Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Gesslein F3 Air+

Popis

Gesslein F3 Air+ je tříkolová verze modelu F4. Je také tříkolovým základem pro jednodušší model S3, který z něj můžeš vytvořit dokoupitelným setem potahů neotočné sportovní části. F3 Air+ vychází ze staršího modelu F3, má však vylepšený typ koleček z tvrzené gumy se zabudovanými vzduchovými komůrkami. Díky nim je pneumatika lehčí, jednodušeji ovladatelná, lépe přilne k povrchu a přitom je dostatečně odolná s vlastnostmi blízkými nafukovacím pneumatikám.

F3 Air+ je pevný kočárek s konstrukcí z lehkého eloxovaného hliníku. Tři odpružená kolečka zvládnou i terén. Prostorné sedadlo s XXL větranou stříškou můžeš otáčet a polohovat až do lehu. Opěrka nohou se dokonce dá prodloužit, čímž vznikne ještě delší ložná plocha. Pro kombinaci od narození je dostupná měkká vložná taška C1, která se dá předělat na fusak, pevná vložná taška C2 či hluboká vanička C3 nacvaknutelná na konstrukci ve dvou výškách. S pomocí adaptérů je možné připojit i autosedačku.

Kočárek je v nabídce v desítkách barev. V základní výbavě má Loop podložku s Cell Pur pěnou a vymezovačem hlavičky. Můžeš si ho ale přizpůsobit dalšími z dokoupitelných podložek v nabídce či volitelnou přebalovací taškou, kterou můžeš měnit rozepnutím a výměnou její přední části. Možným příplatkovým vybavením kočárku je také ruční brzda či koženkou obšitá rukojeť. Na výběr je i další příslušenství: fusak, slunečník či letní set.

Parametry

Značka
Gesslein
Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
13,4
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
114 × 56 × 94
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
82 × 56 × 32
Původ značky
Německo
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
20
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 36
Otočné sedadlo
Korýtkové sezení
Další parametry