Zpoždění MS, hormonální porucha. Máte někdo zkušenost?

zuzkka88
1. kvě 2012

Ahoj, zajímá mě prosím, jestli jste některý měla/máte podobný problém jako já. HA jsem vysadila v lednu 2011. Od té doby mám MS jen trošku nepravidlnou, v průměru délka 27, 28 dní. Jen dvakrát 26 dní a dvakrát 31 dní (to hned po vysazení). Tento cyklus však začal menstruací po pouhých 24 dnech a do 12DC jsem potom špinila. Šla jsem s tím na gyndu, doktorka mě dole zkotrolovala, udělala ultrazvuk a prý tam žádná cysta není, že to bude asi hormonální (pak jsem jí ještě řekla, že ve stejný den, kdy přišla ms, jsem měla horečky a celý další týden (nejvyšší 39,1), prý to může být příčinou dřívější ms). Předepsala mi asi Norethisteron (nebo takového něco). Jenže než jsem se dostala k tomu, abych si to vyzvedla, tak špinění ustalo (asi do dvou dnů), tak už jsem si to nevyzvedla (i doktorka říkala, že už mám teda počkat na další cyklus). Tento cyklus ms dřív nepřišla, pro jistotu nepřišla vůbec (zatím). Jsem 33DC. Už před několika dny (asi víc jak před týdnem mě bolely prsa, to se mi občas stává těsně před ms), asi 5 dní (mimo včerejšek) mě pobolívá v podbřišku, to mi taky dělá před ms, ale v den kdy má přijít, max den předtím. A pořád nic. Několik měsíců jsem měřila BT, ovu probíhá. Máte někdo podobnou zkušenost? Jak to váš doktor řešil? Co se dělo? A ještě by mě zajímalo, jestli nevíte, zda při takovém prodloužení cyklu dochází k ovu třeba v obvyklý termín a prodlouží se luteální fáze, nebo při této poruše je LF stejná (jak má být) a ovu se posouvá? Test jsem si dělala asi před dvěma hodinama a negativní. Doktorka říkala, že mám počkat do 40 DC a pak přijít.

Děkuji kdo dočetl až sem a děkuji tomu kdo mi odpoví

rena1410
8. kvě 2012

@chcememimi taky si myslim..my jsme zvedave 😀

chcememimi
8. kvě 2012

@rena1410 naprosto souhlasim, taky se snažím nějak zaměstnávat...ale uteče to jak voda uvidíš 🙂

chcememimi
8. kvě 2012

@rena1410 to teda jsme, jsem hodně zvědavá na tebe a pořád na to myslím a držím pěstičky 🙂

rena1410
8. kvě 2012

@chcememimi hm ja si myslim ze u me nebude nic, ale drzim palecky moooc tobe 🙂

rena1410
8. kvě 2012

ja mam pocit jak se takhle sleduju ze z toho nic nebude....asi to moc chci. ale u dady jsem taky chtela moc, ale vubec jsem netusila ze existuje mereni BT a dalsi figle 😀

rena1410
8. kvě 2012

A jeste jak jsem to pocitala tak u Dady jsem mela 11DC ovu a uz 19DC pozitivni test (slabe). A zaclo me uz byt pekne blbe. To byla teda rychlost.

chcememimi
8. kvě 2012

@rena1410 jj muze se to stat, ze hcg jde rychle 🙂 ale určitě to vyjde 🙂 moc děkuji...byla bych šťastná jak blecha, ale to ty určitě taky 🙂

rena1410
8. kvě 2012

@chcememimi tak ja urcite taky, ale kdyby to nevyslo tak holt priste. tobe to moc preji, hlavne at je tentokrat vse vporadku 🙂

bjoucik.15
8. kvě 2012

@chcememimi jo to 10tka. ale všichni mi radí ráno, já vím že je to nejlepší. stejně bude negativní 😖

rena1410
8. kvě 2012

a koukala jsi uz na cinsky kalendar? ja tam mam kluka 😀 ale u plzaka zas holku, ale jen kdyz bude pocata do 6.5. 😀 ale spis tohle beru jako srandu ...

rena1410
8. kvě 2012

@bjoucik.15 kolikaty den jsi cyklu ? ja bych to nevydrzela a delala uz ted ...vzdyt ja mela pozitivni test uz 19DC 😀

bjoucik.15
8. kvě 2012

@rena1410 aha no tak já jsem o pár dní více 😀 36DC

rena1410
8. kvě 2012

@bjoucik.15 no tak to si myslim, ze pokud jsi tehotna, tak na 10mamatestu by to bylo videt i odpo...

bjoucik.15
8. kvě 2012

@rena1410 není to mamatest ale test dr.maxe

bjoucik.15
8. kvě 2012

tak jsem si holky dělala test. takhle vyšel....

chcememimi
8. kvě 2012

@bjoucik.15 a co jsem říkala? 🙂)) gratuluji 🙂

chcememimi
8. kvě 2012

@rena1410 tak mě teď holka vychází podle všech kalendářů i podle věku 🙂 tak snad by to tento měsíc mohlo vyjít 🙂

rena1410
8. kvě 2012

@bjoucik.15 Jsem si to taky myslela, tak moc gratuluji 😉

bjoucik.15
8. kvě 2012

@chcememimi mě vychází kluk

@rena1410 myslely jste si to všichni jen já ne 🙂

rena1410
8. kvě 2012

@bjoucik.15 to je prekvapeni co ? 😉 A kde ti vychazi kluk? V cinskem?

chcememimi
8. kvě 2012

@bjoucik.15 přesně kde vychází kluk? 🙂 hlavně se co nejdřív objednej k dr 🙂

rena1410
8. kvě 2012

Ja ted zjistila, ze u toho cinskeho se to musi brat podle lunarniho veku, ne podle skutecneho. takze mi tam podle meho veku vychazela holka, ale podle lunarniho kluk.

bjoucik.15
8. kvě 2012

@rena1410
@chcememimi no v čínském... počkat jak luneární?? co to vlastně znamená 😀

chcememimi
8. kvě 2012

@bjoucik.15 no lunární 🙂 taky mi to trvalo...tam by u toho měla být tabulka jejich nových roků 🙂 a najdi si svůj rok narozeni a pak si najdi od toho kdy měli první oslavu nového roku a počítej až do data početí 🙂

rena1410
8. kvě 2012

@chcememimi prosimte a jeste tam psali prictete 1...je to tak? protoze me tam tim padem vychazi o 3 roky vic nez mi je ....

chcememimi
8. kvě 2012

@rena1410 jdu na to juknout 🙂

rena1410
8. kvě 2012

Faktem je, ze Dada mi podle lunarniho vysel. I podle Plzaka teda.

chcememimi
8. kvě 2012

@rena1410 jj a příčíst 1 🙂 to jsem i já nějak nepřipočetla 🙂

chcememimi
8. kvě 2012

mě robínek taky vychází a holčička vychází taky i při připočtení 🙂 a taky mám 3 roky plus 🙂

rena1410
8. kvě 2012

@chcememimi tak to mam teda blby 😀 holku mam az v cervnu. teda jestli budu v tom, tak to urco bude kluk. ale podle plzaka by mela byt holka. no jo, dyt je to ale jen sranda 😀