Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Emmaljunga NXT60 je mladším bratrem nejvyššího modelu značky NXT90. Jde o praktický sportovní či volitelně kombinovatelný kočárek se stejnými nástavbami jako vyšší model, ale s o něco menšími, městkými koly. Díky šířce 58 centimetrů zvládne i užší uličky například v obchodech, stabilní konstrukce s odpružením a kvalitními koly přitom projede i těžším terénem.

Při koupi kočárku si vybíráš kromě barevného provedení i typ konstrukce, která se kromě barvy liší zejména typem kol. Competition je městká variace v elegantní černé (včetně koženkového madla) vybavená užšími, bezúdržbovými gumovými koly. Lounge je chromová stříbrná konstrukce s černou koženkou a robustními terénními nafukovacími koly s bílým detailem. Outdoor je černá konstrukce s využitím kontrastně hnědé koženky a terénních nafukovacích kol s výrazným dezénem. Rukojeť každé z nich si můžeš přizpůsobit otáčením i teleskopicky, takže si tu správnou výšku najde skutečně každý.

Ergonomické korýtkové sedadlo můžeš pomocí zadní trčící páčky nastavit do některé ze čtyř pozicí. Sedadlo NXT90 nabízí zcela sklopenou pozici i kolmou pozici sedu "eat - & - go", individuálně se dá nastavit i opěrka nožiček. Jeho výhodou je i mimořádná prostornost s vnitřní délkou až 105 cm. Jelikož je vhodné od přibližně šesti měsíců věku dítěte, pro novorozence je nutné si zakoupit hlubokou vaničku nebo adaptéry pro autosedačku. Vanička je dostatečně prostorná a dobře odvětrávaná, nabízí i možnost napolohovat opěrku pod zády. Ke kočárku je dostupné množství dalšího doplňkového příslušenství. Sedadlo NXT60 / NTX 90 můžeš připojit i k samostatně dokoupitelné konstrukci NXT Challenge.

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
11,6
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
115 × 58 × ?
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
76 × 45 × 17,5
Původ značky
Švédsko
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
20
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 36
Otočné sedadlo
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.