Seznam skupin

Popis a cíle skupiny

Vítám vás v ambasadorské skupině, která se věnuje veletrhům For Babies, For Toys a For Kids. Pod jednou střechou zde najdete ověřené informace, nabídky zajímavých akcí, slev, informace o známých i méně známých produktech různých značek a také novinek ze světa nás maminek (a nesmíme zapomenout ani na tatínky). Ale to ještě není vše – výše uvedené veletrhy jsou také vhodným místem, kde můžete zažít mnoho zábavy, aktivního odpočinku a společně strávit čas jako rodina.

Tato skupina bude oproti jiným ambasadorským skupinám z jednoho prostého důvodu odlišná – hlavním pojítkem totiž nebude jedna konkrétní značka, nýbrž veletrhy, které v sobě ukrývají značek mnoho. Veletrhy se konají několikrát v průběhu roku, proto bude dynamika skupiny závislá právě na různých obdobích, kdy se budou veletrhy konat. V období kolem veletrhů bude hlavním cílem skupiny informovat o konané akci, jejím programu, možnostech získání vstupenek, organizačních záležitostech, atd. Ale rozhodně se nebojte, že by zde v mezidobí mezi veletrhy bylo pusto a prázdno. To ani náhodou! V tuto dobu bude prostor pro seznámení se s různými značkami, které mají na veletrzích své zastoupení mezi vystavovateli.

Kromě informací a rad se můžete samozřejmě těšit také na velice oblíbené soutěže – o srdíčka, vstupenky na veletrhy či věcné ceny. Zatím nemohu prozradit více, ale dopředu vám mohu slíbit, že některé ceny budou prostě bomba :)

Mým cílem je vytvoření přátelského prostředí, kde se nám všem bude líbit a budeme se zde cítit příjemně. Pokud budete mít kdykoliv jakýkoliv dotaz, nebojte se zeptat, pokud nebudu náhodou znát odpověď, získám ji přímo od firmy - jsem zde vaším prostředníkem, proto se na mě neváhejte obrátit i se sebe záludnějšími dotazy:)

Jsem tu vždy pro vás a moc se na vás těším.

Moderátoři skupiny

Členové (772)

Zobraz všechny členy

Pravidla skupiny

Pravidla jsou velice jednoduchá, prosím tedy o jejich plné respektování:)

Na Modrém koníku si všichni tykáme, prosím tedy o tykání i v této skupině. Chovejme se k sobě slušně, přátelsky a nezapomínejme, že i nesouhlasný názor se dá vyjádřit s respektem a neurážlivým způsobem.

Tato skupina je oficiální skupinou Modrého koníka a neslouží jako prodejní prostor. Příspěvky s nabídkou prodeje či výměny jakýchkoliv produktů zde tedy nemají co dělat.