Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Kiddy Click n’ Move 3 je třetí generací stylového městského sportovního kočárku či jeho kombinace po podstatném redesignu. Třetí Click n’ Move získal novou, modernější sportovní část, elegantnější černou konstrukci s polohovatelnou rukojetí a nový, pro značku typický výplet koleček. Rukojeť je navíc umístěná vysoko a je delší, což téměř úplně vylučuje jakékoliv kopání do konstrukce.

Click n’ Move 3 je odpružený, aby tlumil nárazy, využiješ ho ale spíše na lepších cestách. Konstrukci kočárku složíš relativně úsporně, ale až po složení sedačky či jiné nástavby. Po složení stojí pro lepší uskladnění samostatně. Kromě toho se Click n’ Move může pochlubit prostorným košíkem s možností uzavření.

Korýtková sedačka je otočná a nakloněním polohovatelná až do lehu, nově i jednou rukou díky skrytému zadnímu mechanizmu. Součástí sedadla je dětské madlo s tenkým protivětrným/protidešťovým nánožníkem integrovaným v jeho potahu. Výhodou je i mohutná stříška proti sluníčku. Samotná sedačka je vhodná pro děti od cca 6 měsíců, pro ty mladší je v nabídce autosedačka s adaptéry či skládací hluboká vanička.

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
11,9
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
105 × 62,5 × 105
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
98 × 62,5 × 43
Původ značky
Německo
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
15
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 30
Otočné sedadlo
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.