Seznam skupin

Popis a cíle skupiny

Ráda bych Vás tímto pozvala do své ONLINE PORADNY CELOSTNÍ MEDICÍNY, která je určená pro maminky a jejich ratolesti, i když tatínkové jsou také vítáni. Primárním účelem poradny je tvorba individuálního programu s ohledem na fyzické, emoční, duševní i rodinné souvislosti a terapeutkou kontrolovaný KROK ZA KROKEM, MĚSÍC ZA MĚSÍCEM.

Budu moc ráda, když se Vám s mou pomocí podaří pochopit základní principy celostní medicíny a poté sami dokážete přírodní medicínu vhodně použít a přírodou léčit. Můžete také zaslat svůj dotaz s akutními potížemi, kdy se pokusíme společně najít vhodné prostředky, které Vám uleví, urychlí rekonvalescenci či zmírní obtíže.

Vaše dotazy se můžou dotýkat témat jako zdravá příprava na početí, zdravé těhotenství a řešení obtíží v těhotenství přírodními prostředky, ráda Vám zodpovím dotazy ohledně přirozeného porodu či přírodního tlumení bolesti, zdravé výživy těhotných, kojících žen i dětí, můžeme si vykládat o tom, jakým způsobem se vrátit ke své původní či vysněné váze s ohledem na Váš metabolický typ, o kojení a rozkojování pomocí alternativních způsobů a užití alternativních pomůcek při kojení, o podpůrné léčbě dětí přírodními prostředky a bylinami a osvědčenými a někdy doslova zázračnými praktikami našich babiček, o léčivé síle horečky či způsobech upevňování zdraví našich dětí od útlého věku, o aromaterapii a vlivu psýché na zdravotní stav náš i našich dětí atd. Témat je nepřeberné množství.

Ať už jsi BIO máma, ANTIbio máma, VEGE máma, KRKAVČÍ máma, PUNK máma, BUSY máma, SPORTY máma, PRACUJÍCÍ máma nebo úplně normální máma, máš doma to samé: dítko, pro které chceš to nejlepší. Každá z nás má občas nemocné dítě, se kterým musí zalézt do postele, zpomalit tempo, zrušit veškeré návštěvy a kávy, aerobic, nejít na plavání, nevařit a neuklízet…atd.atd. A každá z nás by v tyto chvíle udělala cokoliv, jen aby její dítko bylo zase FIT a mohlo běhat, řádit, dovádět, zlobit…!

Jak ale podpořit zdraví drobce a nemuset kvůli tomu nastudovat herbář???
Jako trapeutka celostní medicíny jsem samozřejmě profesně „postižená“, ale ani u nás doma si nehrajeme na „čistou přírodu“. Na druhou stranu, pokud můžeme, „chemii“ se vyhneme a využijeme síly bylin, homeopatie a přirozených schopností organismu se léčit.

Ráda Vám poradím, jak na to….

„Nejlepší výchovná metoda je obstarat dítěti dobrou matku.“ (Christian Morgenstern)
(Ale myslím si, že ještě lepší je šťastná matka:))

Členové (24)

Zobraz všechny členy