Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Bugabo Bee+ je druhou generací velmi oblíbeného lehkého sportovního kočárku. Vyšel na jaře 2010. High-endový Bee + je po složení nejkompaktnějším sportovním modelem této značky. Je proto luxusní alternativou golfového kočárku. Malá kolečka jsou v druhé generaci vzdušnější, s hvězdným výpletem, který kočárku už zůstal. Hladkou jízdu po městě usnadňuje jejich měkké odpružení. Výškově nastavitelnou rukojeť u Bee+ uslyšíš při polohování klikat. Pomáhá tak snadněji se zorientovat v jednotlivých polohách.

Sportovní sedadlo je umístěno nízko. Jeho otáčení je podstatně zjednodušené. Sedací část nemá opěrku nohou, dá se ale prodloužit. Velkou výhodou druhé verze je přidané prodlužování i v zádové části. Bee+ se tak zcela přizpůsobí rostoucímu dítěti. Zádovou opěrku napolohuješ od téměř kolmého sedu do úplného lehu. Tlačítko polohování je oproti starší verzi jednodušší. Sedadlo je dobře polstrováno, nyní již bez postranních látkových bočnic. Vylepšená stříška je minimalističtější a o něco kratší. Zůstala ale typicky zaoblená. Podobně jako u oblíbeného Bugaboo Cameleon si kočárek střídáním stříšek přizpůsobíš. V nabídce jsou i letní variace s větráním.

Bee+ je díky dostatečně hlubokému lehu vhodný již od narození. Pro větší komfort je v nabídce i dokoupitelná vložná fusakotaška Baby Cocoon. Na konstrukci můžeš připojit i autosedačku a vytvořit tak cestovní systém.

Bee+ koupíš i v limtovaných edicích. Známými jsou například Neon Pop / Fluorescent, All Black, Summer Bee, Denim, Pendleton či různé variace Andy Warhol a Van Gogh.

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace
Hmotnost (v kg)
8,5
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
89 × 53 × 88
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
89 × 46 × 31
Původ značky
Nizozemsko
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
17
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 48
Otočné sedadlo
Další parametry

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.