Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Gesslein F6 Air+ je kočárkem ze série F s nejrobustnějším podvozkem s překlápěcí rukojetí. Je to bratr kočárku F10, na rozdíl od kterého má ale přední kolečka menší a otočná. Dokoupením přední terénní nápravy s neotočnými kolečky z něj dokonce F10 můžeš vytvořit. Modely F6 a F10 získaly ocenění za inovaci Plus X Award.

F6 Air+ vychází ze staršího modelu F6, má ale vylepšený typ koleček z tvrzené gumy se zabudovanými vzduchovými komůrkami. Díky nim je pneumatika lehčí, snadněji ovladatelná, lépe přilne k povrchu a přitom je dostatečně odolná s vlastnostmi blízkými nafukovacím pneumatikám.

Konstrukce F6 ve tvaru X je kvalitně odpružená a zvládne projet i zhoršeným terénem. Brzda je pro jednodušší manipulaci umístěná na boku rukojeti. Prostornou sedačku s XXL větranou stříškou můžeš otáčet a polohovat do lehu. Opěrka nohou se dá dokonce prodloužit, čímž vznikne ještě delší ložná plocha. Pro kombinaci od narození je dostupná měkká vložná taška C1, která se dá předělat na fusak, pevná vložná taška C2 či hluboká vanička C3 nacvaknutelná na konstrukci ve dvou výškách. S pomocí adaptérů je možné připojit i autosedačku.

Kočárek je v nabídce v desítkách barev. V základní výbavě má Loop podložku s Cell Pur pěnou a vymezovačem hlavičky. Můžeš si ho ale přizpůsobit dalšími z dokoupitelných podložek v nabídce či volitelnou přebalovací taškou, kterou můžeš obměňovat rozepnutím a výměnou její přední části. Možným příplatkovým vybavením kočárku je také ruční brzda či koženkou obšitá rukojeť. Na výběr je i další příslušenství: fusak, slunečník či letní set.

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
13,8
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
114 × 58 × ?
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
92 × 58 × 32
Původ značky
Německo
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
20
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 36
Otočné sedadlo
Další parametry

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.