Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Gesslein F4 Air+ je vyšší model jednoduššího Gesslein S4 Air+. Z modelu F4 je dokonce možné buginu S4 vytvořit nahrazením otočného sedadla dokoupitelným setem potahů neotočné sedačky. F4 Air+ vychází ze staršího modelu F4, má ale vylepšený typ koleček z tvrzené gumy se zabudovanými vzduchovými komůrkami. Díky nim je pneumatika lehčí, snadněji ovladatelná, lépe přilne k povrchu a přitom je dostatečně odolná s vlastnostmi blízkými nafukovacím pneumatikám.

F4 Air+ je pevný kočárek s konstrukcí z lehkého eloxovaného hliníku. Čtyři odpružená kolečka zvládnou i mírně zhoršený terén. Prostorné sedadlo s XXL větranou stříškou můžeš otáčet a polohovat až do lehu. Opěrka nohou se dokonce dá prodloužit, čímž vznikne ještě delší ložná plocha. Pro kombinaci od narození je dostupná měkká vložná taška C1, ze které se dá udělat fusak, pevná vložná taška C2 či hluboká vanička C3 nacvaknutelná na konstrukci ve dvou výškách. S pomocí adaptérů je možné připojit i autosedačku.

Kočárek je v nabídce v desítkách barev. V základní výbavě má Loop podložku s Cell Pur pěnou a vymezovačem hlavičky. Můžeš si ho však přizpůsobit dalšími z dokoupitelných podložek v nabídce či volitelnou přebalovací taškou, kterou můžeš obměňovat rozepnutím a výměnou její přední části. Možným příplatkovým vybavením kočárku je také ruční brzda či koženkou obšitá rukojeť. Na výběr je i další příslušenství: fusak, slunečník či letní set.

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
13,4
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
114 × 56 × 94
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
70 × 56 × 30
Původ značky
Německo
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
20
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 36
Otočné sedadlo
Další parametry

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.