Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Emmaljunga NXT60 F je mladším bratrem modelu NXT90 F. Je to praktický sportovní či volitelně kombinovatelný kočárek se stejnými nástavbami jako jeho vyšší model, ale s o něco menšími, městskými koly. Stejný kočárek s korýtkovým ergonomickým sedadlem najdeš pod názvem NXT60. Díky šířce 58 centimetrů zvládne i užší uličky například v obchodech, stabilní konstrukce s odpružením a kvalitními koly přitom projede i těžším terénem.

Při koupi kočárku si vybíráš kromě barevného provedení i typ konstrukce, která se kromě barvy liší zejména typem kol. Competition je městká variace v elegantní černé (včetně koženkového madla) vybavená užšími, bezúdržbovými gumovými koly. Lounge je chromová stříbrná konstrukce s černou koženkou a robustními terénními nafukovacími koly s bílým detailem. Outdoor je černá konstrukce s využitím kontrastně hnědé koženky a terénních nafukovacích kol s výrazným dezénem. Rukojeť každé z nich si můžeš přizpůsobit otáčením i teleskopicky, takže si tu správnou výšku najde skutečně každý.

Plně otočné sedadlo můžeš sklopit ve třech polohách až do úplného, ​​rovného lehu. Individuálně se dá přizpůsobit i opěrka nožiček. Pro využívání od narození si ke kočárku můžeš pořídit hlubokou vaničku nebo adaptéry pro autosedačku. Vanička je dostatečně prostorná a dobře odvětrávaná, nabízí i možnost napolohovat opěrku pod zády. Namísto klasické vaničky je dostupná také vložná vanička, kterou jednoduše zajistíš o sedák. Ke kočárku je v nabídce množství dalšího doplňkového příslušenství.

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
13,6
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
115 × 58 × ?
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
76 × 45 × 17,5
Původ značky
Švédsko
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
20
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 36
Otočné sedadlo
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.