar rikal, ze nezalezi jen na spermii, jestli je to pred ovu nebo v den ovu. Pry zalezi i na vajicku, jakou spermii k sobe pripusti 😀 A moje vejce k sobe pusti urco same kluky 😀

chcememimi
8. kvě 2012

@rena1410 no to je fakt...vajičko si svým způsobem vybírá samo 🙂

rena1410
8. kvě 2012

tak podle te krve mel byt Dada holka. teda ta cervena cara je vys nez modra, ale je prerusovana a jde smerem dolu. tak nevim jak to mam brat.

chcememimi
8. kvě 2012

@rena1410 no jakmile jde dolu tak by to melo byt to druhe co stoupá 🙂

chcememimi
8. kvě 2012

@rena1410 no necháme se překvapit 🙂 ale zatím co znám tak to snad vždy vyšlo podle lunárního 😀

rena1410
8. kvě 2012

@chcememimi aha v tom pripade to vychazi

rena1410
8. kvě 2012

@chcememimi ne to mi nerikej 😀 tak chci byt tehotna az pristi mesic 🙂

chcememimi
8. kvě 2012

@rena1410 :D no uvidíš...za pár dní se to dozvíš a já to chci taky vědět :D

rena1410
8. kvě 2012

tak ja tady nebyla, ptz se snazim udat svoje svatebni saty 🙂 Tak dobrouuuuuu

rena1410
9. kvě 2012

Ahoj, tak dnes 36,2. A mam nejaky tahly hlen. Jsem z toho uz totalni jelen. Radsi se uz nebudu zkoumat a uvidim.

chcememimi
9. kvě 2012

@rena1410 no jelikož jde teplota dolu a je hlen tak ti nastávají 3 nejplodnější dny, takže zkoušej a zkoušej...u tamtěch teplot jsi mohla byt přes noc nachlazena nebo tak...ta ovu si proste dela co chce, ja si minuly mesic myslela, ze jsem mela 3 a nakonec byla az 28 DC 🙂

rena1410
9. kvě 2012

@chcememimi To je des. Hlavne ze doktor rikal ze bude 14DC.
Ja se jeste zmerila rano tam dole a mela jsem 37,2. Tak bych rekla, ze to mereni v puse je naprd. Ja mela minule ovulaci podle hlenu taky nekdy po 22DC.
Dneska mi neni nejak dobre. Meli jsme jet s Dadou pro pas a do herny, ale on je taky nejaky nastydly, tak jsme doma. Manzel nechal pres noc otevrene okno na vetracku a on asi nastydnul. Spi primo pod nim.

chcememimi
9. kvě 2012

@rena1410 no jestlil jsi se merila dole tak to je vysoke kdyby bylo pred ovu, tak je to nizsi a nebo to padne byt tebou tak to ted kontroluju jen dole , a ridim se dnesni teplotou...a kdyz neklesne tak uz opravdu byla ale ten hlen je jen kdyz se otevira cipek...ono si to telo fakt dela co chce

rena1410
9. kvě 2012

buhvi co je to za hlen, mela jsem to rano jednou a ted nic. tak ja se budu merit teda dole. se citim jak kdybych mela virozu.

chcememimi
9. kvě 2012

@rena1410 tak si zkus zmerit teplotu i normalne, zda nejsi nachlazena, ptze to vyhani i bazalni nahoru a jestli ne , tak mas dole krasnou teplotu poovulační 🙂

rena1410
9. kvě 2012

kdyz to merim normalne v podpazi tak mam taky 36,2. Takze teplotu nemam. Ale neco na me leze...Jsem jak prerazena palkou.

chcememimi
9. kvě 2012

@rena1410 no tak kdyz mas normalne taky takhle nizkou tak dle BT dole jsi po ovu, tak ted at se tam uz jen drzi 🙂 takhle teplota je krasna, mas ji dost vysokou 🙂

rena1410
9. kvě 2012

@chcememimi jsem teda zvedava 🙂

chcememimi
9. kvě 2012

@rena1410 to bude ok, uvidíš 🙂 užb jen 4 dny vid 😀

rena1410
9. kvě 2012

@chcememimi 4dny? to mam testovat tak brzo? Ja myslela, az kdyz to nedostanu. Ja se bojim, ze to treba bude pozitivni a pak to stejne dostanu. Ale mozna to nevydrzim. Takze za 4dny to je 26DC?

chcememimi
9. kvě 2012

@rena1410 jj 26 DC a zda byla ovu jak říkal dr a nebo dle teplot tak ti to ukáže a jakmile by jsi se bála, že to dostaneš a byl by pozitivní, tak okamžitě kys. listovou 🙂 na udržení 🙂