Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Gesslein S3 Air+ je lehký tříkolový sportovní kočárek na podvozku F3 s prostorným měkce polstrovaným neotočným sedadlem identickým s modelem S4. Sedačka je dostatečně prostorná i pro větší děti, které se v ní mohou vozit díky její zvýšené nosnosti. Zádovou opěrku dokážeš napolohovat až do lehu i jednou rukou pomocí zjednodušeného pásového mechanismu. Součástí sedačky je polohovatelné dětské madlo. Ke kočárku je možné zakoupit i otočnou nástavbu F3.

Konstrukce kočárku je z lehkého, ale pevného eloxovaného hliníku. Tři odpružená kolečka zvládnou i terén. Vyrobená jsou z tvrzené gumy Air+ se zabudovanými vzduchovými komůrkami. Díky nim je pneumatika lehčí, snadněji ovladatelná, lépe přilne k povrchu a přitom je dostatečně odolná s vlastnostmi blízkými nafukovacím pneumatikám.

Z S3 můžeš dokoupitelnými nástavbami vytvořit libovolnou kombinaci. Pro miminka už od narození je dostupná měkká vložná taška C1, ze které se dá udělat fusak, pevná vložná taška C2 či hluboká vanička C3 nacvaknutelná na konstrukci ve dvou výškách. S pomocí adaptéru je možné připojit i autosedačku. V nabídce je i další příslušenství: podložky, přebalovací taška, fusak, slunečník či letní set. Možným příplatkovým vybavením kočárku je také ruční brzda či koženkou obšitá rukojeť.

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
8,5
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
113 × 57 × 94
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
65 × 57 × 24
Původ značky
Německo
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
20
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 36
Otočné sedadlo
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.