Prediko Zlín. Jít tam na 1. screening nebo vyjde levněji do nemocnice?

cila9
30. lis 2022

Ahoj, hlavně holky ze zlínského kraje...kam Vás poslali na 1. Screening? Mě do Prediko. Vím, že částečně to proplácí pojišťovna ale přesto cena je přes dva tisíce. S prvním tehu jsem platila skoro půlku. Není to v nemocnici levnější za stejnou službu? Není prediko jen hogofogo? Díky

rickym
30. lis 2022

Výsledek bude +- stejný v obou, ale za mě 100% milejší přístup na Prediko. Ja uz jedině tam.

lauriak
30. lis 2022

@cila9 ja som bola s prvou dcerou na oscarovi (v nemocnici) a s druhou na prediku a lepsie sa mi zdalo to prediko. Cenovo uz neviem, cosi sme doplacali v tom prediku.

jako_mala_holka
30. lis 2022

Já byla v prediku teď ve druhém těhotenství a byla jsem spokojená, do nemocnice bych nešla... ne jen ve Zlíně, obecně mám ne úplně dobré zkušenosti a když nemusím do nemocnic, tak nejdu, radši kamkoliv jinam, i když si připlatím... zas taková hrůza to není, když se podílí i pojišťovna

jako_mala_holka
30. lis 2022

A taky jsem myslím v prvním těhotenství platila míň, ale to bude spíš tím, že se to zdražovalo všude, ne? Poprvé jsem byla v Brně v prenatalu 2,5r zpět

cila9
autor
30. lis 2022

@jako_mala_holka já jsem právě kromě porodu nikdy v nemocnici nebyla. Nakonec do Predika asi půjdu, jen jsem chtěla vědět co a jak...

jako_mala_holka
30. lis 2022

@cila9 určitě běž, je to tam fajn 🙂 stojí to za to, aspoň podle mě

krachunkova90
11. pro 2022

@cila9 já si tam nedávno volala a vychází to 2300 tuším....ale proplácí to pojišťovna