Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Emmaljunga NXT90 F je všestranný sportovní či kombinovaný kočárek odvozený od NXT90 s rozdílem v sedadle, které je u řady F klasické - polohovatelné do úplného lehu. Kvůli odlišnému typy sedadla neumožňuje NXT90 F vytvoření tandemu. Ostatní součásti kočárku včetně vaničky jsou totožné. NXT90 F projede díky stabilní, odpružené konstrukci a kvalitním kolům i těžším terénem.

Při koupi kočárku si vybíráš kromě barevného provedení i typ konstrukce, která se kromě barvy liší zejména typem kol. Competition je městská variace v elegantní černé (včetně koženkového madla) vybavená užšími, bezúdržbovými gumovými koly. Lounge je chromová stříbrná konstrukce s černou koženkou a robustními terénními nafukovacími koly s bílým detailem (kombinovaná obvykle s koženkovými potahy nástavby). Outdoor je černá konstrukce s využitím kontrastně hnědé koženky a terénních nafukovacích kol s výrazným dezénem. Rukojeť každé z nich si můžeš přizpůsobit otáčením i teleskopicky, takže si tu správnou výšku najde skutečně každý. Součástí rukojeti jsou i úchyty například na přebalovací tašku nebo klíče, ale také integrovaný popruh na ruku jistící kočárek v případě, že by ti vyklouzl.

Plně otočné sedadlo můžeš sklopit ve třech polohách až do úplného, ​​rovného lehu. Individuálně se dá přizpůsobit i opěrka nožiček. K využívání od narození si ke kočárku můžeš pořídit hlubokou vaničku nebo adaptéry pro autosedačku. Vanička je dostatečně prostorná a dobře odvětrávaná, nabízí i možnost napolohovat opěrku pod zády. Namísto klasické vaničky je dostupná také vložná vanička, kterou jednoduše zajistíš o sedák. Ke kočárku je v nabídce množství dalšího doplňkového příslušenství včetně přídavného stupínku pro staršího sourozence Toddler Roller, druhého košíku Sidebag připojitelného o bok konstrukce či Quad Kitu - přední nápravy s velkými neotočnými koly i do nejnáročnějšího terénu.

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
15,8
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
115 × 58,5 × ?
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
84 × 48 × 18
Původ značky
Švédsko
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
20
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 36
Otočné sedadlo
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.