Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Graco FastAction Fold 2.0 (známý i jako FastAction Fold LX) je novější verzí původního FastAction Fold. Jde o, jak už samotný název napovídá, kočárek složitelný jednoduchým, rychlým pohybem. Podobně, jako u známého Baby Jogger City Mini stačí kočárek zvednout za úchyt na sedadle a on se automaticky přeloží do relativně kompaktního rozměru.

FastAction Fold 2.0 přináší v první řadě vylepšená kola. Všechna jsou nově nezdvojená pro obratnější manipulaci a citelněji odpružená s viditelnými předními pružinami. Kočárek je dostupný v nových barvách potahů a se stříškou prodlouženou kšiltem.

Neotočné sedadlo můžeš polohovat do lehu vhodného prakticky od narození. Novorozence ale můžeš vozit i v připojitelné autosedačce Snugride se systémem Click Connect, kterou na kočárek nasadíš bez potřeby adaptérů. Výhodou je i pultové dětské madlo doplněno rodičovským pultem umístěným u rukojeti. Kočárek zakoupíš i v setu s autosedačkou a základnou do auta. FastAction Fold 2.0 je moderním řešením pro méně náročné městské rodiče s potřebou funkčního kočárku za dostupnou cenu.

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace
Hmotnost (v kg)
9,7
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
104 × 56 × 70
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
72 × 56 × 47
Původ značky
USA
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
22
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 30
Otočné sedadlo
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.