Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Emmaljunga NXT90 je nejvyšším modelem této značky. Jde o všestranný sportovní či volitelně kombinovatelný kočárek s možností vytvoření tandemu. I ve dvoumístném nastavení má celkovou šířku jen 58 centimetrů, takže procházky městem anebo nákupy nebudou ani se dvěma dětmi problém. NXT90 přitom projede díky stabilní, odpružené konstrukci a kvalitním kolům i těžším terénem.

Při koupi kočárku si vybíráš kromě barevného provedení i typ konstrukce, která se kromě barvy liší zejména typem kol. Competition je městská variace v elegantní černé (včetně koženkového madla) vybavená užšími, bezúdržbovými gumovými koly. Lounge je chromová stříbrná konstrukce s černou koženkou a robustními terénními nafukovacími koly s bílým detailem (kombinovaná obvykle s koženkovými potahy nástavby). Outdoor je černá konstrukce s využitím kontrastně hnědé koženky a terénních nafukovacích kol s výrazným dezénem. Rukojeť každé z nich si můžeš přizpůsobit otáčením i teleskopicky, takže si tu správnou výšku najde skutečně každý. Součástí rukojeti jsou i úchyty například na přebalovací tašku nebo klíče, ale také integrovaný popruh na ruku jistící kočárek v případě, že by ti vyklouzl.

Ergonomické korýtkové sedadlo můžeš pomocí zadní trčící páčky nastavit do některé ze čtyř pozicí. Sedadlo NXT90 nabízí zcela sklopenou pozici i kolmou pozici sedu "eat - & - go", individuálně se dá nastavit i opěrka nožiček. Jeho výhodou je i mimořádná prostornost s vnitřní délkou až 105 cm. Jelikož je vhodné od přibližně šesti měsíců věku dítěte, pro novorozence je nutné si zakoupit hlubokou vaničku nebo adaptéry pro autosedačku. Vanička je dostatečně prostorná a dobře odvětrávaná, nabízí i možnost napolohovat opěrku pod zády.

Pomocí adaptéru Go Double můžeš na konstrukci připojit další sedadlo, vaničku či autosedačku a vytvořit tak místo pro dvě děti. Zkombinovat můžeš jedno sedadlo s vaničkou, nebo dvě sedadla. Kočárek tak využiješ pro staršího a mladšího sourozence, pro dvojčata se bude hodit pouze v případě, že jedno z dětí už samostatně sedí. Ke kočárku je v nabídce množství dalšího doplňkového příslušenství včetně přídavného košíku Sidebag připojitelného o bok konstrukce nebo Quad Kitu - přední nápravy s velkými neotočnými koly i do nejnáročnějšího terénu. Sedadlo NXT60 / NTX 90 můžeš připojit i k samostatně dokoupitelné konstrukci NXT Challenge.

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace, sourozenecký (tandem)
Hmotnost (v kg)
13,8
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
115 × 58,5 × ?
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
84 × 48 × 18
Původ značky
Švédsko
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
20
Možnost připojit sourozenecké sedadlo
Maximální zatížení sedadla (první dítě - v kg)
17,5
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.