Seznam skupin

Popis a cíle skupiny

Tato skupinka je určena všem příznivcům značky Britax Römer, která se poctivě stará o bezpečnost a pohodlí našich dětí na cestách. Vyrábí totiž ty nejbezpečnější autosedačky a kočárky příjemné a pohodlné jak pro děti, tak pro jejich rodiče.

Postupně vám představím jednotlivé produkty, některé také otestuji a nebojte se, že bych vám zatajila jakékoliv plusy či minusy. Těšte se na informace o novinkách, akcích či na zajímavé a snad i zábavné soutěže. :-)

Máte sami zkušenost s produkty Britax Römer? Nebo uvažujete o koupi a potřebujete další informace? Neváhejte a podělte se, ráda poradím nebo nasměruji, kam se obrátit.

Srdečně vítejte! :-)

Členové (506)

Zobraz všechny členy

Pravidla skupiny

Vítejte ve skupince Britax Römer! Platí tu jen pár jednoduchých pravidel. Všichni si tu tykáme a chováme se k sobě jako normální, dospělí lidé, tedy bez urážek, nadávek a s respektem. Pojďme si vytvořit příjemné přátelské prostředí. Každý může napsat svůj názor, i když bude negativní, za jakoukoliv zpětnou vazbu budu moc ráda.

Prosím, označujte své příspěvky příslušnými hashtagy, aby byla skupina přehlednější a hledání jednodušší. Pokud na mě máte jakýkoliv dotaz, označte ho #dotaz, snáz ho najdu a rychleji odpovím.

Vzhledem k tomu, že jde o oficiální skupinu značky Britax Römer na Modrém koníkovi, je zde zakázán prodej či výměna výrobků.